Milyen videokártya?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

broman191
#39233
...és előreláthatólag jönnek majd új kártyák is akkorra, így ha nem sürgős... ;-)

ui.: Egyébként erősen az adott játéktól függ a CPU szükséglet, ha nem high-end vga kategóriában gondolkosz, túl nagy limites gond nem lehet...kivétel a Dying Light-ok és AC Unity-k... Mindenesetre a mostani HD7850-től 2-3 termékkel magasabb szint is nyugodtan benne lehet a képben...

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

arty
#39232
lehet?

áremelkedés után vagyunk, szerintem innen esélyesemm némi csökkenés, ha tényleg kell majd erősebb gpu, akkor ráérsz majd a megjelenések után dönteni 😊 (szerintem)

Forza.

#39231
Hi.
i3 4160(3.6 ghz) mellé melyik az a max.VGA amit oda lehet tenni?Most 7850-el használom,semmi gondom nincs vele de Q2 jönnek majd játékok amihez lehet kell majd új kártya
arty
#39230
265x a leggyorsabb ...

(de notebook lévén sok jóra azzal se számíts és akkor nem lesz kellemetlen meglepetés 😊 )

Forza.

#39229
2048 MB AMD Radeon R7 M265 vagy 2GB AMD Radeon R9 M265X vagy nVidia Geforce GT 840M 2GB?
#39228
Kicsit többért ott van az FSP Raider 550. Az jó táp, vedd azt.
Utoljára szerkesztette: Blum, 2015.02.08. 14:08:46

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#39227
CHIEFTEC CTG-500-80P 500W 17ezer iponon az már más árkategória és külföldi tesztekben olyan 7 pontot kapott 10-ből és nagyon zajos is

ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3

broman191
#39226
Meg, ha nincsenek súlyosan túlfeszelve, egyébként inkább CTG hasonló áron... 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#39225
még akkor azt is megkérdezném hogy 12K-ért jó vétel volt ez a táp ?

ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3

#39224
egyébként egy 500w chieftec gps-500a8 , 80+ os megfelel a hd 79xx-nek ?

ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3

#39223
köszönöm mindenkinek, most még sajnos nem tudom megvenni de jó tudni hogy 50 alatt már hozzá lehet jutni , remélem lesznek a közeljövőben hasonló hirdetések 😊

ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3

broman191
#39222
Még egy ugyanolyan példány, több garival és egy ezressel drágábban, szintén csomagküldéses opcióval! Ha nem hiányozna ez-az a zöld oldalról, le is csapnék az ilyesmire rögtön... 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

arty
#39221
igen, ez jobb vétel - ha a kártya lokációja nem gond 😊

Forza.

broman191
#39220
Nem rossz kari, viszont még a gari tudatában is enyhén túlárazott, alig drágábban van ilyen is: MSI HD7970 Lightning - 49e Ft, szintén garis...elgondolkodtató, ahhoz viszonyítva hogy manapság az ilyesmit újonnan 80e Ft körül dobálják az emberhez R9 280X címszó alatt... 😊
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.02.07. 22:12:26

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

arty
#39219
http://hardverapro.hu/apro/sapphire_r9_270x_2gb_oc_dobozos_makulatlan_garancialisszint

(pár hónapos, aquagaris, eladó talán pici alkura is hajlandó...)

Forza.

#39218
gtx970 4gb tetszik csak hát az ára........

ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3

#39217
örömmel hallom hogy erősebb, 4,5ghz-n hajtom hyper tx-2 hűtővel meg valami brutál után gyártott ventivel 😊
én 40-45 ezernél többet nem adok ki vga-ra
csak már előre gondolkodok mi lenne majd a jó vagy esetleg egy használt 7950 3gb ideális lenne ?
nem túl erős az ehhez a rendszerhez ? 😊

ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3

arty
#39216
"sok tesztet néztem és arra jutottam"

hibásan 😊
az a10 5800k erősebb és ha fullhdben játszol, akkor szinte mindenben gpu limites leszel úgyis ... tehát a kérdés: mennyit áldoznál maximum egy vga-ra?

Forza.

#39215
dying lightban csak medium shadow-al tudok játszani rendesen :S

ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3

#39214
igazából nem mondtam el mindent 😊
sok tesztet néztem és arra jutottam hogy i5 750 2,66ghz = A10-5800K 4,5 ghz szóval igazából ehhez az a10eshez keresem a maximum vga-t, csak attól féltem ha kapásból azt írom hogy a10 akkor ajánlatok nekem egy geforce 2 mx-et 😄

a visszajelzések szerint akkor most jelenleg egy egész kiegyensúlyozott konfigom van bár én úgy érzem a jelenlegi 750ti-nél nem a gpu hanem a 2gb vram a korlátozó tényező.

ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3

arty
#39213
szerintem egy 270(x) még simán illik egy 4magos i5 mellé (utóbbit meg fel kell rántani 3 ghz fölé 😄 )

Forza.

broman191
#39212
Az már bőven izmosabb darab mint a lentebb felsoroltak, érezhetően korlátos lenne vele, CPU-t gyilkoló alkalmazásokban!

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

#39211
köszönöm 😊
esetleg majd egy gtx 960 4gb-t még meghajtana ?

ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3

broman191
#39210
GTX 750/750 Ti 2 GB GDDR5 vagy R7 260X memó szintúgy, hogy miben és milyen beállításokkal jönne össze jól a párosítás az persze változó... 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Szasza20
#39209
Azt azért nem választottam, mert amennyivel többe kerül annyival nem jobb! +3-6 fps-ért nem adok 10%-al több pénzt! Ezt láttam a legjobb ár érték arányú kártyának a tesztek alapján!

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

#39208
nvidia és amd is érdekelne 😊

ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3

#39207
sziasztok

egy tuning nélküli i5 750 2,66ghz-hoz milyen kártyát ajánlanátok legfeljebb ?

ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3

arty
#39206
eh, szurkoltam egy 270x-nek 😊

Forza.

Szasza20
#39205
Csak sikerült eldönteni! 😄 Ez lett 😊

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

broman191
#39204
Az első három játékban nem csoda, hogy semmiféle különbséget nem láttál, mivel nem látványosan PhysX effektezős nVidia-s címek. A BF4 pedig éppen ellenkezőleg, AMD által támogatott cím, így ott főleg nincs mit látni, kinevetik a PhysX puszta létét... A tápnak elvileg nem lehet gondja - a mérete alapján - egy erősebb videokarival, de a korosodással eshet az effektív leadott teljesítménye - esélyesen még az sem probléma - és a Kolink név sem egy életbiztosítás...ha 10k nem érdekel, akkor egy új FSP Hexa 500W/Chieftec CTG 500W vétele időszerűvé válhat lassan, biztosabb hátteret nyújtanának a konfigod számára... 😊

A 750 Ti vs 270X teljesítmény különbség ~35% az utóbbi javára úgy általában 1080p-ben - TPU. Bizonyos címekben, ahol a GTX 750 Ti küzd a huszonakárhány FPS megteremtésével, ott a 270X magabiztosan 30 felett van...egyes esetekben hasonlóképp néz ki a dolog 60 FPS-t tekintve is. Ha tényleg nem érvágás számodra a PhysX hiánya, akkor számomra úgy tűnik hogy már eldöntötted mit szeretnél, errefelé lebeszélni valószínűleg senki nem fog róla...kivétel ha a pakliba keverjük a majdani R9 3xx kártyákat és várakozást, bár azokról lényegében nem sok érdemi infót lehet tudni egyelőre... 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

arty
#39203
az a +20% az jó lesz inkább +50%-nak ... (teljesítmény)

20-30al a 270 jobb nála 😊

Forza.

Szasza20
#39202
Annyira az a +10k nem érdekel, meg a fogyasztás sem (max csak a táp miatt de amúgy nem) Engem az érdekelne hogy Te milyen különbségeket látsz a játékokba fiziksz nélkül, mert én néztem Crysis 3 BF4 Call of Duty AW összehasonlító videókat de semmi különbséget nem láttam, csak mondjuk a batman-ben meg a borderlands-ben! Ha most maximum a játékok 20% fizikszes az nem érdekel! ki lehet bírni azoknál, meg majd max jön a mirrors edge 2 abban is lesz fiziksz!

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

bajgunar
#39201
R9-270X-vs-GeForce-GTX-750-Ti
Radeon R9 270 vs. GTX 750 Ti
geforce-gtx-750-ti-vs-radeon-r9-270x
Szvsz? :
+ ~60-70 W -al többet fogyaszt terhelés alatt <#conf>
+ 2x6pin tápcsati szükséges; + táp is mellé ami kiszolgálja <#csodalk>
+ ~20 % sebességnövekedés <#nezze>
+ ~15 %-al drágább <#wilting>
+ lehet CF-be kötni <#bdead>
---------------------------
750 Ti
+ kevesebbet fogyaszt (ha hajnalokig gépezel, hó végén megtérül <#wink>)
+ nem kell külön tápcsati (táppal ami kiszolgálja) <#awink>
+ van PhysX (számomra elengedhetetlen. + effektek, + tárgyak, valósághűbb mozgás, stb.) <#eljen>
- nem tudod SLI-be kötni (ha netán később ilyenekben gondolkodol) <#rinya>
- olcsóbb is <#taps>

Szerintem várj egy kicsit (HA) rááérsz, s március körül majd megintcsak megcsappannak az árak, aztán vegyél majd egy 760 -at!
Most nézem a 660 -nak is hol van már az ára?? 60 ropi? De jóóó, hogy a nyáron 45-ért vettem! 😄
Szasza20
#39200
Ez a Kolink 450W-os tápom van már 3-4 éve és volt alatta egy 182 W-ot fogyasztó GTX 260 is szóval szerintem elvinné az R270X-et igaz akkor egy I3 2120 volt alatta nem egy I7-3770 de kettő processzor között 12 W különbség van, nem hiszem hogy pont az a 12 W lenne a gond!

