1704
  • Örm
    #1192
    3.pálya Szentpétervár
  • Fec
    #1190
    Melyik pályán, melyik tábornokot?
  • Örm
    #1189
    A szentpétervári pályán hogy kell megölni a tábornokot, 10 percig álltam az ablakban de nem voltak ott?
  • josi
    #1188
    olvas vissza #1120
  • DJ.
    #1186
    Gomez, a vilógó piros jelnél van még a kezdő szinten + 4 orosszal együtt Sok sikert!
  • chriss
    #1185
    mi a megoldás, hogy win me alatt is fusson a progi?
  • bfg900
    #1184
    Szerintem nálad van a bomba
  • Gomez
    #1183
    Hello!Elakadtam lécci segtseteek.Na ot tartok ahol kikell szabaditani az ugynokot és A BOMBAT ELESITENI+FELROBBANTANI!!
    Van egy kis problemam ezen a palyan!!!öööHOL A BOMBA???:)))
    1szeruen fog.sincs hogy milyen bombat kell felrobbantani!!!Lécci e-mailbe irjatok a [email protected] -ra

    koszi:coco:)
  • DJ.
    #1182
    Pont én is itt akadtam el! Na ott van a storage -ban ahol az AK és a hangtompítos pisztoly van!
    A tartón!
  • ad07
    #1181
    ha tudod hol a kulcs a doktornős pályán akkor ird meg légyszi ad07@freemail
  • wo
    #1180
    Hali! Az én korábbi 3D problémámra nem tud valaki megoldást?
  • bizkit
    #1177
    Az 1.01es patch hol elérhető?
  • gumininja
    #1176
    Ha nem win hiba lesz, akkor javaslom, szedj le egy masik krekket, mint ami a cdn van. Az orosz krekk jo, gamecopyworld.com-n fennvan. gimprus vagy ilyesmi neven. Ez akkor ervenyes, ha 1.00aval fagysz. 1.01es peccs jo mindenhol, ha azzal fagysz, akkor telleg valami win, driver, stb hiba lesz..
  • DJ.
    #1175
    Akinek kilép rakjon bele egy detonator-t már akinek Nvidia-ja van!
  • Shep
    #1174
    Hacsak az új patchekben nem javították ki ezt a hibát.
  • Shep
    #1173
    Kevés neki a winfos virtuális memóriája, de megnyugtatlak, hogy mindíg ki fog lépni mert én hagytam neki majd 2 gigát és akkor is kilépett igaz akkor már elég ritkán.
  • wo
    #1171
    ATI Radeon 7000
  • bizkit
    #1170
    Csak az egyik csávót kell lelőni a szomszéd ház 3. emeleti ablakából, méghozzá azt a csávót amelyik közelebb ül az ablakhoz (feléd).Nem lehet eltéveszteni! 4en vannak a szobában ,egy járkál, egy az asztalfőnél dumál,2 ül az asztalnál és az egyik cigizik! Azt kell lelőni amelyik nem cigizik!
  • bizkit
    #1169
    Milyen videokártyád van?
  • wo
    #1167
    Sziasztok! Kis segítségre lenne szükségem. Felraktam a játékot, de az indításkor "fatal error direct3D-t" ír ki. Azt mondja, hogy nem megjeleníthető eszköz és cseréljem le a felbontást, vagy a színmélységet. Ezeket át is állítottam, de így sem megy. mit tegyek, hogy működjön?
  • bfg900
    #1166
    Olyan peccs kell hozzá, amit kiadtak a fejlesztök, gondolom :) Mondjuk a legújabb. Tudok ám kérdezni néha olyanokat hogy...
  • gumininja
    #1162
    Leirast felejtsd el, nelkule az igazi, magadtol rajonni a dolgokra, es szopni vele, majd megoldani a szitut. Amugy a kerdesedre a megoldas, hogy a falresnel a bombat elesitsd (bomb armed - eleg ha kezbe veszed majd jobbklikk), es utana a DROP-ra beallitott billenytyuvel ledobod a bombat. (alapban asszem G bill. az) Ha ledobtad a falhoz, menj hatra es vedd elo a detonatort, es pukk! Aztan elo a fegyvert ismert, mert jonnek a morcos orosz bacsik. gl&hf!
