6730
  • Matthewpamer
    #1481
    mikorra van a megjelenése?
  • Kit--Kat
    #1480
    Hát gyanús 14ért egy forcos kormány.
    A jók úgy kb 40től kezdődnek.
  • HellBurner
    #1479
    OFF OFF OFF

    Olyan 10.000 környékén melyik a legjobb kormány? Logitech Wingman 12.999, ? Ez elehetséges hogy egy forc feedback-es 14.000? (az ilyen olcsó cuccok hamar elromlanak?) Tök hülye vagyok kormány ügyben please help?
  • REAL_CIÁN
    #1478
    Engem meg az zavar a legkevésbé. Sokkal inkább az a dühítő, hogy üldözéseknél mennyire szemét módon csal a gép!
  • Kit--Kat
    #1477
    egy nagatívumot találtam eddig ami eléggé zavar a DRIV3R-ben, kevés az kb 20 verda.
    A VC-ben a 70jámrű jut 1 városra itt mef 3ra:((
  • REAL_CIÁN
    #1476
    Jó, ez most egy felesleges vita. :DD Billel is, joyal is jól jásztható a GTA.
  • KG21
    #1475
    ki mondta, hogy billel vezetek? van kormányom, (mondjuk a VC-hez csak a pedáljait használom, hogy lehessen finoman gázt adni)
  • REAL_CIÁN
    #1474
    Ezt elírtam. :DD
    Szóval: joyal idétlen célozni, billel idétlen vezetni.
  • REAL_CIÁN
    #1473
    Egérrel idétlen célozni, viszont billel idétlen autótvezetni.
  • KG21
    #1472
    5000-ért kapsz PC-re bármikor olyan joy-t, amúgy meg idétlenül lehet egér nélkül célozni.
  • REAL_CIÁN
    #1471
    Ráadásul az analóg irányítással is sokkal jobb, mint billel.
  • Kit--Kat
    #1470
    De sokkal több bugot hagytak benne mint PS2őn ez tény.
  • KG21
    #1469
    én kiraktam már TV-re a PC-s VC-t is (72 centisre), de a monitoron (19 colos) jobban néz ki sztem. A jobb felbontás sokat dob a látványon.
  • 12346
    #1468
    én nem sok különbséget láttam ps2-es és pc-s vc között. max a pixel hegyek zavartak ps-en. főleg, hogy nagy bazi tv volt.
  • KG21
    #1467
    nekem még bőven elég lenne a Gef4 ti egy ideig, de csak júl 1-ig lehet még 100%-os visszatérítéssel kihasználni a sulinetet, így muszály volt most venni vmit.
  • Kit--Kat
    #1466
    Én most alaplapot kapta,az enyém bírja a gömbölyítést, vagy hogy hívják, de így se az igazi:((
    Beakarok nevezni majd én is 1 videókártáyra, de majd nyár végén, addigra lemegy az ára.
  • KG21
    #1465
    aham... de egy fullos karival olyan éles képet lehet csinálni, hogy recének nyomát sem látod. (Most rendeltünk sulinetre radeon 9600xt-t azzal tuti nem lesz recés :) )
  • g0llum
    #1464
    Ja bocs, ezt már írtam :D
  • g0llum
    #1463
    Valaki játszott a Take a ride módban? Mindegyik városban elbújt 10 ember akiket meg kell ölni. Ha valaki tud ezeknek a helyéről bővebb infót akkor szóljon és emailben egyeztethetünk mert már egész sokat megtaláltam.
  • Kit--Kat
    #1462
    Engem az zavar, hogy PC-n pálmafák, más növények, kerítések bizonyos helyzetből nézve kék aurát kapnak.Néhány helyzetből eltűnik a kerítés.
    Sok a tré felbontású kép.
    És néhány színárnyalat valahogy más mint a PS2esben megszokott.
    A PS2es kicsit elmosódott, ezért nem láccanak a recék, és nem olyan feltűnőek a gyengébb felbontású képek és jobbak a színárnyalatok.
  • Kit--Kat
    #1461
    Hát én is kipróbáltam és nyugodtan állíthatom, hogy grafikailga simán veri a VC-t.
    Tanner mozgása tényleg érdekes, de szerintem egyáltalán nem rontja le a játék élvezetét.
    A vezetés nagyon zsír, a VC után tök ász(imádom a VC-t) hogy a legkissebb kanyarért is megkell küzdeni az autóval.
    Motorozni se olyan könnyű mint VC-ben.
    Miamit és Nizzát próbáltam, nagyon szépek és hatlamasak lettek.
    Szerintem nagyon ász játék.
  • REAL_CIÁN
    #1460
    Nem is tudom mokor találkoztam utoljára ennyire szemét játékkal, pedig már játszom egy ideje. A Driver1-2 altatódal ehhez képest, pedig ott is volt pár mocsokság.
