179
Melyiket várjátok jobban?
  • Csaba
    #76
    Mafia. Végre olyan játék Pc-n, aminek van hangulata, és akár 10-szer is végigviszi az ember, annyira király. Régen c64-en meg amigán voltak ilyen progik, pc-re sajnos az utóbbi években egyre ritkább az ilyen. De a Mafia a leghangulatosabb játék, ami kijött pc-re, úgy 5 évre visszamenőleg. A Gta3 pedig csak egy jó játék,amit max. 2-szer játszik végig az ember, utána ráun...
  • rusland
    #75
    es a nyertes MAFIA... :)
  • dtk1985
    #74
    Mafia
  • Goodwill
    #73
    CSÉ
  • rusland
    #70
    MAFIA sokkal jobb sztem
    jobban hasonlit a valovilaghoz
    jobb kuldetesek
    jobb lovoldozes
    reszletesebb varos+videk
    csak gyenge kocsik

    GTA3 azer nemteccet mert idiota,szanalmas kuldetesek vannak benne... lasd amig a nagy maffiozok fagyiznak robbantsd fel őket... ez vicc...
  • Dynamic
    #69
    Amúgy szerintem meg Mafia.Sokkal élethűbb, sokkal story centrikusabb, sokkal jobbak a fegyveres eksön részek.
    A gta szerintem autófanoknak élvezetes.Én a második szigetnél meguntam...
  • Dynamic
    #68
    Bazzeg Csocso azért ez már beteges és szvsz unalmas, hogy az összes topikban, minden második szavad az, hogy "Supra".
  • CSOCSO
    #67
    ha kijön pc re komolyan mondom nyomni fogom!!!
  • I.C.ram
    #66
    a csak még nem jelent meg. :)
  • CSOCSO
    #65
    eltüntél bogárka:) vagy suprát keresel a mafiához?:))) hátha játszom megitn azzal is:)))
  • CSOCSO
    #64
    hja és nem a supra miatt király a gamez.. suprát még nem is szedtemle mikor végigvittem...
  • CSOCSO
    #63
    az annyival jobbot nem akartam irní.. nekem nem csak ennyivel jobb...sokkal gyorsabb az egész...gettósabb, és 20 századibb....gyorsabb pergősebb stb..
  • CSOCSO
    #62
    nem mostanrol beszélek hanem amikor primkó modon fikázni kezdtük egymást...nekem a mafia ban inkább a lövöldözős rész tetszett...
    a gta3 ban annyival jobb hogy ott nagyon nagyon jol lehet játszani tömeggyilkost:)grátánvetővel betámadod a kocsikat..helikopert stb:))))lehet ugratgatni nagyokat csattani...stb:)))
    és ilyeneket betenni:
  • FREAK
    #61
    szerintem most totál nem veszekedtünk, tök jól beszélgetünk
  • CSOCSO
    #60
    ha ez volt az álom akkor meg minek veszekedünk???:))) kihoznának egy full szar arcade supra racingot szerinted nem arra verném a farkamat egész nap hogy ez a legkirályabb game?:))))))))))))))))))))
  • FREAK
    #59
    hát ja ráadásul én pont ilyenre számítottam, szal egy álom vált valóra

    a Thief 2 óta ezt játszottam végig először
  • CSOCSO
    #58
    hát szerencsés vagy hogy ez neked bejött..nekem nem tetszett...
  • FREAK
    #57
    pedig pont az a jó benne

    többszáz lovas versenyautó szimulátor van pár, de ezek a régi verdák iszonyat hangulatosak, és kurva nagy feeling végigpöfögni velük azon az isten városon!
  • CSOCSO
    #56
    lehet hoyg szimulácio csak nem ezekkel a 20-60 lovas autokkal kéne menni.. a versenyzős rész meg kircsi volt.. akkor is itt sírt mindenki nem tudtam egcsinálni.. én meg 10-20 perc után csak első voltam.. nah mindegy.. amugy hiába élethűű a gta3 autozása akkor is sokkal szorakoztatóbb... igenis soxor csinálom azt hogy elkezdek száguldozni török zúzok a gépekkel:) és aztán belebaszok egy két nade ot a tömegbe majd menekülés a tankok elől:)nyamm:))))
  • FREAK
    #55
    meg a MAFIA autós része elég komoly szimuláció, a GTA-ban meg inkább dodzsem :D
  • CSOCSO
    #53
    gta3 felbaszta az agaym.. 3 szorra tettem fel mire hajlandó volt rendesen működni..mondjuk így is találnom kéne nagyobb kerekeket mert a Viper, meg az Enzo is furán néz ki 15 colos kerekekkel..
  • cypher
    #52
    GTA3
  • Manta
    #51
    GTA3
  • Laza
    #50
    egy 'szorakoztato jateknak' miert kene realisztikusnak lennie?!

