Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LSC
#34401
Helyesírás powa!

Grave Digger
#34399
Elõször is Rylander, van hozzá 100000000 megabites vonalad? Mert ha nincs akkor már baszhatod is az egészet, mert nem lesz értelme. Én szívesen segítenék neked, de nem értek hozzá. A Klánról meg csak annyit, hogy várjál türelemmel, játsszál sokat és jól, akkor majd felkér egy klán (biztos forrásból tudom, hogy a GBS már nagyon figyel) és akkor majd csoportba oszthatod a fejeseket. De ami a lényeg, nyugalom, türelem, és sok-sok gyakorlás.

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

LSC
#34398
clant készíteni nem tom hogy kell és mielõtt szerver "üzemeltetésre" adnád a fejed elõször ismerkedj az alapfogalmakkal mint pl options meg hasonlók.

Allatgoreny
#34397
Ertettem fonok:}

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#34395
ROTFL.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Grave Digger
#34394
lol😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Rylander
#34393
nah akor küldsz email hogy lehet késziteni servert.. mert akartamkésziteni egyett. ugyan ugy megcsináltam mint a magyar obie server és internetre vittem jelszóval elátva... és elkezdet tölteni valamit és nem jött be
____________
anyi az egész hogy nagyon szeretnénk csinálni egy szervert hogy ol érezzük magunkat és tudjunk jáccani egymás ellen és összemérni tudásunkat közbe megismerjük a mappokat. És ha elég jok leszünk akkor kiálni ellenetek.. nagyon szépen kérlek titeket valaki segitsen hogy kell.. pls

[email protected] itt megtaláltok..

Allatgoreny
#34392
Ez hulye.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Rylander
#34391
jaj elnézést uram.. késziteni

[email protected] itt megtaláltok..

Allatgoreny
#34390
-csinalni +kesziteni

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#34389
Neh😄DDD Aki szorakozik, azok nem mi vagyunk, bar en nem tom hogy van arcod meg ideirni egyaltalan, elfutnek szegyenemben hallod. Klant meg alapitani szoktak, csinalni az olyan idiotakat szoktak, mint amilyen te vagy

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Rylander
#34388
LÉGSZIVES.. ne szórakozattok má.. nagyon szépen kérek valakit hogy irja meg

[email protected] itt megtaláltok..

Birk@
#34387
LOL Te putta, csütörtöktõl én is Mátrában 😄 Te hol?

Birkus Maximus

Taptarap
#34386
lolez már tényleg fáj

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#34385

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Allatgoreny
#34384
LOL Rylander. Szerintem gyakorolj onkritikat, es menj a phaszomba.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#34383
Evil Isten? Engem sokkal jobban emlekeztet egy nyaltol csorgo, ket 30 centis fekete dildo remego kezben levo, spermahabzsolo nigger allatra.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Rylander
#34381
Sziasztok!! aki ért a clánkészités és egyben egy új szerver létrehozásához irjon mailt.. [email protected]

[email protected] itt megtaláltok..

Allatgoreny
#34380

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#34379
Add mar meg az emiljet.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Taptarap
#34378
bár feltünõ, hogy egy kérdés sincsen benne ami általában jellemzõ rá..... cóval lehet, hogy még se??

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

Taptarap
#34377
ISTEN VAGY!!!!!

CelionHUN SE (.)(.)R.I.P ThisisSparta Lvl72.DA.

csabawarchief
#34376

Tibre
#34375
Vajon kirõl lehet szó

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

ev1l FlOwEr
#34374
Pedig ez a srác megölöl 32 embertet 5perec alat 21 hedshátal !!!!

