21229
  • Broafka
    #16224
    az kicsit túl erős lenne, nem? :)
  • W B
    #16223
    Inkább Sárkányokon lovagolni! Repül és gyors és alapból letud mindent köpni tüzzel
  • reménytelen
    #16222
    Lehetne molerat-rodeó... mindig ugrál!
  • Broafka
    #16221
    ez nem is lenne rossz ötlet, csak nem lószart, hanem mondjuk kapálni, elvégre a játékban lehet kapálni csak éppen semmit se érsz vele
    kapálni, kaszálni, locsolni, stb
    amúgy engem az nagyon idegesített hogy ugye az addonban lehet növelni az aranyásó képességünket, és ugye az ilyen falból kiálló aranyrögökből lehet kikapálni kis aranydarabokat
    és ezt miért nem lehet megcsinálni az ore-os rögöknél, ott van egy ore-os rög elkezdem kapálni semmi, legalább egy lump of oret kilehetne belőle szedni
  • Esrohnoil
    #16220
    Jah, első küldetésnek (zöldfülűként) lehetne rögtön 100 tapasztalati pontért egy földművesnél lószart lapátolni. :D
  • Broafka
    #16219
    ló, meg szamar?
    lol, olyan hülyén nézne ki benne, akkor miért nincsen rögtön kutya, meg macska
    azon a területen nem is éltek ilyenek
    bár a lovat az egyiptomiak törték be legelőszőr, de egy ilyen játékban rettentő idétlenül nézne ki egy ló
  • Saturas
    #16218
    Igen tudom én is csináltam egyszer. Ott ahol a Saturas prédikál, csak kiváncsiságból. Na gondolhatod hogy milyen gyorsan kellet el pucolnom onnan?
  • nyikolaj
    #16217
    jézusom mennyit tudtok irni egy nap :D
    - Nekem is tetszik a közlekedési eszköz gondolata, de sztem ló/szamár, vagy mondjuk szekér kellene, meg scavanger még mondjuk de ragadozók nem!
    - A cuccok súlya tényleg nyomhatna vlmit, pala páncélba majd ugyanolyan gyors a kari mind paraszt szerkőban :)
    - Öszintén nekem sem volt teljesen tiszta a G2 vége.
    - Én a sima G2-t olyan lvl 34 körül fejeztem be, de én "öljünk le minden szörnyet" taktika híve vagyok. Az addont meg lvl 55-vel.
  • Rash87
    #16216
    Kár,hogy nemvagy benne a szerkesztő csapatba
  • Rash87
    #16215
    Csak poénból próbáld ki a felsővárosban átváltozni például egy sárkányrablóvá,vagy valami álattá.
    Én kipróbáltam,az egész Khorinis lakossága engem követett :D és le akart csapni...
    Sztem nagyon poén amikor 30an futnak utánad
  • Broafka
    #16214
    tök mind1
    be lehetne fogni:
    scavanger, shadowbeast, snapper, dragon snapper
    szóval ilyen ló szerű állatokat, amin lehet ülni
    de pl egy fieldraidert nem lehetne befogni...
    de én mondjuk úgy csinálnám, hogy ha befogsz egy állatot és elfárad és megdöglik kakor nem kapsz érte xp-t, mert akkor úgy túl könnyű lenne a játék
    vagy fogd be, vagy öld meg
  • Rash87
    #16213
    Ez jó ötlet,én is díjaznám :)
    Mert a végefelé egy kicsit tré volt,hogy mindig mászkláni kellett egyik helyről,a másikra...
    Ezért lenne jó valami közlekedési eszköz,ami jóval goyrsabb :P
  • Saturas
    #16212
    Az árnybestia azért lenne jobb mert az alapból gyilkolja az orkokat. Lásd a barlangokba ahol vannak ott szokott lenni ork tetem.
