378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • Dzsini
    #358901
    És ma bizonyára nem létezik ilyen ember, és a te generációdban se léteztek link alakok. :)

    Annyi történt, hogy felnőttél, és ugyanúgy fújsz a fiatalabb generációra, ahogy a szüleid fújtak a tiedre. És a nagyszüleid a szüleidre, és így tovább, amióta csak világ a világ.

    Ha olvasol mondjuk az elmúlt párszáz (vagy akár párezer) évből prózát, mindenhol a világon és minden korban előjön ez.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.10.20. 12:41:54
  • Dzsini
    #358900
    Igen, bizonyára a (sose létezett, utólag a "felvilágosodás" által elnevezett) sötét középkort látta előre 1000-4000 évvel az összes említett figura, és az ókori egyiptomban is már ettől rettegtek :)

    Egész pontos jóslás volt... te is úgy gondolod, hogy alig 3000 év múlva összeomlanak a dolgok?
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.10.20. 12:37:00
  • Tirion
    #358899
    ez baromság! én rendszeresen végigmelóztam a nyáris zünidőt és a 6 óra munka helyett végig maradtam a kollégákkal zárásig, nem pofáztam vissza a főnökeimnek,tudtam hol a helyem és végiglépkedtem a ranglétrát pofázás ,követelőzés,linkség nékül!!!
    Van olyan gyakornok akinek a szülei meg az iskola meg mi se tudja,hogy hol a faxban van,mert be sem jön....nincs meg a gyakorlati ideje, otthon meg a suliban azt hazudja,hogy dolgozik...hát NEM!
  • Random_
    #358898
    Hát azért jött is egy sötét középkor az emberiségre...

    Az a kérdés hogy a jelenlegi civilizációnk hová fut ki? Ismét a sötétségbe szaladunk bele? Simán elképzelhető és lehet ehhez nem kell 100-200 év ahogy a tudományos fejlődés és a kommunikáció is felgyorsult úgy a hanyatlás is simán felgyorsulhat. Nem gondoljátok?
  • mtibee
    #358897
    A legújabb divat...
  • ReszegKoldus
    #358896
    "Igazából azért fizetsz, hogy mást nézel játszani. Ő szórakozik és még pénzt is kap érte."

    Ezt szerintem más dolgokról is el lehetne mondani. Fizetni egyébként se kötelező és (jó esetben) a szag is más, mint egy aluljáróban. :)
  • Random_
    #358895
    Persze erre van igény, de lehet ezt formálni és azt is elfogadom hogy a mai fiatalokat nem lehet lekötni egy Kőszívű ember fiaival vagy egy Dante-val. Az oktatásnak is kicsit lépést kellene tartania az új trendekkel. Ez nem mentesíti azokat attól még akik csak hozzátesznek egy kupacot a nagy halom szeméthez.

    Bocs az OFF-ért de nagyon felháborítanak ezek az emberek.
  • Dzsini
    #358894
    Minden generáció ezt gondolta az utána következőkről, már néhány ezer éve :)

    „Fiatalságunk [...] rosszul nevelt, fittyet hány a tekintélyre és semmiféle tiszteletet nem tanúsít az idősek iránt. Manapság fiaink [...] nem állnak fel, amikor a helyiségbe belép egy idős ember, feleselnek a szüleikkel és fecsegnek ahelyett, hogy dolgoznának. Egyszerűen kiállhatatlanok.” (Szókratész, i.e. 400 körül)

    „A mai fiatalok szeretik a luxust, nem tisztelik az idősebbeket, szembeszegülnek tanáraikkal, belevágnak a szavadba. Mi lesz így a világból?" (Platón, i.e. 400 körül)

    „Nem táplálok többé semmiféle reményt országunk jövőjét illetően, ha holnap a mai fiatalság kerül hatalomra, mert ez a fiatalság kibírhatatlan, nem ismer mértéket, egyszerűen rettenetes.” (Hésziodosz, i.e. 700 körül)

    „A világ válságos helyzetbe került. A gyermekek nem hallgatnak többé a szüleikre. Nem lehet messze a világ vége.” (egyiptomi szerzetes, i.e. 2000 k.)

