21229
  • Mike at home
    #8740
    Lestert inkabb ne nyirja ki
  • Mike at home
    #8739
    Lestert akkor talalod meg, ha baranynal balra fordulsz, a tohoz. ott lesz egy steg, plusz egy jarat, benne par csapos mezobogarral, amik igy az elejen eleg huzosak, ha kijutottal a jaratbol, egy erdobe kerulsz, lemesz a szerpentinen, es Lester ott fog uldogelni a tuz mellett
  • Mike at home
    #8738
    aki nagyon fontos, azokat nem lehet megolni
  • Mike at home
    #8737
    igen, max vesztesz par exp-t
  • Mike at home
    #8736
    hat pedig van ott egy amulet
    ha zsoldos vagy +15 ero
    ha lovag +15 dex
    bizony
    es ott van ahol mondja
  • Mike at home
    #8735
    nekem spec tetszett a 2. resz, nem tudom mit nyavalyogtok

    a sarkanyvadaszat meg egyaltalan nem erdekelt
    nemhogy meg vartam volna is ra
  • tibor16
    #8734
    Ahogy én látom, végig vihetedm. Én is elcsesztem 1-2 dolgot, legfeljebb elveszett az érte kapható XP. Arra kell vigyázni, olyant ne verj meg, vagy lopjál meg, akitől vmi függ, vagy veled van, mer ha pl lopásnál rájön, többet nem áll veled szóba.
    Legalábbis ments előtte, vagy olvasd a végigjáccást. Sokszor az se jó, ha túl hamar nyírod ki az ellent. Mer elvesztik a küldibe jáccott szerepüket - bár legtöbbször megkapod az értük járó XP-t. Csak esetleg úgy már nem az igazi.
  • Mike at home
    #8733
    vegre egy hasznos gondolat :)
  • csemete
    #8732
    Lestert hagyd a francba .Varragh Ruuskh-ot nyird ki jo kard van nála ha kell
  • Mike at home
    #8731
    es meg nagyon sokan

    van az oldalon egy guide is, abban le van irva
  • Mike at home
    #8730
    pl. Wolf
  • Mike at home
    #8729
    Talan vmi izmosabb fegyverrel menj oda

    En mondjuk siman lenyilaztam, nem volt nagy ugy
  • Zotya123
    #8728
    sziasztok

    olyan bajom van, rögtön az elejn! :D hogy lestert kellene visszaküldenem Xardashoz, de nekem folyamatosan vmi olyasmit magyaráz, hogy az út tele van farkasokkal, stb..., de én mindenkit megöltem... :o( ha ígyhagyom, és elmegyek lefelé, lesz abból később bajom? vagy tojjam le, és játszak? köszönöm! (Gothic 2)
  • scynetyc
    #8727
    Van egy olyan küldi hogy a paraszt nem akar dolgozni valamely farmon és nekem kellene rábeszélem,csak valamikor csorikámat kinyirtam :o( Asszem Bronkonak hivják.) Ha nem csinálok meg minden küldit vagy elcseszem (mert van 2 is a fals teljesitéseknél) attól végiglehet vinni a játékot?
  • scynetyc
    #8726
    Hali! A gothic 2-ről beszélek és a magyarnyelvű végigjátszásban van róla szó! Idezem
    2. fejezet:
    Győződj meg róla, hogy minden küldetést megcsináltál, amit tudtál, és az sem árt, ha a térképet is teljesen bejártad. Beállítottságtól függően valószínűleg lesz ugyan néhány szörny, akit nem fogsz tudni megverni (pl. a csontvázaknak legalább a fele), de minél többet megölsz, annál fejlettebb lesz a karaktered.
    Beszélj a tanácsházán Lord Hagennel. Kérdezz meg tőle mindent, amit lehet, és máris kezdődik a második fejezet.
    Ebben a fejezetben a fő küldetés a 'Bizonyíték', ezt a fejezet végén találod.
    Mielőtt bármit csinálsz, menj vissza arra a helyre, amit az első fejezetben megjegyeztél (az első csapat banditánál, ahol a képedet is találtad). Öld meg a varánokat, és a fennsík magasabbik oldalán, a fák között találsz egy amulettet. Zsoldossal +15 Életerő amulettet, Milíciával +15 Ügyesség amulettet fogsz itt találni.
    Vedd fel a küldetéseket, amiket ezen a térképen lehet, majd irány a hágó. Ha nagyon tápos vagy, akkor megpróbálhatsz a hágón átkelni úgy, hogy megölöd az orkokat. Ha mégsem sikerül (ez a valószínűbb:) ), akkor a hágó elején (az első és a második kanyar között, a fiatal farkasok után) lesz egy járat balra, ezen kikerülheted az orkokat.
    Szal,ezek szerint létezik és szeretném megtalálni.

