1704
  • zaki
    #1244
    Teran, köszi a végigjátszást, megkaptam email-ben!
  • gumininja
    #1243
    2 nap alatt az egesz palyat vegig lehetett volna mar vizsgalni, az osszes texturat pixelrol pixelre a megoldas miatt. Valami mas gond lesz ott, nem a lift. Mondtad hogy probalkozol toretlenul, de szerintem ezen a palyan vilagcsucstarto vagy missiontime kategoriaban ;] Amugy hagyd a fenebe ha eddig nem tetted volna meg, keress valami kodot es menj a kov. palyara. Ugyis a 2 lepes lenne hatra abbol.
  • Shep
    #1242
    2 lift van 1 amin jöttél és ettől jobbra a másik amin lejebb lehet menni
  • teran
    #1241
    csak ez a lift vanés nincs más de ha nyomom a gombot akkor sem indul el na most ez a gondomvajon nem a játékkal van valami mongyuk nm fagyle vagyisesmi de vajon mért nem indul tovább
  • Shep
    #1240
    esetleg ezt találtam még hátha segít és mellesleg ezzel silentre csinálhatod a missiont
    Lvl 4 Tubeway Torpedo

    Manoverezzuk el a cuccunkig a ladak kozott, majd vissza a csatornabejarathoz, ovatosan ugorjunk fel a teherautora, figyelni merre nez a 2 or. (jo moka :) Mehetunk a cuccoktol a csatornan keresztul is. A teherautorol ovatosan jojjunk le, kovessuk az ort a bejarat fele, a ladak moge bujjunk, majd ha kijott a bentit kicselezve szerezzuk meg a ruhat, liftezzunk le. Lent szepen setaljunk el a szamitogepteremhez, lojuk szet, vegyuk fel a tiszti egyenruhat, jussunk el a repedesig, dobjuk le a bombat. Menjunk le, a telefon-pager kombinacioval csalogassuk ki a generalist, fojtsuk meg, es indulas vissza. A bombarobbantasnal bujjunk el es varjuk amig ellenorzik a terepet a katonak es visszaternek a helyukre.
  • Shep
    #1239
    Na jó így már megvan, nekem nem volt semmi gond aa pályával annakidején. A jó liftbe száltál be? nem abba amivel jöttél hanem a másikba, erre nem emlékszem tisztán így lehet ez nem így van, de az ügynököt is vinni kell nem?/bár így visszagondolva az elhúzott vhova, vagy rosszul emlékszem? Ja hülye kérdés ne sértődj meg miatta csak hát mindenkivel előfordulhat, de a gombot megnyomtad a liftben?
  • Shep
    #1238
    Na jó így már megvan, nekem nem volt semmi gond aa pályával annakidején. A jó liftbe száltál be? nem abba amivel jöttél hanem a másikba, erre nem emlékszem tisztán így lehet ez nem így van, de az ügynököt is vinni kell nem?/bár így visszagondolva az elhúzott vhova, vagy rosszul emlékszem?
  • teran
    #1237
    SZERINTED BÉNA VAGYOK DE SZERINTEM MEG ERRE VAN A FORUM ÉS HA BÉNANAK TARTASZ GYERE A MOHA GAMEBA
    MAJD MEGMUTATOM MILYEN BÉNA VAGYOK
  • teran
    #1236
    EZ A KÜLDETÉS DE MIKOR ELJUTOK A LIFTIG NEM TUDOK TOVÁBB MENNI?MERT HIABA MEGYEK BE A LIFTBE AZ AJTOT VAGY BECSUKOM VAGY BECSUKODIK MAGÁTOL DE NEM MEGY TOVÁBB A GAME CSAK ÁLOK A LIFTBE
  • teran
    #1235
    TUBEWAY TORPEDO

    Feladat: Megszerezni a felszerelést. Megölni a tábornokot. Megszöktetni az
    ügynököt. Meglógni a falon lévo lyukon keresztül.

