480
Icewind Dale II
  • mad mind
    #231
    #160
  • I.C.ram
    #230
    Valaki tudna segíteni?

    Elakadtam a Dragon's Eye nevű barlang 3. szintjén. Minden ajtó bevan zárva nem lehet kinyítni őket, és semmi nem lehet már csinálni. Mit kell csinálnom?
  • noxon
    #227
    THX!!!!
    A rangerek istene legyen veled és a KA-ME-HA-ME segítsen utadon:))
  • RangeR
    #226
    Amikor asztráltestet ölt és láthatatlanul gyilkolászik,akkor menj be abba a szobába ahol sok kapcsoló van,és a bal alsó sarokban lévő 3 kapcsolóval kombináld ki,hogy neked is asztráltested legyen,akkor a te embereid is áttetszővé válnak,egy másodperc alatt kivégzik a csajt.3 variációt lehet a kapcsolókkal váltani,már nem emlékszem a megnevezésekre,de valami spiritual,ha jól tudom.Kapcsolgasd,és mikor megvan,a bal alsó sarokban a legalsó kapcsolóval aktiváld az átváltozást
  • Viking
    #225
    coyote.hq.hu
  • noxon
    #224
    Még egy kérdés. Tolvajommal benyomtam pár pont druida képességet is a szintlépéskor, de varázsolni nem tudtam vele. Tustok segíteni?
  • noxon
    #223
    CSá! Plíz help: Az Icewall mappon vagyok a jégtemplom 2. szintjén. Kérdés, hogyan kell megőlni azt a csajt? Oria vagy ki. Már dumáltam egy csomót a varázslóval is de nem jöttem rá. PLíz help, nagyon fontos lenne
  • mad mind
    #221
    Vissza kell menni az első szintre és onnan a másik lépcsőn le az Ancient Wyvernhez. Ott van. (Az ALT kivilágítja.)
  • RangeR
    #218
    allor"=akkor mindig másik terembe vezet"
  • RangeR
    #217
    nem bugos.Középső teremben van a forgatható villámlövő szerkezet.Beállítod úgy,hogy az északi ajtót célozza.Kimész ott a folyosóra,találsz egy tükröt.Átfordítod nyugat felé,amúgy csak 2 állású,tehát balra kattintod.Utána leadsz egy lövést vele és az embereidet végig állítgatod,hogy lásd,merre ment a villám lövedék.Másik ajtó is van ami így nyílik azon a szinten.Ezen kívűl az előző szinten keletre van egy lépcső,ott ha mindig mást mondasz a párbeszédnél,allor mindig másik terembe vezet majd le erre a szintre.Van olyan szoba,ahová máshogy nem nagyon fogsz bejutni
  • netrunner
    #216
    nem tud valaki ISO címet?
    plíííz :)
  • Scooby
    #212
    Bocsi a link lemaradt az előbb! Ime!
  • Scooby
    #211
    Találtam egy walkthrough-t a chapter 4.-ig.
  • Viking
    #208
    Inkább www és s nélkül... Alias: Így!
  • Viking
    #207
    Throne of Bhaal, BG2 kiegészítő lemez!
  • Jacky
    #206
    Mi is ez a ToB? Minek a roviditese?
  • I.C.ram
    #205
    http://www.ggmania.com/cheatlist.php3?cheat=B&typ=

