Milyen videokártya?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ui.: Egyébként erősen az adott játéktól függ a CPU szükséglet, ha nem high-end vga kategóriában gondolkosz, túl nagy limites gond nem lehet...kivétel a Dying Light-ok és AC Unity-k... Mindenesetre a mostani HD7850-től 2-3 termékkel magasabb szint is nyugodtan benne lehet a képben...
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
áremelkedés után vagyunk, szerintem innen esélyesemm némi csökkenés, ha tényleg kell majd erősebb gpu, akkor ráérsz majd a megjelenések után dönteni 😊 (szerintem)
Forza.
i3 4160(3.6 ghz) mellé melyik az a max.VGA amit oda lehet tenni?Most 7850-el használom,semmi gondom nincs vele de Q2 jönnek majd játékok amihez lehet kell majd új kártya
(de notebook lévén sok jóra azzal se számíts és akkor nem lesz kellemetlen meglepetés 😊 )
Forza.
Utoljára szerkesztette: Blum, 2015.02.08. 14:08:46
unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.02.07. 22:12:26
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
(pár hónapos, aquagaris, eladó talán pici alkura is hajlandó...)
Forza.
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
én 40-45 ezernél többet nem adok ki vga-ra
csak már előre gondolkodok mi lenne majd a jó vagy esetleg egy használt 7950 3gb ideális lenne ?
nem túl erős az ehhez a rendszerhez ? 😊
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
hibásan 😊
az a10 5800k erősebb és ha fullhdben játszol, akkor szinte mindenben gpu limites leszel úgyis ... tehát a kérdés: mennyit áldoznál maximum egy vga-ra?
Forza.
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
sok tesztet néztem és arra jutottam hogy i5 750 2,66ghz = A10-5800K 4,5 ghz szóval igazából ehhez az a10eshez keresem a maximum vga-t, csak attól féltem ha kapásból azt írom hogy a10 akkor ajánlatok nekem egy geforce 2 mx-et 😄
a visszajelzések szerint akkor most jelenleg egy egész kiegyensúlyozott konfigom van bár én úgy érzem a jelenlegi 750ti-nél nem a gpu hanem a 2gb vram a korlátozó tényező.
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
Forza.
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
esetleg majd egy gtx 960 4gb-t még meghajtana ?
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
egy tuning nélküli i5 750 2,66ghz-hoz milyen kártyát ajánlanátok legfeljebb ?
ASrock P4I45GV / 2x512MB DDR @ 333MHz / MSI NX Geforce 6600GT 128MB GDDR3 OC / Intel Pentium 4 Prescott @ 3.5GHz / Maxtor 40GB HDD / Mercury 450W / LG 560N / Windows XP SP3
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
A 750 Ti vs 270X teljesítmény különbség ~35% az utóbbi javára úgy általában 1080p-ben - TPU. Bizonyos címekben, ahol a GTX 750 Ti küzd a huszonakárhány FPS megteremtésével, ott a 270X magabiztosan 30 felett van...egyes esetekben hasonlóképp néz ki a dolog 60 FPS-t tekintve is. Ha tényleg nem érvágás számodra a PhysX hiánya, akkor számomra úgy tűnik hogy már eldöntötted mit szeretnél, errefelé lebeszélni valószínűleg senki nem fog róla...kivétel ha a pakliba keverjük a majdani R9 3xx kártyákat és várakozást, bár azokról lényegében nem sok érdemi infót lehet tudni egyelőre... 😊
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
Radeon R9 270 vs. GTX 750 Ti
geforce-gtx-750-ti-vs-radeon-r9-270x
Szvsz? :
+ ~60-70 W -al többet fogyaszt terhelés alatt <#conf>#conf>
+ 2x6pin tápcsati szükséges; + táp is mellé ami kiszolgálja <#csodalk>#csodalk>
+ ~20 % sebességnövekedés <#nezze>#nezze>
+ ~15 %-al drágább <#wilting>#wilting>
+ lehet CF-be kötni <#bdead>#bdead>
---------------------------
750 Ti
+ kevesebbet fogyaszt (ha hajnalokig gépezel, hó végén megtérül <#wink>#wink>)
+ nem kell külön tápcsati (táppal ami kiszolgálja) <#awink>#awink>
+ van PhysX (számomra elengedhetetlen. + effektek, + tárgyak, valósághűbb mozgás, stb.) <#eljen>#eljen>
- nem tudod SLI-be kötni (ha netán később ilyenekben gondolkodol) <#rinya>#rinya>
- olcsóbb is <#taps>#taps>
Szerintem várj egy kicsit (HA) rááérsz, s március körül majd megintcsak megcsappannak az árak, aztán vegyél majd egy 760 -at!