  • Saturas
    #16211
    Az árnybestián való lovaglásra már én is gondoltam,vagy mondjuk becsattogni egy városba egy sárkány rablón.:))))
  • Broafka
    #16210
    bár én a páncélt dobnám ki (főleg ha Paladinnal vagyunk) az vazze, hány kiló lehet? csak 100
    remélem a gothic3-ban lesz valamilyen szinten fizika, mert egy paladin armorban úszni pl, elég kemény munka lehet, na meg beis rozsdásodik :-/
    feltéve ha nincs náluk Hemerájt
    én egyébként bevezetném a Gothic3-ba a közlekedési eszközt, tudom már mondtam de nagyon szeretném, ha mondjuk lehetne kapni a boltban egy kötelet, és mondjuk 10 LP-ért megtanulod valakinél és mondjuk betörsz egy Scavangert, és azon lehet futni, meg támadni vele (persze hogy ne legyen nagyon könnyű így a játék, egy idő után azért elfárad az állat és megdöglik) de ugyanígy belehetne törni mondjuk a ShadowBeast-et is, szerintem nem lenne egy utolsó ötlet
  • reménytelen
    #16209
    Gornt dobják ki, mert ő a legnehezebb
  • Broafka
    #16208
    :DD
    hát, lehetséges
  • Esrohnoil
    #16207
    De ha ő mondja h. az arany maradjon, akkor valszeg őt dobják ki. :D
  • Broafka
    #16206
    :DDDDDD
    jaja, valószínű ;)
    de miért tennék? :)
    ez nem hiszem hogy így megy hogy: "jeee, megöltük" (1. rész)
    (1.rész meg a 2.rész között) "Béla te hülye, feltámasztottad? hogy lehetsz ilyen barom, most csinálhatjuk újra a játékot, ááá hagyjuk jó lesz így"
    (3.rész készítése közben)"hehe, na most megöljük újra, micsoda király szabotázs"
    :DD
    azért nem hiszem hogy ez így menne :)
  • Esrohnoil
    #16205
    Persze h. gondolom... az első végén nem sikerült eltenni láb alól, lehet h. a 3. elején újra megpróbálják. :D
  • Broafka
    #16204
    gondolod, szerintem nem fogják kidobni, mert az emberek többsége megszokta és megkedvelte már, és sztem hiba lenne kidobni
    azért nézzük a dolgokat:
    az 1-ben meghalt, mindenki azt hitte sztem hogy nah, vége ennek a főhősnek, és nem, a fejlesztők úgy gondolták sztem hogy a fenébe is ez nem sikerült olyan rosszul, támasszuk fel...
  • Esrohnoil
    #16203
    Szvsz a főhőst fogják kidobni. :D
  • Broafka
    #16202
    már bocsi, de nem a 3-4 részről volt szó :D
    az megint más tészta
    ott még persze jól jön a sok xp...
  • Saturas
    #16201
    Igen de mágusként az sokatjelenthet, föleg a 3.-4. "részbe".
  • Broafka
    #16200
    hát lehetséges, de sztem ha már a Halls of Irdorathben vagy akkor már tök mind1 hanyas vagy vagy milyen vagy, mert addigra már úgyis vagy olyan jó hogy viszonylag könnyedén végigmenj rajta, nekem legalábbis minden karival könnyű volt azon végigmenni, nekem csak az eleje nehézkes egy kicsit
    márha nem kardos vagyok, kardossal még annyál is könnyebb
  • Saturas
    #16199
    Én bizony mindig csinálok egy-két Xp. gyüjtő karikát. És ez igy van jól a fejlödésre nézve. Gondoljatok csak bele: Mennyivel könnyebb Irdorat csarnokaiba boldogulni ha 50-60-70 életpontal több van. Szerintem.
  • W B
    #16198
    Én igen!
  • Rash87
    #16197
    Hát van benne valami,de azért mégse.
    Mert én csak azokat öltem meg,akivel ütközben találkoztam.
    Tehát direkt nem indultam úgymond felfedező útra,hogy megtaláljam az utolsó szörnyet is :)
  • Broafka
    #16196
    hát én nem vagyok ennyire megszállott hogy minden kis apró szörnyecskét megöljek, lefogadom hogy addig nem is indultál el az utolsó szigetre míg minden kis szörnyet ki nem írtottál...
