41382
ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Narancs
    #5792
    www.nvidia.com
  • mateos
    #5791
    HI!
    Egy Asus 9550 gamer-editionom van. De levesztettem a cdjét igy nemtudom felrakni a drivereket.
    Már rengeteg helyen kerestem de mind1ikre csak azt írja, hogy
    a"A telepitő nem talál erre a hardver és szoftverkonfigurációra telepithető elemeket. Gondoskodjon megfelelő hardverről és szoftverről
    "
    Szal már ezzel szarakodom 2 órája de még sehol sem találtam.
    Az is lehet, hogy rosszul raktam fel az alaplapnak a drivereit és bekavart.
    Nincsen olyan program ami lescanneli a gépemet és kiirja, hogy melyik drivert kell letölteni és, hogy honnan?
    ha utdtok illyenrők akkkor lécci irjátok mneg.
    köszi
    csá
  • Narancs
    #5790
    Inno = gagyi
    Kifoghatsz belőle jót, és akkor semmi gond. Vagy kifogod a szart, és akkor például magától leesnek a kondik a nyák-ról...nem vicc, ez megtörtént!
  • WiZZaRD
    #5789
    Én úgy az inno3d cuccok minőségéről általában beszéltem
  • Narancs
    #5788
    Én sima 6600 -ról mondtam, hogy nem szabad belőle Inno -t venni, mert nincs rajta plusz tápcsati...hiába használsz évek óta inno -t, ezen a tényen ez mitsem változtat...
  • WiZZaRD
    #5787
    Semmi baj az Inno3D kártyákkal, nekem már ez a harmadik, volt gef2mx400, gef4 ti4200, most meg a 6600gt, és mind inno. Egyedül a hűtésnek a ventije adta be kettőnél a kulcsot úgy egy/másfél év után (gondolom ennél is így lesz), de gyári hűtést lecserélni nem nagy kunszt, ráadásul általában ajánlott is, főleg ha valaki húzni akarja. Szóval szerintem nyugodt szívvel lehet inno márkájú kártyát venni, ráadásul nem szoktak szűlmarkúak lenni a dobozba pakolt cuccokat illetően, szerintem ez is egy + pont:)
  • PLackó
    #5786
    pff sorry most refresheltem és tényleg:)
    5 perce néztem,akkor még csak 5. hó-s volt.
  • Narancs
    #5785
    Pont ma frissült...
    Amúgy Rudit kell zaklatni ezügyben a PH!-n...
  • PLackó
    #5784
    off
    a vganfo mikor frissül már?2 hónapja le van állva.
  • Cicero
    #5783
    Hmmm... mekgyőztetek, Ti csak jobban tudjátok... Milyet vegyek GeForce 6800 GT-ben? Melyik forgalmazót válasszam?
  • Narancs
    #5782
    Ez meg a másik igen...
  • Punkerwork
    #5781
    aha, csak a hűtése 1 nagy rakás sz@r
  • Narancs
    #5780
    Nem ugyanazt árulja...inno sima 6600 -án nincs plusz tápcsati, ezért alig lehet húzni...még a legdzsunkább gyártók darabjai is sokkal jobban húzhatók mint inno...
  • Cicero
    #5779
    2x 127.000 FT :)))
  • Cicero
    #5778
    Miért? Mi a bajod az INNO3D-el? Ugyan azt kártyát árulja, mint a Chaintech vagy bármely más forgalmazó, és még progit is kapsz hozzá. Meg az az original
  • Ability
    #5777
    ... a táblázatba --ha már így feljött róla a téma-- azért be lehetne rakni az ATI Crossfire-ös megoldását is... ^^
  • [NST]Cifu
    #5776
    Jó-jó, azért írtam, hogy cirka 2x 100.000 Ft.
  • Punker
    #5775
    100k-nál kicsit több egy olyan kártya :)
  • [NST]Cifu
    #5774
    A Gf6800Ultra SLI esetén két darab 6800Ultra kártya (~2x 100.000 Ft) van belerakva egy SLI alaplapba. Annyiban tud még többet, hogy támogatja az SM3.0-át.
  • andriska
    #5773
    Megnéztem a táblázatot,de én azt hittem,hogy a most a X850XT a csuúcs.Meg tudnátok mondani miben tud többet a 6800Ulra SLI ?
  • Narancs
    #5772
    "bármilyet, csak inno -t."
    Szóval bármilyet, csak inno -t ne!
  • Narancs
    #5771
    39K ért van zsír új bontatlan 1 év garos Gigabyte 6600GT, ITT.
    Ha óckodsz attól ,hogy nem kapsz számlát csak adásvételit, akkor kiskerben vegyél vmilyen sima 6600 -at. bármilyet, csak inno -t.
  • Borg
    #5770
    40 pénzből sima Geforce 6600-at vegyél. Még pár ezressel olcsóbbra is jösz ki. Van AGP meg PCIE is belőle, nemtom melyik kell neked.
  • nyni
    #5769
    Hello.Tudnátok nekem ajánlani egy viszonylag gyors videókártyát?Olyan sok van manapság a piacon,nem lehet eldönteni milyet vegyen az ember.Én beérném a mostanság legolcsóbb ám mégis valami viszonylag gyors kártyával is.Nem akarnám rákölteni a gatyám is,úgy max 40000 ft.Nem tom,ennyi pénzért mit kapni manapság.Remélem tudtok segíteni nekem.Köszi előre is.
    Tisztelettel nYni
  • Cicero
    #5768
    aham... akkor nem éri mek
  • Cicero
    #5767
    ezt most mégegyszer xDD
  • Punker
    #5766
    szállító levél = nincs kifizetve = nincs gar.
  • Narancs
    #5765
    nettó árak. de szállítólevelet adnak számal helyett állítólag, így 12,5% os az ÁFA csak...:D
  • Cicero
    #5764
    Hát nemtudom, nekem ez eléggé bűzlik, hívd fel őket, kérdezd meg, hogy nettó vagy bruttó, meg hogy ez most hogy van. Tisztázd, mert ez így elég homályos, és akár 60.000 FT - akár 30.000 gondolom, nem akarod kidobni az ablakon
  • Cicero
    #5763
    Elképzelhető
  • Narancs
    #5762
    Befosok. Tuti nettó árak, de még ígyis kurva mód olcsó...
  • NeOhu
    #5761
    http://www.olcsopc.hu/index.php?group_id=511
  • Narancs
    #5760
    nem...ezt hol láttad?
  • NeOhu
    #5759
    Szerintetek létezik hogy egy GeForce 6600 GT 128 MB DDR3 TV DVI 8x AGP INNO
    31563FT legyen zsír újonan 1 év garanciával ?
  • Narancs
    #5758
    6600GT -t ajánlanám...6800 egyenlőre nem nagyon éri meg, kivéve ha működik a moddolás 6800GT -re...
  • Narancs
    #5757
    Ja, ez igaz...nekünk még cseresznyénk volt, 180K -t lehetett visszaigényelni, így az egész gép ingyé volt...igaz nem lehet eladni fasztudja hány évig.
  • Csaba
    #5756
    A fenti videokártya-teszt szerint a 6600GT iciripicirit jobb. Az ára viszont drágább a 6800-nak. Ezek alapján a 6600GT ajánlott. Szerintem.
  • NeOhu
    #5755
    Szerintetek melyiket vegyem meg egy 6600GT-t vagy egy sima 6800 -at ?
  • Punker
    #5754
    a pénz nagyúr, akár hogy is nézed 60k-t nem kihasználni bűn lenne.
  • Narancs
    #5753
    Sulinet RulZ...