21229
  • W B
    #16144
    He! Egyszerü ! Lemész oda ahol a Tolvajcéh van, vagyis a csatorna rendszerbe ( ha az az) És ahol a patkányok voltak Ott van egy láda abban van az íj. Vagyis a tengertől bemész és az első elágazásnál balra meny És nem soká jobbra ott van egy terem ott a láda. Ajánlok odda egy fáklyát.
  • Rash87
    #16143
    Lenne mégegy kérdésem.
    Még a feladatok között ott szerepel a "Bosper íja" küldetés,már az 5. fejezetnél tartok,és a végigjátszásnál azt olvastam,hogy ezt a küldit csak akkor lehet megcsinálni mikor bekerülök a tolvajcéhbe..
    De mivel oda nem kerültem be.. most meg már nem lehet,akkor miért nem teszi a Meg nem csinált feladatok közé?
    Vagy van valami alternatív mód,amivel meg lehet csinálni?
  • Broafka
    #16142
    én meg Takanohanával értek egyet, ugyanis rendkívűl sok elemet találtam az alap G2-ben ami mindig felvetett egy kérdést, hogy ez meg hogy kerül ide? ez kié? ez micsoda?
    és amikor az addon kijött akkor kaptam rájuk választ:
    jééé, tényleg, ez az övé!!!
    jééé tényleg ez ide tartozik!!!
    most így nem sokat mondhat nektek, de most hirtelen nem jut eszembe példa, de ha majd esezmbe jut akkor majd szólok, de sztem biztos ti is találkoztatok már ilyennel...
  • sanyiiiii
    #16141
    hmmm én inkább gerop-pal értek egyet, nem hiszem hogy a pyranha bytes-os sracok olyan köcsögök lennének hogy így szétvágnák, na meg persze a kettészedem hogy kevés minkával adhassak ki kieget stíluú munkák általában nem ilyen jok:D
  • gerop
    #16140
    Nem lehetséges, hogy egyben tervezték meg a játékot, de 'csúszott' a munka és mivel ki kellett adni, ezért vágták el. Utána volt idejük befejezni, és a kimaradt részt addon formában dobták piacra.
  • Takanohana
    #16139
    Az alap G2 is baromi jó játék, addon nélkül is 100%-osan élvezhető. De miután játszottam már a kieggel is, az volt az érzésem, hogy így teljes. Sőt valaki írta itt anno, és én is egyetértek vele, lehet, hogy elkészítették a full verziót, aztán kettévették, mert így kétszer lehet piacra dobni. Először a "megcsonkított" játékot, az alapot, aztán meg a kieget, ami teljessé teszi.
    Mindegy, hogy történt, az alap is meg a kieg is kötelező darab, muszály mindkettőt végigvinni.
  • W B
    #16138
    Értem...
    Szoval a simát azért adtáki ugy , hogy megkelljen venni a kieget?
  • Takanohana
    #16137
    Egy új térkép, pár új szörny, rengeteg új szereplő, (köztük sok ismerős a G1-ből), rengeteg új küldetés, egy "mellék főküldetés", nehezebbre vett fejlődési rendszer, megerősített szörnyek, és számtalan érdekesség. Mondhatni, hogy a G2 az addonnal teljes, van egy csomó helyszín az alapjátékban, aminek ott nincs funkciója, (pl. kőkörök, vagy a piramis), ezek a kiegben értelmet nyernek.
  • W B
    #16136
    Aha . Az kiegben mi a lényeg?
  • Takanohana
    #16135
    Hús és prém.
  • W B
    #16134
    O! És mi nyerhető ki belőle? hus prém fog..?
  • tibor16
    #16133
    kezdetben a vaddisznó elől is futni kell...
  • Takanohana
    #16132
    De működik, csak én azt gondoltam, vagyok már olyan erős, hogy egyenesen nekikmehetek. Hát nem jött be.
  • gerop
    #16131
    Az addonban nem működik az egyesével elcsalom és megölöm módszer?
    Az alapjátékban a Sárkányrablók elég buták, könnyű egyesével elcsalni őket.
  • Takanohana
    #16130
    Hát ott nem 3 db van, hanem 7-8! Széttéptek, mint a pinty. Jéghullám után persze már csak mészárlás.
  • Szid
    #16129
    ccc... Beliár karma, 100% egykezes, 48 level. 3 db Dragonsnapper nem okozproblémát. max. egy kis adrenalin :o)
  • Szid
    #16128
    Öszesen 15 db. Ha pontosabban érdekel valami, mond.
  • Takanohana
    #16127
    Jégfarkast is bevezettek. A régi szörnyek közül meg egyik-másik iszonyat erős lett. A warg, meg főleg a dragonsnapper semmi másodperc alatt szétkapnak, még a játék mközepe táján is kihívást jelentenek.
    A Bányavölgyben, ötödik fejezetben lovagként mentem neki egy csorda dragonsnappernek, amik Den holtteste közelében, egy beugróban tanyáznak. Fél perc alatt széttéptek. Kénytelen voltam mágiához folyamodni.
  • Szid
    #16126
    Nézd meg a képeim között :o)
  • W B
    #16125
    Értem...
    Egyszoval ő a kaja vagy te
  • tibor16
    #16124
    vaddisznó - olyasmi, csak elég erős a beste
  • W B
    #16123
    Na most hogy értsem! A vaddiszo normális vaddiszno?
  • Hasse
    #16122
    Mocsári patkány, mocsári gólem, mocsári zöld rovar, a tüzes shadowbeast, stone sentinel, vaddisznó, bloodhund, chomper.
  • W B
    #16121
    De ugytudom 10 uj lény. Ketőt tudok oriás imátkozósáska , mini ragadozo.(az a dino)
    És még mien lényekvannak?
  • Broafka
    #16120
    ööö, gondolom azt akartad mondani hogy:
    azért lehetne valami új
    ugye?
    ha ezt akartad, akkor nem tom mit mondjak, úgy értem, miért szerinted nincsen új dolog az addonban?
  • W B
    #16119
    Az é lehet ne valami uj!

