Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zzeN
#61018
Az lesz az, köszi!

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

#61017
Aszem valami Urban Legend vagy mi lehetett a címe.
Dynamic
#61016
Baltával gyilkolt egy autóban? Az érdekes mutatvány lehetett.
Gurren
#61015
bárcsak ilyenek lennének a magyar filmek

böröczk
#61014
fú, ez mi király : D

Kumiho #2179

#61013
Emelkednek a benzinárak 3

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#61012
Ezt a kijelentést mire alapozod? 😄

Színtiszta ausztrál film. És nagyon jó.

http://videodrome.freeblog.hu/

zzeN
#61011
Keresek egy filmet(itt teszem fel a kérdést, a másik topik kihalt).

Arra emlékszek, h egy nõ éjszaka esõben vezetett, és megállt tankolni. Ott vmi összetûzésbe került a "tankossal"😄 és az csak annyit ordított utána, hogy: "Valaki van a hátsó ülésen". A csajt asszem egy baltával szépen megpuszilja a gyilkológép, és ennyire emlékszek. Vkinek van tippje h mi lehet a film címe?

ASUS Z170 Pro Gaming,Intel i7 6700k,MSI GTX 1080 Gaming X,Corsair 16GB DDR4 3000Mhz PSN: Uncle_zzEN

#61010
olyan mintha magyar film lenne
Jim Morrison
#61009
ez de beteg

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

stargatelost
#61008
<#eljen>

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

SötétBarom
#61007

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#61006
Mai szemmel az 1 is annak számít😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

tomsolo
#61005

Señor Olivares-nek kezelése lezárultával orvosa pihenést javasol. A tengerparti nyaralás jól kezdõdik, de megzavarja néhány csúnya mutáns zombisrác.

Olivares úr úgy dönt, irányítása alá vonja az eseményeket. Ebben hasznát látja ösztönös kreativitásának, melyet a strandeszközök mindennapitól eltérõ felhasználásában árul el.

Habkönnyû nyári szórakozás, sok fröccsenéssel.

via szanalmas

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

Shep
#61004
Hát nálam a jó horror még mindig az Evild Dead 1-2 bár a 2 már inkább paródia.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

#61003
Amiket felsoroltál, azok nem a hagyományos értelembe vett horrorfilmek... félreértés ne essék, láttam a nagyját és tetszett is, de én ezt az "extrém" mûfajba sorolnám (attól függetlenül, hogy hivatalosan ilyen nincs😄)
De igazad van... régen sokkal több jó horror készült, mert akkor még volt lehetõség... ma már egy slasher/zombis film megnézése után általában csak annyi marad meg az emberben, hogy "vótmá"😄
Viszont azért vannak a millenium után is gyöngyszemek... pl: 28 nappal/héttel késõbb, Rec1, Rec 2, Kísértetjárás Connecticutban, Texasi láncfûrészes mészárlás feldolgozásai...stb
Szóval vannak azért most is jó tradicionális horrorok, csak sokkal kevesebb...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Montanosz
#61002
http://feliratok.org/
http://feliratok.hs.vc/

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

#61001
Azért tisztázni kellene a horror jelentését. Mit értesz jó horror alatt? Nyolcvanas években csináltak jó horror filmeket(jön a csúnya szörny). Ma már nem igazán vannak horror filmek. Úgy 15 éve a szellemek/démonok a menõk, azokat pedig nem lehet horrornak hívni. Talán a zombisokat igen.
#61000
JÓ horrorokat kért😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

ROCKnROLLA
#60999
A Grotesque trancsír, de nem az a megszokott trash, hanem kínzós.. Philosophy of a Knife az 100000 órás dok film szerûség, kínzással.. Serbian filmet veheted kicsit pszichonak mert aberrált.. Martyrsnak pedig még egész jó a mondanivalója, és érdekes, azt mindenképp ajánlom 😉

böröczk
#60998
valamelyik olyan ezek közül, amiben nem a trancsírozáson van a hangsúly, hanem ilyen über pszicho? : D

Kumiho #2179

#60997
Imprint
Martyrs
#60996
I Spit On Your Grave
Grotesque
Inside
Frontier(s)
I saw the devil
Philosophy of a knife
Men behind the sun
Audition
Cavaliers
Ils
Eat the schoolgirl
A Serbian Film

youtube-on meg tudod nézni az elõzeteseket. Grotesque a neked való! <#zavart2>
tommygear
#60995
lál
CSOCSO
#60994
mi az hogy filmszatira meg filmjatek?
#60993
Charlie St.Cloud

Zac Efron kifejezetten jó..a film meg fõleg,pláne,hogy a leírt tartalom egy átlagos klisét takart csupán..
#60992
Rec 1,2

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

stargatelost
#60991
jó horrorokat kérdezett 😊

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

#60990
Nem gondoltam volna, hogy a 2010-es Rémálmot bárki is jó horrornak tartja ezen a világon. 😄

http://videodrome.freeblog.hu/

dragon11
#60989
paranormal activity 1.. sztem jobb mint a kettõ

rémálom az elm utcába 2010

Klemice
#60988
jó horrorokat ajánljatok már légy szíves

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

dartonita
#60987
Spartacus: Gods of the Arena
es utana az egesz Spartacus: Blood and Sand sorozat:

Ez profi munka,amikor eloszor neztem akkor nem fogott meg az elso resz,de most tettem egy uj probat,es orulok hogy igy tortent.
A korszakkal foglalkozo egyik(ha nem a)leglatvanyosabb es legjobb sorozat,a keves helyszin ellenere folyamatos feszultseg,harc,intrikak.
Varom a tobbi reszet,teljesen magaval ragadott.
9.5/10

Hamed
#60986
Ezer kosz, most olvasom mi van.

