378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • Metalmilitiakid
    #358941
    Mindenki nyomja a Vape-et a csávó meg odanyújt egy csavarhúzót mintha az is Vape lenne. A csaj meg sejtem életében nem látott csavarhúzót vagy nagyon kész van :D
  • Alien69
    #358940
    Szerintem citrom ízesítésű csavarhúzó.
  • dregnarr1 #358939
    Ez micsoda / minek kellene lennie?
    Utoljára szerkesztette: dregnarr1, 2017.10.20. 23:36:19
  • RatBaG #358938
  • RatBaG #358937
  • Neocortex
    #358936
    #amcsithings
  • FalseHeLL
    #358935
  • RelakS
    #358934
    Én is youtube-on szoktam megnézni, de a figura tuti élőben veszi fel. Üzenetekre szokott válaszolni, megköszöni az adományt, stb.

    Vannak érdekes végigjátszásai.
    Ez a speedrun-os csávó, nem a vicces, annak a csatornája "megsemmisült" :(
    Utoljára szerkesztette: RelakS, 2017.10.20. 19:35:15
  • Tikal #358933
    láttam már ilyen beszélgetést :D

    az egész annyiból áll, hogy 10000sor/mp sebességgel szalad a cset, még egy hi-nál többet soha nem sikerült elolvasnom :D
  • Neocortex
    #358932
    Pusztán nézőként jobb a vágott youtube tartalom. Az élő műsor részben azért is sikeres mert közösségi élményt ad, a nézőknek lehetősége van beleszólni a műsorba és beszélgetni a többi nézővel cseten. Bár ez általában végtelenül primitív emoji spammelős formában nyilvánul meg
  • Tikal #358931
    abszolút. de arra ott a youtube, ha nem találok valami cuccot, elaakdtam stb, de hogy én élőben nézzem, hogy valaki hogy játszik... hááát, talán ha valami jó kis multi, na ott érdekes tud lenni, de más játéknál nem nagyon...
  • BenedekFeco
    #358930
  • RelakS
    #358929
    Lusta vagy megkeresni a titkos helyeket: megnézed, hogy más hogy játszik :D

    Volt egy mára már megszűnt csatorna, amin azért néztem meg az engem nem érdeklő játékok videóit is, mert telerakta kretén kommentekkel a műsort :)

    A gyors végigjátszások (pláne a no glitch run + 100%-ok) meg fenomenálisak tudnak lenni, mikor az ürge gyorsabban végigér egy játékon, minthogy én az első pályán lenyomjam :D
  • Tikal #358928
    nem volt az olyan sötét...
  • Tikal #358927
    hát én nem tudom miért lenne rosszabb valakit nézni ahogy játszik, mint nézni ahogy focizik :D

    igaz, engem egyik se köt le, de néha bele nézek mindkettőbe. ha van aki azért akar fizetni, hogy hallgathasson egy csajszit szuszogni a mikrofonba, akkor hadd fizessen. jó nagy hülye, de ez van, nem ettől fog elpusztulni a bolygó :)
  • gotchaaa
    #358926
    http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/08/11/15_eves_magyar_fiu_keszitette_az_alejandro_klipjet/
  • SzirmosSzisza
    #358925
    http://hvg.hu/kultura/20150310_Budapesten_keszulnek_a_vilag_leghiresebb nem véletlen :D
  • BenedekFeco
    #358924
  • BenedekFeco
    #358923
  • Dzsini
    #358922
    ilyen kétjobbkezesen jobb is, ha vigyáz magára...
  • BenedekFeco
    #358921
    keresd a hibát


    Utoljára szerkesztette: BenedekFeco, 2017.10.20. 16:05:20
  • Dzsini
    #358920
    Legyél követendő példa azok számára akik fontosak neked. Ennyit tehetsz.
  • Neocortex
    #358919
  • Random_
    #358918
    +1
  • Renegade
    #358917
    ami engem aggaszt az túltolt online világból fakadó problémák:

    4 évesen "kokainmámorban" úszó gyerekek a kicsomagoló videók miatt
    szülők akik ottfelejtik a gyerekeiket a youtube előtt (döbbenetesen magas a gyerekműsorok megtekintettsége nálunk)
    nem egy értelmes Y generációs képes volt azt mondani nekem, hogy vannak barátai, igaz mind online, de ezek szerinte teljes értékű barátok
    folyton puffognak a tanárok, hogy élőszóban meg vannak lőve a fiatalok
    az agykutatók tök ki vannak bukva attól, hogy a gyerek egész nap a gépet bámulja így rosszul fejlődik az agyuk

    nem azt mondom, hogy minden fiatal buta, meg tiltsuk be a netet, de hol a fenében van a határ? meg hogyan kéne jobban tolni a szülőket a modern felelős gyereknevelés felé?

