1704
  • TORO
    #1126
    bocs, nem cili, hanem civil cucc
  • TORO
    #1125
    Ismét Szentpétervár.
    Valami jópofa arc csak egy üres (!) SVD-t hagyott a szekrényben. A poén: fegyvertelenül, cili cuccban bandukolok az utcán, erre bekapok egy skulót valahonnan... Mi a bánatért lőnek egy "járókelőre"?!
  • Lantee
    #1123
    Thanx! Én is a garázsig szeretnék eljutni....na majd este kipróbálom!

    Köszi!
  • Lantee
    #1121
    Na...végre Japánban vagyok!
    Egyből egy kis szikla mögött kezdek, de két őr ott járőrözik pont előttem!
    Merre induljak? Kússzak, vagy rohanjak?
    Egyszer sikerült eljutnom a házig, de ott egy szép kis társaság fogadott pár ólommal! :)

    Köszi!
  • B@ldrick
    #1120
    MajdnemVégigjátszás
  • Lantee
    #1118
    BaZzeg!!! Erre álmomban nem gondoltam volna! Szerintem még jövőre is egy kulcsot keresgélnék a pályán! :))

    Nagyon köszi! :)

    sirair01 > Naja! Hamár SILENT ASSASIN....csak én jobban szeretem a fojtóhurkot, mint a kábitást! :))
  • B@ldrick
    #1115
    Beugrasz a széttlőt üvegen(feljön egy menu).
  • Lantee
    #1113
    A harmadik pálya, amikor le kell lőni a tábornokot + a maffia kapcsolatát?
    Ha az, akkor én úgy csináltam meg:

    - Feljöttem a folyópartról, egyből megfojtottam a "hitman" sarokban járkáló őrt
    - Felvettem a Snipert + a lőszereket, beöltöztem a legyilkolt őr ruhájába
    - Az utca közepén egyből lemásztam a csatornába, elmentem a rádiótoronyig (balra..egyenesen a végén jobbra, aztán megint balra)
    - Felmentem a rádiótorony tetejére...és SNIPER!!!
    - Vissza szintén a csatornán

    Szerintem nem egy bonyolult pálya, viszont ami utána jön, én ott szivok.
    Nagy nehezen lejutottam a vallató szobába, kinyirtam az üvegen keresztül a generalt, de zárva van a szoba mindkét ajtaja, és még csak picklockolni sem tudok! HELP!!
  • Csacsi
    #1107
    Ird be a supergames forum keresojebe, hogy "direct connect", persze "" nelkul.

    Vagy latogass el ide : dchun.hq.hu
  • bizkit
    #1106
    Ne haragudj meg,de mi az a dc? :o)))))))
  • bizkit
    #1104
    Hello-bello!

    K*baszottul jó lehet ez a játék!
    Segítsetek!!! Le lehet tölteni valahonnan ISO-ban!! Ha nem akkor jó a rippelt is!+ :oD
  • aren
    #1103
    hi all!Lenne egy kérdésem.va az a pálya ahonnan repülovel kell elmenekulni meg is van beszáll a gépbe és akkor kilép a windows-ba és azt írja hogy hibaelhárítás.kikapcsoltam a gépet de akkor sem jo igy nem tudok tovább menni!
    HELP ME!
  • aren
    #1101
    hi all!Ha van valakinek no cd vagy crack az küldje már el mert megörülök,h egyfoltában kilép.Nem tudja valaki,h miért?
    thank!
  • aiguo
    #1100
    Fenebe,meg mindig nincs 1.01-es tores?!:-((
  • Lazarus
    #1098
    ja
  • aren
    #1097
    ok és ha lelottem akkor utan mit kell csin?vissza kell menni ahonnan indultam?
    by!
  • aren
    #1094
    Pontosan mikor egy metroval érkezel a küldetés helyszínére.na a lényeg,h vannak az ellenségek mind kinyirva.van egy ház abban kb 4-5 mukso van zöld katonai ruhában csak az egyik másban és ha a térképen nézed Qket akkor 4 piros ill. egy V.I.P ember van a szobába akik rohangálnak össze vissza.ezen a pályán az egyik küldetés megvan még kell egy de tom mit ell csinálni"
    2 küldetés.
    Elore is kösz a segítséget.
  • cervin
    #1093
    Hol vagy pontosan?:,
  • cervin
    #1092
    Ha kell valakinek serial, vagy tanács a gamevel kapcsolatban itt vagyok.HI
  • cervin
    #1091
    Meg csináltam végig KIRÁLY
  • aren
    #1090
    Hi aiguo!
    Azt akarom kérdezni hogy a 2 küldetésnél mit kell csinálni?Kinírok mindenkit kivéve azokat az arcokat a házban.aztán onnan gözöm nincs mit kell.help me!
  • aiguo
    #1089
    A hiba:hogy meg mindig nics nocd crack:-(

