Filmek, amiket most láttunk...

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PetruZ
#60968
A The Color of Money nem volt rossz pool biliárdos témában és tele van nagy nevekkel is.
CSOCSO
#60967
avatar 3 oraja KEVES... ennek a 3 oraja tul sok.... erted?
Montanosz
#60966
remélem nem szûnt meg a hosszupuskasub<#wow1>

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

#60965
Gyógyegér vacsorára

Eléggé beteg film, de volt valami bája ahogy néztem. S. Carrelhez illet nagyon szerep, + Zac Vicces ember a Másnaposokból is eléggé beteg figura volt. Volt 1-2 jelenet amikor már a fejemhez kaptam, de nem tudom, hogy a röhögéstõl vagy a sokktól :-) pl: amikor Barry elhozta az ebédhez Paul Rudd "mennyasszonyát".

7/10
Seth
#60964
Vanishing on 7th Street

Uh, ez mi volt? Lehet volt vmi mondanivalója a filmnek,de nem esett le

értékelhetetlen/10

PSN ID.: Beegabor

Gurren
#60963
sorozatoknál is sokszor megöli a szinkron a karaktereket. pl. szinkronnal egyáltalán nem jön át a My Name Is Earl-bõl Randy karaktere, vagy a Big Bang Theory-ból Sheldoné.

Tikal
#60962
maradjon is titkos...<#conf>

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Kara kán
#60961
Ha filmbolond vagy, akkor titkos barlangomban a helyed.

Piszkáld te is az SG.hu-t, hogy teremtsenek lehet?séget egyes felhasználók tiltására!

böröczk
#60960
én is pont így vagyok ezzel, de tényleg vannak olyan filmek, amiket tilos leszinkronizálni (inglorious basterds, király beszéde például.), mégha az ember analfabéta is <#idiota>. egyszerûen meggyalázza az egészet, és a Kings speech-et nem tudom elképzelni más hanggal, mintha átvariálnák az egész filmet, megváltoztatja, elrontja azt.
sorozatoknál már más a helyzet, ott is sokan pampognak, hogy szinkron így meg úgy, de én például Femiligájt, Jóbarátokat, stb. simán megnézek szinkronosan is, remek magyar hangok léteznek szerencsére, csak vannak filmek, amik nem tûrnek az eredeti hangon kívül mást, ennyi. Mert a színészi játék 60-70 százaléka a hang, artikuláció, hozzá van nõve a színész pofázmányához.

Kumiho #2179

SötétBarom
#60959
Én úgy vettem észre, hogy sokat számít ki-hogyan tanult meg olvasni. Nekem például nem okoz gondot a felirat feldolgozása, oda se kell figyelnem rá, de van akinek koncentrálnia kell arra, hogy el tudja olvasni. Mondjuk én értem anélkül is (bár a REC meg az Engedj Be nézése közben sem jelentett problémát..), de ha az kötné le a figyelmem, hogy olvasok, én sem szívesen néznék úgy filmet.

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#60958
<#puszi>
böröczk
#60957
blablablabla

Kumiho #2179

#60956
"Ahh, de mit magyarázokén értetlen embernek, csak a billentyûket koptatom értelmetlen hozzászólásokra kommentelve, nagy a fórum állatkertje."

magadból indultál ki?! <#mf1>
#60955
jajajajajajajajajajajajaja :/

egyébként van olyan ember aki nemtud angolul és csak felirattal tudná nézni viszont úgy van vele,hogy filmet akar nézni és nem olvasni! van egy két ismerõs aki így gondolkozik ,pedig mondtam nekik h 1-2 feliratos filmet megnézne és rohadtul hozzátudna szokni és még élvezné is a filmet , néha jobban mint szinkronnal !
nem magamból indultam ki, csak éreztem h mit fogsz reagálni rá <#eplus2>
böröczk
#60954
Ahh, de mit magyarázokén értetlen embernek, csak a billentyûket koptatom értelmetlen hozzászólásokra kommentelve, nagy a fórum állatkertje.

Más:

Terrorbolygó.. Machete után már annyira nem jött be, volt benne pár nagy rész, röhejes meg undorító, szórakoztató, de Machete jobb. : )
úgyhogy egy olyan 6/10

Kumiho #2179

böröczk
#60953
belõled aztán árad az értelem, mint mindig.
igen, megverem õket, szerinted? számolj márel 10-ig (vagy 50-ig), mielõtt írsz valamit máskor, rendben?