    Továbbá hol tudom a dexteritim 30-nál feljebb nyomni? A kikötöben Lares csak harmincig tanit.
  • Szasza78
    #8725
    Üdv!
    Azt kérdezném, hogy a jégsárkány kinyirásának van e valami különleges módja, mert Örkmészárlóval még megsebezni sem tudom, pedig az előző 3 sárkányt gond nélkül megöltem. Itt nagyon megakadtam, kérlek segitsetek!
    Lehet hogy bug?
    Már újrainstalláltam a gamét, de ugyanazt csinálja. Előre is kösz.
  • Braveheart
    #8724
    Én nem emlékszem hogy utána kellett-e volna még Lester vmire... miért keresed?
  • Hacker
    #8723
    G1
    Ott nincs. Már néztem. Amikor a mágikus lencsét kell keresned, akkor tényleg ott áll, hogy segítsen a hárpiák elleni harcban, meghogy megszerezze azokat a dokumentumokat. De a chapter 4-ben, már elhúz onnét, és fogalmam sincs, hogy hova.
  • Braveheart
    #8722
    asszem az elhagyatott kastélynál, a híd és a kőgólem után van
  • Hacker
    #8721
    Én nem emlékszem ilyen részre. Főleg nem a 2. chapterben. Szerintem te vagy egy másik játékról beszélsz, vagy a kiegészítőjéről. Sajnos a kiegészítővel, még nemigen játszott itt senki (nem azt mondom hogy senki nem játszott vele, de nem sokan). Legtöbben az angol verziót várják (köztük én is), ami még nem jelent meg.
  • Hacker
    #8720
    G1
    Hol a francba találom meg Lestert? Már mindenütt kerestem. Jelenleg a chapter 5 elejénél járok. Megvan az ulu-mulu is, meg a tárnarák páncél. Mennék is az orkvárosba, csak előtte, szeretném, egybepakolni a bandát.
    HELP
  • Hacker
    #8719
    Hát reméljük, hogy a 3. részt az 1. részről, mintázzák majd, és lehetőleg, egy jó történettel próbálják kiszúrni a szemünket. Mert egy jó történet, mint az 1. részben, az mindent megér. Mert ilyenkor az ember, izgatottan viszi tovább, hogy na ugyan, mi lesz a vége. A 2. részben taláncsak a sárkányvadászatot vártuk nagyon. Meg ebben a részben, semmi szó nincs a főellenről. A gothic 1-ben, már a legelején, megjelenik az alvó, habár ekkor még nem tudják, hogy kicsoda is igazából. most még megnézhetjük majd a The Night Of The Ravent, hogy az hogy sikerült. De az angol verzió, továbra is várat magára.
  • csemete
    #8718
    az nem rossz .én teljesen leáltam a gothic-al és a Wizardy 8-at gyűrűm megint.no meg a halhatatlan Diablot.lehet hogy megint elkezdem a Gothic 1 et inkább.Én tőbbet vártam a 2. résztől.vazzeg ha ilyen szintű lesz a 3. rész inkább eladom a számitogépet és elmegyek dolgozni , eskűszőm
  • scynetyc
    #8717
    Hali!
    Olyan gondom van a Gothic 2 -ben,
    1.-hogy elérkeztem a második felvonáshoz és mennék a talizmánért ami elméletben a pályakezdésnél lévő banditák barlangja felett van a fák között. Pár varánt kell legyakni és a magasabb emelkedőnél kellene lennie,de nem találom sehol.Az lehet gond,hogy a 2. felvonás kezdete előtt kinyirtam az itt lévő varánokat?
    help!!! köszike
  • Mike
    #8716
    irkaljon csak nyugodtan a G1-rol, mert azt hiszem, hogy akit megfogott a G2, az fog jatszani a G1-gyel is, es sokkal kenyelmesebb egy topicban olvasni, mint 20-ban
  • Jony
    #8715
    Van itt g1 fórum, nem tudom miből gondoltad hogy nincs. Mondjuk engem az se érdekel ha terminátor 3 kritikát irsz ide.:D
  • Hacker
    #8714
    G1
    Hát igen. A 2. résznek, nincs olyan jól kidolgozott története, mint az 1.-nek. Most ot tartok, hogy az emberek, totál begolyóztak a régi telepen, és leölnek mindenkit, aki megközelíti. Amúgy, átáltam a zsoldosokhoz, (előtte őr voltam), mert kellett a jobb páncél, és a régi telepre ugye nem engednek be.
    Jelenleg Lestert keresem, hogy figyelmeztessem. Nem találom sehol. Biztos Xardas-nál lesz valahol.
    Meg próbálom eljuttatni Cronos levelét, a fő tűz-varázslónak. Húsbogárrá változva, bementem a telepre, de ennyi. Tovább nem jutottam. majd most megint elindulok, és megpróbálok, nembeleragadni a kisvízbe.
    Ami most van, az totális káosz. Beomlott a bánya, a régi telep minden nemodatartozót kinyírt (hát kissé sajnáltam szegény templomosokat). Kinyírták a varázslókat, úgyhogy már csak a jó öreg Xardas segíthet nekünk. Bár kissé tartok a démonától.
    Csemete. Ha a chapter 4 elején, 20-as szintű vagyok. Az viszonylag jó? Szerintem igen. Mert már most van több mint 300 életerőpontom :)
  • Mike at home
    #8713
    en azon is bankodtam, hogy mire lett szuper pala vertem, meg agyonszentelt kardom, alig maradt vki, akin hasznalni lehetett volna (mar a 4. fejezetben kiirtottam minden - nem extra - szornyat a palyakon)
  • Mike at home
    #8712
    kiraly!
  • DIEGO
    #8711
    sajnos stimmel az utolso "VÉGHARZ2 NEM VOLT IGAZÁN NAGY KIHIVÁS!
    Amit itt szerzel az már nem használhato, eltekintve a sárkányitaltol, ha elöállitottad. A varázslorész szerintem jobb itt komolyabb dolgokat kellet elvégezni, legalább i szerintem.

