1704
  • dinnyeboly
    #1313
    Hali ha valki nézni még ezt a forumot akkor segithetne, haverommal probáljuk összeszedni az összes stukkert. A hangtompitos Balersz(fomenü képe) hol lehet, meg a a lefürészelt csövü shotgun? Mert az M4es megvan csak kurva nhéz megszerrezni.:( PLz. valaki aki megtalálta ezeket az segitsen hogy hol lehet ezeket megtalálni. Elöre is köcc Dinnye
  • viccesvik
    #1312
    eHHE PROBLÉMA MEGOLDVA
    nagyon köszönöm mindenki segitségét.
    Nagyon kiru egy game ez.
    Végig vittem. Bár a végére nagyobb durranást vártam.
    Nem gondoltam volna hogy a börkabátos gyökeret csak ugy egy távlövéssel elintéthetem.
    Szal ez igy gyér volt, de összességében tetszett.
  • viccesvik
    #1311
    Oks
    Nem találják meg és nem is rám néznek, hiába skerázok, megoldják a vashiányom.
    Szal ha a kisajtón megyek ki egyböl szemezek egy sort egy őrrel, ha a főajton akkor meg a ház oldaláig se tok elfutni mert hátulrol kapom az áldást.
    Szal itt valamit nagyon meg kellene cirkunveniálni.
  • viccesvik
    #1308
    Jah, thx.
    Viszont van egy kis problema.

    Az utolsó előtti pályánál.
    Léguti rendellenességet okozok a klónomnak.
    És Visszakéne futnom a metróhoz.
    DE még is hogy jutok ki a házból mikor mind a két bejáratnál őrök állnak és mire kilépnék valamelyik ajtón szitává lőnek én meg a zongora húrral max a golyókat tudnám folytogatni de az is nehézkes.
    :))
    Szal megen help kéne.
  • viccesvik
    #1305
    Ehhe, jo rendben én voltam a hüle.. :))
    Viszont most megen elakadtam. :((
    A pálya neve THE DEATH OF HANNELOR és minden rendben is van, addig a pontig amikor is a dokinő kinyirva és át képne vinni abba az irodába ahova el kell rejteni, csak hogy az zárva és nem tom hol a kulcs.
    Ez a kérdés, hol a kulcs???
    Előre is thx
  • viccesvik
    #1304
    Az a sajna szitu hogy az objectivesben minden ki van pipálva mégis bacik bármit is tenni.
    Az exitet jelölö kis szobába meg simán bemegy és nem történik semmi.
    Szal itt valamit nem értek.
    Pedig minden kivan pipálva.
    :(((
  • viccesvik
    #1302
    Ehh!!
    ez a pálya is megoldva, viszont most kell a help.
    Ez a TEMPLE CITY AMBRUSH vagy micsoda névre hallgató pálya.
    Szal ki kell nyirni 4 db bérgyilkost. Ezt simán megoldom, még le is fotózom őket, de után mit kell tenni??
    Hiába megyek vissza bármelyik emberkéhez, (ügynök,kocsis)
    egyik sem mond semmit.
    Hova kell mennem??
  • viccesvik
    #1301
    Thx neketek
    _Megoldottam silentre a pályát
    ez eddig oksa volt
    viszont akövetkezővel gondom van
    hiába kapom meg a csúzlit az arctol, mert ahogy kilépek az utra egyböl megoldják a vashiányom.
    DE most már megvárom seet leirását, csak aztán küld el.
    :))
    Előre is thx
  • viccesvik
    #1296
    seet!!
    A MURDER AT THE BAZAAR nevü pályánál akadtam el.
    Nem tom merre kellene elindulni hogy ne bukjak le, ill. hogy ne löjjenek halomra.
    Szal ebben kelleen valami help!
    És mikorra készül el a full végigjátszás???
  • viccesvik
    #1294
    Jahh,, köszi de tényleg, de anniyra nem vágom az angolt ,hogy angolul olvasgassam a végigjátszást,sajna de ez van.
    Szal valami magyarra lenne szükségem.
    Thx előre is.
  • viccesvik
    #1292
    Aha, készült, szar is, most fogják törölni mert valamit elszurtak a srácok!!
    Van ez igy, én viszont már tényleg várom hogy valaki hozzámvágjon egy átkozott végigjátszást.
    Pleaseeee
    Thx előre is
  • Methos from GH
    #1291
    Nem tudom tudtok-e róla, de készül a magyarosítás! Már letölthető az első verzió a gamehunter.uw.hu-ról!
  • aabyssx
    #1288
    Ha eltaláltad a sejket a mozgó autóban, akkor megáll a menet, kiszálnak az emberek és Te pedig pucolsz a menekülési ponthoz, mer' különben szitává lőnek.