    Itt a cím. Itt van egy-két cucc hozzá.
  • I.C.ram
    #204
    próbáld www nélkül.
  • I.C.ram
    #202
    www.gamesguru.box.sk a cheatek között keresgélj, biztos van valami.
  • I.C.ram
    #199
    Azt tudom hogy zuzó fegyver kell neki (6-7 éve ADnD-zem szóval vágom a szabályokat kivülről-belülről) csa az a gáz, hogy ketten vagyunk : Egy wizard, aminek eleve nem lehet zuzofegyvere, meg egy paladin, de az is ketkezes karddal megy. Honnan lehet szerválni zuzófegyvert? Találtunk egy-két jég baltát de arra ugye duplán immunins (jég+vágó).
  • Scooby
    #197
    Kösz a tippet...
  • EndreMan
    #196
    az Gyemant golem lesz.....nem mind1,Iceot levered konnyen..Gyamantot nem......
  • I.C.ram
    #195
    SEGÍTSETEK GYORSAN PLS!!!! Milyen fegyverrel lehet megőlni az ice golemet? Chapter 2-ben vagyok, és továbbmentem keletre, ahol egy tolvaj kiszabadítja magát. Na ott leölök egy pár orcot vagy mi a szart, meg egy-két varazslót. Megint továbbmegyek, és akkor jön az a genyo Ice Golem, amire nem hat a fegyverünk. Segítsetek minnél hamarabb pls.
  • I.C.ram
    #194
    SEGÍTSETEK GYORSAN PLS!!!! Milyen fegyverrel lehet megőlni az ice golemet? Chapter 2-ben vagyok, és továbbmentem keletre, ahol egy tolvaj kiszabadítja magát. Na ott leölök egy pár orcot vagy mi a szart, meg egy-két varazslót. Megint továbbmegyek, és akkor jön az a genyo Ice Golem, amire nem hat a fegyverünk. Segítsetek minnél hamarabb pls.
  • mad mind
    #193
    Az utolsó csatánál, de mivel most valahogy béna vagyok, nem birom megnyerni.
  • Viking
    #191
    Story az szokásosan kb egy nagy nulla, harcok viszont kurvajók, és nagyon durvák, szerintem király lett, legalább a célnak tökéletesen megfelel!
  • rusland
    #190
    na milyen a game en ugy halottam hogy eleg fos lett sajna
  • Viking
    #188
    Szerintem:
    1. Egy harcos (4), és továbbiakban barbár golyófógó, hatalmas hp-val, kétkezes pallossal, és harcos szint miatt fegyver specializációval, ember vagy fél-ork (fél-orknál figyelni kell rá hogy elején együtt fejlődjön a két kaszt!)
    2. Egy Tempus pap, hasónlóan golyófógó, vmint gyógyítási célokra, aasimar a legjobb szerintem, de lehet más is, csak akkor kisebb statokkal, jó jellem az fontos (ez esetben chaotic good), merthogy akkor tudod könnyen gyógyítani a csapatot különösebb varimemorizálás nélkül
    3. Egy ember tolvaj, egy szintnyi rangerrel keverve, weapon finesse, 2 rövidkard, ranger miatt ingyen kétkezes harccal, fontos hogy csapdapiszka-zártörés-lopakodás legyen meg és érdemes vele felderítőt játszani, vmint sneak attack vicces kis cucc
    4. Egy sorcerer-diplomata, magas karizmával, leginkább wild elf, 12-es intivel, és diplomacy+bluff skillekkel, mindig vele kell mindenkivel dumálni, vmint sorcererek iszonyat erősek, főleg ha emellett egy íjat is fognak+fast shot
    5. egy wizard minden egyéb mágikus cuccra, nyílpuskával mondjuk, és moon elf
    Én az alább leírt partival nyomulok és normálon eléggé megizzaszt a game... Ha nem lenne sorcim főleg nagyonkat szívnék, így kevésbé... Rém aranyos amikor azzal a villámbizbaz varival (nemtudom a nevét) tök lelassítja+sebzi enemyket, aztán én kisétálok a körből és visszalövök egy tűzgolyót! IWD2 meg cool lett D&D 3e ellenére is, és jó kemény, első rész közel sem tudott ennyire megizzasztani, pedig itt kihasználok minden előnyt! (sneak attack, spontán varázslás pl) Szóval nagyon rulez kis game lett!
  • M.A.D.
    #187
    Gond....másik gépen install FULL

