Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

böröczk
#61068
<#levele>

Kumiho #2179

barnie1990
#61067
Ma láttam én is, tényleg gáz. Annyira idegesítõ az "útitárs" karaktere, hogy néhol már élvezhetetlenné teszi a filmet.

Zene nélkül mit érek én?

#61066
Due Date

Nem tudom mit gondoljak errõl a filmrõl. Utálom a fogyatékosokról szóló filmeket. Semmi bajom amikor embereket kínoznak, ölnek filmekben, de amikor egy állatot akárcsak pofán köpnek egy vígjátékban, az gáz. Többet várnék Downey gyerektõl.
Kontrakcio
#61065


<#taps><#taps>

TM-486SPS (3 ISA, 3 PCI)/AWARD 1995-SiS/, AMD 486DX100,100 MHz, 32 (2*16) MB,HD: 1 GB SCSI, FD:1,44 MB, SONY SCSI CD CDU-415, QLogic SCSI, I-A16C (Vibra16c), VGA S3Trio V64+,

Jim Morrison
#61064
Gyerekek 😄
Megnéztem a Gru-t ! Baromi jó ! 😄 Vicces is meg minden, van benne csomó apróbb poén, vicces, minionok nélkül talán nem annyira, de benne vannak és tökre felnyomják a filmet 😄 kis édibédi minionok 😄

11/10

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#61063
Nemzet aranya, next és knowing, mint rubbish???

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Megtörhetetlen
#61062
vicces így látni.. az tény hogy rengeteg szerepe van/volt és Õ tényleg ezer arcú nem úgy mint Segal papa 😊

Sajnos mostanában kicsit lecsúszott és minden szar szerepet bevállal :S De azért szeretjük, jó színész 😉

fry day fry day sálálálláláá

Hegi90
#61061
21 - Las Vegas ostroma

kitûnõ!!! Van egy kicsi Ocean's eleven beütése is 😊

9/10

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Tyler1
#61060
Terhes társaság

Úristen ez a Galifianakis mekkora agyament állat, kibaszott nagy karakter. Ha nem lett volna 1-2 poén nagyon erõltetett, meg a sztori kissé vontatott, akk simán menne a Másnaposok szintjén, mert akkorákat visítottam néha, hogy nem igaz.
7/10

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

zaki
#61059
nem, de lehet megnézem a 2 fõszereplõ csajszi miatt <#ijedt><#beka3><#guluszem1><#worship>

artschi
#61058
Ezt esetleg látta vki? <#idiota>

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az els? háromnak fáj az ára!

Montanosz
#61057
na ilyen is van))
http://subtitletranslator.co.cc/

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

ProGabe
#61056
😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

Tatyla
#61055
a descent 1 szerintem jó volt a 2 viszont olyannyira fos...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#61054
Nekem a Descent se jött be... egy horrorfilm attól horrorfilm számomra, hogy parázok és végig feszülten ülök alatta... a Descentben számomra egyetlen jó jelenet volt, amikor elõször észreveszik az egyik ilyen kis "lakót"😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

wesker24
#61053
Silent Hill Texasi Chainsaw Massacre 2003 Grudge 1 Ház a kisértet hegyen
Hellraiser 1-2-3 Wishmaster 1-2 FeardotCom Két Testben 1-2-3 Cabin Fever
Jeepers Creepers 1-2 Borzongás Final Destination 1-2-3-4 Planet Terror
13 Ghosts Land of The Dead Hills Have Eyes 1-2 Alien 1-2-3-4 Madhouse (Remake) Halott Madarak Dead Silence Species 1-2-3-4
Gurren
#61052
ezt inkább ne mondtad volna 😞

tomsolo
#61051
28 Weeks Later???!

NYEHEHEH.

Fiatalság, bolondság.

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

Atisz
#61050
A 28 Days Later-rel nekem az volt a bajom, hogy kicsit spórolósra vették a figurát (persze mentségére legyen mondva a filmnek, hogy brit produkció, de a Descent is az 😛).

Van akinek tetszenek a klipszerû vágások, azonban nekem inkább úgy tûnt, hogy nem volt pénz trükkökre és ezzel a megoldással akarták megkerülni a zombifilmeknél elmaradhatatlan "trancsír" részeket.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#61049
Jó ok... tény, hogy a remakek közül nem rossz... de nekem akkor se jött be annyira... nem hagyott mély nyomot...
VIszont a 28asok annál inkább... ha már "zombis" film😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Atisz
#61048
Uh, köszönöm, a Descent teljesen kiment a fejembõl, pedig az is nagy film, ha a közelmúlt horrorfilmterméseit nézzük.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#61047
Silány? Azért ezt gondold át szerintem. Azért írtam remake-et, mivel ha '78-ast írom (vagy akár a '68-ast), akkor jött volna a "jó-jó, de valami korunkbelit"...