  • teran
    #1287
    én ezt értem de a sejk nem szál ki az autobol és ha lövök meg all a menet és bárkit lövök kék sapkást rögtön késsz vége a gamenak
  • teran
    #1286
    én ezt értem de a sejk nem szál ki az autobol és ha lövök meg all a menet és bárkit lövök kék sapkást rögtön késsz vége a gamenak
  • aabyssx
    #1285
    Csak a sejket szabad lelőni az autóból. A brief nem hiába van. El kellene olvasni.
  • teran
    #1283
    sziasztok kellene egy kis segitség elakadtam a sivatagi pályánál az a lényege hogy jön valami valaki egy kisérettel a sivatagba autoba és a városba mindnkit kinyirtam és eg távcsöves puskát kaptam de mikor jön az auto akámeikre lövök vagy akárkit kinyirok az auton vagy a katonák közül az auton mindig kirja hogy misio faled és ha nem lövök rá az autokra akkor átmegy a városon és mikor kinyxilik egy kapu szintén vége a misisonak mit kell tenii itt hogy sikersen befejezzem a feladatot HELP??????????????????????
  • teran
    #1282
    sziasztok kellene egy kis segitség elakadtam a sivatagi pályánál az a lényege hogy jön valami valaki egy kisérettel a sivatagba autoba és a városba mindnkit kinyirtam és eg távcsöves puskát kaptam de mikor jön az auto akámeikre lövök vagy akárkit kinyirok az auton vagy a katonák közül az auton mindig kirja hogy misio faled és ha nem lövök rá az autokra akkor átmegy a városon és mikor kinyxilik egy kapu szintén vége a misisonak mit kell tenii itt hogy sikersen befejezzem a feladatot HELP??????????????????????
  • teran
    #1281
    sziasztok kellene egy kis segitség elakadtam a sivatagi pályánál az a lényege hogy jön valami valaki egy kisérettel a sivatagba autoba és a városba mindnkit kinyirtam és eg távcsöves puskát kaptam de mikor jön az auto akámeikre lövök vagy akárkit kinyirok az auton vagy a katonák közül az auton mindig kirja hogy misio faled és ha nem lövök rá az autokra akkor átmegy a városon és mikor kinyxilik egy kapu szintén vége a misisonak mit kell tenii itt hogy sikersen befejezzem a feladatot HELP??????????????????????
  • viccesvik
    #1280
    Oh, naon köccöönöm szépen!!
    Sikerólt megoldani!!
    Tényleg köszi mindenkinek, olyannyira belejöttem hogy mrá a japis pályákkal is végeztem de az első sivatagi pálya már megen copat!!
    Ha tud valaki akkor irjon már nekem egy végigjátszást, vagy egy linket ahol találok.
    Előre is kösszi
  • aabyssx
    #1278
    Kiírja a fal mellett, hogy ez a jó hely a bomba elhelyezésére. Akkor dobd el.
    (Én PS2-n játszottam ott volt egy külön gomb arra, hogy a kezedben lévő cuccot eldobd.)
  • viccesvik
    #1277
    Na jo!!
    De hogyan kell ugy robbantanom, hogy ne én robbanjak fel??
    Mert ha csak a g-vel eldobom a bombát akkor simán nekem is reszeltek.
    Tehát valami teknikai help kellene.
    Előre is köszi!!
  • aabyssx
    #1276
    Én akkor robbantottam, amikor elindultam a lifttel (abban reménykedtem, hogy odavonz néhány embert és nyugisan el tudunk bújni egy szobában, amíg újra csend lesz, de nem így történt), így még csak a szoba közelében sem voltam, amikor robbant.
  • viccesvik
    #1275
    Heló mindenkinek!!
    Kellene egy kis help, a harmadik orosz pályánál amikor tuszt kell meneteni és a falat kellenee berobbantani, azt hogy csináljam hogy én ne robbanjak fel??
    Mert ha csak ugy eldobom (g) akkor simán bumm van nekem is.
    Please help nekem, köszi előre is!!
  • zaki
    #1274
    Még nincs magyarosítva a játék?
  • Madmaxx
    #1271
    Az is van benne. Be kell hatolni az épületbe és más fegyverrel kinyirni a klónodat.
  • teran
    #1266
    help?
  • teran
    #1265
    ja kellene és hogyan tudom elküldeni? mit kell csinájak a save mappát küldjem el neked?
  • teran
    #1263
    MEGCSINÁLTAM IGY IS HOGY NINCS RIASZTÁS MINDENKIT A HANGTOMPITOSSAL NTÉZEK EL DE IGY IS UGYAN AZ AZ EREDMÉNY LEHET HOGY CD HIBA VAGY GÉP MERT A LIFTIG OK DE OZTT A LIFT NÉL NEM TUDOK TOVÁBB MENNNI ÉS ÉS EGY LIFT VAN NEM 2
  • teran
    #1256
    tovább mentél vagy nem ? már onnan ahol elakadtam?
