6730
  • Wing Rockling
    #1521
    Ez zabálni fogja a gépemet!
  • zaki
    #1520
  • M@TriX
    #1519
  • Police88
    #1518
    Mikor jön ki pc-re?
  • Sephi
    #1517
    Jo persze johet patch de kepzeld el hogy mi lesz akkor hogy ha azt muvelik a Pc-es verzioval mint amikor atirtak a True Crime-ot. Az valami fortelem lett Pc-en.

    Igaz a GTA VC pl sokkal jobb Pc-en. Tehat nem lehet tudni hogy milesz.
  • M@TriX
    #1516
    nanáá :)
  • KG21
    #1515
    minden esetre ha nagyon gáz lenne, a pc-s cuccokra mindig jöhet egy peccs :)
  • M@TriX
    #1514
    elszólni nem kell, mert lehet jobban elrontják, nehogy nekünk jó legyen :))
    szóval idejük van még ha fejlesztésre fordítják és akkor a konzolon kijövő bugokat szépen ki tudják javítani...
  • KG21
    #1513
    pc-n a célzással lévő probléma pl alapból megoldva, egérrel könnyebb lesz
  • M@TriX
    #1512
    "Az Atari-nak az az egyetlen szerencseje hogy az emberek megis veszik de egyre tobb panasz erkezik a jatekra. Remejuk hogy a Pc-es verza (ha lesz) -ban kijavitjak ezeket a hibakat."

    Legaláb ennyi előnyünk lenne a konzolosokkal szemben :)
    Azt azért pozitívumnak tartom, hogy alapjaiban jó a játék, olyan hibák vannak amik javíthatóak. ha jól értem a dolgokat. Amúgy a most kijött videó nekem kifejezetten tetszik, szóval majd meglátjuk PCre mi sül ki, egy esélyt adok majd neki :)
  • DePreSsZYo
    #1511
    Akko ott is :D
  • Sephi
    #1510
    Nem aszontam hogy minden oszlop. Az egy elo pelda vala amitol nekem felment a pumpam.
  • zaki
    #1509
    Isztanbult mutatja be a videó
  • DePreSsZYo
    #1508
    Lehet amcsiban az oszlopok gyémántból vannak és a föld alatt vasbetonnal rögzítik :D
  • zaki
    #1507
    1378-ban belinkelt videóban is van egy ütközés, hát mit mondjak, elég érdekesen pattant vissza az oszlopról a verda :P
  • Gear
    #1506
    "-Fizika nagyon rosz. Remek pelda hogy nekimesz oszlopnak 200-al es elrepul a kocsi a p*****a de az oszlopnak semmi baja."

    Az eddigi videókból nem ez derült ki . Ennyire hazudnának a készítók(kiadók)?!
    Az összes ingame múviban minden szépen működik(látszólag). Pld.: amikor elmegy a kocsi egy állványzat mellett és meglöki akkor az állvány szépen annak rendje módja szerint összeomlik...stb
    Ez mind kamu lenne ?
  • Sephi
    #1505
    "sztoriban/grafikaban a maffia, jatektartossagban pedig a gta3/vc, ezzel a mai napig is neha jatszok"

    Ezzel en is 100% igy vagyok :)
  • Sephi
    #1504
    Figyej. Ugy nem adol ki egy jatekot hogy ugy nez ki mintha 2000-ben csinaltak volna. 2004-ey irunk es a jatekoknak mar kell egy alap minoseg.

    Driv3r :

    Ami jo :

    -Kocsi modellek nagyon ott vannak.
    -Maga az ahogy a kocsik tornek.
    -Eleg elvezetes kuldetesek.
    -Remek a szinkron es a story is jo de lehetne jobb is.
    -Egy ket helyszin csodalatos tudd lenni plane naplementekor.
    -Motorozas nagyon elvezetes.
    -Eleg szep kocsi valasztek.

