6730
  • Sephi
    #1409
    Mondom hogy szintelen vazzeg! A kocsik azok igen tulszarnyajak de a varos szintelen es sivar :))))
  • Kit--Kat
    #1405
    A lényeg az, hogy a látootak alapján leszögezhetjük, hogy nagyon simán túlszárnyalja a Vice City grafikáját.
  • insp
    #1404
    Semmi bajom a konzolokkal, sőt. Viszont szerintetek mi értelme van annak, hogy néhány ember lelövi a poénokat a játékban, csak azért, hogy -bármennyire szeretnék is titkolni- mindenki láthassa: ők már itt tartanak, már három hete megvan, stb... Kinek kell ez.

    És IGEN! Ez a PC-s Driv3r topic, még meg sem jelent PC-re!!!!!
    Akit a PC-sek közül érdekel, azok megnézik konzolos topicban vagy valamelyik magazinban, vagy a Gamespoton, vagy akárhol.

    Én nem PC vs. konzolról, hanem a SPOILER tényéről beszélek.
  • Kit--Kat
    #1401
    Holnap ilyenkor már több órája nyomom:))
  • Sephi
    #1400
    En nem is akartam irni semmit mert mar unom az ilyen idiotakat :))
  • Kit--Kat
    #1398
    eddig még csak 2 ember panaszkodott
  • Kit--Kat
    #1396
    Had osszák már meg az élményeiket, engem nagyon érdekel:))
  • grebber
    #1394
    nekem tetszett ez a kis 10 perces movie
  • Adi
    #1392
    pfff. hja:D szerencsére!!
  • Adi
    #1391
    Pff én lelassultam.. kreszelek..asszem a kikötős volt az uccsó!!
  • REAL_CIÁN
    #1390
    Úgy látszik az emberek kedvét nem vette el a sok kritika:

    heti eladások konzolon:

    01 01 Red Dead Revolver - Take 2
    02 new DRIV3R - Atari (!)
    03 02 Thief: Deadly Shadows - Eidos
    04 06 Splinter Cell: Pandora Tomorrow - Ubisoft
    05 new Shadow Ops: Red Mercury - Atari
    06 03 UEFA Euro 2004 - Electronic Arts
    07 04 Ninja Gaiden - Microsoft
    08 05 Harry Potter: PoA - Electronic Arts
  • REAL_CIÁN
    #1389
    Most Nizzában a Rescue Dubois missiont csinálom, de úgy felbaszta az agyamat, hogy abbahagytam egy kis időre, mert majdnem belevágtam a kontrollert a tévébe. Az amikor a sárga kabriót kellene követni, de mire beülök a saját kocsimba, már ki is írja, hogy mission failed, mert a másik már el is tünt! Mennyenek a kurva anyjukba! :DD
  • zaki
    #1388
  • REAL_CIÁN
    #1387
    A legkönnyebb küldetéseket is minimum 5X-i újrakezdéssel tudtam megcsinálni, mi lesz itt később? :DD
  • REAL_CIÁN
    #1386
    Adi, hol tartasz?
  • musha
    #1385
    igen-igen :)
    az is nagyon féreg küldetés. szerintem aki ezt az első 10 próbálkozása alatt megcsinálja az igen nagy tálentum :)
  • musha
    #1384
    :-)))
  • REAL_CIÁN
    #1381
    Mi ez a rejtett emberke dolog?? Még csak nem is hallottam felöle.
  • REAL_CIÁN
    #1380
    Kiváncsi leszek, hogy ezt a részt hogy fogják a pc-sek billel megcsinálni, amikor az analóg joyjal is rohadt nehéz.
  • REAL_CIÁN
    #1379
    Na egyre jobban tetszik a játék, a béna gyalogos részek sem zavarnak már annyira, mert az autós részek mindenért kárpótolnak. Basszus régen anyáztam ennyit, mint amikor a mozgó kamionra kell a lopott kocsikat felpakolni, egyszerüen nem lehet hibázni! Hajszálpontosnak kell lenni, miközben a kamion ezerrel kanyarog elötted, ha egyszer elvéted, lejár az idő és ezt három autóval kell megismételni. Uhhh ritka szemét egy feladat, de nagyon hangulatos...
  • zaki
    #1378
    hmmm, első 10 perc a játékból, zikszbokszos változatból: videó

    én megnéztem, nekem ez alapján tetszett, bár a gyalogos rész elég béna volt, de majd a pc-s változatban biztos az is nagyon jó lesz :) nem volt olyan nagyon jó minőségű a múvi, de a grafika nem volt rossz, nekem az is tetszett :) én várom a játékot továbbra is :)
  • zaki
    #1377
    ez nem a konzolos topic :)
    felőlem írkálhatsz ide, de legalább írd oda, hogy spolier ha kérdezel vmit, mert nem akarunk lemaradni semmi jóról mi pc-sek sem :)
  • g0llum
    #1376
    Ez nekem szólt?
    Mi számít annak?