Ha láttad volna a filmet, vagy akár a brigantikat, tudhatnád mennyi múlik az eredeti hangon, hiszen az is a színészi játék része.
Colin Firth pedig zseniális, és egy szinkronszínész se tudja visszaadni azt, amit õ nyújt ebben a filmben, de talán még õ maga se mégegyszer : D
Idõs néni az szappanoperát néz, ne bohóckodj. Amelyik meg mûveltebb, az képes olvasni hozzá a feliratot, bármennyire elcsodálkoztató, vagy talán magadból indultál ki? Nem minden filmnél ilyen véresen komoly ez a szinkron dolog, egy vígjátékot nem bánom, ha leszinkronizálnak, ugyanis van rengeteg rohadt jó magyar hang, amiket még az eredeti hangoknál is jobban szeretek (pl Jóbarátok egy két karaktere), de még a Family Guy szinkronjait is pöpecül eltalálták, mondjuk azt is jobb szeretem eredeti hangon.

Kumiho #2179

#60952
Jáááááj! Miért vesz mostanában mindenki mindent trollkodásnak?
POÉN... tudod van ez a szép magyar szó... poénnak szántam... szeretem én is a biliárdot és eszem ágában nem volt lebeszélni róla😛

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

TaRka0107
#60951
Láttam már vagy 20-szor! De most nagyon megtetszett a biliárd, mindenhéten kétszer szoktunk járni! Attól mert te nem szereted a biliárdot attól még más szeretheti! Egyébként meg szoktam pokerezni is interneten.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#60950
Nézd meg a Pókerarcokat... aztán rájössz, hogy az jobb sport😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#60949
mi lesz ha lemerik? megvered õket? 😄DDD
most egy idõs néni h a faszba nézze meg? egyértelmü h szinkronnal...
TaRka0107
#60948
Sziasztok! Biliárdos vagy snookeres vagy ehhez hasonló film létezik?😄 Pool hall junkies-t (Biliárd életre halálra) már láttam.

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

böröczk
#60947
<#eljen><#eljen>

ha ezt a filmet le merik szinkronizálni.. márpedig amekkora kretén népség ,ennek is az lesz a sorsa, mint az Inglorious Basterds-nek.

no mindegy, a Király beszéde zseniális (nyilván Geoffry Rush és Colin Firth nélkül nem lenne az), rég láttam ilyen JÓ filmet,
remélem, idén ez az angol-ausztrál remekmû tarol az Akadémiánál is..

Kumiho #2179

böröczk
#60946
tudod, hogy az Akadémia mit csipáz, ne csodálkozz.

Én nem ismerem mondjuk a sztorit, meg semmit, annyit tudok, hogy Bale-t díjra jelölték, és hogy meg akarom nézni a filmet.

Kumiho #2179

böröczk
#60945
A király beszéde

10/10

Kumiho #2179

fifi
#60944
vagy a Sátántangóról...

Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...

#60943
Hosszú film?
Huszadik századról hallottál már?😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

kastil
#60942
Nekem erre egy linket valaki dobhatna üziben, rohadtul felkeltette érdeklõdésem de nem találom, ncore meg jelenleg nem elérhetõ. 😞

#60941
Gacy House

Ez jó film volt. Olyan stílus mint a Blair Witch vagy mint a Paranormal Activity. Igaz Asylum film, de nekem nagyon tetszett, jó ötletek voltak ebben is. Többet nem fogom megnézni, de jöhetnek az ilyen filmek még.
#60940
ja vki mondta h 3órás a film? 😮
wtf??????
anno a gyürük ura 1et elkezdtem nézni na mondom mindjart vége, aztán hoppp csak a felénél járunk xD
Tyler1
#60939
The Fighter

Mi ez vmi Kusturica film? A fejemet fogtam komolyan, hogy lehet ilyen emberekrõl filmet forgatni? Mint a Blöffben a cigányok, csak majd 2 órán keresztül. Kibaszott nagy csalódás, meg az is, h legjobb filmre jelölték. Egyedül Bale jelölése megérdemelt, de az övé is csak azért, mert egy fostalicska ember karakteréért csontig fogyott.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#60938
lol elsõre azt hittem a spurs játékosáról beszélsz 😄D elolvastam az elõzményt akkor látom h batmanrõl van szó XD
#60937
Bale egy vígjátékban? Lol😄

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

#60936
The Fighter

Hát õõõ, ez elég furcsa film. Bale "Batman" jelenetein szinte csak röhögni lehet azzal a sapkával a fején(csinálhatna már egy vígjátékot is), a film többi része pedig egy átlagos dráma, tele unalmasabbnál unalmasabb részekkel. Jobbnak reméltem.
CSOCSO
#60935
komedia? komedia nem volt benne csak bugyutasag.
#60934
<#eljen>én 15 percet bírtam, egyetértek..