  • Rash87
    #16195
    Hát nekem simában elérte a 40et...
    Egykezes+kétkezes harc 100%-ot elérte.
    Erő meg volt 140,élet meg 680 körül :D
    És még ígyis marad 20 LP-m...

    Most azon gondolkodom,hogy addonban kéne végigvinni most :P

    Azért remélem a G3 valami nagyot fog alkotni,remélem nem lesz benne ilyen sok bug,de lehet hogy csak azért volt a G2ben sok bug,mert nem mai játék :)
    De ettől függetlenül még egy játékkal se játszottam ilyen sokáig
  • Broafka
    #16194
    hát attól függ, simában olyan 24 körüli, szóval valami huszonvalahány
    addonban meg olyan 40 körül
  • Broafka
    #16193
    fhúú, jó kérdés, én is kiváncsi lennék, már láttam belőle képeket, a grafja elég durva lesz
    de nekem nem tetszik
    azért nem tetszik mert a gothic1-2 az egész más grafikáju, mint ami a 3 lesz, és nekem ez a grafika tökéletesen megfelel, de kitudja lehet hogy még letud nyűgözni :)
    hát a régi ismerősökkel biztos találkozni fogunk: Gorn, Milten, Diego meg a többiek, Lares, Lee
    talán még Xardas is nagyobb szerepet kap a játékban :)
    gondolom megint olyan lesz hogy Beliar totális örjöngésbe kezd, mert megöltük Ravent, és pusztításokat végez a földön, szörnyeket küld, természetesen Innos a fasza gyerek kiválaszt minket hogy majd mi megmentjük a Földet...
    valami ilyesmiféle lesz megint :)
  • Rash87
    #16192
    Jah,és még annyi,hogy nektek mennyi volt a végső Level a játék végén?
  • Rash87
    #16191
    Értem,köszi :))
    Lehet h G3 fórumba kellene írni ezt,de ha már itt vagyoo,nem tudja vki hogy mi lesz az alaptörténet a g3ban?
  • Broafka
    #16190
    hát ööö
    jó kérdés :)
    én valahogy úgy értelmeztem hogy hősünk megkérdezi Xardastól hogy mi a csuda történt a Halls of Irdorath-ban, ő meg mondja, hogy sikert arattunk legyőztük a gonoszt meg minden, de a gonosz szelleme Xardasba szált, és Beliar őz választotta, vagy valami ilyesmit gagyogot asszem
    mindenesetre ha vársz egy kicsit, mármint ilyen stáblista vagy valami akkor utána is van egy kis videó, és ott valami olyasmiről beszél hősünk, Diego meg Gorn hogy lassul a hajó, vagy fent akadt vagy nem tudom, és hogy dobjuk ki az aranyat, hősünk meg mondja hogy: "nana, az arany az marad a hajón" :D
  • W B
    #16189
    Xardas az élőholt sárkány erejét elvette. És most mentsd meg a királyságot.

    Szerintem enyi.
  • Rash87
    #16188
    Végigvittem a G2 sajnos
    Pedig még eljátszogattam vonla vele,akkor mostmár jöhetne a Gothic 3

    Amúgy az utolsó videoban miről volt szó? Mert nem egészen értettem...
  • tibor16
    #16187
    hááát nem tom, én azért térek újra és újra vissza, mer szívesebben vagyok ott mint máshol... -biztos paranoia.. -nem számít... Ott lecsaphatom ha vki nem teccik, no meg ugye az a bizonbyos fííííííííííling, hát az van, az már egyszer biztos... Már bizsereg a tenyerem, este találkozóm van mindenféle lénnyel, akik ha le is győznek, visszatölt és lesz ne mulass... A manusokon meg át látok (hisz nem előszőr jáccom). Másrészt ha kedvem van, nem küszködök senkivel, hanem megnézem a naplementét és még a jegyet se kérik érte... :)))
  • Ottto
    #16186
    Képzelem :)
    Nade azért volt már hasonló játék ezelőtt, csak más témában.
  • Esrohnoil
    #16185
    Örülök. :)
    Remélem tetszik majd.