  • gumininja
    #1255
    Az idegei nem birtak tovabb. De ha kozlom, hogy a 11eves unokaocsem most hozta vissza a cdt azzal hogy vegigjaccotta es teccett neki, akkor hajlamos lesz azt hinni hogy csak viccelek, pedig nem...
  • teran
    #1253
    nem liftel,érkezel hanem fent ülsz a kocsin és elvisznek egy bizonyos helyig ott meg ki kell nyirni 2 ört utána az épület mellet lessz még 1 azt isés azután belépsz egy ajton ott lesz még egy ör azt is kinyirom ha felmegyek a lépcson lessz egy szoba ott a fiokba van pisztoly meg töltény és ha ki jövök a szobábol a halba ott van a lift aval kéne lemennyek az alagsorba hogy kiszabadicsam az ügynököt és valami tábornokot kellene kinyirnom de a liftbe hiaba lépek be nem akar lemmeni az alagsorba?
  • teran
    #1252
    nem liftel,érkezel hanem fent ülsz a kocsin és elvisznek egy bizonyos helyig ott meg ki kell nyirni 2 ört utána az épület mellet lessz még 1 azt isés azután belépsz egy ajton ott lesz még egy ör azt is kinyirom ha felmegyek a lépcson lessz egy szoba ott a fiokba van pisztoly meg töltény és ha ki jövök a szobábol a halba ott van a lift aval kéne lemennyek az alagsorba hogy kiszabadicsam az ügynököt és valami tábornokot kellene kinyirnom de a liftbe hiaba lépek be nem akar lemmeni az alagsorba?
  • teran
    #1251
    nem liftel,érkezel hanem fent ülsz a kocsin és elvisznek egy bizonyos helyig ott meg ki kell nyirni 2 ört utána az épület mellet lessz még 1 azt isés azután belépsz egy ajton ott lesz még egy ör azt is kinyirom ha felmegyek a lépcson lessz egy szoba ott a fiokba van pisztoly meg töltény és ha ki jövök a szobábol a halba ott van a lift aval kéne lemennyek az alagsorba hogy kiszabadicsam az ügynököt és valami tábornokot kellene kinyirnom de a liftbe hiaba lépek be nem akar lemmeni az alagsorba?
  • teran
    #1250
    nem liftel,érkezel hanem fent ülsz a kocsin és elvisznek egy bizonyos helyig ott meg ki kell nyirni 2 ört utána az épület mellet lessz még 1 azt isés azután belépsz egy ajton ott lesz még egy ör azt is kinyirom ha felmegyek a lépcson lessz egy szoba ott a fiokba van pisztoly meg töltény és ha ki jövök a szobábol a halba ott van a lift aval kéne lemennyek az alagsorba hogy kiszabadicsam az ügynököt és valami tábornokot kellene kinyirnom de a liftbe hiaba lépek be nem akar lemmeni az alagsorba?
  • teran
    #1249
    nem liftel,érkezel hanem fent ülsz a kocsin és elvisznek egy bizonyos helyig ott meg ki kell nyirni 2 ört utána az épület mellet lessz még 1 azt isés azután belépsz egy ajton ott lesz még egy ör azt is kinyirom ha felmegyek a lépcson lessz egy szoba ott a fiokba van pisztoly meg töltény és ha ki jövök a szobábol a halba ott van a lift aval kéne lemennyek az alagsorba hogy kiszabadicsam az ügynököt és valami tábornokot kellene kinyirnom de a liftbe hiaba lépek be nem akar lemmeni az alagsorba?
  • teran
    #1248
    help még mindig tetszik a game de elakadtam?
  • teran
    #1247
    szivesen kiváncsi leszek hogy te is elakadsz ott ahol én?
  • teran
    #1246
    na ez itt a helyzet,és ha tudsz valami kodot amivel tovább tudok lépni akkor help segits?
  • teran
    #1245
    nem liftel,érkezel hanem fent ülsz a kocsin és elvisznek egy bizonyos helyig ott meg ki kell nyirni 2 ört utána az épület mellet lessz még 1 azt isés azután belépsz egy ajton ott lesz még egy ör azt is kinyirom ha felmegyek a lépcson lessz egy szoba ott a fiokba van pisztoly meg töltény és ha ki jövök a szobábol a halba ott van a lift aval kéne lemennyek az alagsorba hogy kiszabadicsam az ügynököt és valami tábornokot kellene kinyirnom de a liftbe hiaba lépek be nem akar lemmeni az alagsorba?