    Amir rosz:

    -Nagyon gyenge grafikai elemek a karaktereknel.
    -80% sivar utcakon kell haladni amik semmilyen hangulatott nem sugaroznak.
    -Fizika nagyon rosz. Remek pelda hogy nekimesz oszlopnak 200-al es elrepul a kocsi a p*****a de az oszlopnak semmi baja. Vagy amikor morotos uldozes van es az ellen is motorral van es nekimegy kocsinak de semmi baja nincs mi meg alig erunk hozza maris pakk.
    -Harcrendszer katasztorfalis. Amig az embernek sikerul eltalalni masik embert csak ugy torjuk a analogot. Annyire nehez lett volna egy baszott Auto-Aim-et rendesen berakatni?
    -Nagy szamban kapjuk az irto nehez es idegesito kuldeteseket amik mar alapbol a gep a sajat elonyere fordit.
    -Az AI fortelmes. Ot rendor kepes 10 percik lonni egy rablot ha en nemszolok bele. Volt ra pelda hogy amaz ot rendor pontosan 3 meterre alt a rablotol es egymast lottek de erdekesen senki nem talalt el senkit. Arrol nem beszelve hogy a utcakon setalgato autok neha mintha direkt ugy fordulna hogy mi full frontalisan nekimenyun.
    -Az emberunk ugy uszik hogy azt nem lehet rohoges nelkul nezni. (de igaz legalabb uszik)
    -A Ps2 verzaban van egy ket bug de az X-box valami fortelem.

    Egy jatekot ha megcsinalnak akkor ne azert csinajak mert ez az uj resz a szeriaban hanem azert hogy valami ujjat fel tudgyanak mutatni a vilagnak.

    Az Atari-nak az az egyetlen szerencseje hogy az emberek megis veszik de egyre tobb panasz erkezik a jatekra. Remejuk hogy a Pc-es verza (ha lesz) -ban kijavitjak ezeket a hibakat.
  • arty
    #1503
    ez altalaban nem igaz.. a folytatasok soxor csak a penz miatt jelennek meg, az elso reszt tovabb pofozva/alakitva :(

    amit irsz a osrrendrol, az sem allja meg szvsz a helyet, a driver2nek kifejezetten rosszat tett, h ki lehetett szallni a kocsibol :( eleg gagyin volt megcsinalva.

    autofizikaban a driver1 az etalon (d3mat nem probaltam), sztoriban/grafikaban a maffia, jatektartossagban pedig a gta3/vc, ezzel a mai napig is neha jatszok , van ra multi, stb.

    mivel a d3mat nem probaltam, egyenlore nem tom hova tenni, de hogy nem jobb egy jatek, attol mert ujabb, azt sztem rajtad kivul mindenki belatja :)
  • Eisenhower
    #1502
    Driv3r Trailer 6
  • REAL_CIÁN
    #1501
    Haha, az NFSU egy kismiska ehhez képest, majd meglátod, amikor századszorra kezdesz újra egy küldetést. Az NFS-ben nem állt le a játék, ha egy kicsit lemaradtál, itt igen!
    Ja és az NFS-ben hibáztak az ellenfelek néha, itt nem.
  • zaki
    #1500
    pfff, mondjuk ez nekem nem okoz majd gondot, nfs undergrounddal már megedzettem
  • REAL_CIÁN
    #1499
    "uldozol valakit es az elotte allo kocsik mind felrehuzodnak (magyarul semmi akadaja nincs pedig 250-el repeszt) es elem meg mindeki elem vag. Meg ilyenek."


    Erről beszélek már mióta... köcsög módon csal a gép!
  • Caponee
    #1498
    Tessék egy törés de majd csinalok még keményebbet ha kell.
  • Sephi
    #1497
    Jo meghiszem en lennek bena de har nekem ennyire nehez es sehogy sem sikerul akkor hogy a p*****a elvezzem?
  • Sephi
    #1496
    Siman kilehet birni hogy 10-edszer ultem neki mar egy autos uldozesnek es a pasas ugy elhuz ha csak egy rosz kanyart veszek be hogy elveszitem?
  • Sephi
    #1495
    Te... eloszor adok neked igazat de felig. A GTA3 ugyanolyan jo volt minta Maffia csak az utobbi talan egy fokkal jobb!

    De a Driver 3 nem veri egyiket sem. Ezt hidd el nekem . GTA3-ban nem latsz olyat hogy uldozol valakit es az elotte allo kocsik mind felrehuzodnak (magyarul semmi akadaja nincs pedig 250-el repeszt) es elem meg mindeki elem vag. Meg ilyenek.