    „A fiatalság velejéig romlott. A fiatalok elvetemültek és semmirekellők. Sohasem lesznek olyanok, mint a régi idők fiatalsága. A mai fiatalok nem lesznek képesek megőrizni kultúránkat.” (Babilon, i.e. 3000 körül)
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2017.10.20. 12:25:16
  • ToxiMaxi
    #358893
    Szerintem minden generációról ezt mondta az előző.
  • Voltan
    #358892
    Nálunk is ezt látom a melóban, de azért ez nem csak a streamelős bullshit miatt van sztem.
    Mindenesetre igencsak hasznavehetetlennek tűnik ez a generáció. Nyilván tisztelet a kivételnek - nem sok van.
  • Tirion
    #358891
    már így is basznak dolgozni a fitalok...én 40 vagyok,de ha jön hozzánk egy gyakornok az le se szarja a melót, a lányok kibasszák a csöcsöket és mind kurva kb minimális a kivétel...........egy hét után már főnöknek hiszik magukat és még annyit se akarnak melózni....és mindez emiatt a faszom livestreamelős bullshit miatt amiben ezek a semmirekellők 30-40000 dollárokat keresnek havonta úgy ,hogy egész nap basszák magukat a kamera vagy a PC előtt......
  • ToxiMaxi
    #358890
    Igazából, ha van igény rá, miért ne csinálná? A bohóc is csak addig táncol, amíg tapsol a közönség.
    Persze azon lehet vitatkozni, hogy milyen tartalmat nyújt az az ember, aki közönség előtt alszik. Szerintem se normális ilyesmiért fizetni de nem vagyunk egyformák.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2017.10.20. 12:13:18
  • Prof William
    #358889
    Egy kis aktuális... :) Ugyebár tegnapelőtt volt KFC-s balhé.






    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2017.10.20. 11:20:54
  • Neocortex
    #358888
    Srácként jobban megéri humorosnak lenni és úgy toborozni közönséget mint lemenni full buziba
  • Pluskast
    #358887
    Ez is olyan, hogy némi megszállottság, "szerelem" és adottság kell hozzá (mármint játékok streameléséhez). Lásd pl TheVR. A srácok nagyon jók benne.
  • Renegade
    #358886
    hát nem tudom hogy vagytok vele, de nekem nem menne a streamelés, heti 40 órát játszani, ha tetszik, ha nem, ráadásul jól is kell tudni, hacsak nem vagy nő, díjnyertes cicikkel. Amúgy kíváncsi vagyok, hogy mikortól jön majd ez pepitában, azaz, pofátlanul jóképű srácok fognak streamelni valami cuki, csajos játékot.
  • Random_
    #358885
    Szerintem ugyanazok néznek Pumped Gabót, mint akik Molnár Krisztiánt. Nincs különbség TV és net között a szemét mindkettő helyen megtalálható, de az érték is.
  • Pluskast
    #358884
    Az ASMR-nak is több formája van és persze idióták is vannak akik csinálják (mint ez a nő).
  • Jani Hun
    #358883
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nemtudom én anno sokat játszottam, de most már nem köt le, plusz van olyan játék amivel nem játszanék/nem tudok játszani mert nembirja a gép. és igy tökéletes ehez a twitch, vagy a vágott tartalom,

    Amugy meg még midnig több értelmes, vagy valaki számára érdekes tartalom van twitchen, mint ami a tvbe megy, valóvilág, luxuskurvák meg az a pumped mittomén kicsoda, és lehet ne még sorolni..

    szerk: tvs dologra visszatérve pedig ennyi erővel te meg azért fizetsz a tvért hogy milliomeg egy reklám, megrendezett műsor mossa az agyát az embereknek.