    :-))

    Nekem is ez a gondom az alap verzioval:(
  • aren
    #1088
    lenne még 2 problémám:az egyik ha nincsen fenn a patch akkor néha gondol egyet a rogi és kilép, a másik ha felrako a patchet akkor pedig kéri a cd-t ami benn van de nem találok sehol cracket mi a hiba!
    Help me!
  • aren
    #1087
    had kérdezzem meg ez prgi hiba vagy az én gépemmel van a baj:most áltam neki és az elsQ feladatnál ki kell nyt az ajtót ott találsz lQszert stb...De ha belenézel a távcsobe és nekiálsz zoomolni akkor kilép a rogi.Why?
  • phil-co
    #1086
    na ez az!
    nekem nem lő azzal,meg semmivel se,pedig a lőszer is fullon van
    szétverem......
  • phil-co
    #1084
    Hi!
    Kellene egy kis help!Még csak az elején tartok de nem tudok rájönni,hogy hogyan lehet lőni a sniperrel!?
    A tűzgomb megnyomására csak belenéz a távcsőbe,de ha megint megnyomom akkor leteszi.Csak zoomolni tudok vele semmi mást.Már minden gombot kipróbáltam!
    Valiki segítsen már megvilágosulni!!
    Thx!!
  • Yeahhh
    #1081
    A bobmát élesitve lerakom,utána felrobbantom de semmi nem történik, csak a bomba "tünik" el.Az ember zek után nem hajlandó a liftbe szállni....
    Mit csinálok rosszul???
  • Aquli
    #1080
    lehet hogy a te problemadra (fal atlatas) is megoldast nyujtana a patch
  • Aquli
    #1079
    Nem, csak 1.00-an kb 5 perc jatek utan (addig tokeletesen, szepen, es gyorsan megy) lefagy a game xp alatt, gondoltam, hatha kijavitja ezt a patch.
  • Joke
    #1076
    Hi! Nincs hozzá magyarosítás? Nagyon jó lenne!
  • Aquli
    #1075
    xp-nel nincsen directx. Itt hol lehet levenni azt a hardware sound accelerationt? nekem is NAGYON kellene 1.01 nocd crack. plz help.
  • aiguo
    #1074
    1.01-es nocd-et felrakna valaki az sgftp-re?
    Koszi!
  • Aquli
    #1072
    nem tudom, nekem parszor lefagyott. Hitman2-t kaptam ,fullcd-s. Igen, be volt linkelve, de nem ezen a pagen, hanem egy regebbin.
  • Aquli
    #1071
    igen azt
  • aiguo
    #1070
    Biztos az 1.01 nocd-et masoltad be?!CSak mert itt nem latok belinkelve 1.01-hez crack-et:-))
  • Aquli
    #1068
    Mas jatek is fagyogat xp alatt, pl psx emulator, gta3, stb De most feltettem a Hitman patchet, elinditom, keri a cd-t. Ja mondom crack (eddig nem kellett crck) felraktam a cracket amit itt linkeltetek be, el akartam inditani, es semmi nem tortenik. Teljesen semmi. ott marad a desktopon a gep, le se fagy semmi. Nem tudom mi lehet vele. Valaki be tudna linkelni mas, biztos jo crck-t?
  • skorpio7
    #1066
    A rolót ??? Hát az ablakon ! :)
  • styx
    #1063
    Sziasztok,az egyik gamefaqs walktroughtban találtam; az invitation... pályához írták.
    Van aki már megtalálta az említett bejáratot???
    "You're probably wondering if I'm going to mention the secret passage. I'm not. If
    you can find it, there's a spare tux and a W2000 sniper rifle out there."
    http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/hitman_2.txt
  • aiguo
    #1057
    Semmi baj...:-))

    ftp://sg.hu

    valaszd: "anonymous connection"

    dir.:upload/Hitman II.exe

  • aiguo
    #1055
    Felert.