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

Szasza20
#39199
Ezt néztem ki a 750 Ti mellett még! Véleémény kérhetek a kártyáról? Köszönöm előre is!

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

Szasza20
#39198
GTX 750 Ti vagy 270X? árban nem sok a különbség! Csak hogy a 450-es márkás táp elbírná-e a 270X-et az alulírt gépbe! A másik kérdésem pedig az lenne hogy Intel I7 mellé nincs kompatibilitási probléma Ati kártyával? Csak azért kérdezgetem ,emrt nem volt még Ati kártyám és azért a 270X-en elgondolkoztam mert az most nagyon jó ár érték arányú!
Utoljára szerkesztette: Szasza20, 2015.02.06. 08:22:31

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

broman191
#39197
A támogatott játékok közül szvsz elég kevésben számít igazán a pisiksz', de amelyikben igen, ott kegyetlenül megöli az élményt ha ki van kapcsolva...te tudud számodra mennyire fontos... Az optimalizáltság meglehetősen eltérő a támogatott játékok között, például a Far Cry 4-ben egy rossz vicc volt a szőrszimuláció...már a völgyben járva tudtam, hogy pár száz méterre egy dombbal odébb megjelent egy farkasfalka, amikor még nem is láttam őket, de annak ellenére játszhatatlanra csökkent az FPS... 😄 Fontos megjegyezni, hogy a Far Cry 4 esetében legalább fáradoztak a fejlesztők egy általánosabb szőrszimuval is a PhysX világán kívül, amelyik nem feltűnően néz ki rosszabbul és a futásteljesítmény is rendben van vele...viszont a Batman játékokban szvsz rendben volt a PhysX effektek gépigénye, a Borderlands-ekben szintén, utóbbiakban szinte nélkülözhetetlen is, mivel nem készült hasonlóképpen élvezhető alternatív effektezés... 😊
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.02.01. 14:17:24

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

Szasza20
#39196
Most akarok kártyát venni de én azt nem értem, hogy oké hogy ugyan annyiért lehet venni AMD kártyát és gyorsabbat, de cseszhetem ha nem látszódnak a játékokba az effektek amiket az Nvidia meg megjelenít! Elég gáz szerintem! Physix on/off Jó hát ez mindig is így volt de azért röhej, hogy Nvidiát kell venni ahhoz hogy teljes pompájába élvezhessük a grafikát! Na mindegy Nvidiát veszek, csalk azért bosszantó!

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

bajgunar
#39195
Persze h átverés. 😄
Ráírtam a gyökérre.
Ideadná még 20k -ért is, csak ELŐRE!!! utaljak! 😄 Mehet a tiltólistára! BAN-t neki.
arty
#39194
igen, csak az miatt én is átverésre gondoltam és az cseppet sem vicces :/

😉

Forza.

bajgunar
#39193
Árát is nézheted! ~300k -es VGA!
Ha valóban van, működik, él, most azonnal megyek érte tatabányára!!! 😄 30k-ért elhozom...
De kétlem h ez igaz lenne.
arty
#39192
😄

(kösz, valamiért az ár körül keresgéltem a trükköt)

Forza.

#39191
Mondjuk ezt: "Chipset: AMD Radeon GTX690"

Enermax850w; ASUS Prime H770-PLUS D4; i9-14900; 128GB RAM; ASUS RX 6750; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx Win11Pro

arty
#39190
mit nem veszek észre, h nem találom humorosnak? 😄

Forza.

