Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DrBigSlingShot
#34457
Majd a nagy Mátrában meglátogatlak Titeket mivel én itt lakom. Illetve a Mátra lábánál Gyöngyösön! Bár vazzeg nem nagyon javulok de nem adom fel.

Élni vagy égni???!

Mr. Fulop
#34456
Mért van az hogy ugy érzem irigy emberek vannak köztünk?
Nem hogy örülnél hogy ott sem felejt el minket és irt!

Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

ev1l FlOwEr
#34455
Lokomitiv POWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

csabawarchief
#34454
jah, én már 565 nél jártam, meg untam.

csabawarchief
#34453
Azért marhajó hogy mindenki akárhol jár, legyen az külföldi ország, vagy munkahely, mindenhonnan be tud egyet röffögni 😊

Mr. Fulop
#34452
Kissé nehéz bejutni...

Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

Mr. Fulop
#34451
Télen nyaralni ez ám a jó!
Kiváncsian várjuk a képeket...

Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

ev1l FlOwEr
#34450
Qrva szádat !!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#34448
Neked nem merek beszólni, mert egy killer állat vagy, letöröd a végtagjaimat a hátamba döföd, és ez csak a kezdet !!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#34447
😄DDDD

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Grave Digger
#34446
Nem, te egy phasz vagy😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

ev1l FlOwEr
#34445
Enyém a #34444 ! Mekkora király vagyok !!!!
LoL !!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#34444
Azt vedd fel inkább, ahogy Görény kiéli magát az eszméletüket vesztetteken........

Lehet, hogy én is ott leszek...

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Taptarap
#34443
úgy látom van már egy-két tûske az emberekben legyen egy tömegverekedés és akkor mindenki lehiggad.


Viszek kamerát.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Kaszi46
#34442
ok csak gondoltam én is figyelmeztetlek a hozzáállással kapocsolatban ha már te is igy tettél.
Egyébként meg IGEN!

*Posse*T.W.D*

ev1l FlOwEr
#34441
Inkább gyáván elbújok....
Tudod, szégyen a futás, de hasznos !!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Allatgoreny
#34440
Kedves Evil :

"Ne basztasd már. Ez a srác nem kerek. Pont. >>mi az hogy nem kerek? gyere jáccuk le ctf2-õn"

En inkabb ezzel foglalkoznek a helyedben, ugyhogy legyel szives...

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

#34439
feltétlenül

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

Allatgoreny
#34438
😄DDDD

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

ev1l FlOwEr
#34437
A dildo felért az agyadig ???
Hûûûûûûû, baze.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Allatgoreny
#34436
A beidezett level utan kisse felbasztam az agyam.
Egyebkent meg BESZOTLAL?!

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

ev1l FlOwEr
#34435
Vazelint vigyél, mert a múmiák általában elég szárazak !!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#34434
A megszólítás után kéne egy vesszõ.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

#34433
pówa
most "visznót" megyek azt meglátogatom az én kis restaurált múmiámat

Mit sütsz kis sz?cs? Tán sós húst bazdmeg?

rohadtgec
#34432
óóókéééj

rohadtgec
#34431
bár a fanta biztos megint beretteg, úgyhogy nem mer ellenünk kiállni😉))))

rohadtgec
#34429
már meg is találta

GSXR
#34426
Ohh te rohadtgeci! A vér nemválik vízzé ez láccik

Kaszi46
#34425
most miert kell ilyen durván fogalmazni? johogynemnekiugraszelsöszórakéssel

*Posse*T.W.D*

#34424
f9
nekem is volt a piacról ingem...

rohadtgec
#34423
f1

GSXR
#34422
Látod Rylander milyen dzso vagyok hozzád estére lesz klánod mert isteni a marketingem

rohadtgec
#34421
Akkor úgy döntöttem elmesélem neketek, hogy zsenge gyermekkorunkban, a SOF hajnalán megcsörrent a telefonom... Sáska volt.....idézem "Csaba! gyere azonnal szerverre itt van egy akkora láma, hogy az már fáj (=GSXR=)... felmentem szerverre elkezdtem nézni és jól lebasztam a Sáskát, hoyg nem szép dolog a nyomorékokat kigúnyolni... miért ne játszhatna ha hikomat??......
Addig esdekelt és könyörgött a szerecsétlen érintett, hogy azt mondtuk jó lesz nekünk, jókat fogunk derülni rajta...

De hááát ennek van kezeeee??!!!! csodálkoztunk el, amikor meggláttuk az elsõ fényképet róla....

Taptarap
#34420
szerintem annyi éves amennyi az IQ-ja....

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#34419
lol /saját szerver/

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

GSXR
#34418
Flowa te tudsz mindent! No comment

GSXR
#34417
Hát majd csinálsz nekik!
Akkor ugyis bevesznek másnem érdekbõl..
Szóval üsd a vasat amíg meleg!

GSXR
#34415
Hmmm pacMAN jó hogy ezeket leírtad...
Kicsit elgondolkodtam Te hogy a bánatba kerültél a *GBS*-be?

rohadtgec
#34414
GBS olvasson GBS fórumot!! GBS olvasson GBS fórumot!!
GBS olvasson GBS fórumot!! GBS olvasson GBS fórumot!!
GBS olvasson GBS fórumot!! GBS olvasson GBS fórumot!!
GBS olvasson GBS fórumot!! GBS olvasson GBS fórumot!!

Grave Digger
#34413
Azért mert amíg még én is tízbõl 9x leszedem, addig nincs értelme, ha ez fordítva lenne, már hívtam volna😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Rylander
#34412
😄DD >>miért nekik van szerverük?

[email protected] itt megtaláltok..

GSXR
#34410
Spigi!

Miért nem veszitek be Rylandert ebbe a -lama- klánotokba.
Eddig csak téged Fulopot és még egy arcot láttam ilyen tagel játszani. Szóval ne hagyjátok ki mert tök fasza lenne
ha többen lennétek és még saját szerveretek is lenne!!

Rylandert a -lama- -ba!
F1

rohadtgec
#34409
Rylander!
Szerezzél a mûszaki egyetemen valami spant, rakjál be egy masinát (rajta SOF2-vel) az egyik koleszba és azután tudunk segíteni!

Klán dolog: az a titka, hogy csendesen játszol, megismered a pályákat, az útvonalakat, az ugrásokat...stb. és utána, ha felfigyel rád valaki, akkor úgyis hívnak majd...

Ha pedig te szeretnél klánt alapítani, akkor legyen egy hely, ahol mindig elérhetõ vagy (icq, msn, irc...) és próbálj meg tehetséges kezdõkbõl összehozni egy csapatot. Kérd el szerveren a mail címüket, írjál nekik....

Egyébként hány éves vagy???

uff :
pac

csabawarchief
#34408
LoL 😄DD

Rylander
#34407
2980kb/s Ti.E darknak anyi van..

[email protected] itt megtaláltok..

Grave Digger
#34406
az sajnos kevés, mint árvaházban a szülõi értekezlet....

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

LSC
#34405
300 pinghez elég.

Rylander
#34404
Ne basztasd már. Ez a srác nem kerek. Pont. >>mi az hogy nem kerek? gyere jáccuk le ctf2-õn

[email protected] itt megtaláltok..

LSC
#34403
Eddig is tudtunk játszani és jól éreztük magunkat.Ne erõlködj.

Rylander
#34402
de fiukk... nem elég 900kb/s ?

[email protected] itt megtaláltok..