    egy vigasz azért van, ha az addon-t játszod ott a végsöharz az naggyon kemény lessz, legalább is amig oda eljutsz.
  • tibor16
    #8710
    Na végigjátszottam. Hát az utolsó quest nem voltínyemre. Nagyon nyomasztó volt. Innen üzenem azoknak akik még előtte vannak, nem érdemes gyűjtögetni a végén, mer nem lehet vele mit kezdeni. Szintet is kétszer léptem ez alatt, de nem vettem hasznát, mer ilyenkor nem megy az ember vissza, egyébbként is feltápolja a játék, úgyhogy felesleges. A főszörny meg alig volt nehezebb mint egy átlag sárkány. Kár, hogy nem élveztem úgy mint az első-második részt, a harmadikat meg a térképváltás miatt. Innen vhogy felgyorsul a játék, az utolsóban meg olyan érzésem volt mintha doomoznék. Na mindegy, ettől még benne van az első 5-ben. Még szerencse, hogy az első részt most fogom elkezdeni :))) Aztán jöhet újra a 2. rész, csak majd varázslóval. :)))
  • DIEGO
    #8709
    nem akarom a üoent lelönni de ebben az addon-ban jowal több terület van amit bejárhatsz. ezenkivül a Piramide teljesen átlett épitwe.
  • csemete
    #8708
    hahooo most jőttem haza mizujs Hacker hol tatrasz a Gothic 1-ben?Én még a 2 nyűstőlőm bár már kezdi elvesziteni a varázst.Szerintem az 1 jobb volt.Semmi logikát nem látok a játékban szerintem leirás nélkűl nehéz lenne végignyomni.No de azért nyomom mint egy állat
  • Hacker
    #8707
    nekem jó, csak nehogy elfelejtsem. Mindenesetre, ha én a játékról kezdek, dumálni, az nagyon valószínű, hogy a gothic 1 lesz (persze ha valaki elakad a gothic 2-ben, és segítek neki, akkor nem kezdek a gothic 1-ről beszélni, ez egyértelmű). Addig úgysem hagyom, amíg végig nem játszom a gamet.
  • Mike
    #8706
    tmaradjon nyugodtan a Gothic1, de akkor pl. csináljuk azt, hogy aki a Gothic1-ről ír, az a hozzászólása elejére írja oda