broman191
#39188
Lényegében olyan mint a többi...viszont a 2 év gari miatt szvsz nem érdemes megvenni, hasonló áron adják a többiek az ugyanúgy többventis OC megoldásaikat 3 év garival! Valamint eleve nincs sok értelme a 750 Ti-ből bármiféle többventis és OC verziót vásárolni, mivel olyan keveset fogyaszt, hogy nem indokolt a gyárinál lényegesen jobb hűtés, mindenképp halk és hűvös lesz a GPU egyetlen ventivel és relatíve apró heatsink mellett is. A referencia órajeleket is meg lehet cibálni a gyári PCB áramellátás mellett is, így ott sem indokolt valamelyik gyártó áttervezett példányát favorizálni, nem lesz lényegesen jobban húzható..és eleve ebben a kategóriában nem hoz túl sok érezhető változást a túlhúzás, plusz ~5% teljesítmény növekedést nem túlzottan fogsz észlelni a valós felhasználás során....válaszd a legolcsóbb 3 év garis példányt gyártótól függetlenül, rosszul nem járhatsz! Bár mostanság az olcsóbb példányokat alig látni a boltokban, pedig pár ezressel 40e Ft alatt is kaphatóak voltak még tavaly...mostanra mindegyik negyvenegypárezer forintba kerül, így inkább a Plait helyett jobb választás lehet egy MSI-ASUS-Giga példány - és mindegyik OC általában! 😊
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.01.31. 13:04:37

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

DONGUBA
#39187
Sziasztok gyors otlet kellene....

Asus laptop i7 es proci 8 giga ram gt540 es 2 gigas kari.
Win frissites allandoan dobalja hogy uj frissites jelent meg bla bla....kozte a vidikari uj drivere is.
De frissiteni nem tudom mert frissites kozben hibat ir ki
Barmilyen regebbi drivert is akarok telepiteni azt sem engedi.
Probaltam leszedni de valamit vagy rosszul csinalok vagy nemtom.
Es miota pprobaltam leszedni olyan mintha reszben nem lenne vidikari 😄
Egyik jatek fut a masik ami eddig futott kiirja hog telepitsem a drivert
Utoljára szerkesztette: DONGUBA, 2015.01.31. 12:36:18

Megcsillan a fény az Old Traffordon,Átszáguld a labda a gólvonalon.Együtt forog a labda és a lélek,Vörös Ördög leszek, amíg élek!

Szasza20
#39186
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy a Palit márka mennyire jó? Mert találtam egy 750 Ti belőle és elég jó OC-s változat és 45ért már hozzá lehet jutni! Köszönöm a választ előre is!

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

broman191
#39185
Az igazság, hogy a Dying Light szvsz túl hamar került kiadásra PC-n, a jelenlegi PC-s szoftveres háttér érezhetően nem tud mit kezdeni vele, bika hardver mellett sem - egy 6 magos 'enthusiast' i7 sem képes olyan hátteret teremteni 1-2 high-end videokaris rendszer számára, hogy a végeredmény stabil 60 FPS legyen...amíg a konzolokon gyengébb hardver mellett is megoldott a rengeteg rajzolási parancs kezelése a korszerűbb API miatt. A PS4 hozza a stabil 30 FPS-t szinte mindenféle helyzetben, állandó frametime mellett....egy hardveresen hasonló szintű PC-vel pedig gurul a szopóroller, hasonszőrű grafikus beállításokkal. Tehát a 'micsoda gépigényt' javítsuk ki inkább Mantle/DX12 támogatású videokarira reálisan és esetleg Windows 10-re, a bizonyos háttérrel egy szerényebb CPU, valamint esélyesen videokari is elég lehetne az örömhöz...de a Win 10 & DX12 megjelenése még várat magára és a Mantle-t sem támogatja a játék.

ui.: Pedig mekkorát ütne benne a Mantle támogatás, hirtelen az AMD karik csúnya fölénybe kerülnének az nVidia-s riválisaikkal szemben, egy nVidia által támogatott játékban...nem csoda hogy nincs... ;D

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

bajgunar
#39184
Én nem, meg engem nem is érint a dolog. balunso hsz-ára válaszoltam.
Ha most kéne vennem vga-t, asszem kihagynám. Várnék egy kicsit, s inkább vennék majd egy 960-ast, 4Gb-osat. ~50-60k-el olcsóbban. Igaz, hogy így: -15-20 fps (full HD-n); és -30W fogyasztás terhelés alatt. De most full HD-ra, ~2-4x AA, meg 8-16x AF mellett MAX grafon nemhinném, hogy egy mai game is megakadna vagy diavetítés lenne. Játszható FPS maradna. Nekem megér így ~60k-t, hogy a zsebembe marad. Mivel nincs is 4K-s monitorom/jaim.
Mondjuk majd a GTA V-re kiv. leszek. 😄 (gépigény terén mit produkál, mondjuk szép is)
De most ez Dying Light pl ... PFf.. micsoda gépigény, dx11,cpu... ???. A grafika meg nem egy álleejtős. dx9-ben is láttam már szebbet. Persze tegyél alá atomerőműt, ha csapatni akarod. Na ez a lehúzás !!!!

Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2015.01.29. 11:48:06