  • bfg900
    #1159
    Nem lenne jobb ha mondjuk inkább te írnád le azt az 1-2 nehézségedet? :)
  • Joke
    #1156
    Na, végre végigvittem!
  • bfg900
    #1155
    Azt hogy valamelyik ört megfoyltod és elveszed a DE-t töle. Utána elmész a Puskin házba - asszem ez a neve neki - és a hátsó bejáratnál lévö egyik ört mellé lösz a sarokról. Amikor elértek melléd, fejbelövöd mind2-t és elveszed a töltényeket. Aztán lelövöd mind a 20 testört aki kiront :) (ebben a játékban nem vagyok a békés megoldások híve. Bemehetsz ugan a föbejáraton is és onnan menekülhetsz, de ugy nem olyan jó móka :) A többi már menni fog.
  • Joke
    #1154
    Na én is így jártam.Mit lehet csinálni,hogy oldjam meg a pályát?
  • bfg900
    #1153
    Jó valaki gyorsan elmondta hogy vaktöltényt találtam, ami érdekes, az inkább az, hogy a guru-s leírásban erröl egy szót nem ejtettek, ott az volt hogy a puskával öljem le a 3 őrt. Fene se érti :)
  • bfg900
    #1152
    Öh, történt velem egy furcsaság az utolsó elötti pályán, miszerint elmentem a sniperhez való slukóért, de a 3 őrt már nem sikerült előnöm vele, mert a mesterlövész puska nem sebez semmit :) Sőt direkt kipróbáltam a falon, semmi nyoma nem marad a golyónak.
  • bfg900
    #1151
    Nem elvenni kell, hanem lefotózni. Elég egyértelmüen kiderül szerintem ;)
  • Joke
    #1150
    Tudna valaki segíteni?16. küldetés-TEMPLE CITY AMBUSH, asszem ki kell csinálni két orvlövészt, és elvenin tőlük valamit. Én kettőt kinyírtam,de nincs náluk semmi!És nem tom mit csináljak!Plz,ha valaki tudja,légyszi mondja meg! Kössz!
  • bizkit
    #1148
    Gyereke! Mitől lehet az ,hogy folyamatosan kilép a Windows-ba nekem a játék! Még csak az első pályán vagyok és kurva jó, csak mindig kidob! :o((
  • aiguo
    #1140
    Figyi eMAGE keres(!)nelkul feletette az Sg-re,szoval ilyet ne irj!!!

  • aren
    #1139
    amugy lenne egy kérdésem!Megírtam egy haveromnak a hitman2-t.És neki nem lép ki a windows ott ahol nekem az xp.mi lehet az oka pedig ugyanaz a cd-.
    why?
  • aren
    #1138
    eMAGE!Hi megnéztem de én nem találom meg megnéztem már egy ftp-t is csk nem elérhető!De ha nem akarod megadni nem szükséges!
    by!
  • Fec
    #1137
    eMAGE: ott kezdtem, de az a link már tegnap du. sem működött...
    Szóval tisztelettel kérek valakitől egy linket az 1.01 NoCD update-hez.

    Köszönöm
  • Sith
    #1135
    Ahol felrobantod a bombát a csatornába manj étt az ügynökel ott tudtok kimeni egy ajtón
  • aren
    #1134
    hi all!Valaki ha elküldené nekem a no cd-t akkor megköszöném!
    byez!
  • Fec
    #1132
    Kérek linket az 1.01 crackhez! Kösz.
  • Krinyo
    #1129
    ha figyelmesen elolvasnád amit utána kiirt,akkor tudnád hogy a skulo máshol van
  • aiguo
    #1128
    Kiraly vagy !!!

    Ez kell nekem....:-))

    koszi