179
Melyiket várjátok jobban?
  • CSOCSO
    #131
    valyon mé jon a 20adik része a gta nak?talán me szar, mi?
  • CSOCSO
    #130
    gt3 ezerszer jobb mint a mafia... mafia egy két dolgoban jobb de ugymegöli a játéjot az hogy gagyi szar autok vannak benne hogy jujj..egyszer sem éreztem hogy nekem most hentelnem kell az utcán.. gta3 ban meg ugy garázdálkodtam ahogy akartam...mafia is jo de közel sem ér a gta3 hoz.. meg lehet nézni az eladásokat
  • dieselG
    #129
    nah ez beagienek szolt..
  • dieselG
    #128
    akkor Te nem is jáccottál a GTA: Vice Cityvel mer elvakult Mafia-rajongó vagy, semmi több. Ideje ezen is továbblépned..
  • Dikkma
    #127
    Na sztem ezt hagyjuk.
  • I.C.ram
    #125
    Mafia a GENGSZTER SIMULATOR, GTA3:VC meg az ARCADE változat.
  • Csacsi
    #123
    Nem nagyon lehet összahsonlítani a két játékot, max annyiban, hogy mind a kettőben kocsival, és gyalogosan lehet menni. Ha valaki a pörgősebb akciót szereti, és esztelen gyilkolást, akkor gta, ha meg inkább megfontoltabb vagy, és nyugodtabb, Akkor Mafia. Nekem pont ez miatt a Mafia jött be, de nem lehet párhuzamot vonni a két játék között. Jó mind a kettő, hasonló mind a kettő, de mind a kettő más játékélményt nyújt.
  • Obalix
    #121
    Szerintem a GTA3 meg a GTA3 Vice City simán veri a maffia-t... legalábbis nekem jobban bejött
  • Beagie
    #119
    szasztok!

    10 perc gta vc után arra a következtetésre jutottam hogy a Mafia mindenek felett áll!


    gta vc : agyatlan unalmas hentelés
  • M@TriX
    #118
    az pont topicba vágó kérdés, csak azt tudnám ezt honnan gondolod, hogy itt választ találsz. :)
  • Hamed
    #116
    Reggelt!

    Mafia mindenek felett. Életemben nem élveztem még ennyire játékot. (na jó talán MOHAA) Rohadt jól ötvözték a realitást a könnyen játszhatósággal, az autóverseny meg a legjobb. Furcsállottam is, hogy kormány nélkül ennyire nehezen ment sokaknak. Nekem is csak úgy harmincadjára ment, de ha egyszer megjegyzi az ember a kanyarokat, és hogy hol mennyivel lehet menni iszonyú élvezetes. Szerintem nem lenne hülyeség még versenypályákat szerkeszteni hozzá, a racing kategóriában is talán vinné valamire.

    A gta3 is tetszett pár hétig, de ehhez képest sokkal butább játék szvsz. És még a vice city se tesz hozzá annyit, hogy űberelje az év játékát.
  • sigmavirus1
    #114
    Vice City(vagy GTA3) egyszerűen abbahagyhatatlan!!!!
  • cue
    #113
    A Vice City-ben ez már mind benne van! :)
  • CaviaR
    #110
    Én a döntetlenre szavazom. Egyiket sem tudtam abbahagyni, annyit játszottam velük. Mindkettőnek sok előnye van. GTA3 pörgős, tipikus bandahábrús játék, amivel nagyon jól lehet szórakozni. (hogy egyszerűen fogalmazzak...)
    A Mafia pedig inkább értelmes játék, amit egyhuzamban hosszabb ideig érdemes játszani, mert a történetet megérdemli az odafigyelést.
    Ez az én véleményem!
  • see.aakogh
    #109
    Én GTA 3 -at 2szer is végigvittem, nem találtam benne annyi izgalmat, érdekességet mint Mafiában! Sokkal érdekesebb szerintem a 30-as évek világa, mint az amiben most élünk. Ezt ismerjuk, tudjuk milyen autok, szerkenytuk vannak, de 1930-as éveket annyira nem, legfeljebb a töri orarol. Mar aki nem aludta végig az órát :)
  • The Garrett
    #106
    GTA3 Überalles. 4 álló napig nyuztuk éjjel nappal a haverokkal :)
    volt konkrét parkolás verseny ki tud több embert elsodorni egy kanyarban verseny, ki tud tovább menekülni a rendőrök ellen stb. a Mafia-t akkor untam meg mikor a legelső küldetésben vagy 30 al lehetett furikázni.
  • see.aakogh
    #105
    Szerintem MaFiA magasan veri a GTA3-at ugyanis a GTA3-nak szinte nulla a története. A Mafia minden szempontbol jobb, es sokkal hangulatosabb mint a GTA3, ettől fuggetlenul mindkettovel nagyon sokat játszottam, és zseretem. De a Mafia nekem sokkal jobban bejött mégis.
  • DJ.
    #104
    Azért fagy le,mert a GTA3-hoz kell egy patch ha nem VETTED MEG EREDETIBEN!
  • Amiga
    #103
    Tegyünk igazságot :), PC-DOME:TPS - Third Person Shooter