Azt hiszem mindenki örülne, ha napjaink remake-dömpingjének képviselõi csak fele ilyen jól sikerültek lennének.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

SötétBarom
#61046
+1 egyetértés.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

wesker24
#61045
Ebben egyetértek meg is vettem eredetiben a Dawn Of The Dead 2004-es Dvd-t is 😄
#61044
silány másolat? :o

sosem láttam jobb remake-et, mint HH 2004 😉
wesker24
#61043
28 Days Later 28 Weeks Later Descent 1 The Thing Dawn of The Dead 2004
#61042
Többször nézõ alap zombifilm? Hát egy silány másolat hogy lehet ALAP?😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

Atisz
#61041
Pl. A Holtak Hajnala (a 2004-es remake, hogy ne menjünk annyira vissza). Többször nézhetõs alap zombifilm, a mûfaj összes jellegzetes elemével.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

tomsolo
#61040
<ÜL ÉS VÁRJA A JÓ HORRORT>

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

Atisz
#61039
Nem jó horrorokról volt szó? Ezek a filmek többnyire gusztustalanok, közük nem sok van a horrorhoz.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#61038
Igyekezni fogok a jövõben!
Gurren
#61037
évezred_oltása.txt

#61036
4 évesen ne nézz felnõtteknek szóló filmeket, mert ez lesz a vége.
#61035
Valószínû pont volt szabad 2-3 hónapjuk, egy kis költeni való pénzük, amit ha nem költenek el, vissza kell adózni(ilyesmi). Kerestek egy gyorsan leforgatható filmet és kész.
#61034
(kéjjel nappal)
Én akkor szoktam ilyeneket nézni, mikor annyira lefáradtam, h valami egyszerû kis filmet néznék, amiben semmi bonyolult eseménysorozat nincs.
Egynél többször nem lehet megnézni. Ezek egy hónap alatt összedobott kis jelentéktelen mozifilmek.
REALista
#61033
Nem értem hogy készülhetett el ez a film.Egyszerû mint egy fogpiszkáló kb a film fele azzal megy el hogy mutatják a vonatot alulról a sínek közé tett kamerákról meg a helikopterekrõl.Tök olyan mintha egy kezdõ rendezõ filmje lenne aki akciófilmeken nõt fel és azt hitte hogy képes lesz õ is összehozni egyet...

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

#61032
Én is fenntartásokkal ültem le megnézni. Aztán fel sem álltam a végéig, mert annyira izgultam (mármint a filmen).
Nekem tetszett!

PetruZ
#61031
Unstoppable (2010): Fene tudja, Tony Scott mit látott benne, hogy õ akarta megrendezni és másodvonalas (de ismertebb) színészek mellé miért akarta Denzel Washington-t egyik fõszereplõnek, de biztos volt rá oka, a film mindenesetre az n+1. rókabõr a vonatelszabadulós - hõsmegállítós témára. Még különösebben nem is nagyon látványos, és sztem nagyjából 10-15 perc alatt elintézhetõ lett volna az egész, de akkor nem lehetett volna másfél órára húzni. Egynek elmegy azért, végig lehet nézni, de fájdalmasan panel az egész, semmi új nincs benne. 5/10
precision
#61030
Red

Egyszer mindenképp nézhetõ, de nem egy maradandó alkotás 😊 A színészek miatt megéri megnézni 😊

6,5/10

Bazinga!

#61029
Knight and Day (Kéjjel Nappal)

Tom Cruise és Cameron Diaz készített a közepesnél jobb, de az csúcsot azért nem ostromló akcióblõdlit. A komolytalanság miatt többször a Mr. és Mrs. Smith jutott eszembe, ott volt hasonló se veled, se nélküled kapcsolat akcióköntösben.

Bár tele van logikátlanságokkal, legalább néhol igen látványos (bikafuttatás rlz ). Jobb lett, mint vártam, egyszeri megnézésre teljesen vállalható kikapcsolódás.

10/6
Hegi90
#61028
Splice

beteg :S <#csodalk><#csodalk>

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Klemice
#61027
Szellemlovas:
egy fostos szar az egész 10/1 pont, ráadásul 2 órás szar film

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

tomsolo
#61026
Nude Nuns with Big Guns


Volt olyan fos mint a Machete.

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo

Tatyla
#61025
ez se szar

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#61024
és ami alapján készült,mondjuk elõtte lehet be kellett volna cibálni 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Montanosz
#61023
Mein Führer - Die wirklich wahrste Wahrheit über Adolf Hitler

hát a führert láttuk már felemelkedõ gonosznak,véres kezû diktátornak, meg felelõségrevonástol rettegõ emberkének, hát most ,láthatjuk idiótának is, hát így se tûnt jobban szimpinek.
7/10 de még mindig charlie chaplin diktátora az etalon

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

precision
#61022
*Pilgrim

Bazinga!

precision
#61021
Scott Pilgrom vs The World

Nagy állatság! 😊 Tipikus agy kikapcs szem kinyit epic zúzás 😊

9/10

Bazinga!

mojito10
#61020
Ti láttátok a boszorkányvadászatot? Én azt hittem valami nagy film lesz. Egy esti programnak megfelel, de csalódnom kellett. Azt hittem ezekkel a színészekkel az élen, valami jobb film. Elég gyenge a sztori :S Szerintetek?

tomsolo
#61019
A trailert nézve tökre Audition koppintás.

Waiting for me /me. Uplay: tom.solo Steam: tom_solo