    a Dynablasterben sem realisztikusan robbannak a bombak... :D

    Csocso, neked meg ajanlom figyelmedbe a Getawayt... mai korban jatszodo Maffia beutesu game, licencelt autokkal (Nissan ha jol lattam, Kia, Mercedes, Fiat, Alfa, stb.:), es jol is neznek ki.. :D
  • I.C.ram
    #49
    GTA-ban semmi realitás nem volt, viszont a Mafiában már azért is megkergetnek, ha baseball-ütő van a kezedben. A fegyver élethűségéről nem is beszélve.
  • I.C.ram
    #48
    Nekem a Mafia jobban bejött.
  • Laza
    #47
    A Maffia olyan jo, hogy a Tescoban elfogyott a banan, es at kellett menniuk a Coraba a bevandorolt negereknek, hogy azt tudjanak vacsorazni...

    a GTA meg olyan jo, hogy a szomszedra rajott a hasmenes, es besz@rt, mikozben en jatszottam vele...

    ha nem a jatekelmeny nezem, a Maffia a jobb, mert a negerekhez semmi kozom, de a szomszed szagat en is erzem... :DDDDDD

    egyebkent GTA Rulez.. :D (Vice City:)
  • a.carkey
    #46
    években ...
  • a.carkey
    #45
    Mivel a 30-as éveken játszódik, plazmaágyús krapekok és mai autók nem lehetnek ... az esemény meg miért ne pörögne? Ha az pörgés, hogy az egyik városrészben ölsz, aztán visszamész mentegetni egy-egy küldetés után egy másikba, aztán vissza a telefonhoz ... Huh, de "feeling"! Van autókázás a mafiában is, de ha nekikoccanok vkinek, nem azonnal kell javítani vinnem a kocsit, mert leszakadt az lh. Az autokázás - 1-2 küldetéstől eltekintve - + elviselhető a mafiában, különösen úgy, hogy én és sokan mások szeretjük a "fostalicska" autókat.
  • CSOCSO
    #44
    nem a realitásról van szó..nekem az nem tetszik rohadtul a mafiaban hogy fostalicska kocsik vannak..nem pörög az esemény..tökmindegy mit írsz végigvittem mind2-t!! gta3 sokkal feelingesebb... amugy hagyjuk a realitást..infiltration reális..cs egy szarság mégis az egyiket milliok játszák a másikat meg százan.. ennyi...izgalmas story??LOL:)
  • a.carkey
    #43
    "azért mert mindkettő mafiás attol a gamez még iszonyat lassú és unalmas... semmi akcio..ami meg van benne akcio azt pont olyan is...blaah"

