41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Evogordon
    #5632
    szerintetek menyiért tudnám eladni az ATI radeon 9700pro-mat? X800 pro-ra vagy xt-re hajtok
  • Punker
    #5631
    simán jól csinálja, én az Ultimate Edition-t nem bírom 40-ért eladni 2 hónapja :(
  • Borg
    #5630
    Pfff 45-ért egy 9800pro-t? És nem sül le a pofádról a bőr? :D
  • Torry
    #5629
    Alap Nv driver.

    Ha annyiért el tudod adni, akkor csináld szvsz.
  • BBking
    #5628
    Melyik drivert érdemes használni a 6600Gt-hez,+ ajánlatos e még valamit mellé installálni.
  • Punker
    #5627
    nem 10%-kal gyorsabb, én is 9800Pro-ról váltottam 6600GT-re és nem bántam meg.
  • BBking
    #5626
    + a 9800Pro-n van TT HP hűtő, ami nagyon szuper. Hasonlo ami PH-s oldalon a Hangtalan videokártya-hűtéses cikkben van.
  • BBking
    #5625
    Gyerekek! Lecseréljem e a 9800Pro-mat egy MSI NX6600GT-re? Ja és valszeg az Ati-t meg el tudnám sózni 45.000Ft-ért!
    Nagyon gondolkodom rajt!
    Tudom hogy újabb tech, meg gyorsabb kb 10%-al + Ps3.0....
    De nagyon ragaszkodom az ati-hoz. Elötte is 9500Pro-m volt.
    Érdemleges érveket, főleg ati fanoktól várok, akiknek nvidia-juk van :)
    Köszi!
  • MiZo@game
    #5624
    nekem van ilyenem..
  • izb
    #5623
    KI beszélt itt 2.8 celeronról??????????
    Egyébként miről is beszélsz??
  • Banyapapa
    #5622
    Nem most hovégén jár le,ez a fajta sulinet?
  • MiZo@game
    #5621
    2.8as celeron d ki tud hajtani egy 6600 gt-t? 9600 prot maximálisan nyomja, de ebben nem vagyok biztos, és ilyet akarok venni..
  • Narancs
    #5620
    Celeron D? Ha nem az, akkor először is cseréld le celó D re vagy Northwood P4 re, mert nemigen fogja kihajtani egyik VGA -t sem.
    X600 = 9600 csak PCI-E interfésszel, amihez ugye PCI-E lap kell.
    9600XT sok helyen drágább is mint sima 6600 AGP, de teljesítménye jóval elmarad tőle. 6200 -at nem éri megvenni, mert 6600 -nál nem sokkal olcsóbb, de jóval szarabb. Szal ezek közül egyértelműen 6600. No meg egy procicsere. Könyörgöm, celeronnal nem lehet játszani!
  • Punkerwork
    #5619
    ezeket sulinetben nem kapod meg ennyiért......
  • SIKÁKÁ
    #5618
    szerintetek milyen videókártyát vegyek 30 000 Ft körül GTA SAN ANDREAS játékhoz sulinetben???
    GÉPEM: 2400 MHZ p4 celeron
    512 mb ddr 400 mhz ram
    Én ezekre gondoltam: Geforce 6200, 6600
    Radeon 9600Xt, x600
    Melyik éri meg? Más ajánlat esetleg?




    Sáká! Siká!! SIKÁKÁ!!!

    msn: [email protected]

  • Rafaelo
    #5617
    minden évben min 100 ezret rá kell költeni ha toppon akarod tudni :(
  • Rafaelo
    #5616
    fogsz :D
  • Csaba
    #5615
    A gépem nagy vonalakban: 3Ghz Intel P4 Prescott, Asus P4c800-e deluxe, Samsung 512 mega ddr (400 Mhz), Leadtek AGP 8X Winfast Gf 6600Gt 128 Mega Ram, 40Gb Maxtor winyó, Coolink 350 W 12 cm-es ventis tápegység.
    A lényeg ennyi. Még fél giga ram a nyáron, aztán nem akarok legalább 2 évig költeni gépre.


  • Gabesz amd64
    #5614
    Off
    hát Te miről beszélsz Rám se száltál!mi kinos nekem?

    a láma gyerekeket meg tartsd meg magadnak azt azoknak oszd az észt!