    Ez volt az a kategória, ahol a legnagyobb versenyre számítottunk. Ez be is jött, hiszen a GTA3 és a Mafia az utolsó pillanatig fej-fej mellett haladt, nem sok szavazat választja el a kettőt egymástól. A szavazás lezárásakor a GTA3 volt előrébb, így az olvasói díjat ennek adjuk, a szerkesztőség díját pedig a Mafia kapja, az is éppúgy megérdemli az elismerést, mint a Take 2 másik játéka. A harmadik helyre került Jedi Knight II: Jedi Outcasttal kapcsolatosan többen felvetették, hogy az inkább FPS. Legjobb talán az lett volna, ha mindkét csoportba belekerül, de a versenytársakat figyelembe véve nem alakult volna jobban a helyzete úgy sem.
    1. Grand Theft Auto III (Take 2) - 36,5%
    2. Mafia: The City of Lost Heaven (Take 2) - 35%
    3. Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast (Activision) - 19,5%

    DE:

    Év játéka

    Az általános év játéka díj eredménye tulajdonképpen meglepetés lett: annak ellenére, hogy kategóriájában - minimális előnnyel ugyan, de - legyőzésre talált a Mafia, a végeredménye azt mutatja, hogy az összes 2002-es játék közül mégiscsak ezt kedvelték többen. A cseh fejlesztésű játék mérföldekkel előzte meg vetélytársait, a harmadik helyezett MoHAA-ra már csak mindössze feleannyian szavaztak. Látszik, hogy az akciójátékok uralják a piacot továbbra is, de ezeket elég szorosan követik a stratégiai játékok is.
    Az első öt hely a következőképpen alakult:
    1. Mafia: The City of Lost Heaven (Take 2) - 19%
    2. Grand Theft Auto III (Take 2) - 11,9%
    3. Medal of Honor: Allied Assault (Electronic Arts) - 9%
    4. Warcraft III - Reign of Chaos (Vivendi) - 6,8%
    5. Haegemonia: Az Univerzum Légiói (Digital Reality) - 5,6%

    Ez korrekt, nevezzük DÖNTETLENNEK.
  • DJ.
    #101
    Egyetértek de a radio is korhű és az szerintem cool hogy minden városrészben új zene! Csak nem lehet mp3 és ez csak a baj ,de hát elnézzük!
  • Amse
    #100
    De ott a Gta vitte a palmat.De csak a radio miatt.
    A kornyezeti hangok azok jobbak a Mafiaban.
    amse
  • Cvd
    #99
    A Gamestarban van egy olvasói szavazás több kategóriában a 2002-es játékokról. Ott az igazi eredmények látszanak (a konzolos szavazatok nem viszik el az eredményt a GTA3 irányába), és a Mafia minden kategóriában verte a GTA3-at. Talán csak a hangoknál volt jobb a GTA3, de ebben se vagyok biztos.
  • dieselG
    #98
    http://index.hu/tech/ihirek/?main:2003.01.09.&115094

