41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Gabesz amd64
    #4752
  • bazza
    #4751
    Kérdezhetek vmit? Az 8xAGP-s kari ha 1,5V-ot kap, akkor 4xAGP-n fog üzemelni?
  • NeoMaN
    #4750
    persze, hogy nem, ezt a 6600=9800pro-ra írtam...kb. annyira valós az az állítás is, mint ez.
  • mesor
    #4749
    Ezt azért te sem gondoltad komolyan ugye (6600=5900)
  • Gabesz amd64
    #4748
    nem azt mondtam hogy nem jó...
    gondolom tudod hogy Én csináltam a táblát! igaz elbénáztam egy-két dolgot:kihagytam egy-két kártyát de nem direkt(9600Xt,9550)..majd ki lesz javítva.

    amúgy nem egy helyről néztem az eredményeket hanem legalább 5 honlap-ról átlagoltam...valahol jobbat teljesit pl.:6600 de valahol meg nem!
    nem volt kis meló ezt megcsinálni!
  • bazza
    #4747
    1giga ramom nincs, de A64 2800+-om van.
  • bazza
    #4746
    cúúllancs! :))
  • NeoMaN
    #4745
    2500+
  • NeoMaN
    #4744
    én azzal nyomtam végig. AMD Barton 2005+ al, 30 fps a timedemo 1024*768-ban mediumon. Highban is játszható simán, de oda kell az 1 giga ram...
  • bazza
    #4743
    msi ti4200 8xagp64mb
    Véleméyn? pl DOOM III ? :DD
  • NeoMaN
    #4742
    mer szted a digit-life nem jó? ott asszem jópár cuccot tesztelnek, nem viccelnek... 6600=5900
  • Gabesz amd64
    #4741
    Ne egy honlap alatt hasonlitsd össze a két kártyát!!
  • czky
    #4740
    Szerintem nyugodtan leszedheted a gyári hűtést. Csak szépen, sérülés nélkül szedd le. És ha valami baja lesz a kártyának későbbiekben, akkor szépen visszarakod rá a gyárit.
  • NeoMaN
    #4739
    2005.02. 3D Digest.....
  • NeoMaN
    #4738
    azért a 6600=9800pro elég vicces. :)))
    9800 még doom3 alatt is megveri kis mértékban a 6600-ot, pedig ugye az ultrashadow....
  • Punkerwork
    #4737
    nekem az ASUS-ra 3 év van, MSI-kre is annyi szokott lenni ha rendes helyen veszed
  • via_mala
    #4736
    Nem ismerem a 6600 Gt-k gyári hűtését (hatékonyság, zajszint), de egy dolgot érdemes megfontolni: ha leszeded, akkor elvész a garancia a kártyára. Úgyhogy szvsz ha nem fogod húzni jó lesz a gyári hűtés is. Majd ha lejárt a gari (1 év?), akkor lehet vele bűvészkedni.
  • oneal1
    #4735
    X800 prokat mennyiér dobálnak mostanában..
    csak shappire érdekelne!
    akár használt akár új!
    thx
  • brian505
    #4734
    Hello!
    Régebben már kértem a segítségeteket videokártya ügyben, vásárlás kapcsán. Azóta megvásároltam a mostani MSI-NX6600GT-VTD128 tipusú kártyámat (még nincs használatban). Néhányan azt ajánlották, hogy cseréljem ki rajta a gyári hűtést. A kérdéseim a következők:
    Ki kell-e cserélni a hűtést vagy elmegy a gyárival is(egyelőre nem akarom huzni...)?
    Ha igen, akkor milyen hűtést javasoltok bruttó 10.000HUF alatt?

    Már nézegettem a VGA hűtéseket, és van 2 típus ami szerintem szóba jöhet:
    -Zalman VF700-Cu
    -Zalman ZM80D-HP(+ ZM OP1(?))
    A hőcsöves rendszert rá lehet rakni erre a VGA-ra?
    Esetleg van valaki aki már ezek közul használja valamelyiket?
    Vagy ugyanilyen tipusú VGA-ja van?
    Hát egyelőre azt hiszem ennyi.
    PLS sürgős lenne...
    Előre is köszi.
  • zakika
    #4733
    lenne egy kis gondom. vettem egy radeon 9600 Pro kartyat TV outtal, de nem tudom kitenni TVre. ha atkapcsolom a masodik monitorra akkor is csak a dektop jelenik meg (hatterkep) semmi ikon, eger vagy amit eppen inditok. ez az elso TV kimenetes kartyam, tehat lehet hogy hulye vagyok belole, legyszi igy kezeljetek
  • Gabesz amd64
    #4732
    figy!
    ki használ manapság directx 8-as kártyát?
    nem áttekinthető?
  • Zoli007
    #4731
    Nem akarok fikazni senkit, de nekem speciel jobban tetszett a regebbi tablazat: egyszeru volt, attekintheto, meg volt benne DX8 is. Na mindegy, jobb a semminel...
  • Gabesz amd64
    #4730
    sorold fel melyik VGA-kat akarsz majd megvenni!
  • The Garrett
    #4729
    remelem tudtok segiteni.
    A minap találtam 1 magyar hardware oldalon cikket, amiben különféle gyártóktól származó 6600Gt-k hibái/erősségei voltak felsorolva.
    Elfelejtettem betenni kedvencekbe, most meg bajba vagyok, mert ma-holnap vennék egyet 6600gt-t,de nemtalálom az oldalt hogy átnézzem.

