480
Icewind Dale II
  • claw tesvér
    #292
    Új nick, de nem az igazi, mert SG-n nem müxik aposztróf ez ürügy arra hogy lecsapjalak!
  • netrunner
    #289
    Na, tegnap leszedtem a www.guru3d.com-ről a legújabb leaked radeon drivert, és ezzel úgy tűnik, hogy megy. (kopp-kopp :) ) Ez egyébként a 6200-as xp driver.
    A problémát, a blackisle ice2 troubleshooting-nál is írták, és sok radeon tulaj írta, hogy ez a driver megoldotta a problémájukat. Remélem ez nálam is így marad. Tegnap kb. 40 percet játszottam, és nem akadt ki.
  • mad mind
    #288
    A hiba nálam is előjött, de egyetlen új driver sem javította ki a hibát. Nálam csak az működött, ha ilyen kifagyás volt, akkor a winkey+L kombinációval kiléptem userként, majd rögtön visszaléptem ugyanazzal a userrel és már ment is tovább a játék. Néha szar volt a kép ezután, de egy kilépés az asztalra majd visszalépés megoldotta.
    Elég kényelmetlen, de használható, ha nem akarsz driverekkel szórakozni.
    Egyébként nem fagy ki igazából a játék, csak a képet nem frissíti, ezért nem látni, hogy még működik.
  • Viking
    #287
    Bocs mindenkitől hogy hülye osztálytársam így kivánt nekem üzenni... Grrrr...
  • netrunner
    #285
    szasztok!
    lenne egy problémám. Már egy ideje próbálok játtszani az icewind2-vel de állandóan lefagy. Eddig minden játék teljesen normálisan futott a gépemen, de ez mindig egy 10 perc után lefagy.
    xp alatt nyomom (p3 1ghz, radeon8500le, 512mb ram, asus p3v4x és a legújabb driverek fentvannak), és gyakran még a feladatkezelővel sem tudom kilőni.
    Nem tudjátok mi lehet a probléma, vagy másnak nem volt hasonló gondja?
  • Jacky
    #282
    btu.uw.hu
    Jo jatekot!
  • Viking
    #281
    Start menüben elődurod az IWD 2 Configuration-t, ott meg a difficulty alatt átrakod Heart of Fury-ra. Ennyi.
  • noxon
    #280
    Üdv, még mindig itt tartok: Az a fellwood, hány tó van? mert az egyikben volt a kürt. A szellem palack milyen pályán található? plíz help
  • Frank
    #276
    Sziasztok!
    Tudna nekem segiteni abban valaki, hogy hogyan lehet ugy megbuheralni a progit, hogy 640*480-as felbontasra is lehessen allitan.
    Elore is koszi!
  • TneX
    #275
    Nahát,hogy mik vannak..?:)))
  • Viking
    #274
    Volt szerencsém felfedezni egy iszonyat nagy bugot a bárdnál! Mégpedig: aki már próbálta a bárdot az tudja hogy van egy ilyen feat, hogy Lingering Song, namost ez annyit tesz hogy még 2 körig megy a bárd éneke, eléggé hasznos! De van vele egy HATALMAS bug! Mégpedig: fogja az ember magát, megállítja game-et és elkezdi nyomkodni a bárd ének gombot! Következmény: ahányszor megnyomtad a bárd ének gombot, az effekt összeadódik és 2 körig megmarad! Tehát Ballad of the Three Heroes-al simán lehet +15-ös sebzés bónuszod! Kissé durva!
  • noxon
    #273
    Tudjátok mire jöttem rá? A Fellwoodban az utak random szerűen változnak!!! Bejelöltem a jó utat, erre legközelebb nem vezetet sehová, hanem a másik irűmy volt a jó, erről mit tudtok?
  • noxon
    #272
    CSÁ! MI az istent csináljak? A szellem köcsöge hol található a Fellwoodban??????????????????????????????????????????
  • noxon
    #270
    Csáó! Van a Fellwoodban vagy hogy hivják egy pályarész, középen egy nagy fa oduval és ott van 3 "felhő" azokat hoy lehet megölni? vagy én vagyok a béna? plíz help
  • mad mind
    #264
    A varázslat félresikerült és egy időhurokban van mindenki fogva. A feladat az időhurok feloldása.
    Legalább négyszer kell kimenni a kapun, mivel mindíg egy kicsit visszább jutsz az időben. Mindenkivel dumálni kell, meghalgatni a tűzemberek előadását stb.
    Egy kissé fura, de ha mindenkivel minden alkalommal beszélsz, akkor meg lehet csinálni.
  • I.C.ram
    #260
    Még várok vele egy kicsit, hátha van valakinek ötlete. A legjobb az lenne, ha valaki csatlakozna hozzam multiban, és megnézné a helyzetet.
  • I.C.ram
    #259
    Én nem adtam, semmi magától elvette tőlem azt a szart. Na jó uninstall, ez BUG!
  • I.C.ram
    #258
    Köszi a segítséget, de a ToB nincs nálam. :( Végigjátszottuk azt is multiban, aztán, valahova elkeveredett. Sorry.
  • mad mind
    #255
    Jól értettem? Te az erős potiont adtad oda neki? Neki a gyenge kell, és potiont majd csak akkor ad, ha már kipróbálta magán milyen histachiinak lenni.
    A potion elkészítésének menete:
    A laborban az asztalról elvenni a mandrake root-ot, helyére odarakni a modified mandrake root-ot, megrántani a kart, felvenni a potiont, utána visszarakni az eredeti mandrake root-ot(ekkor a progi gratulál), és a potiont elvinni a fickónak.
    Esténként nem számítógépezek.
  • I.C.ram
    #254
    ICQ-d vagy valamid van egyébként? Mert mi (+haver) ésténként szoktunk IWD-zni multiplayerben, és itt totál elakadtunk, szeretnénk már továbbjutni ezen a részen.
  • I.C.ram
    #253
    De nem ad az a köcsög! :I