    G1

    így rögtön tudja mindenki, hogy most a Gothic1-ről beszél
  • Hacker
    #8705
    Hát...majdnem. Az első rész, a bányavölgyben játszódik. A 2. rész, Khorintsban, de át lehet menni a bányavölgybe. Legalábbis egy részébe, ugyanis, a 2. részben, nem lehet bejárni, azt a hatalmas területet, amit az 1. részben bejárhattál.
  • Hacker
    #8704
    Tudom hol a piramis.

    Fontos szerepe? Majd kiderül. hamarosan megjelenik a game angolul is, és akkor, lehet azzal játszani. Addig maradok az 1. résznél.
  • Hacker
    #8703
    Naná. Én most az 1-ről beszélek, és én elcsodálkoznák rajta, ha te ott level 12-es volnál, az 1. chapterben. Persze ez lehetséges, de akkor rengeteg időt kellene töltened az 1. chapterben. Bocs hogy félreérthető volta, de én most nemis neked írtam volna le ezeket, hanem "csemetét" kerestem, de sajna, látszólag, nem volt itt. Szóval és a gothic 1. részéről beszélek, mert azt nyomatom jelenleg, és azt is fogom, amíg végig nem játszom (Hát ezért nem találtam sem tavernát, sem piramist. A 2. részben tudom hogy van, és azt is tudom hol, de az 1.-ben nincs).

    A gothic 1-ről nem tudok fórumot. De elég sokan tesznek fel itt kérdéseket az első részről.

    Szóval bocs mindenkinek. Nemlátta valaki csemetét?
  • Jony
    #8702
    Szegény Ignazot kifosztottam. Azt csinálom vele, hogy leütöm aztán alkalmazom rajta a saját felejtés tekercsét. /egye meg amit főzött/ De utána meg tök sajnálatra méltó.:D Nem csinál semmit csak ül a székén és szomorkodik, áruja pedig semmi. Nem lehet valahogy ezen változtatni? Gondoltam visszaadok neki mindent, de már nincsenek azok a cuccok amiket elvettem tőle. Segitene ezen egyáltalán ha visszadnám neki?
  • galocza
    #8701
    térkép:

    http://gamesweb.com/pc/tipps_tricks/gothic2/maps-flash.html

    mindazonáltal a castlebeli főpaladintól tényleg meg kell kapnod a térképet. ua. mint a sima bányavölgyi térkép + 3 pötty. viszont 3ból 2 csapat nem a bányáknál tartja a cuccot. a webes térképen diego-t ill. marcost kell keresni ezekért.