166
XBox on PC
  • LordBaker
    #166
    Sziasztok!
    Jol jonne egy kis segitseg! Mi van akkor, ha veszek egy olyan all-in-one szamitogepet, amit tudok TV-kent is hasznalni es van HDMI-ki- es bemenete? Ra tudom csatlakoztatni az X-box-ot? Probalok minel kisebb helyet elfoglalni a szobambol, ezert lenne jo, ha megoldhato lenne minden egy monitoron.
    A valaszokat elore is koszonom!
  • zola2000
    #165
    PCSX2, de baromi erős gép kell hozzá (nah 6 év után csak megoldódott :)
  • KILLER2
    #164
    Már tudom.
  • KILLER2
    #163
    Milyen progi kell ahoz, hogy lléssa a pc az xbox-ot?
  • Lazarus
    #162
    Na mi a pálya een a fronton? Mindjárt csekkolom a legfrissebb cxbx-et, már töltöm a Sims xbox iso-t :)
  • Csacsi
    #161
    Mondom, hogy beszoptam, elismerem :)
  • CSOCSO
    #160
    nembaj:)
  • CSOCSO
    #159
    de én magyarul írtam nem angolul... a topic címe xbox on pc.. ami angolban azt jelenti amit.. viszont én azt írtam minek akartok futtatni Xbox on pc-t.. ami azt jelenti amit jelent:)
  • CSOCSO
    #158
    3-4 game?...mostanság több jobb game van x re mint pc re...nembeszélve a ps2 ről
  • Csacsi
    #157
    Lehet több féleképp értelmezni a mondatot.
    ha úgy irta volna, hogy : xboxon pc, vagy xbox-on pc, akkor lehet, hogy érthető lenne.

    De így, az angol helyerírás szabályainak megfelelően xbox on pc : azt jelent, hogy pc-n xbox.

    Persze lehet, hogy gyenge az angol tudásom.

    De igazad van, viszont a szövegkörnyezet miatt valóban nagyon csúnyán beszoptam. Elismerem. Nem mentegetőzöm, hogy fáradt vagyok, ezt benézem. Előfordul :D

  • CSOCSO
    #156
    no nembaj:)))))
  • dashed_
    #155
    szerintem olvasd el megegyszer amit CSocso irt..
  • Csacsi
    #154
    Mert 3-4 játék miatt nem fogok konzolt venni, mikor itt van a pc-m, amin majd futtatni tudom. Szóval....maradok a pc-nél, mert rengeteg jó játék van rá, és ha lesz hozzá xbox emu, akkor még jobb lesz. Tehát nem kell konzolt vennem.
  • CSOCSO
    #153
    miért akartok X-Box on PC-t futtatni???

  • Evilmann
    #152
    Ne erőlködj, a legtöbb Xbox emu fake. A cxbx pedig nem fake, de még közel sincs kész szóval nem fog futni vele semmi kézzelfogható.
  • Csacsi
    #151
    Sziasztok. Lenne egy pár kérdésem. Mondjuk leszedek egy xbox emulátort. itt az első kérdés, hogy melyik a jobb?
    1 :cxbx
    2 :XBOX Emulator Version 1.00

    Ha mondjuk netről leszedek egy xbox iso gamet, akkor azt mindenféleképp ki kell írnom cd-re, vagy ott is simán elég a daemon tools?

    Ha valaki tudja a válaszokat, azt előre is megköszönném.

  • greco
    #150
    A Nester nem XBOX emulátor,hanem egy XBOXon működő
    NINTENDO emulátor!
  • TheZsenyka
    #149
    Na?
  • BlaBlus
    #148
    Nester X XBox emulatort leszedte mar vki, es kiprobalta?
  • ember
    #147
    telejesen nem, a mem sávszélesség gondokat (UMA) elég nehéz áthidalni
  • Xboxman
    #145
    Most is kijött egy új version,oszt ugyanaz mint a másik(ugyanúgy nem jó semmire)csak az 5.0 át van írva 5.xx-re!
  • Xboxman
    #144
    bázze ezeket a lámákat mi az isten faszáért adják ki az újjabbnál újjab verziókat azok a kibaszott faszok ha nem működik???????
  • ember
    #142
    jah, fél év múlva talán érdemes lesz megnézni hogy mit produkáltak, de addig fölösleges próbálkozni
  • Hunnenkoenig
    #141
    X-box emulator NEM LETEZIK!!!!!!!!!
    Egy csapat probalkozik, de eddig meg nincs semmi!
  • BlaBlus
    #140
    ehhh :(
  • Xboxman
    #138
    Nekem ez sem müxik
  • BlaBlus
    #129
    OK mar csak annyi kerdesem van hogy melyik op milyen gfx card melyik verzio?
  • BlaBlus
    #127
    Csak azert mert engem is erdekelne a dolog :))
  • BlaBlus
    #126
    Melyik gama mukodott nalad? Es ment a demo is?? Es milyen oprendszered van, meg mi kol meg hozza? DirectX 8.2 meg ilyenek vagy mi?
    Jah es van benne NV25 specifikus kod is?
  • CHEAPBOY
    #125
    Na ide is bemakacsokodod magad?:)
  • Xboxman
    #124
    És jeeeeeeeeeeeeeeeeeee?:)
  • Xboxman
    #122
    ghihi crc-s lett a cucc
  • Evilmann
    #121
    PS1-re a megjelenés után kb. 4-4,5 évvel lett igazán használható emu.
  • verti.go
    #120
    Párszor már leírták itt és más fórumokon is: az xbox pc alkatrészekből építezik, de nem PC! Architektúrájában teljesen más (pld. UMA, ami köszönő viszonyban sincs a pc memóriájával).
    Egyszer mondjuk biztos sikerül majd emulálni, de a közeljövőben (értsd: idén ) nem lesz olyan gyors gép, ami normális sebességgel tud majd boxos játékokat emulálni.
  • Xboxman
    #118
    Az összes többi verzó is ezt csinálta mindeggyik op rendszeren(nekem anno Win98-on is)Akkor betudtukj a korai fázisnak ,de most...
  • Xboxman
    #116
    Halo a kiszemelt célpont!go:)
  • Mike at home
    #115
    ez engem is izgat. elvegre az xbox ugye architekturajat tekintve, egy pc
  • Xboxman
    #114
    XP
  • Xboxman
    #111
    MEgnéztem ezt a demot!Valami kurva hibaüzenetztel leáll amikor elindítom az átkonvertált cuccot:(
  • Xboxman
    #110
    Letöltök valami RIP-ezt azt kipróbálom