    Ez nem a konzolos topic? Akkor melyik az?
  • zaki
    #1375
    vagy ha mégis ide írjátok, akkor szép nagy vastag betűkkel írjátok oda, hogy SPOLIER, valahogy így: Spoiler

    és akkor jó lesz :)
  • insp
    #1374
    PLÍZ, aki konzolon nyomja NE ide írja a SPOILERhegyeket, hanem a konzolos topicokba. Kösz.
  • g0llum
    #1373
    Szerintem felesleges az értékeléseken rágódni. Úgyis a saját vélemény a döntő. Nálam 10/9. :)
  • Kit--Kat
    #1372
    Az lehetseges, hogy tenyleg 5.4-est erdemel a PS2-es veryio is?
    Mert az olvasok mar 8.6-ot szavaztak.
  • zaki
    #1371
    én is
  • grebber
    #1370
    Remélem a PC-s sokkal jobb lesz!
  • g0llum
    #1369
    Az biztos! Csak néztem mikor először játszottam vele hogy milyen jók a törések. Kamionnal lehet nagyon irtani. :D
  • musha
    #1368
    azt sajna nem tudom :(
  • musha
    #1367
    bocs, nem akartalak lerohanni, csak az egyik legnagyobb erénye a játéknak a törés és elég sokat írtunk itt erről.
  • g0llum
    #1366
    Kösz! :)

    Már csak az az emberke kellene.
  • musha
    #1365
    az első kérdésedre a válasz:
    nem az embereket kell szétlőni (az csak az első lépés), a bárt kell szétrombolni (célszerű valami géppityut alkalmazni, és a bárpultot meg a hűtőben (?) lévő italokat szétlőni. van középen egy csík, ami azt mutatja, hogy mennyire rongálódott meg eddig. akkor van vége a küldetésnek, ha teljesen teli a csík. nagyon genyó, legalább 30-szor nekifutottam :))
  • g0llum
    #1364
    Segítség!!!

    Van az a feladat amikor a bárba kell bemenni és lelőni minenkit. Na én megöltem az összes embert mégsem történik semmi, lejár az idő és kezdhetem újra. Hogy kell megcsinálni?

    A másik a sima mászkálós módban, hogy el van rejtve 10 ember mindegyik városban. Nizzában 9-et találtam meg és nincs sehol a 10-ik. Valaki csinálgatja ezt mert cserélhetnénk infót. :D
  • zaki
    #1363
    DRIV3R: Bukás a köbön?
    Birdy, 10:04 - Játék: Akció - (44 komment)
    (Homelan) A PS2-ön és Xbox-on frissen megjelent DRIV3R úgy néz ki rögtön a megjelenés napján megkapta az első pofont, ugyanis a két legnagyobb online játékoldal egy gyomorszájas ütéssel felérő elemzést közölt a játékról: a Gamespot-tól 5.3-at, a IGN től 5.5-öt sikerült begyûjtenie... Félkész játék, grafikai hibák, unalom, frusztráció, ezek a szavak kerülnek leginkább elő a beszámolókban. A Gamespot meg is lepődött kissé, hogy a játék Xbox verziója ebben a félkész állapotában, számtalan grafikai hibával hogyan mehetett át az Microsoft minőségi tesztjén... A PC verzió szeptemberben érkezik.(Thx Basil)

    Info: Hardwired

    de gondolom ezzel sok újat nem mondtam :)
  • Chaos Mad
    #1362
    az igen! 73 uj üzenet, csak nem jött ki egy demo? :)))
  • Adi
    #1361
    gergou beszél faszságokat!!
    Te gergou szerinted mi történik veled 150km/h??
    Vagy ha te most azt mondod, hogy jobb lenne ha szétrobanna a kocsi akkor is furán nézzek rád!!
  • Adi
    #1360
    Te Gabe18 azt mondja, hogy jó.. de!
  • Gabe18
    #1359
    Nem láttam,de a többi hasonló stílusú játékban ez nem volt élethű,ezért mondtam hogy jó lenne,ha ebben igy lenne.