    Én meg már hozzád se fogok szólni mert ilyen emberrel nem is lehet fórumozni.
    off vége
  • Akuma
    #5613
    imádom amikor valaki büszke a hülyeségére... látom kezd neked kínos lenni, 'leszálok rólad, de nem ártana nem teljesen hülyeségeket írni publikus fórumba... pl az ilyenekből lesz az "1000wattos táp kell az új konfignak" beszólások... ha ezt a színvonalat akarod, akkor csináld csak
  • Gabesz amd64
    #5612
    mert Te is úgy fogod fel!
    Én nyugodtan írok,nem vagyok ideges csak lehet Te érzed úgy hogy Én dűhös vagyok! na ezt jól leírtam :)
  • Akuma
    #5611
    "egész végig SLI-ről beszéltél!"
    mivel csak SLI-s alaplapokat kapni ehhez a megoldáshoz, nem fogják átírni az alaplap tulajdonságát azért mert az ATI jön a Crossfire-el
    "na mindegy nem fogom felhevíteni a helyzetet!"
    ezt már rég elérted
  • Gabesz amd64
    #5610
    milyen konfigod van?

    amúgy lehetne minden évbe új gépet venni!csak hülye az aki megf is teszi!
    vagy sok pénze van!

    Én is most akarok egy ütöset fejleszteni azt 2,5-3 évig kúss!
    már memcsit vettem is azt 1-2héten belül veszek alaplapot!
    procit meg a VGA-t a végére hagyom addig is hadd csökkenjen az ára.
  • Csaba
    #5609
    Igen. Én is így gondolom. 2 évig nem akarok fejleszteni, max. kisebb dolgokat.
    Pl. memóriát.
  • Gabesz amd64
    #5608
    ki a rák mondta hogy cseréld le!

    egy szóval se említettem!
    a 8-as szériár meg várhatsz legalább 1,5-2 évet míg megfizethető lesz! de inkább az útobbi...
  • Gabesz amd64
    #5607
    egész végig SLI-ről beszéltél!

    na mindegy nem fogom felhevíteni a helyzetet!
  • Akuma
    #5606
    halkan megjegyzem, egyetértek
    a jelenlegi vga-m addíg fogom nyúzni amíg 800*600-ban el nem kezd akadni valami ultrahigh játékbeállítás mellett... ezt még kb másfél-két évre tippelem...
    viszont már most annyira jó áron vannak a 64 bites amd procik, hogy avval jóval előbb fogok újítani... csak azt várom amikor már a programok ténylegesen ki is használják
  • Csaba
    #5605
    Én ugye tavaly cseréltem alaplapot, procit, memóriát, (közben tápot is, a régi beszart), idén meg új videokarit, és mivel így semmilyen gondom nincs, megkérdem, miért kéne lecserélni az idén is a PCIE miatt, amikor minden simán fut? Divatból? Ne nevettess már. Még legalább 1 évig semmi gondom nem lesz semmivel, ergo a most megjelenő Geforce 7-es sorozatot ugyanúgy kihagyhatom, mint a gagyi FX sorozatot... Majd a 8-asnál fejlesztek. Persze, ha lesz pénzem...
    Az meg, hogy a PCI E a közeli jövő, arra értettem, hogy aki most fejleszt gépet, az nyilván már azt vesz, de akinek nincs szüksége fejlesztésre (na jó, talán ramot kell még vegyek), az megmarad a jó kis AGP-nél, amivel sebességileg sincs baj...




  • Akuma
    #5604
    te eltévedtél, nem kicsit :DDD direkt mondtam, hogy ATI-t éri meg jobban venni... ahol mindegy milyen gyártó, milyen bios, milyen típus
  • Gabesz amd64
    #5603
    just because!
  • Punkerwork
    #5602
    minek? X850XT-vel 1-1,5 évig simán ellennék.
  • Gabesz amd64
    #5601
    de legalább crossfire-ost vegyél
  • Gabesz amd64
    #5600
    iihhh

    akkor az már pókhálós
  • Punkerwork
    #5599
    X850XT PE-re :) főnök tuti nem veszi meg be se kapcsolta a gépét kb 1 hete szerintem :)
  • Gabesz amd64
    #5598
    milyenre? x700pro-ra?

    add el a fönökdnek Ő berakja SLI-be Te meg veszel újjat!
  • Punkerwork
    #5597
    bár az lenne, kibuliznám hogy ráfizetéssel ATI-ra cseréljék :)
  • Gabesz amd64
    #5596
    szériahibás a tied!
  • Punkerwork
    #5595
    azon gondolkozok, hogy főnököm is ezt vette de ő nem szidja, lehet csak engem idegesít a vízhűtés mellett, neki a P4 hűtő +Zalman 8 centis mellett fel se tűnik :)
  • Gabesz amd64
    #5594
    amilyen a tied az biztos hogy nem
  • Gabesz amd64
    #5593
    milyen gyorsan reagáltál!

    nvidiát nem veszek!


    kötsögök
    lebeszéltettek