    Mondta "Csocso" a "pc killer" topicban. Talán a mafia nem rögtön egy kis "eksönnel" kezdődik, mondjuk mentsd meg a főnök hitmanjét?
    A mafia végén meg kapsz egy csomó pályát, ahol más sincs mint "eksön" (némelyik qurva nehéz)... A játék közben meg egy rakat ember az autós részen sem képes átjutni, holott pl. felkapsz egy kormányt vagy akár egy joy-t és coolra megváltozik a kocsi viselkedése, ha ezekkel nyomod + lazán végigviszed elsőre + lekörözöl másokat is stb. ... Ezután egyesek rinyáltak, hogy milyen szar a mafia, elrontották a versennyel játékélményt, meg uninstall (...), és ezek után eleve előítéletük volt a mafiával szemben. Nem tom?! Melyik a jobb? Az, hogy nekikoccanok egy autóval egy másiknak és leesik a lh előlről, na az tényleg "jó". "Ultra reális". Játékélmény? Unalom? Hát a mafia végén - bár már közepétől is - szétautókázhatod a beled. Mindent bejárhatsz! Beleköthetsz a zsarukba, üldöznek is stb (mint a gta3-ban játék közben, csak a mafiában kicsit kidolgozottab a sztori, aztán a gta3-ban, meg menj el menteni, ha nem akarsz bénázni csak a vezetéssel, a mafiában meg ha vmit EGYSZER végigvittél, köszönet képpen lementi. Poén is van benne elég (kedvencem a házas-szolgálós résznél a ház úrnője a tükör előtt). A mafiával az ember leülöget játszani és nyom egy éjszakai autókázást. Felmegy a gátra, pl. csak nézelődni - mert érdemes -, vagy hajókázik egyet és és közben csodálja a naplementét ... Ez mindenképpen az utóbbi idők egyik legjobb pc-s játéka. Szép és ötletes! Jó a sztori - elég hosszú és izgalmas is -, zeneileg tökéletes, animok szintjén, textúrák tekintetében, szinkronokban, prezentációban, játékélményben is. Az intrója és annak megvágása szintén szuper. Szóval kár vitatkozni, melyik a jobb. A gta3 - nem a vc - korábban, a mafiánál pedig igyekeztek valami eszméletlent alkotni úgy, hogy átvettek egy csomó jót a gta3-ból és ezt még fokozták új ötletekkel, így lett a mafia tökéletes. Mivel mindkettőt végigjátszottam kb. egyidőben, nehéz dönteni, de a mafiban volt - és van - egy olyan feelingje, amit "kevéske" játék tud. A NOLF 1-ben a Hitmanben, az AA-ban és az első R6-ben éreztem anno hasonlót - bár ezek más témájúak - meg a más kategóriákban: az új TCM2003-ban, a Real Warsnál, és a Vietcongban - demója nagyon bejött - de hasonló a helyzet a Praetorians esetében is ...
    Ezen ejátékok készítőinek egészségére bármikor innék ...

  • CSOCSO
    #42
    :))))))))))))))akkor egyikse?
  • hen-tes
    #41
    egyikse !
    inkább vice city ! :DDDD
    de addig is gta3 :D
  • CSOCSO
    #40
    neztek lehet veszekedni
  • Sephi
    #39
    Ohh szal a GTA3-ban epp aszt elveztem bazz hogy szabad vagy. Most nem csinalhatak meg annyira jol sajnos mert persze van benne mar elem ami nem igy kellet volna vagy eppen ki kellet volna javitani. A GTA3-ben engem speciel idegesitett hogy a foszereplo szot nem szol az egesz jatekban es vegul elvegzed a piszkos munkat es akkor is annak al fel aki felberelt mert nem csinaltam valamit jol:) Faraszto egy ido utan. De most nehez is ahol en vagyok es szidom 1000-el!:))))
  • dieselG
    #38
    izé.. hogy kell képet beszúrni a fórumba? Sürgősen fontos lenne!

    ThX
  • Aborg
    #36
    A Mafia nem lesz ennyire szabad game mint a GTA3 ,utobbiban meg menu sincs (quickrace, free drive stb.), bedobjak a jatekost a varos surujebe es boldoguljon, azt tehet amit csak akar. A Mafia sokkal linearisabb, jobban megkoti a jatekos kezet, de ettol talan jobban benne lesz a Keresztapa-hangulat, konkretabb tortenetet varok. A GTA 3 nagyon jo ,szerintem a Mafia se lesz rossz de mas hangulata lesz.
  • hiba
    #33
    en meg azt mondom amit mondtam: Mafia && GTA 3 :)

    ui: Mafia talan nem lesz anyira porgos, remelem hitman szeru beutessel erekezik :)
  • FREAK
    #32
    hát a játékmenet hasonló, a nézet, irányítás is


    viszont a sztori asszem nem lesz ennyire széttagolva, sokkal összefogottabb
  • Sephi
    #31
    Jol modnod Scorp... Szerintem is a GTA3 rulez egygama en is meg maig jaccok vele es nem leeht megunni:) Rediozas mellet ott a szaguldas es neha egy egy missio megcsinalasa.

    De kivancsi vagyok hogy a Maffia miben fog hasonlitani hozza. Milyen tipusu jatek lesz mert amenyit en halotam rola kicsit mas lesz minta GTA3 vagy tevedek!?