Most nézem a 660 -nak is hol van már az ára?? 60 ropi? De jóóó, hogy a nyáron 45-ért vettem! 😄
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
Utoljára szerkesztette: Szasza20, 2015.02.06. 08:22:31
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.02.01. 14:17:24
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
Ráírtam a gyökérre.
Ideadná még 20k -ért is, csak ELŐRE!!! utaljak! 😄 Mehet a tiltólistára! BAN-t neki.
Ha valóban van, működik, él, most azonnal megyek érte tatabányára!!! 😄 30k-ért elhozom...
De kétlem h ez igaz lenne.
Enermax850w; ASUS Prime H770-PLUS D4; i9-14900; 128GB RAM; ASUS RX 6750; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx Win11Pro
Utoljára szerkesztette: broman191, 2015.01.31. 13:04:37
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Asus laptop i7 es proci 8 giga ram gt540 es 2 gigas kari.
Win frissites allandoan dobalja hogy uj frissites jelent meg bla bla....kozte a vidikari uj drivere is.
De frissiteni nem tudom mert frissites kozben hibat ir ki
Barmilyen regebbi drivert is akarok telepiteni azt sem engedi.
Probaltam leszedni de valamit vagy rosszul csinalok vagy nemtom.
Es miota pprobaltam leszedni olyan mintha reszben nem lenne vidikari 😄
Egyik jatek fut a masik ami eddig futott kiirja hog telepitsem a drivert
Utoljára szerkesztette: DONGUBA, 2015.01.31. 12:36:18
Megcsillan a fény az Old Traffordon,Átszáguld a labda a gólvonalon.Együtt forog a labda és a lélek,Vörös Ördög leszek, amíg élek!
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
ui.: Pedig mekkorát ütne benne a Mantle támogatás, hirtelen az AMD karik csúnya fölénybe kerülnének az nVidia-s riválisaikkal szemben, egy nVidia által támogatott játékban...nem csoda hogy nincs... ;D
MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64
Ha most kéne vennem vga-t, asszem kihagynám. Várnék egy kicsit, s inkább vennék majd egy 960-ast, 4Gb-osat. ~50-60k-el olcsóbban. Igaz, hogy így: -15-20 fps (full HD-n); és -30W fogyasztás terhelés alatt. De most full HD-ra, ~2-4x AA, meg 8-16x AF mellett MAX grafon nemhinném, hogy egy mai game is megakadna vagy diavetítés lenne. Játszható FPS maradna. Nekem megér így ~60k-t, hogy a zsebembe marad. Mivel nincs is 4K-s monitorom/jaim.
Mondjuk majd a GTA V-re kiv. leszek. 😄 (gépigény terén mit produkál, mondjuk szép is)
De most ez Dying Light pl ... PFf.. micsoda gépigény, dx11,cpu... ???. A grafika meg nem egy álleejtős. dx9-ben is láttam már szebbet. Persze tegyél alá atomerőműt, ha csapatni akarod. Na ez a lehúzás !!!!
Utoljára szerkesztette: bajgunar, 2015.01.29. 11:48:06