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

Sir Quno Jedi
#60933
Ez egy vígjáték aka komédia. Tök jól kifiguráz számos filmet a témában.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Megtörhetetlen
#60932
Tegnap láttam az egyik videót de én azt hittem ez csak valami poén film, de ezek szerint még tetszik is a népnek 😄 Mondjuk Indiai filmekhez képest meglehetõsen profi benne a CGI 😉

A Lovas Gif meg ULTRA BRUTÁL 10 percig néztem és röhögtem sírva😄

fry day fry day sálálálláláá

Montanosz
#60931
Tali Ihantala

Volt már egy finn film az 1940-es harcokról, ez pedig 1944-be visz minket. Hasonló minõség (és hosszúság<#vigyor4>)
Ez is 8/10 simán.<#vigyor4>

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

Montanosz
#60930
Sokáig ez volt a nagy kedvencem, legalább évente megnézem egyszer))

http://www.kompletta.hu/ http://yanet.hu/

[HUN]Crassus
#60929
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a végén a CIA-s csóka arról beszél,hogy õk szerveznek terror akciót a saját országuk ellen,hogy így szedjenek ki pénzt a költségvetésbõl...."természetesen" muzulmán köntösbe bújtatva és még mondja,hogy milyen nehéz 4000 ember halálát megtervezni...nem vagyok egy nagy összesküvés elmélet gyártó,de sajnos lásd szeptember 11-ét....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#60928
Utánunk a tûzözön / The Long Kiss Goodnight (1996)

wow milyen gyöngyszemeket lehet még találni! egy fain 90-es évek akció mozi! hatalmas Samuel-es beszólásokkal!😊

8/10

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

CSOCSO
#60927
hat ez a bollywoodi robotos film kuuuuurvahosszu volt. Egyaltalan nem tetszett nagyon. Volt benne 5 tancos jelenet amibol ketto egesz jo volt de azok is tul hosszuak es a kozepe fele mar remegett a kezem es mar nyomkodtam a >> gombot... Amugy a robotos tancos resz volt jo meg a tollas kilimanjaros resz is tetszett. De a tobbi?😞
Szvsz azt a ket klippet is csak a csaj miatt lehet vegignezni!
A csaj gyonyoru benne, vitazni badarsag lenne 😄

A filmben sok baromsag van. Kivancsi lennek, hogy valami cenzurazott verziot neztem vagy ennyire be volt szivva a rendezo, hogy az egyik pillanatban valakinek szetcsaptak a fejet es kipukkant a feje mint egy lufi de kozben a halott testen meg ott van a sertetlen fej?!?!?!
Meg amikor a mercit telibeverik es kiugrik a lampaja es szakad a motorhazteto stb de a kov kepen csak lotyog az elso lokos es minden a helyen. WTF?!?!?!??! Az utcso 30 ora tenyleg nagy badarsag.

5/10 es ebben mar benne van az extra pont a csaj ket szemeert.


3 idiots legalabb teljesen jo es nezheto film volt.
#60926
The King's speech
Nagyszerû színészi játék, élvezetes párbeszédek.Mindhárom fõszereplõ megérdemelte az Oscar jelölést,Colin Firth meg egyenesen zseniálisan hozta a dadogós herceget/királyt,megérdemelné az Oscar díjat!

9/10

http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

CSOCSO
#60925
jezusom😄 ez is tele van a faszanyos baromsagokkal 😄 de azert meglesem. A 3 idiots teljesen kulturalt-baromsag mentes bollywoodi film volt. Teljesen meglepett a sok retardalt indiai trailerek utan.
CSOCSO
#60924
ha bollywoodi filmeket szereted lesd meg a 3 idiots filmet is. nagyon jo volt.


link
Sir Quno Jedi
#60923
Jó lenne, ha jönne moziba hozzánk is, mert én szívesen beülnék rá, hogy teljes pompájában élvezhessem.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Sir Quno Jedi
#60922
A trailerek/összevágások nem adják vissza a film kedvességét, mivel az akciórészek egy részét ragadják ki öncélúan. Nekem sokkal jobban tetszettek benne az emberi (roboti?) részek, mikor a gép szocializációját kísérhetjük figyelemmel a kissé talán túlontúl is harsányan élõ humanoidok között.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Tikal
#60921
Simán veri a Transformerst 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Sir Quno Jedi
#60920
Endhiran (2010)

Nos ez egész szórakoztató és látványos volt, mindemellett tanulságos és érdekes. Részemrõl még a zenés-táncos kötelezõ betétekbe is belenéztem, némelyik igen poénos (jedisen bexartam). Jönnek fel a bollywoodiak nagyon. Ez egy egész korrekt robotos film. Belekevernek szinte mindent, a terminátortól, az én a roboton át, a 200 éves emberig mindent. DE jól csinálják. Fõszereplõk szerethetõek, a sztori vicces és nem unalmas cseppet sem.

IMDB-n 7.3-mon áll ami esetünkben szerintem bõven megérdemelt.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

dartonita
#60919
Scott Pilgrim vs ...
Hat ez utott!Meghozza nem is akarmekkorat.Feloraig sem birtam nezni,egeszen elkepesztoen rossz.Szamomra ertekelhetetlen.
0/10