21229
  • Esrohnoil
    #16184
    Még most is hatalmas játék, képzeljétek mikor kijött anno... :D
  • tibor16
    #16183
    G1 - Nem állom meg, baromira kiláccik a seggem, de piszkosúl élvezem...

    [IMG]http://users.atw.hu/tkreativ/g1_screen/gothic 2005-09-30 09-03-50-98.jpg[/IMG]
  • tibor16
    #16182
    Már írtam régebben, - én kimentettem a telepített könyvtárat, mert utánna visszamásolva, telepítés nélkül is jáccható. Így aztán nincs a macera ha kedvet kapok egy újrajáccásra. Utánna nincs baj a win ferissítésekkel..
  • gerop
    #16181
    Igen!Igen!Igen!Igen!
    Hálásan köszönöm!!!
    Egy éjszaka alatt lejött az egész. Hétvégén ki is fogom próbálni.
  • Hasse
    #16180
    Ha nincs a Monostor kapujaban, akkor lecaplatott a hajohoz. Torlof (Onar farmja) kuldetese is eleg erdekes egyebkent.:)
  • Rash87
    #16179
    Most ott tartok,hogy 'Egy kapitányra van szükségem'.
    De tök mindegy hogy ki lesz a kapitány?
    Én megcsináltam már Jorgen feladatát,de nem tudja vki hogy hol találom?
  • tattooed
    #16178
    Kössz!
    Szeritem akkor frissítés várhat.
  • Ottto
    #16177
    nyomul a microsoft -> SP2 + valamelyik winXP frissítés a sok közül
    Tulajdonképpen nem tehetsz ellene semmit. Winreinstall és nem frissítessz, vagy megveszed az eredeti addont.
  • tattooed
    #16176
    Fölraktam a sima g2-őt, megcrackeltem. Fölment az 1.30-as patch, kijelöltem exe... stb... stb... Elkezdtem telepíteni az addont, egy nagyon kicsit telepítette, aztán megállt és kérte az eredetit.
    Nagyjából ezek a "tünetek".
  • Broafka
    #16175
    miután feltelepítetted? akkor kéri az addon cd-t?
    mert akkor crackelni kéne, nem?
    vagy eredeti?
    mert akkor nem tudom :)
  • tattooed
    #16174
    Szasztok!

    Az addont szerettem volna föltelepíteni. Máskor simán fölment, de most valamiért követeli az eredeti addon cd-t. Ez mi a fenétől lehet?

    Előre is kössz mindenkinek, aki segít!
  • Saturas
    #16173
    Egy kis game csere-bere érdekel-e?
  • Saturas
    #16172
    A 2004 decemberi szám az!!!!
  • Saturas
    #16171
    Én KB. 1 évig kerestem az 1-et. Mire az egyik újság kiadta mellékletnek (gamestar). Ha föl mész a honlapjára talán megtudod rendelni tőlük a régi számok közül. Talán nem vagyok benne biztos. Ennyit tudok neked segiteni.
  • Broafka
    #16170
    megakarom szerezni az 1-eeeeet
    de sehol nem lehet már kapni, vagy megszerezni
  • Saturas
    #16169
    Igazad van. Az 1-ben sokkal jobb a hangulat mert ugye ez (a király részéröl) egy alig ellenörzött börtön. A 2-ben meg mindenki be van sz*rva az ork háború miatt és elég nyomasztó a légkör. Szerintem.
  • Ottto
    #16168
    Szvsz G1 sokkal hangulatosabb mint a kettő....
  • Esrohnoil
    #16167
    Én már akkor belezúgtam a G1-be mikor még csak a demója volt elérhető.
    Kb. 4-5 alkalommal játszottam végig.
  • tibor16
    #16166
    A G1-et hányszor jáccottad végig? Előbb játszottam a 2x a 2-es résszel és csak aztán kíváncsiságból 1x az 1-es résszel, - de igencsak tetszett. Pedig ránézésre úgy gondolná az ember, hogy a kissebb terep, kezdetleges graf kevesebbet nyújt. Mégis valahol a történet miatt mintha kerekebb, izgalmasabb lenne.
  • Esrohnoil
    #16165
    Végül is van ott is fordulat, de ha mindenképp varázsló akarsz lenni ne légy szektás, mert ott 4. körig lehet csak mágiát tanulni. Templomosként viszont az jól jön a harc mellé kiegészítésképp.
  • gerop
    #16164
    Kössz.
    Megnéztem, de sajnos én is passzív vagyok. Este majd megpróbálok egy másik gépen aktív módot beüzemelni.
  • tibor16
    #16163
    G1 - asszem maradok a régi tábornál és varázslónak állok... Az Addonban zsoldos voltam és nem igazán élveztem. A mágiát jobban szeretem... a közepénél meg úgyis van még lehetőségem... Tényleg - ha a szektásokhoz állnék, - azok is produkálnak vmilyen fordulatot - mint a régi tábor varázslói? - mer ez esetben meggondolnám a dolgot...
  • Esrohnoil
    #16162
    pl. Matrix. Éjjelente szoktam ált. fent lenni.
  • Ottto
    #16161
    Jelenleg negyedjére kezdtem el, csak elfelejtettem hogy melyik baal adja a tekercset, meg miért.
    Kössz az infot Esrohnoil.
  • gerop
    #16160
    Hallottam róla, de nem jutok hozzá.
    Melyik hubon vagy?
  • Esrohnoil
    #16159
    De nemrég adták vmelyik újsághoz is. Kb. jó fél éve.
  • Esrohnoil
    #16158
    pl. nekem meg van osztva DC-n.
  • gerop
    #16157
    Én is szivesen elkezdeném a G1-et, de sajnos sehogy sem jutok hozzá. Tudtok valami elérhetőséget?
  • Esrohnoil
    #16156
    Melyik táborhoz akartok csatlakozni?
  • Esrohnoil
    #16155
    Gondolom a szektásokhoz akarsz csatlakozni. Ha igen, ez segíthet:
    Többieknek !!!!SPOILER!!!!
    Részlet a végigjátszásból:
    "Baal Orun meggyőzése: Beszéljünk Ghorimmal Orunról, majd keressük meg Marlokot, és szép szavakkal ültessük vissza. Kerüljünk a hátába, üssük le valamelyik fegyverünkkel. Ha magához tér, küldjük el dolgozni, és kövessük. Ezek után Orun már szóba áll velünk, és elzavar az aratókhoz. Beszéljünk Balornnal, vegyünk tőle füvet, de előtte mondjuk meg, hogy kinek lesz az anyag. Látogassuk meg Gor Na Bart is a környéken, majd beszéljünk Vironnal, és öljünk meg körülötte minden rovart. Beszéljünk meg vele megint, és mondjuk azt, hogy nem látjuk a rovarokat. Tőle is kérjünk füvet. Vigyük el az anyagot Cor Kalomhoz, majd menjünk Baal Orunhoz, és álljunk elé. Beszélgessünk el vele a fűszállításról, mire a megbecsülése mellé kapunk egy altató tekercset."
  • tibor16
    #16154
    szia, - G1 - én (is) most kezdtem, - hol tartasz?
  • Ottto
    #16153
    Fenébe, hogy az enterre nem törte a sort hanem elküldte az üzit. bocs. nah szal