    Demot
  • Rash87
    #16118
    Én csak kipróbáltam az addont,és abból az 1 órából mértem le,hogy jobb mnit a sima :)
    De most még a simával játszok.
  • Broafka
    #16117
    hmm, lehetséges, akkor mind1 :)
    mondom még nem próbáltam
  • Esrohnoil
    #16116
    Szó szerint semmi. :D
  • Broafka
    #16115
    lehetséges, még nem próbáltam, de amikor feltettem az addont, a mentéseim megvoltak
    akkor mi történt volna ha megnyitottam volna őket?
  • Esrohnoil
    #16114
    Sima G2-es mentés nem kompatibilis az addonnal.
  • Broafka
    #16113
    nem tudok senkit se a bányavölgyben aki árulna, menjél vissza Khorinosba, nem tart semeddig sem
    amúgy meg én úgy voltam vele, hogy erőre nem raktam semmit, csak dexre...

    lenne egy kérdésem hozzád:
    te a sima G2-ős mentéseddel mész az addonban?
    vagy újrakezdted a játékot amikor megszerezted az addont?

    mert te mindent bejelentettél eddig, hogy mikor kezdtél új játékot, hol tartasz meg stb, és egyik nap a simával játszottál most meg nem rég mondtad hogy milyen jó az addon...
  • Broafka
    #16112
    hát figy, az igaz hogy a 2 troll mögött rapier van, de én egy szóval sem mondtam hogy a 2 troll mögött mester kard van, amúgy én úgy csináltam, hogy amikor már nem adtak több küldit a tolvajcéh tagjai, akkor simán kinyírtam őket (3 tag, összesen: 1000 XP+ küldiért is egy kis xp+300 arany Andrétól) és mindhármuknál van egy mesterkard és én onnan szereztem, de venni is lehet nyugodtan

    amúgy meg, ha megszerzed a Claw of Beliart akkor már jól boldogul az 1kezes meg a 2 kezes is

    Sárkányokat meg szimplán egy Demon tekercsel intéztem el :P
  • Rash87
    #16111
    Az csak 70 vagy 80-an,de pontosan nem emlészek már rá :)
    De életerőm kb 410-nél tart :D
    2.-at,a jégsárkányt is simán megöpltem. Igaz,ez jóval erősebb volt mint a másik,de ígyis csak kb 40 életpontom ment el...

    Amúgy valaki nem tud a Bányavölgyben valakit,aki Laborüveget árul? Elfelejtettem Khronisben venni még :) Most meg szükség lenne rá,mivel a sárkányokat csak így lehet megölni...
  • Hasse
    #16110
    Gondolom erő is 200 körül.
  • Rash87
    #16109
    Szerintem nagyon jól boldogul :))
    Éppen most öltem meg egyet,kb 7-8 ütés,és meg fekszik
    Persze az egykezes harc 100%-on van nekem,a kétkezes 60%,és még ígyis van 80 LP-m :P
  • Hasse
    #16108
    G2A: Megjegyezném, hogy a két troll mögött rapír van csak (50 dex, 100 sebzés, 70 hossz), mesterkardot Martintól lehet venni az első találkozáskor, illetve a bányavölgyben a Xardas régi tornyában találni.

    Sárkányokkal hogy boldogul az egykezes kardos?
  • W B
    #16107
    Értem!!!!!! Én lovag!
  • Broafka
    #16106
    furcsa, amikor előszőr játszottam a G2-vel, a simával, szóval amikor megismertem a játékot, én előszőr zsoldos voltam, mindenki paladin volt, mert az volt az egyszerű, de én a legelső alkalommal nem tudtam hogy kell belépni :D
    így maradtak a zsoldosok
  • Broafka
    #16105
    az a baj hogy az addonban a paladinok rúnája nem sokat érnek, mert még a legjobb rúna amit a paladinoktól kapsz azzal se tudsz jó sebzéseket okozni, szóval én amondó vagyok, addonban paladinnak fölösleges a manna
    viszont ha sima G2-ben játszasz akkor annál inkább tegyél mannára, mert ott viszont nagyon hasznos a banish evil rúna, mert jókat sebez...