    En nem tudom mitol olyan huu de nagyon jo... de gondolkozatok logikusan. A GTA3 volt a kedvencem. Tobb honapot toltam. Aztan a GTA : VC ujjab kedvenc volt de ezt tobbet jacottam. Maffia-t egyszer vittem vegig (ennek a jateknak eros stilusa volt 10/10) mert tobszor valahogy nem kivantam. Driver is jo volt. De a Driver 3 nekem semmilyen elmenyt nem tud nyujtani akarmenyit is jaccotam. Adtam neki esejt de nem tuddott megfogni sehogy :(

    Lehet ha Pc-en kijon es az AI jobb lesz jaccani fogom de igy nem.

    Szal magyarul a Ps2-es Driver3 nalam 10/4 ... (azert 4 mert egyes autos jelenetek eszmeletlenek)
  • Kit--Kat
    #1494
    PS2 legalábbis amit játszottam vele zsír volt.
    Mondjuk voltak benne bugok, de simán kilehet bírni.
  • traXion
    #1493
    Már a csak a törések miatt is fain. :D
  • Caponee
    #1492
    A remény hal meg utoljára :)
  • Caponee
    #1491
    Szvsz a driver3 kilog a sorbol mert sokkal szarabb mint a Vice city.Legalabb is a boxos verziot alapul veve.
  • Kit--Kat
    #1490
    igen nagyon klassz és ha le nyomod az R1-R2 vagy L1-L2 (most így nem tudom:)) kombót akkor valósidőben filmeszerűen lassítva mutatja azt amit az autóval művelsz.
    Nagyon állat, ahogy 3 triplaszaltót lassítva látsz, és közben gyönyörűen törik az autó:DDD
  • traXion
    #1489
    A konzolos törések is királyak, akkor PCn is király lesz, ez már fél siker szerintem.
  • Kit--Kat
    #1488
    figy az egyértelű, hogy jobba DRIV3R mert újabb szebb meg minden.
    1. a DRIVER
    Aztán jött a DRIVER2 a DRIVER2 jobb volt az 1. résznél.
    Később jött a GTAIII ez meg a DRIVER2nél volt jobb
    Erre jött a MAFIA ami a GTAIII-nál
    Majd a Vice City ami meg a Mafiánál volt jobb
    és most meg a DRIV3R
    aztán majd valszeg a Sn Andreas veri a DRIV3R-t

    Áll egy új játék mindig jobb, ha nem rontanak nagyot rajta, és annyi hiba azért nincs a DRIV3R-ben, hogy rosszabb legyen a VC-nél.
  • traXion
    #1487
    Nem attól függ, hogy jó-e a játék, hogy mennyit vesznek belőle, és hogy elötte pangott-e a játékpiac. Sazl... A hír információtartalma 0.
  • Sephi
    #1486
    Az Atari 2,5 millió Driv3rt szállított le a kereskedőkhöz a megjelenést követő héten. A játék PS2 és XBOX-os változatát Európában, Észak-Amerikában és Ausztráliában dobták a piacra, míg a PC-s változatra egészen szeptemberig várnunk kell.
    Az elemzők és terjesztők nagy reményeket fűznek a játékhoz, illetve remélik, hogy a hanyagolt nyári szezont valamelyest élénkíteni fogja a francia kiadó terméke. A jelentős anyagi beruházás és az igen rossz kritikák azonban baljós viharfelhőket eredményeztek.

    Nem rosz :)
  • Kit--Kat
    #1485
    Azt tudtátok, a hogy Dodge Island felé vezető híd felnyitható? Ez a Bayside Marketplace mellett található, csak bekell menni a kezelő toronyba és ott use gomb.
  • Chaos Mad
    #1484
    11ért már kapsz force feedbackeset.
  • Kit--Kat
    #1483
    jó lehet, hogy már annyiért is van, amikor utoljár kormányokat nézegettem, akkor 30kezdődtek a bénábbak kb 2-3 éve:)
  • M@TriX
    #1482
    ha valakinek annyi van, nekem Logi WFF van, 1 éve 16-ért vettem, én meg vagyok vele elégedve, naponta úgy sem használom, ezért 40-et nem adnék ki egy korményért...
    ennyiért nekem megérte...