41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Borg
    #4592
    Szégyen, az nvidiának, igen. Olvasd el az ezzel kapcsolatos híreket, nem véletlenül volt így.
  • Gabesz amd64
    #4591
    Jó!látom hogy van ilyen...
    De ez elég szégyen hogy csak 1-2 év után tudta bemutatni az Nforce3-at amikor arra már nem nagyon van szükség!
  • Gabesz amd64
    #4590
    Hogyne lenne kilátásom hogy milyen deszkák vannak!
    DE ahogy elnézem sokaknak van a láblécébe beleírva:MSI,Giga,Asus...

    Én személy szerintem DFI-t akarok legközelebb vásárolni és az viszont nem annyira elterjedt mint az Abit de mégis jobb...
  • ERIK
    #4589
    Faterom most akar venni 9800SE-t,de annyiért van 9600PRO-is.Szerintetek melyik a jobb választás?Az SE 128 bites!
  • mesor
    #4588
    Nem akarok offolni de szerinted ez a deszka milyen chipsettel van szerelve: Abit NF8 mert szerintem Nforce3-al
  • Borg
    #4587
    Mert nincs überblicked :) Más deszkák is vannak, és veszik is őket, max a te környezetedben nem látsz rá példát.
  • Gabesz amd64
    #4586
    Másik dolog: mért van az hogy mostanában csak az ASus-t,Gigabyte,MSI,DFI deszkákat veszik?

    mert a többi gáz.Elcsesztek valamit anno(1-2éve)a gyártók pl: Abit-nál nem láttál Nforce3-as deszkát mert Nvidia és az Abit "összeveszett"!Most úgy látszik megoldodtak a problémák.És egyből az Abit Fatality-vel akar betörni!
    De az is gáz mert rajt van a sok ki venti.Az meg fél év alatt beszarik azt cserélheted ki...Na mindegy.Én ugyse fogok Abit-ot venni ahogy VGA-ban sem.
    Ha tesztelnek valami új procit,alaplapot,memcsit,vagy akarmit akkor nem Abit és nem Inno VGA-val tesztelik le..
  • sheepcz
    #4585
    nem gyengébb csak max nem tood annyira huzni...
  • STLRR
    #4584
    de a hűtő nem megy a kártya rovására nem?Mármint nem gyengébb emiatt csak hangos nem?
  • Punker
    #4583
    elég sok Inno kártyával találkoztam olcsó kategóriában a legjobb csak a hűtője hulladék, ugyanezt tudja az Abit is csak annak drágábban hulladék a hűtője, és igen az Abitnak a 4200-es széria volt az utolsó tisztességes VGA-ja.
  • STLRR
    #4582
    Nekem annyira nem fontos, hogy hagos-e vagy nem!Az a lényeg, hogy jó legyen
  • Borg
    #4581
    Jó az, csak nem igy hivják. Az FX nem kell a nevébe.

    Az Inno3D meg olyan amilyen. Minőségileg alsó kategória, de cserébe olcsóbb mint a többi. Lehet hogy nem lesz vele gondod. Ellenben a hűtőjéről azt hallottam, hogy hangos.
  • STLRR
    #4580
    Akkor milyet tudnál ajánlani 40-50ezer Ft között?
  • STLRR
    #4579
    Hát a Bluefish oldalán pedig fent van
  • Borg
    #4578
    Az a véleményem, hogy ilyen kártya nincs.
  • STLRR
    #4577
    Inno3D GeForce FX6600gt 128mb
    Erről a kártyáról mi a véleményetek?Jó vétel lenne?
  • ZaJanga
    #4576
  • Borg
    #4575
    És miért hezitáltál, ha egyszer a 6600 jobb?
    És mi alapján "nem bántad meg"?
  • Gabesz amd64
    #4574
    Én is megvagyok elégedve a VGA-mmal,minden tökéletesen futt vele ahhoz képest hogy SD Ram-om van!