    Másszunk ki azon a kijáraton ami a felszereléshez vezet. Mielott kimásznánk
    nézzük meg a térképet. Akkor menjünk ki, amikor háttal áll nekünk az or.
    Miután kimásztunk, bújjunk el a láda mögött, a mögé, amellett meg szokott
    állni az or. Mikor az utóbbi muveletet hajtja végre, oldalazzunk ki, és a
    hangtompítós pisztollyal lojük le, ezután oldalazzunk vissza. Észre fogják
    venni a földön fekvo ort, ennek következményeképpen oda fog rohanni egy másik.
    Ezt is lojük le, mikor hátat fordít, majd tegyük ezt a harmadikkal is. Ha minden
    igaz, már csak két egymással beszélgeto maradt, ezekre pont rálátni a két doboz
    között. Egy-egy fejlövés, és már nem okoznak több problémát. Mennyünk be jobbra
    a résnyire nyitott ajtón, és szedjük föl az AK-t.
    Vegyük fel a felszerelést, majd másszunk fel a teherutó platójára. Ez majd
    szépen elvisz minket a fohadiszállásra. Itt ugyancsak a hangtompítóssal
    intézzük el a három ort, ez nem lesz nehéz.
    Menjünk be az épületbe, de elotte nézzünk be a kulcslyukon, hogy lát-e az or.
    Jobbra van a lift, irány a "basement 1". (Balra fönt a szobában van Desert Eagle,
    meg lehet szerezni, opcionális).
    A liftben egyébként kapunk még egy mentési lehetoséget, itt érdemes is save-elni.
    Innentol kezdve csak séta, ugyanis be van kamerázva az egész placc!
    Mielott leérünk, nézzük a térképet, hogy merre néznek az orök. Mindig úgy
    menjünk, hogy ne lássanak, és amikor szembe jönnek, húzódjunk be egy mélyedésbe.
    Sétáljunk végig a folyosókon. Mielott bemennénk a "control room"-ba, vegyük föl
    az AK-t, ami ott van a rácsos ajtó mögött. (térképen jelölve van.) Az észak
    felé nézo ajtón menjünk ki, át az ajtókon, be a szerver szobába. (Fontos hogy
    oda ne a control roomból menjünk). Egy (célzott :)) lövéssel intézzük el a
    szerver, ezzel kiiktattuk a kamerákat. (a zöld fényekre kell loni).
    Menjünk tovább, és a folyosón ahol már egy or sétálgat, menjünk be a
    "kétcsillagos" szobába, ahol felvehetjük a tábornok ruciját. Ezután menjünk oda,
    ahol majd be kell robbantani a falat. Várjuk meg az ort, és lojük le az ajtó
    mögül. Élesítsük, és dobjuk le a bombát a fal mellé.
    A liftnél ül egy pacák, ezt jobb lesz elintézni, késobb bajt okozhat. Tehát
    lojük le, és vonszoljuk vissza, mindezt akkor amikor az elso liftnél járorözo
    or nem láthat. Menjünk le a liften a "basement 2" szintre. Itt lesz kb. 5 darab
    or, ezeket lojük a hangtompítóssal, lehetoleg diszkréten. Menjünk be a cella
    melletti megfigyelo szobába, az ablakon keresztül lojük le a tábornokot,
    másszunk át, szabadítsuk ki a palit, majd futás a lifthez. Menjünk föl, persze
    elotte ellenorizzük hogy nem lát-e meg a járor. Menjünk a szobába ahonnan ki
    kell menekülni, de mielott bemennénk robbantsuk fel, ezután lépjünk csak be.
    Csekkoljuk a térképen pontosan hol is van az "exit" és futás. De gyorsan, mert
    a robbanásra elojönnek az orök is.
  • Shep
    #1228
    Kicsit írdd le jobban melyik küldetés ez, mert ennyiből nekem sajnos most nem ugrik be
  • teran
    #1227
    4 küldetéen vagyo mikor ki kell szabaditani a z ügynökőt a liftig eljutok de tovább nem bemejek a liftbe de nem indul tovább a lift csak ki be csukja az ajtot akármit nyomok? help????????????????????
  • teran
    #1226
    majd meg örülök 2 napja itt kinlodok ki van iktatva mindenkimés a lof nem akar lemmeni mikor bemejek rajta akármit csinálok help:??????????????????
  • teran
    #1225
    4 küldetéen vagyo mikor ki kell szabaditani a z ügynökőt a liftig eljutok de tovább nem bemejek a liftbe de nem indul tovább a lift csak ki be csukja az ajtot akármit nyomok? help????????????????????
  • teran
    #1223
    elküldtem
  • zaki
    #1222
    teran! nekem is küldd el léci mert nagyon madár vagyok: [email protected]
  • gumininja
    #1221
    Hat nemtom, regen jaccottam vele, de....