    Két potionom volt, egy unenchanted és egy echanted histachii brew. Echantedet odadtam annak a félnótásnak. A journal meg csak azt írja, hogy mostmar csak várnunk kell amíg elkészül a gyengített változat.
  • mad mind
    #251
    Ha már odaadtad a potiont a rabnak, akkor tőle kell használhatót kérni.
  • I.C.ram
    #250
    Valami olyasmit ír a journal,hogy várni kell, amig a gyengébb változata a potionnak el nem készül, de hát már nálam van az unenchanted histachii potion.

    Megiszom a boltívnél, de nem birok bemenni!

    Ha ez valami bug akkor kurva ideges leszek!!
  • I.C.ram
    #249
    NEM SIKERÜL. Megvan az unenchanted potion, megiszom, de nem tudok átmenni a kapun. (az enchantedet már odadtam a köcsögnek.)
  • I.C.ram
    #248
    Na innen tudod leszedni a leírást, és benne a térképet is. http://www.sorcerers.net/Games/IWD2/iwd2_solution.htm
  • I.C.ram
    #247
    Van oda egy szöveges térképen, mindjárt megkeresem.
  • I.C.ram
    #246
    Bazzeg ez eszembe se jutott!!! Valszeg azért, mert féltettem azt a potiont hátha később kell. :) Köszi!!
  • noxon
    #244
    vagy nem Fell Wood, tudja az isten
  • noxon
    #243
    Bocsi...Fell Wodd:)
  • noxon
    #242
    Csáó nagy kalandorok!
    Kéne egy help! A Ten Wood-ban vagyok (Ten wood ugye? vagy ilyesmi) az icewall után. Megöltem már a vörös ruhás csajszit és megmentettem a gyereket. Találkoztam az erdőben a zöld ruhás csajjal, az öt pókkal akiket eélég nehezen lehetet leölni (nekem) és trollokkal. Namármost innét hogyan lehet tovább jutni az erdőben? Plíz help, mert megakadtam, bármerre megyek ugyan oda jutok vissza...
  • mad mind
    #241
    Csak akkor veszi el a rab a löttyöt, ha visszarakod az eredeti mandragórát az asztalra.
  • mad mind
    #240
    A gyengébb átváltoztató löttyöt idd meg, így a szem nem lök vissza a 3. szinten. Ott katt az egyik polcra, amitől lemegy a híd.
  • I.C.ram
    #239
    Na senki nem tud segíteni?
  • I.C.ram
    #238
    Inkább segíts. :)
  • RAZZY
    #237
    Jóvan elvagy te itt magadban is :)
  • I.C.ram
    #236
    MEgint elakadtam. :D Beraktam a mérget a 3. helyre is, ki is írta, hogy sikeresen megmérgezte a vizet, de sehol sem nyílt ki semmi. :( Semmerre nem lehet menni, illetve van egy boltív, aminek nem tudok a közelelébe menni, mivel valamilyen erő arra késztet, hogy menjek tőle jó messzire.
  • I.C.ram
    #235
    Már rájöttem. :) Azokba a vizes edényekbe kell rakni a mérget.
  • I.C.ram
    #234
    Felvettem, de mégsem történik semmi. Nem lehet odadni sem annak a börtöntölteléknek sem. :(
  • I.C.ram
    #233
    Ja, most vettem észre a másik potiont.
  • I.C.ram
    #232
    Köszi

    Megint elakadtam, ott vagyok, hogy megcsináltam a potiont, amit kellett, és a Journal azt írja, hogy megcsináltuk a Histachii potiont, mostmár csak várni kell, amíg elkészül a gyengébb változat. Na itt mit kell csinálni?