1704
  • aiguo
    #1054
    Szia!

    Felteszek az sgftp-re egy Hitman II.exe*-t ez az flt relase for Razor fele toreshez.Probald meg ezzel inditani hatha!

    :-)sok sikert

    Ja, ide rakom: uploads/hitman.exe
  • aiguo
    #1051
    Van mar tores valahol a Hitman II 1.01-es Patch-hez?
  • Pupcika
    #1050
    hi!
    hallottam hogy már megjelent az audio cdje is
    tudja valaki honnan lehet letölteni? pls
  • Yeahhh
    #1049
    Azzal kezdtem...
    csak a 1.0-s hoz van
  • Braveheart
    #1048
    nézd meg a www.gamecopyworld.com , és ott a game indexnél
  • Yeahhh
    #1044
    Letöltöttem a 1.01 patchet a supergamezről.Na azóta nem indul játék.Hülye fejemmel elfelejtettem hogy az alapverzióhoz van törésem,és sehol nem találok az újhoz törést...
    :((
  • Braveheart
    #1039
    hali! most raktam fel a game-t, és nagyon tetszik! csak egy bajom van: az egyik küldetésnél, ahol ki kell robbantan az alagút falát, nem tudok továbbjutni... ti hogy csináltátok meg ezt a küldetést? kösz
  • TORO
    #1035
    Hello!
    Maláj kölköt kell kinyírni, de elindulni sem tudok, jóformán azonnal észrevesznek a zsaruk. Tipp?
    Köszi előre is!

    TORO
  • Zamat
    #1032
    Hi!
    Vki pls mondja meg, hogy a Murder at the Bazaar pályát hogy lehet megcsinálni!!

    thx
  • csanal
    #1031
    Na mi van wazze...!
  • csanal
    #1030
    magyarosítás?
  • Krinyo
    #1029
    na má jó csak néha lép ki.QRVAJÓ EZ A GAME
  • petee
    #1028
    Én is ezt akartam kérdezni...
    Valaki?
  • Csacsi
    #1027
    Senki nem készít fordítást a játékhoz?
  • Krinyo
    #1026
    Van 1 kis gondom.ELindul hitman,szép is jó is, de a hanggal valami nem stimmel.A hang efektek halkak,visszahngoznak és kicsit késnek.szal gagyi.
    A másik meg hogy a játék kilép egy idő után.
  • Shep
    #1024
    Na akkor megpróbálom én is, bár engem kissé zavar ha ablakból kell játszani vmit
  • hiba
    #1023
    nalam ha ablakba futatom nem lep ki
  • Shep
    #1022
    Hát mostmár kezdek ideges lenni, hogy állandóan kilép mert telíti a wincsit, 2 giga üres hely talán elég neki nem?
  • Tazman
    #1021
    Tsá all!
    Hogy kell előhozni a konzolt, h beírhassam a csalásokat?
    Mindenhol a "~"-ot írja, de az nem műxik!!!!
    Segíííítseteeek!
    Köszi, tsá
  • Shep
    #1020
    Hát nekem volt 1giga virtuális mem hely a wincsin ennek ellenére felfalta és kilépett a winbe igaz ugyan, hogy 256MB memória van a gépben de hát azért ez már durva kissé, mert hát mihez kell neki az a sok memória, azért nem egy UT2003
  • aiguo
    #1019
    Sziasztok!

    Egy kis izelito a Hitman II soundtrack-bol!
    Itt:
    http://www.lynnemusic.com/hitman2.html
  • Lantee
    #1017
    Nekem 1GB memória van a gépemben, és kilépett azzal, hogy elfogyott a virtuális memória! :)

    Pedig be van állitva, hogy a gép kezelje! :)

    SZép mi?
  • Sero
    #1016
    Sziasztok! Kérdés???
    Nos letöltöttem már nem emlékszem honnan a Hitman 2. A próblémám vele az,hogy zabálja winch. mint az állat. Volt szabadon 500 Mb és a harmadik pályán kilépet,hogy teli a winch. Majd csináltam helyet és megint. Nincs valami patch hozzá vagy tud valaki mondani valamit??
  • Csacsi
    #1012
    Neked is az előző üzenetemet tudom ajánlani
  • Csacsi
    #1011
    Directx-ben Sound fülnél hardware acceleration csúszkát állítsd 1-el lejjebb, standardra nálam így ment 98 alatt csak.
  • Imremagdi
    #1010
    nekem nem megy win98 alatt,de megy winxp alatt ! Mit csináljak hogy menjen win98 alatt ?
  • Yeahhh
    #1009
    FLT-s
  • Csacsi
    #1008
    Razoros, vagy Fairlaightos verzio?
  • Yeahhh
    #1007
    Szóval,felraktam a játékot win 98 alá.Elindul majd pár perc múlva lefagy.Amd xp 1600+,Geforce 256 kártya,.256 MB ram.A 640-es felbontást választottam és a no-cd patch van fennt.Mi lehet a gáz???
    THX
  • Csacsi
    #1006
    Igen a "g" gomb az alapbeállítás.
  • Higi
    #1005
    Boccsi de elég idióta vagyok tényleg fasza amit mondtál. De akkor sem tudom lerakni úgy a bombát, hogy ne robbanjon fel. Ja egyébként az (alapbeállítás)G a bomba lerakása?
  • Csacsi
    #1002
    Mindenkinek, akinek a soundtrack kell, annak jó hírek:
    A LynneMusic Productions bejelentette, hogy a Jesper Kyd által komponált új Eidos akciójátékhoz készült zene CD-n is meg fog jelenni. A 65 perces, a 110 fős Budapesti Szimfonikus Zenekar előadásával készült lemez október 31-től lesz kapható a boltokban.
  • Csacsi
    #1001
    Szia. Vedd kézbe a bombát, aktiváld(alpbeállítás bal click) dobd el a falnál. Vedd a kezedbe a bomb remotert, vagy micsodát, és azt használd.
    Ennél szájbarágósabban nem tudom leírni
  • Higi
    #1000
    Hogyan lehet a mini bobát úgy lerakni, hogy ne robbanjon fel. Még a játék elején vagyok valami falnál kellene használni de nem tudom hogyan.
    HELP
  • Madmaxx
    #997
    Hitman jelet keresd (agency pickup). Ott lóg a falon.
  • Sephi
    #992
    Keves!

    Hamar vege van a gamanak es tul sok benne a faraszto palya. ugyertem mar alapbol a japan palyat es egy ket arab palyat ugy kihagyhatak volna. Van egy olyan palya hogy 15 percig csak mesz elore. En ugy untam....
  • Hitm@n
    #990
    AMD 1Ghz,GeForce2Mx400 32Mb,256Mb Ram,Win98Se.
    A GeForce-hoz meg egy 2001-es driver van felrakva (lassan frissíteni kéne,nemde?:))
  • Shep
    #988
    Ja egyébként hány pálya van benne?
  • Shep
    #987
    Hát akkor lehet expert lesz belőle mert sajna az időnek moastanában szűkén vagyok
  • B@ldrick
    #986
    Ja. A professionalon 0 mentési lehetőség van és a mapon nem látod az őrök mozgását. Az experten 2 és látod az őröket.