    otthoni gép ini file átírása patch.....de akkor is kéri a 2CD-t.....aaarrrrgghh...
    1.36GB a C:\IWDII -n
  • Hypo #184
    Hát attól függ, hogy állsz a játékal. 3 szerintem minimum kell, en mondjuk 6 al nyomom, igyaz igy az xp a 6 ember kozott oszlik szet, 3 nal gyorsabban fejlodsz, de azert van rengeteg csata ahol eleg kemeny enemy-k vannak, és már az elejen a gammának.
    Azt is gondolod vegig, hogy fighter beallitottsagu karikkal akarsz e menni vagy magusok...stb Thief mindenkepp legyen, nalam van egy törpe/fighter egy barbar, egy drow/ranger egy elf/varazslo egy paladin es egy wild elf/ranger
  • Scooby
    #183
    Üdv Ombrék

    Szeretnék pár jó tippet. hogy milyen és menniy karakterkkel érdemes nekilódulni a kalandnak. Elöre is köszi!
  • M.A.D.
    #181
    No emberek.....most nyomtam fel a 2cd-t full-ra azt töröltem az ISO-t, mert kellett a hely....
    nem láttam nocd.exe-t. Menni fog ez így is?

    Hisz full installt választottam.
  • zero977
    #180
    Fennt van meg valahol az ISO???
    Nagyon kellene.....!
  • M.A.D.
    #177
    Gyerekek. Én addig nem akarom elkezdeni...amíg tuti, hogy nem bugos. Tehát patch.
  • M.A.D.
    #170
    A patchelt game mitől jobb?
  • Hypo #164
    Na sárkány megvolt:}} Kár hogy az összes pénzem gyógy italokra megy el
  • mad mind
    #160
    Nekem sikerült!
    Szóval sorrend van. Előszőr ki kell szabadítani a rabokat. Ehez az egyik nyújtópad tekerőjét kell elforgatni(a bal oldali) ekkor jön egy adag őr akiket le kell vágni.(megszólal a riasztó, amit én nem tudtam kikapcsolni, elméletileg lehetséges) Beszélni kell a rabokkal és Nheero Fhutma-val. Ő megkér, hogy nézz utána mi történt a társával.
    A második szinten a legszélső folyosó végén van a hullája(vigyázat a guruló kővel). Vissza Nheerohoz aki megkér, hogy keresd meg a kardját különben nem fog békében nyugodni és keresd meg a módosított mandragóra gyökerét.
    A harmadik szint majdnem közepén (a sebző ajtókkal körülzárt szobában)van a kard. A karddal vissza a hullához, aki megmutatja hová rejtette a gyökeret. Ell kell baktatni a gyökérért az Ancient Wyvernhez. A gyökér nekem csak azután jelent meg, hogy megtudtam hol kell keresni. Vissza Nheerohoz aki megkér cseréld ki az eredeti gyökeret a laborban az övére és csinálj neki löttyöt, majd rakd vissza az eredetit.
    El a laborba és a középen lévő asztalokból a jöbbszélsőre rakd a hamis gyökeret(legyen a zsebedben az eredeti gyökér).
    Most több lehetőség is van. Vagy az itt rohangászó fickót veszed rá hogy kapcsolja a kart, vagy, ha van 15-ös alkímiája valamelyik karinak, akkor vele húzod meg a kart(mostmár működik). Pár pillanat és elkészül az ital, akkor a hamis gyökeret és az elkészült italt elvinni, helyükre az eredeti gyökér, és már kész is a feladat. Ezután a bal oldali asztalra Wyvern fullánkot rakva a karral lehet mérget gyártani.
    Sok sikert.
  • Viking
    #157
    Kérdés: mekkora egy full plate mail max dexterity bonus-a? Mer' ahhoz állítanám be harcosomat meg tempus papomat!
  • Falabu #149
    Csáá!!
    Ha minden igaz akkor az egy Baldur's Gate Playstation-re!!
  • noxon
    #148
    Hali! A BlackIsle com-on mi az a Baldur's Gate: Dark Alliance? Tudja valaki? Gondolom nem egy új gamé...