Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
[merlinw.org]
Ma frissítették az info-t:
GeForce GTX 970: korrigált specifikációs táblázat, új driver
~120k-ért kakukktojást!? <#confused>#confused>
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Gtx 970 vennék de melyik gyártót válaszam:MSI-GIGABYTE-ASUS-GEFORCE???????
Azt kapsz amit adsz!
@Szasza20: Én első körben kipróbálnám a GTX 750 Ti-t, tisztességes előrelépés lenne... 😊
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Hibatlanul mukodik, csak mar nincs ra gari.
20-30?
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
(a teljesítménye jó ér-érték arányúvá teszi, de tényleg csak zajra kimondottan érzéketleneknek lehet alternatíva)
Utoljára szerkesztette: arty, 2015.01.25. 16:22:29
Forza.
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
ha pedig vidia, akkor 760, mivel a 960 alig gyorsabb, de drágább (bár mondjuk kevesebbet is eszik)
Forza.
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
Megvan az ssd, a vinyo es a gtx970.
Hat...eg es fold.Az AC:U maxon is teljesen siman fut, pedig az elozo kartyam szetizzadta magat.Eddig ez volt a mervado, ha ez megy akkor az iden megjeleno jatekok tobbsegenek is kotelezo lesz 😊
"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."
[merlinw.org]
Jelenleg ilyen gépem van:
Alaplap: Asus p8 h61-MX USB3
CPU: Intel Core i5-3470 (3.20 GHZ)
VGA: Nvidia GTX 650 (sima, nem TI)
RAM: 8 Gb
Táp: Chieftec iArena GPA-500s8
Hamarosan megjelenik az Evolve és szeretném már felkészülten várni a játékot. Gondolkoztam már, hogy mire cseréljem le a VGA-t de igazából nem tudok dönteni.
Itt GTX 760 (Enjoy on High Settings in 19x10 Resolution.) és GTX 970-et (Play on High Settings in 25x16 Resolution.) javasolnak ezekkel a kiegészítésekkel. Na most Jelenleg a monitorom max. felbontása 1680x1050 bár lehet valamikor le lesz cserélve 1920x1080-asra de egy éven belül tuti nem, de az is lehet majd csak ha tönkre megy. Viszont ha veszek videokártyát akkor már tartósnak kéne lennie. Még februárig mindenképp várok vele, de azért jó lenne előre tervezgetni. Igazából a GTX 970 felé húzok, de nem tudom, hogy elég lesz a táp hozzá.
Utoljára szerkesztette: Doom 4, 2015.01.14. 06:54:43
"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."
nekem egyébként pont ilyenem van és absz elégedett vagyok vele, tuningot is állat módon bírja 😊
Forza.
Szeretnem a segitsegeteket kerni hogy Gtx 970-esem beruhazasomban milyen szempontokat kene figyelembe venni?
A bolt ahonnan be fogom szerezni, ezt a kettot javasolta:
GeForce GTX970 GigaByte GV-N970IXOC-4GD PCX vga kártya
99.000.-
GeForce GTX970 GigaByte GV-N970WF3OC-4GD PCX vga kártya
101.500.-
Van szamottevo kulonbseg? Egy AsRock Z77-es lap es egy I5-2500 as CPU hajtana.
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ezekszerint a 3 mag jobb, mint a kettő 😉 (mármint: SOKKAL, fc4 pl el se indul 2 magon...)
Forza.
Megérte. A proci még ráér 😄
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.01.09. 17:21:03
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Kérdésem lenne...adott:
Lap: Asus Asrock Extreme 3
CPU: AMD Fx 6300
RAM: 8Gb
jelenleg GeForce GTS 450 (2Gb)-om van. - Ezt cserélném most R9 270X-re.
Jó pár éve még benne voltam ebben a Ati-AMD-Nvidia dologban, viszont sajna mára kiestem belőle.
"illik' a konfighoz a kártya, vagy keressek árban megfelelőt hozzá?
Előre is köszi!
tölétesen megy
i5 6600K, MSI GTX 1070 8gb gaming X, 2x8gb 3200mhz/cl15, Logitech G27
ui.: 20e Ft környékén szvsz egy használt HD7770-ben gondolkodnék 1 GB GDDR5 társaságában, akármennyire rossz tapasztalatod van az AMD-vel...nekem anno a HD5850 nem volt akkora horror és hasonló generáció mint az általad említett kari... 😊
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.01.07. 20:53:05
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
De kérdés igazából az hogy ez a lap meghajtja e egyáltalán a VGA-t? Nem fog e fagyni meg ilyesmi.
szerintem erősen játékfüggő, ha fullhdben játszol, akkro mindenhol lesz ugrás, hatalmas 😊
csak ami 4 magot AKAR, ott a 3 helyetti 15 frame/sec még mindig nem lesz pl játszható ...
Utoljára szerkesztette: arty, 2015.01.07. 14:36:09
Forza.
Szeretnék újat venni és amit kinéztem az olyan 200 körül van. Házzal, táppal. Erre most nincs keretem, de már nagyon nem megy semmilyen új játék. Ezzel a lappal/procival/memóriával megvenném előre a XFX R9 285 kártyát és majd később az i5 lapot/procit stb...
Futnának a játékok viszonylag használhatóan?
(noha, akinél "sok játék nem szereti, kifagy, stb" van, ott gyanus, h nem a driver fog segíteni, hanem egy esetleges windowsreinstall 😛 )
Forza.
Videokártya cserére szántam el magam, mert a gépemben jelenleg egy vtx rad 5670 van és egyértelműen ez a szűk keresztmetszet a konfigban. Az új kiválasztásban a segítségeteket szeretném kérni, mert az utóbbi években nem igazán követtem a piacot, nem tudom, hogy mi a "bikasági sorrend".
Az új kártyára alapvetően olyan 15-20k-t szánnék, nvidia legyen (ati kártyák driverével meggyűjt a bajom az évek során, sok játék nem szereti, kifagy stb.) legalább 2GB memóriával. Ezek alapján mit javasolnátok?
Scientia potentia est.
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
http://www.arukereso.hu/videokartya-c3142/gigabyte/radeon-r7-260x-oc-2gb-128bit-ddr5-pci-e-gv-r726xoc-2gd-p201994831/
amúgy is inkább régebbiekkel tolom ha van időm, vagy olyanokkal mint a grimrock vagy might and magic x, azoknak nem igazán kell gépigény. de még az oblivont se toltam végig csak alapon, rengeteg javító modja van, időm viszont nincs.
de tényleg van egykét játék ami érdekel, és full maxon akarom játszani nagy tévén hogy maxos legyen az élmény. pl RAGE-t max fokozaton akarom végigizgulni, hardon már végigvittem, de csak 1mb-s a vidkarim memóriája, csak az mentette meg az élményt hogy SSD-ről futtattam, így gyorsan töltött be minden textúrát, mégha picit látható is volt a lemaradás, nem volt zavaró
Utoljára szerkesztette: lo9in, 2015.01.03. 21:14:25
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
http://prohardver.hu/teszt/a_radeon_hd_7870_es_hd_7850_tesztje/hd_7870_es_hd_7850.html
http://www.hwcompare.com/12187/radeon-hd-7850-vs-radeon-hd-7870/
http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-1663237/7850-7870.html
hd 7870 - 51.000
vagy
hd 7850 - 41.000
melyik legyen, és van e vmi márka amit ajánlotok ?
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
VGA megateszt: 22 kártya Full HD-ban @ PH!
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64