  • REAL_CIÁN
    #1459
    Kész, KO vagyok!! Ott tartok, hogy több órája nem tudok megcsinálni egy kib*szott küldetést! Carlitat kell üldözni Istambulban, de olyan szemét módon csal a gép, hogy az már kiakasztó. Carlita egy F1-es versenyautó stabilitásábal kanyarog a legszűkebb utcákban, a legnagyobb bukkanó sem dobja el, soha semmibe nem megy bele és őbelé sem megy senki, még a legnagyobb keresztforgalomban sem! Énbelém persze mindenki belehajt, a legkissebb bukkanókon is hatalmasakat repülök és persze minden szaron fennakadok a szűk sikátorokban. Naná hogy egy kis ütközés is elég a véghez. Mindezt persze az egész városon keresztül, de a legjobb időm is 1-2 perc lehetett, ennél tovább nem lehet ütközés nélkül megúszni.
    Kiváncsi vagyok ti hogy csináltátok meg. Nem értem mire jó ez, miért kell ennyire szemétre megcsinálni?
  • KG21
    #1458
    azért, annyira nem vészes, néha elmosódnak a textúrák erre gondolsz?
  • zaki
    #1457
    ja, csak ps2-n 9.6-ot kapott a Gamespot szerint, PC-re meg 9.3-at, a Driv3r 3 meg tudjuk jól hányas osztályzatot kapott
  • zaki
    #1456
    szeptember
  • Kit--Kat
    #1455
    Azt hittem megszűnik ez, azt hittemn csak a Driverben meg a Driver2-ben volt a rövid látótávolság miatt.
  • REAL_CIÁN
    #1454
    Ja igen, gyűlölöm az olyat, amikor egy üldözésnél még bőven látom, hogy ott fordult be a sarkon, de már írja is ki a mission failed-et. Ez a legnagyobb szemétség! Miért nem ad egy kis esélyt sem, hogy utolérjem? Emiatt aztán vagy 100X kell újrakezdeni, teljesen elbasszák ezzel a játékélményt..
    És ilyen lesz bőven.
  • Kit--Kat
    #1453
    Nekem a PS2 jobban bejött a VC mert PC-n bugos a grafika.
  • Csacsi
    #1452
    Mikor jön ki pc-re?
  • Nyiri
    #1451
    A videok alapjan a hangok jok, foleg a kocsike. A VC-ben ez nem volt jol megoldva, de itt jonak tunik.
  • gergou
    #1450
    na az ilyen mission egy nagy suxx, remelem nem sok efele gagyi kuldetes van, meg remelem azt is, hogy nem 8 sec lesz arra, hogy a varos egyik vegebol a masikba eljussak, mert ez megint egy hatalmas baromsag...
  • gergou
    #1449
    figy, en azt irtam, amit a gamespotos arc fikazott a cikkeben... En pont amiatt varom a drivert, mert rohadtjo toresmodell van bent, de ha egyszer valkli jatszott vele, es azt mondja, hogy suxxok a kuldetesek, a masik meg azt mondja, hogy a nem, kurva allat mind1ik, akkor kinek higyjek?:) No mind1, ha kijott a pcs, meglatjuk...:)
  • Sephi
    #1448
    Vegulis a VC az szerintem sokkal jobb lett Pc-en mint Ps2-on szal remelyuk a legjobbakat :)
  • grebber
    #1447
    Ehe volt takarítás kellett is, a game továbbra is jó lesz.
  • 12346
    #1446
    + ha még járgányokat is lehet majd bele gyártani, akkor jódarabig maradandó lesz. én is már csak ezért nyomom néha a vc-t. mafiát sűrűbben. abban legalább vmennyire érezni, hogy autóval megyek.
  • steweee
    #1445
    mi a fenéről vitatkoztok? majd ha kijön pcre is, akkor lehet nyilatkozni hogy jó e vagy rossz!addig még sok minden történhet, javíthatnak rajta, meg a pc többet is bír, biztosan szebb lesz. sztem tutira jó lesz a grafikája, ha csak annyit fog tudni mint a VC, és lesz hozzá egy jó storyline, akkor mindenki elégedett lesz vele egy darabig
  • Hmuda
    #1443
    Igazis. :D

    Már kértem hogy bannolják mert csak szétcseszi a topicot. Nem szoktam ide irogatni, nem is tudom milyen itt a hangulat, de akkor is szivemen viselem a fórum sorsát annyira hogy ilyen apróságokat megtegyek. :D
  • Kit--Kat
    #1439
    Én még arra videó szerkesztőre leszek kiváncsi a játékból.
  • 12346
    #1437
    te vennéd a fáradtságot, hogy házi múvit csinálj a gaméból? nem hiszem:) fölösleges is. múvi így is van épp elég. inkább a gémet lesném majd meg.