    (nem közvetlen nekedszol a 'te', hanem in general :P)

    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2017.10.20. 10:03:24
  • Random_
    #358882
    Arra gondoltam, hogy úgy működik, mint a Loots, hidd el ott is van mögötte haszon különben nem érné meg kifizetni.

    Egyébként ez modern korunk kéregetése. Számomra ezek az emberek azonosak azzal akik az aluljáróba kiülnek a földre esetleg egy táblával és egy kalappal amibe dobálhatod a pénzt. Van aki esetleg zenél vagy énekel, de más csak ücsörög és néz maga elé.

    Számomra Molnár Krisztián ennek a tarhálásnak a legalávalóbb példánya és cserébe ezért nézheted ahogy alszik. És emberek ezt nézik és pénzt adnak neki! De az is nagyfokú megúszása a dolognak mikor felmegy játszani a netre a gyerek és ezt streameli. Igazából azért fizetsz, hogy mást nézel játszani. Ő szórakozik és még pénzt is kap érte. Amikor már esetleg felrak egy vágott videót az már valami munkabefektetés.
  • ToxiMaxi
    #358881
    Ez pont nem a kattintós reklámozós, olvasd el figyelmesen a képen lévő szöveget. Ez ugyanolyan mint az összes többi stream lehet adakozni, nincs itt semmi reklámra kattintás.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2017.10.20. 08:04:29
  • Random_
    #358880
    A néző csak kattintással fizet ami gondolom reklámot dob fel amit itthon is előszeretettel használnak a videósok.
    Van olyan videós aki alszik élőben és a gyerekek meg a gép előtt ücsörögve ezt a mély tartalmat nézik és a kattintásaikkal fizetnek. Remélem egyszer kipukkad ez a lufi és ismét a valódi munkának lesz értéke újra. Legalábbis a valódi videós tartalmaknak.
  • ToxiMaxi
    #358879
    Nem tudom de ahogy a képen látható kommenteket olvasom, el tudom képzelni, hogy milyen kívánságok lennének :)
  • Ferenc4
    #358878


  • Ferenc4
    #358877
  • Sippie
    #358876
    ez a jövő generáció aki eltart minket, háháháhá :D
  • RelakS
    #358875
    Streamelés közben nem tart kívánságműsort?
  • Sippie
    #358874
    na ez is jogos... nézik ahogy beég a csajoknál vagymi?
  • Sippie
    #358873
    egyenjogúság... próbálj meg te ebből megélni. Na ugye :D
  • BenedekFeco
    #358872
  • ReszegKoldus
    #358871
    Valószínűleg ugyanolyanok nézik, mint azt a ronda nagyorrú akárkit a #358857-ben : akiket érdekel.
  • BenedekFeco
    #358870
  • BenedekFeco
    #358869
  • BenedekFeco
    #358868
  • ToxiMaxi
    #358867
    ASMR erről szól. Hogy ki miért fizet az pedig relatív :).
    Rengeteg ilyen videó van, de én sem látom a streamelés által hozzáadott + tartalmat.
  • Tirion
    #358866
    de nemár,hogy ezt csinálja 8 órában hogy kocogtatja a körmeit azon a mikrofonon és fizetnek érte :D

    könyörögve kérem árulja el valaki milyen emberek azok akik ezt nézik és fizetnek? :D
  • ToxiMaxi
    #358865
    Amit csinál azt ASMR-nak hívják de ezek szerint most már ezt is streamelik.
    Ja és ezzel a mikrofonnal csinálja:
    Link
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2017.10.19. 15:35:42
  • RatBaG #358864
  • Tirion
    #358863
    jó de ha a TESLA megy 150-el akkor az a kamion legalább 180-al megy el mellette ami lehetetlen
    Utoljára szerkesztette: Tirion, 2017.10.19. 15:01:37
  • Tirion
    #358862
    HELP!! na ez mi a rákfene??