    G1
    Az első fejezetben, hol találok én "alvás" tekercset (sleep spellscroll) ?
  • Ottto
    #16152
    G1
  • gerop
    #16151
    Ezért mondat azt, hogy egy játéknak tervezték.
    Szerintem két lehetőség van:
    1. Egyszerű gazdasági ok. Két kiadás - két bevétel. (Nem tartom valószínűnek, mert a fejlesztőknek így sok plusz munkájuk volt, és tudtommal a bevétel kis részét kapják csak meg.)
    2. Kényszerítő gazdasági ok. A tervezett kiadási dátumig nem tudták befejezni a játékot, ezért 'húztak' a játékból. (Ezt tartom valószínűnek, mert a forgalmazó által kitűzött kiadási határidő 'szent és sérthetetlen', hiszen a bevétel nagy része az övék.) Mivel azonban a tervek már megvoltak, sőt lehet, hogy egy része már el is készült addigra, érdemes volt a kimardt részt befejezni és addon formában piacra dobni.
  • Esrohnoil
    #16150
    Fogd fel úgy, h. a karaktered nem tudja h. soha nem találhatja már meg az íjat, tehát még keresheti, mivel nem tudja hol van, és senki nem mondta h. már ne keresse. :)
  • Esrohnoil
    #16149
    Nem bug, amíg nem oldasz meg vmit, nem kerül át máshova. 2 esetben kerülhet el onnan: ha megoldod a küldit, v. ha teljesen elbukod (pl. mint az első részben a csatlakozós küldik az elején. Ha vhova csatlakoztál, másik táborhoz már nem tudsz, tehát a többit elbuktad.).
    Egyébként olyan panel nincs h. meg nem csinált feladatok, ha úgy nézem az a legelső rovat, ami "elvállalt feladatok". Ezen kívül "teljesített feladatok" és "elbukott feladatok" vannak.
  • Rash87
    #16148
    Ezért nem értem,mert én nem léptem be a tolvajcéhbe...
    És állítólag csak akkor kapom meg a kulcsot a csatornarendszerbe,hogyha voltam a tolvajcéhbe.
    De mivel nem voltam,elég fura,hogy még mnidig a Teljesítendő feladatok kzött van a "Bospert íja" küldetés.
    Lehet hogy ez is egy bug...
  • Randal
    #16147
    Na igen. Az Addon valamilyen szinten tényleg kiegészítés, de nem a normális értelemben vett kieg. hanem az alapjáték teljessé tétele.
    Őszintén szólva, MINDENNEK ekkor lesz értelme.
    A sima G2 is jó, de nagyon sok benne az értelmetlen dolog.
  • W B
    #16146
    igaz de ezeknek már készen kellenek lennie
  • tibor16
    #16145
    Oda csak akkor jut be, ha teljesítette előtte a tolvajcéhbe való bejutás feltételeit...