    ...az ugynok ha szabad, ha jol emlexem nem arra kell menekulni vele, hanem robbantani egy lukat a falban es ott.(de lehet hogy az masik szinten van, nem emlexem pontosan, nezd meg, lehet ez a gond)

    ...ha az ugynok fele megy, es ugy szaraxik a lift, akkor valami bug lehet, jatszd ujra a palyat, hatha jolesz.
  • teran
    #1220
    na senki nem tud segitteni nekem?
  • teran
    #1219
    elküldtem a cimre amit adtál de nekem is lene egy kérésem ha vissza olvasod a forumot az én problémámra mi a gond?
  • Balu .
    #1218
    [email protected]
  • Balu .
    #1217
    Teran! ElküldenÉd nekem is? Köszi!
  • Balu .
    #1216
    Hi! Nagyon tudom ajánlani mindenkinek ezt a gamet,aki meg nem probálta mindenképpen szerezze be.Az alap fokozaton már végigvittem, most elkezdtem experten is. Nincs véletlenül tudomása valakinek a magyarosításáról? Jó lenne!!!!!
  • teran
    #1215
    kéne az i mail cimed és elküldöm neled?
  • teran
    #1213
    CSAK AZ A HELYZET HOGY HA NYOMOM A GOMBOT AKKOR IS CSAK KI BE CSUKODIK AZ AJTO
  • teran
    #1211
    4 küldetéen vagyo mikor ki kell szabaditani a z ügynökőt a liftig eljutok de tovább nem bemejek a liftbe de nem indul tovább a lift csak ki be csukja az ajtot akármit nyomok? help????????????????????
  • gumininja
    #1209
    Megneztem ma a "A Szallito (The Transporter)" c. Luc Besson filmet, es vegig az volt az erzesem, hogy a hitman2-t latom filmen ;] Akinek teccett a jatek, ne hagyja ki a filmet.
  • teran
    #1208
    help? kellen egy link valami crack hez
  • teran
    #1207
    Nincs valami patch az Xp-s kilepeshez?Mindig kilep a jatekbol es nem tom miert
  • Amse
    #1205
    Tenyleg.Nincs valami patch az Xp-s kilepeshez?Mindig kilep a jatekbol es nem tom miert.
    amse
  • Hatos
    #1203
    Hi! Tud valaki magyarosítást a Hitman2-höz? Köszi
  • QQriQ
    #1202
    Köszi
  • aiguo
    #1201
    Nem is kell feltolteni, van a www.gamecopyworld.com-on is crack.Onnan leszedheted a megfelelo nocd-t!:-)

    udv!
  • aiguo
    #1200
    Varj mindjart feltolom valahova az 1.01-es crack-et,es linkelem!:-)
  • QQriQ
    #1199
    Valaki segítsen CRACK kellene a gaméhoz

    Az egész topik-ot átnéztem.
    A régi helyeken már nem tudom leszedni.
  • avcom
    #1198
    müxik
  • avcom
    #1197
    Sziasztok!

    Akadt egy kis probléma: felrakom, de kidob a windows desktopra miután kiírja a zeneszerzőt

    valaki segítsen!!! köszi
  • Fec
    #1196
    Igen egy idő után lemennek tárgyalni az alsó szintre, de ott már nehezebb a helyzeted (silent assasin-ról már le is mondhatsz!), szóval jobban teszed, ha újrakezded a pályát és szeded a lábad!
  • bizkit
    #1195
    Akkor viszont elkéstél vagy nem megfelelő emeleten vagy! Ha elkéstél akkor viszont be kell menni az épületbe elvileg és közelharcban szétlőni a faszi fejét!
  • Örm
    #1194
    Nem a parkban vagyok hanem egyel előbb a Stakeout In St. Petersburg nevű pályán. Egy nyitott ablakon keresztül van rálátás a szemközi épületre ahol elvileg a találkozó lenne, de nincs ott senki.
  • bizkit
    #1193
    Pedig annak ott kell lennie a parkban! Mind a kettöt fickót nyírd ki! Én a Templom tetejéröl csináltam ki öket!