    #magasélet #királyság
    :)

  • Dzsini
    #358916
    Ha minden generáció az összeomlást prófétálja, egyszer be fog jönni és utána lehet mutogatni rá, hogy na ugye.
    A többit pedig elfedik a történelem hullámai.
    Sok ezer éve minden korszak úgy gondolja, hogy közel a világ vége. Egyszer be fog jönni.
  • Random_
    #358915
    Ja, lehet összerakni a szalag mellett Audi-t meg Mercedes-t és este meg Live Streamen Minecraftot vagy bebaszós lájvot nézni.

    Nem vagyok képmutató én is nézel live streamet, de mellette elolvasok egy több oldalas cikket is. Sőt még a témáról próbálok beszélgetni másokkal. (#metoo, KFC)

    Elfogadom, hogy a technika hoz új módszereket és nem kell mindenkinek olvasnia Egri csillagokat, helyette olvasson Gyűrűk urát! Csak olvasson és ne csak egy halom test legyen a TV előtt.
  • Prof William
    #358914
    Látom kicsit elment a téma... Akkor csapó 2!





  • Aquir
    #358913
    Millennials don't exist...
  • Random_
    #358912
    Azért ha kicsit ráguglizol pl. az ókori görög birodalomra kiderül, hogy voltak korszakai és a teljes összeomlása 500-ra tehető. Nem akartam a részletekbe belemenni, csak a tendenciát mutatni. Most el lehet vitatkozni azon, hogy milyen korszakai voltak az Ókori Görögországnak is vagy a Római Birodalomnak, de én ennek nem vagyok szakértője. Az viszont látható, hogy voltak a múltban civilizációk melyek azután eltűntek a süllyesztőben úgy, hogy a homokból vagy az őserdőből ássák ki őket manapság.

    A hozzászólásom második felében írtam, hogy ez a hanyatlás akár gyorsabban is megtörténhet, hiszen a technika és a kommunikáció sokkal gyorsabb léptekkel halad. És elég ha jön egy háborús időszak amivel szépen visszalőjük magunkat az őskorba vagy középkorba, ahogy ez már megtörtént.

    De hagyom a francba, nem ez a fórum témája csak arra reagáltam, amit írtál, hogy régen is panaszkodtak az idősebb generációk a fiatalokra.
  • Dzsini
    #358911
    Én úgy gondolom hogy az értő olvasás és írás általunk látott elterjedése csak egy pár száz éves felvillanás aminek a végén vagyunk. Aki olyan munkát végez vagy az a hobbija majd megtanulja, de nem lesz rá (sőt talán már most sincs rá ) szükség.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.10.20. 13:06:44
  • Renegade
    #358910
    hááát, ha jól tudom, a tudomány mai állása szerint jobb a gyereknek, ha megtanul írni-olvasni, és írott formában fogadja be a tudást.

    mondjuk már jó ideje nem követem, hogy hol áll ma a dolog, pl egy jól megírt interaktív app képes-e felvenni a versenyt hatékonyság terén az írott szóval.
    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2017.10.20. 12:57:32
  • Pluskast
    #358909
  • Dzsini
    #358908
    Néhány generációval előtte meg szintén nem tudtak olvasni, csak az extra műveltek (1868 óta van általános és valamennyire kötelező közoktatás, és az első világháborúra éri el a 90%-ot az iskolába járó gyerekek aránya). Miért kell egy több, mint tízezer éves időszak egy rövid pillanatát beállítani példaként csak azért, mert akkor ez volt a lehetőség az információ és tudás kényelmes átadására? Nem egyszerűbb képpel vagy hanggal megőrizni és megismerni dolgokat? Miért kell bonyolítani?
  • Renegade
    #358907
    ahogy tanult, szalonnáci barátaim mondanák: pedig igény lenne rá :D
  • Pluskast
    #358906
    No igen. Kár, hogy a régi jó dolgokból.....

  • Renegade
    #358905
    régen többet olvastunk, mert nem mindenki volt rápörögve a tévére (hétfőn még adás sem volt :D ), C-64 meg még nem volt, ha Dante-t nem is (csak az Istenit), de Móriczot meg Voltairet azért csak-csak olvasott a többség, de ott van Fekete, Zsoldos, Rejtő (habitus kérdése) is mint kapu drog, az online világ térnyeréséig azért csak-csak olvastak az emberek.

    ma meg mi van? egy közepes érdekes cikket már nem olvasunk el, ha TLDR (ok, ez mondjuk az én generációmra is igaz már).
    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2017.10.20. 12:49:42
  • Dzsini
    #358904
    Természetesen igen, ahogy minden előző generációnak is.


    Ezért volt a régmúltban egy "aranykor", amit újra el lehetne hozni, ha a mai fiatalok nem lennének ennyire hasznavehetetlen alakok.
  • Voltan
    #358903
    Igen, de nekünk most igazunk van! :D
  • SzirmosSzisza
    #358902
    Ne akard már nekem bemesélni, hogy 20-30 éve az emberek maguktól olvastak Kőszívű ember fiait meg Dante műveit, bár azt elismerem, hogy akkoriban nem emojival kommunikáltak :D

    #358898: nézz rá az Alapítvány sorozatra, pont erről szól :)