    tessék, lehet véleményt formálni!
  • UNREG
    #97
    :)))
  • Lord Marcus
    #95
    hááát. Ha a történetet követi akkor nem hiszem :) [ :( ]
  • D0C
    #94
    És akkor még a vice city-t nem is látták. :))
  • D0C
    #93
    Sőt, még le is szopnak...:))
  • D0C
    #92
    Sokan a Mafia storyát emelik ki a Gta-al szemben. De hiszen a vice citynek is olyan szövevényes a története, hogy filmet lehetne készíteni belöle. Van benne leszámolás, cselszövés, bandaháború, árulás és szerelem.
    Mi kell több?
  • CSOCSO
    #91
    lányok után gta3 ban is megfordulnak az emberek..sőt te magad is..vagy ha beugatnak neked vagy majdnem elütnek akkor bemutatsz nekik:)
  • CSOCSO
    #90
    eddig csak 10 ezren szavaztak..majd holnapra felmegy ez többszörösére.. az állás:
    BEST OF 2002: Best PC Game
    Vote Submitted
    Battlefield 1942 6.8% 617
    Dungeon Siege 1.7% 154
    Elder Scrolls III, The: Morrowind 10.39% 943
    Freedom Force 1.62% 147
    Grand Theft Auto III 12.43% 1128
    Hitman 2: Silent Assassin 2.99% 271
    Icewind Dale 2 1.69% 153
    Jedi Outcast 8.18% 742
    Mafia 4.65% 422
    Neverwinter Nights 8.4% 762
    No One Lives Forever 2 1.85% 168
    Soldier of Fortune II 1.48% 134
    Unreal Tournament 2003 8.3% 753
    WarCraft III 29.55% 2682
    TOTAL VOTES 9076


    mafia elég hátul kullog mig GTA3 a második...
  • cue
    #89
    Vice City.

    Ennyi lehetőséget még egy játékban sem kaptam.
    Úgy tudtam vele majd 100 órát eltölteni, hogy egyszer éreztem azt, hogy unom.

    Tökéletes JÁTÉK!
  • CSOCSO
    #86
    keress rá az infiltraton topicra van kettő is.. a 2.9 esben azhem van pár video..lesd meg őket és oda írd a véleményt..hja a másikban sok infot is találhatsz...
  • dieselG
    #85
    Csocso, jah CS 1kalap arcade fos, rühellem :) Kontúr sztrájk :P
    Most éreztettem az előbb azt a helyzetet, hogy mi lett volna, ha Mafia jelent meg volna 2002májusában, és szeptben a GTA3.
    Elkezdtem nyomni a Mafiát, szünetet tartottam,és utána a GTA-t.
    Nem mondom emberek, ilyen helyzetben a GTA3 még jobban bizonyított hogy az "év játéka" trónra kerüljön fel:)
    Tessék, probáljátok ki..
    EZ CSAK az ÉN véleményem!

  • DJ.
    #84
    Figyelj a tesztelők alapján a Mafia a jobb ,de szerintem mindekttő verhetetlen ugyanabban a műfajban! Ez olyan mint a Ben hur és a Gladiátor!
    Ugyanaz de mégis más szóval mint kettő jó!
    De azért egy embernek mindig ha kettő közül kell választania akkor nem tud egyenlően szeretni mindekettőt! hát ez egy kicsit zűrős volt bocs!
  • rusland
    #83
    ha engem neztek akkor mafia jobb mint GTA3 :)))
  • CSOCSO
    #81
    hátha az eladásokat nézzük akkor gta3 veri a mafia-t
  • CSOCSO
    #80
    Csé??:) ppfffff arcade kaki!!DÁ INF RULEZ
  • UNREG
    #79
    gta vice city!! :)))
  • dieselG
    #78
    "reszletesebb varos+videk"

    LOL :)

    Mafiában csak az épületek belseje volt részletes, kívülről olyan elnagyolt az egész (nézd pl a mezőt)sajna Driverhez hasonlitanám a tájat..:) GTAnak a környezeti grafikája sokkal szbb, részletesebb, dinamikusabb :)
    Vic Cityvel játszottam már PS2n, és mondom emberek, ez a game,ilyen még enm volt földön. Magyarul: sokkal jobb a Gta3nálés a Mafiánál, sőt ugy éreztem hogy ez a 2 játék jótulajdonságai ötvöződik benne, de leginkább a GTA :) És mivel konzolnál több, jobb lehetöség van a pc-n, alig várom már hogy kijöjjön tavasszal a Vice City
    :) És még sorolhatnám!
    amugy GTA3ra szavazok még1x :P
  • dieselG
    #77
    GTA3
    GTA Vice City > ami messze lealázza Mafiát:)
    Mafia se rossz, de a GTA3hoz vhogy közelebb húz a szívem..:)
    Majd meglátjuk az "Év Játéka" eredményeket pl. a hcgameren.
    Oszt kész