    azt egyesek igy fikázzák az FX-et meg ugy fikázzák!
    Ki se probálták!akkor meg honnan tudják!
  • ZaJanga
    #4573
    De van és valóban jobb
  • MasterJay
    #4572
    Igen ezt ismerem ezt már láttam, de ez a GE verzió.
  • MasterJay
    #4571
    Sima 6600 van agp-ben olyat akartam venni.Hezitáltam a 9600XT és a 6600 között, de sokan az XT-t mondták.És amint látod az XT-t vettem meg és nem bántam meg!!!
  • Loogan
    #4570
    Cikk: 9550 modding (PH)
  • Borg
    #4569
    Sima 6600(nemGT) nincs AGPs-be?
    Az is lenyomja a 9600prot, és kb egy árban van vele.
  • Loogan
    #4568
    A gyári 9600Pro 400/300-on megy, az én moddolt 9550-em most 370/260-on (250/200-ról). Bír többet is, de akkor már néha észreveszek 1-2 pixelhibát. 400/280-al játszottam alatta hiba nélkül, de normálban a Win alatt már hibázgatott. Amúgy a proci bírná még, a silányabb Samsung ramok fogják vissza a tuningot.
    Teszteredményeket már raktam be vmikor korábban vmelyik topikban, de még csinálok akkor, ha érdekel. De leghamarabb csak holanapra, mert most otthon nincs netem...
    Ennyi pénzért ez a kártya ár/teljesítmény arányban ebben a kategóriában király.
  • NeoMaN
    #4567
    ez is milyen hüleség átalánosítgatás. Inno szar, Abit szar...
    VGA-m volt inno és abit is (2-2 évig), alaplapom szinte csak abit van hosszú évek óta. Semmi bajom nem volt velük (sőt, Gef4 4200 Abitot majd 4600-ra lehetett húzni mindenféle moddolt hűtés nélkül). BF7-S meg jól végzi a dolgáűt nálam, és haverjaimnál is.
    Minden gyártónak van rossz szériája....
  • Gabesz amd64
    #4566
    adok Én neked kommentett mindjárt te
    Ha nem tetszik a hozzászólásom ne olvasd el!
  • Gabesz amd64
    #4565
    alaplapban is hulladék!régen volt jó amikor az első Nforce-s alaplapok jöttek ki!akkor még türhető volt!
  • MasterJay
    #4564
    Az istenit abba a 6600GT-be mindenki ezzel van megáldva!
    Igen igazad van valóban hozzájutsz így anyiért egy 9600pro-hoz.
    Tudsz mondani teszteredményeket?
  • Loogan
    #4563
    17 000 HUF-ért egy 9600Pro azért nem rossz szerintem. (Világos hogy jobb egy 6600GT, de az ára is...) Én meg vagyok elégedve a moddolt 9550-el.
  • NeoMaN
    #4562
    csak érdekelt volna, mert a kommentjeid alapján 14 alatti.
  • MasterJay
    #4561
    Ja igen akkor talán, de akkor is csak max egy 9600pro-ra lehet modolni, ha minden igaz. Dehát az is vagy beválik vagy nem.
  • Punker
    #4560
    LooGan kicserélte rajta a hűtést szal elméletielg úgy jó
  • MasterJay
    #4559
    Pláne a 9550-es:)
  • Punker
    #4558
    az Abit 1 hulladék VGA-ban meg különösen.......
  • ZaJanga
    #4557
    Annyira azért nem rosz az inno sőt!
    Az abit is olcsó és az se rossz!

    Nem csomagol fölösleges motyókat a karesz mellé és álltalában azért olcsó.
  • Gabesz amd64
    #4556
    jaj de akkor már nem fogsz annyira bánkodni mint amikor 3 év után szarik be a kártyád!!

    Mi közöd ahhoz hogy hány éves vagyok!
  • Punker
    #4555
    3 év múlva 1 VGA már amúgy is kuka amilyen szinten fejlődnek, de 1 év múlva 1 6600GT még mindig jó kártya lesz.
  • NeoMaN
    #4554
    ugyanez megtörtémhet 3év+1 napon is. te hány éves vagy egyébként?
  • Gabesz amd64
    #4553
    meg a 3 év gariért is fizet!nem mindegy a gari ám!
    Te is megörülnél hogy ha 1 év garit adnának a VGA-dra és letelt az egy azt rá egy hétre beszarik.

    Az vesz inno-t meg a hassonlo olcso kártyát akinek nem telik rá hogy meg vegye a márkásabbat!