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

ev1l FlOwEr
#34373
Gyere, illetve gyertek baze, kaptok az arcotokra.
Már elfelejtetted a gránátot jor1-en ???
Bármikor kinyírlak.....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

rohadtgec
#34372
sry, csak 5. bíráló hozzászólás után basszájb*kedvem lett...
aki amit akar, írja le...

csabawarchief
#34371

#34370
figy, én csak megjegyeztem dolgokat. meg ha már ideírtad, ami moderátornak szól, szóltam h jobb lenne, ha a megfelelõ topikba írnád. ha már te leírtad, akkor hagyom h be is fejezd, amit elkezdtél, nem pedig fogom magam, és copy-paste-elem, amit te írtál.
másik meg, hogy ha megnézed itt a #34347-et (szintén ezzel kapcs), és utána a másik topikba írásom idõpontját, láthatod, azt késõbb írtam, szal TETTEM is vmit, annak ellenére, h hiányolod. sõt mivel ismét rájöttem, h ide írni majdhogynem fölösleges, ma ua. topikba beírtam a további kérést. pont.
mély tisztelettel, a bûnbocsánatot nyert h@rcZos 😊

LSC
#34369
megy egyébként is van még kb 2000 ND szerver a világon ahol "színvonalas" a játék, a nyugodtan mehet oda is.Meg fogjuk érteni😊.

LSC
#34368
találgatni ér?

Grave Digger
#34367
lol, ez a görény úgy látszik nem bír magával😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

rohadtgec
#34366
legalább magyar volt?

rohadtgec
#34365
Neve, címe??😉)

Qnosi [OBI]
#34364
Ja igen .. A minap kaptunk egy szivhezszolo igazi panaszlevelet egyik aranyos jatekostarsatoktol, amivel megprobalt segiteni nekunk, es elmondta, hogy szerinte mi rossz a szerverben, es ezzel hatha tud segiteni a szerverunk jobbateteleben ...
Ime, idezek tole :
Szia te!!
A klán egy nagy szar!!!!!
Bazdmeg miaz hogy megdobom gránáttal az embert (ellenség)
visszapattan a falrol és kiállít mert megölöm a csapattársamat!!
És kurvára levehetnétek azt a szar real damge-t mert semmi értelme!!
A puskával megálasz bárhol és kinyírod az egész bagázst én mindenesetre végeztem és leírtam a obi klánt de hát mondjuk meglátszik a magyar szinvolnal!!!
Na csá!!

Qnosi [OBI]
#34363
Az OBI, mint SoF2ben letezo klan, kb megszunt letezni ... 4 aktiv jatekos van (3 ND, 1 RD). Persze ettol neha meg felmehetunk majd szetloni a seggeteket, ha ezt igenylitek ... 😉

Grave Digger
#34362
hehh bazze, ma reggel felkeltem bekapcsoltam az ASE-t (elõtte a gépet is), és láttam egy amcsi szervert tele, ráadásul rd😄D. Korán reggel míg nincsenek az obi-n lehetne oda is menni az rd imádóknak. Jahh és ctf.

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

[HUN]PAStheLoD
#34361
nem kell ám mellre szívi 😊
písz.. meg nyugi meg stb!

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

rohadtgec
#34360
Kedves h@rczos!

Nem szoktam túlreagálni, ha szívják a véremet, de ha mondjuk neked annyi agyad lett volna, hogy nem csak azt irkálod a topicba, hogy:
"jéééé hovaaaa leeteeek a fontoos linkeeeek??'
"mi van mááá ezekkel???"
"jéééé ez érdekeeees"....stb hasonló intelligens hozzászólást... akkor megérteném a viccelõdést.. de te minde topicban utánam írtad, hoyg mit kéne csinálnom....
Írd ide, írd oda.... ÍRJAD TE BAE!!!
Itt vannak a linkek és kész...!

[HUN]PAStheLoD
#34359
ilyet mi is szoktunk csak a 3napból mididg 4-5 lesz 😊)

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#34358
gyógyulj .. gyógyulj .. gyógyulj .. gyógyulj ..

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#34357
kösz de én moszt keltem 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Tibre
#34356
estét

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

[HUN]PAStheLoD
#34355
reggelT! 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

GSXR
#34354
De van de van de van
Különben is Evil megígérte hogy lefordítja a loosereknek mert a niggerek visszatérnek és kezdõdik minden elölrõl..

LSC
#34353
Nekem kedd jó only.

Pilu OBI
#34352
Jóreggelt!

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

R@in
#34351
ty

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

csabawarchief
#34350

#34349
király ez a kavarodás 😊)))
volt egyáltalán olyan war, ami a kiírt napon zajlott? 😊