    Melyikkel fogok ráfázni melyikkel nem? hlp plz.
  • bazze
    #4728
    THX
    életet mentettél
  • Narancs
    #4727
    ha nem 64bites (mert a chaintek ilyet is csinál), akkor király!
  • bazze
    #4726
    Fiuk!
    Mien karit vegyek nettó 27e pénzből?
    Caintech 6600 ra gondoltam megéri??
  • Gabesz amd64
    #4725
    ok!
  • Punker
    #4724
    nekem se tetszik, a tábla jó lenne de az a sok csicsa nekem nagyon zavaró.
  • Gabesz amd64
    #4723
    akkor elég rosszul fogtam fel!az tény.
  • Gabesz amd64
    #4722
    Én meg már ezerszer elmondtam,hogy nem direct hagytam ki!És bele lesz rakva!
    Mindenki hibázik valamilyen szinten.
    És ez nem fél munka ez már csak a diszlet!az átlagolás volt a lényeg nem az hogy most hogyan is fog kinézni a tábla az már csak úgy csináltam,hogy legyen valami dizájna is.

    És nem verem a mellem csak válaszolok a kitikákra meg azokra akiknek tetszet.
    De láttom csak Te vagy az egyetlen akinek nem tetszik a tábla...
    remélem teszeni fo ha benne lesznek a hiányzo VGA-k!
    felőlem téma lezárva!
  • Akuma
    #4721
    másikmeg nekem jóindulatú kritikám volt, amit eléggé f@szúl fogadtál
    no comment #4713
  • Akuma
    #4720
    te nagyon el vagy tévedve...

    "Te meg hozzá se kezdtél volna!"
    fél munkát nem csinálok, ja... hameg elkezdem be is fejezem, nem félmunkára verem a mellem, függetlenül attól, hogy más mennyire lenne képes megcsinálni
  • Gabesz amd64
    #4719
    thx
  • oneal1
    #4718
    szerintem jó kis tábla ez!
  • Gabesz amd64
    #4717
    Semmi különös csak az új táblát kritizálják
  • Gabesz amd64
    #4716
    na láttod legalább valaki vette a fáradtságot hogy kicserélje a táblázatot!

    Könnyü bölögni így utólag!kiváncsi lennek hogy Tehogy csináltad volna meg!
    Te meg hozzá se kezdtél volna!
    na mindegy!egy frissitésnek jó tábla ezmajd úgy 3 hónapmúlva megint változtatni kell mert megint jönnek ki új VGA-k!
    És láttod ezért tartom még feleslegesnek már berakni a 5800 és a 9700-eseket!
    Sőt még az Fx5600 és 9600 alatti széria ki is fog majd akkor hullani mert az is fölösleges lesz!
    Ennyi..
  • DonQl
    #4715
    LOL, mi van itt?:DD
  • Akuma
    #4714
    sorry, se időm se kedvem, hogy ilyeneket keresgessek!
    ha túl nagy falat egy ilyen táblázat, akkor hozzá se kell kezdeni
  • Gabesz amd64
    #4713
    értelmetlennek tartom már berakni a 9700 + 5800-asokat!
    Olvasd el a #4694-es hozzászólást!

    ha tudsz mutatni olyan honlapot ahol szerepel a fx5500 meg a 9500-asok kkor bele lesz rakva!
    A 9600Xt-ről nem szándékosan hagytam ki!de amikor csináltam már egybefolyt a tábla a szememnek.ezért siklot át rajta a szemem...

    6600 szerepel a táblán és kit érdekel az hogy van TD is!Tudod mit jelent az?
    Ennyi erővel ha mindenhez odaírnám hogy TD(márami TD) akkor a VIVo-t se kéne kihagynom meg az All in wonder + nx meg high+ mega+ hiper baromságokat is bekéne írnom
    A régi táblába se volt beleírva,ha nem vetted volna észre...

    Ne izgulj ki lesz javítva!
    csak még várok egy-két hozzászólást hátra még hiányzik belöle valami!
    Nem akarom 10* újramódosítani a táblát!