\"Csak egy szimpla forma, aki nem szívja orrba\"

Shep
#60985
Nekem ez a cím él http://feliratok.hs.vc/

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

Tyler1
#60984
tulajok kivonultak, megszûnt mind.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Hamed
#60983
Nem tudjatok mivan a hosszupuskaval meg a feliratok.hu-val?? Tegnap se jott mar be egyik se...

\"Csak egy szimpla forma, aki nem szívja orrba\"

Tyler1
#60982
A király beszéde

Komoly, mégis néha élcelõdõ történet, remek( és tényleg leszinkronizálhatatlan)színészi alakítások. Nem sokszor nézõs, viszont nagyszerû film, ettõl nem sajnálnám az aranyszobrocskákat.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

TaRka0107
#60981
Kösz!
#60952: Bocs, nem poénnak tûnt!

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Montanosz
#60980
Pelí¹ky (Kuckók)

Jó kis cseh filmszatíra))
8/10

ez a jelenet oda tett)))

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

grebber
#60979
Köszönöm!

Next PC upgrade: 2022

#60978
jaja, elég jó kis film volt 😄
exam - vizsga trailer
Seth
#60977
Exam

PSN ID.: Beegabor

grebber
#60976
Régebben láttam egy filmet.

Arról szólt hogy egy szobába bezárnak azt hiszem 8 vagy 10 embert és egy csávó feltesz nekik egy kérdést.
Nekik meg válaszolni kellene rá.De mivel üres lap van elõttük azt se tudják mi a téma és elkezdenek témázni mi is lehet!

Ennek a filmnek mi a cime?

Next PC upgrade: 2022

Tatyla
#60975
ott én is felkiáltottam : hogy de idegesítõ úristen....

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#60974
Golfõrültek

Poén volt, bár a szereplõket nem nagyon tudtam hova tenni sok helyen😄 De jókat röhögtem😊
7/10

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

SötétBarom
#60973
LoL dolog, de a Lost is elveszti minden ízét szinkronnal. Ott szinte minden karakternek más akcentusa volt. 😊

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#60972
Vanishing on 7th Street

Biztosan. Alan Wake jókat röhög. Na meg ez a dark presence dolog, nem értem mi volt. Szerintem a készítõk se.

Love And Other Drugs

Úgy 20 percig bírtam, addig kb 20 nõt fektetett meg jóképû nagy dumás gyerek, akire természetesen ragadnak a nõk, és azonnal anális sexet akarnak tõle, persze minden hátsó szándék nélkül. Nézhetetlen.

Rabbit Hole

Nagyon szép kék szeme, és feltöltött szája van Nicole Kidman asszonynak. A film amúgy nem szól semmirõl, viszont szép képek vannak benne. Sokkal jobb lett volna, ha valami csóró család szenvedését mutatják be.

The Company Men

Amerikai válságot bemutató film, egy olyan jóemberrõl, akinek annyira jól ment a dolga, hogy havonta 600 dollárt fizetett csak azért, hogy hetente egyszer kivigye valaki a szemetet a sufniból az utcára. Persze kirúgják és szegényke, milyen szar neki. Kinyomtam egy óra után, nézhetetlen film.
böröczk
#60971
Big Bang szinkronosan, ne is mondd, rémálmomban se jöjjön elõ : D
Egyébként imádom azt a sorozatot, még régebben néztem, eredeti nyelven persze, Sheldon egyedül viszi az egészet : )

Kumiho #2179

zaki
#60970
hogyne létezne, ott van pl A pénz színe Tom Cruiseal és Paul Newmannel, más most nem ugrik be (Terminátor 2-ben is van egy kis poolos jelenet az elején 😄)

stargatelost
#60969
Going the Distance

Átlagos szerelmes komédia a kicsit komolyabb fajtából, néhány hangosan röhögõs jelenettel. Igazából semmi emlékezetes, kiemelkedõ nincs benne, megragad a középszerben, de egy nézést megér.
Viszont a castingos helyében elgondolkodnék egy új álláson, mégis hogy lehet Drew "elbaszott fejû, ronda" Barrymore-t megtenni fõszereplõnek egy romantikus filmbe????

6/10

Paranormal Activity 2

Eléggé gyengus lett, ugyanúgy mint az elsõ rész, ez is lassan építkezik, sok olyan jelenetet láthatunk, ahol nem történik semmi, és ezzel növelik a feszültséget. Ami viszont tetszett
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
az, hogy ez egy elõzményfilm volt. Rohadtul megleptek a végével. Az elsõ rész eseményei elõtt játszódik a film 95%-a, majd a végén pedig összekapcsolódik (kiírások, Micah meghal), hogy aztán az elsõ rész végével folytatódjon (Katie-t megszállja). Lehet hogy ez nem nagy szám, de nekem bejött. Ráadásul a színészek is ugyanazok voltak az elsõ részbõl, bár nem ismertem fel õket 😊


4/10

The King's Speech

9/10

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"