Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Rylander
#34513
héééééééééééééé aprajafalva.... arkatokra süt a nap

[email protected] itt megtaláltok..

Rylander
#34512
😊 reggelt

[email protected] itt megtaláltok..

LSC
#34511
Hülyék😊.

R@in
#34510
😊))))))

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

Pilu OBI
#34509
Asszem csak 100-as fovval élvezhetõ a mutatvány.
konzolba cg_fov 100 (80 az alap)

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Pilu OBI
#34508
Idiot gyakorlás közben Rain nagyon felidegesített engem. Modtam is, hogy játszuk le 1 vs 1 ben. Belement.

1 v 1

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

csabawarchief
#34507
Én ezt nem értem.

LSC
#34506
Azért szintén kick jár.

LSC
#34505
én nem vettem észre hogy felülírja.

csabawarchief
#34504
Meg a clantag-et sem kéne lenyulni

Grave Digger
#34503
Hé OBI-k nem lehetne azt megcsinálni a pb-shotoknál, hogy ne írják felül egymást? Mert meg akartam mutatni a köcsög KGB-s Elite gecinek a wallhackjét, de nem tom mert egy másik pb-shot felülírta. Végül is mind1, mert bannoltam a köcsögöt, de mivel csak tagadott, mint atom, szembesíteni szerettem volna azzal, ami nyilvánvaló.

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

rohadtgec
#34502
kabbeeee😉))
hf!!😉)

rohadtgec
#34501
huhúúú, te borzasztó nagy f*sz vagy

Mr.Grent
#34500
Idefigyelj te kis csököttagyú lama. Ha aimbotolsz akkor úgy csináld hogy ne vegyék észre. 10 Lövésed néztem olyan messzirõl lõttél banyek hogy a sniperscoopban is csak szellemek voltak, és te 5 embert sorozatosan csak hedcsokával lötted le. Jahh és nem csak én vettem észre.
Úgyhogy bekaphatod, meg a többi buzi társad is!

https://grentmedia.hu

Grave Digger
#34499
ARSENAL HAHAHAHAAAAAA, ANGOL FOCI SUXXX😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

LSC
#34498
hirtelen harag tudod.

LSC
#34497
nem baj😊.

Taptarap
#34496
lol valaki csak hülyült😊))))

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

LSC
#34495
te köcsög te is magyar vagy basszájba, mert az angol tudásod nulla.

LSC
#34494
inkább max payne 2-t nyomj 1000* jobb minden szempontból szvsz.

Taptarap
#34493
az, hogy nyomsz egy uninstall-t és elmész megvenni a SOF2-öt és feltelepited helyette....

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Rylander
#34492
attól még megkérdezheti a gyerek😊

[email protected] itt megtaláltok..

Taptarap
#34491
jól van szopik a Bayern.

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Tibre
#34490
Ez nem az ETM topic

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

ev1l FlOwEr
#34487
ReTeK + Skip !!!
Holnap 22h vóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóórrrr !!

Ez hadüzenet, buzikáim !!!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Rylander
#34486
Mr. Greent.. én láttam és tudtam hoyg csiterr... és egybõl kilépet mikor mondtam.. 11 perc alat 24 embert lõtt le és ebbõl 13 fejes volt.. nem is volt a kozelembe de egybl fejbe lott

[email protected] itt megtaláltok..

Rylander
#34485
bocs.. télleg van benne valami

[email protected] itt megtaláltok..

Mr.Grent
#34484
Ha a Leica nevû tagot látjátok akkor bant neki, aimboter köcsög!!!

https://grentmedia.hu

LSC
#34483
Rylander baze szóltam már neked párszor ne kiabálj állandóan csítert mert eluralkodik a pánik a szerveren, és azt is elugattam már neked nem attól vcsaló valaki mert sok killje van.Nekem is volt már 79 fragem 30 perc alatt.Tehát fejezd be a rinyálást. Azért vannak az adminok köztük én is hogy a csalókra vadásszunk és rend legyen a szerveren. De úgy nem lessz rend ha percenként ezt írod : ez csal, az csal azt basszam ki, meg amaszt.Szóval fejezd be vagy eha meglátlak kapásból le mute-lak ( letiltom a szövegírást).

Rylander
#34482
ctf1

[email protected] itt megtaláltok..

Rylander
#34481
nah

[email protected] itt megtaláltok..

ReTeK
#34480
=LAMA= clán már van... ráadásul hun-ok....

Tibre
#34479
És a nick nevénél meg ez volt:Nem én vagyok rylander

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Allatgoreny
#34478
Imho dc++-rol lenne szo

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

ev1l FlOwEr
#34477
Háááát, aki ezt a hozzászólást érti........

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Mr.Grent
#34476
Nyugodtam várom hogy az a rohadt számláló végre elérje a 100%-ot (96,8%) mikor valaki benyom egy ilyet a matrixra, meg a koli-ra _----> Valaki nemtujda hogy kell szervert csinálni SOF2-re!! De tagadta hogy rylander lenne!!

https://grentmedia.hu

Allatgoreny
#34475
Tudom hogy igazad van, de en taho bunko vagyok

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Mr.Grent
#34474
Ez meg ki?? Öreg mekkora szivatógép vagy??

https://grentmedia.hu

Allatgoreny
#34473
lol.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

ev1l FlOwEr
#34470
Most hol tartasz a bacikkal és dokikkal vívott küzdelemben ????
Hajrá!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Rylander
#34469
at ctf2-õn várlak

[email protected] itt megtaláltok..

Rylander
#34467
gat: kérlek ird meg mailben kik vannak benne pls.. Ja és az utolsó ember jó legyen

[email protected] itt megtaláltok..

Rylander
#34465
percenként 3 ember😊

[email protected] itt megtaláltok..

Rylander
#34464
TALÁLKOZTUNK EGY CSITERREL.. 11 PERC 65 EMBER 30 HALÁLOZÁS... JAH ÉS AKKOR NÉZZÜK A JÁTÉKIDÕT AMI 21 PERC VOLT..

[email protected] itt megtaláltok..

Grave Digger
#34463
HAHAHAHAAAAAAAAAA MILÁNÓBAN CSAK 1 CSAPAT VAN, ÉS AZ NEM AZ INTER HAHAHAHAHAAAAAAAA LOKOMOTIV - inter 3-0 HAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAA FORZA MILAN!!!!

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Taptarap
#34462
lol l=r....

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#34461
mondat elemzés: 1-es!!!

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#34460
ja szopatja az Intelt:😊))

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#34459
ebbe semmi rosszindulat nem volt, te értelmezted félre

Kaszi46
#34458
sztem ezt félreértetted, legalábbis nekem más jött le az üziböl

*Posse*T.W.D*