1737
Könyvek, könyvek, könyvek...
  • bfbc2
    #1656
  • chhaya #1655
    John Grisham: Ha ölni kell
  • Calver
    #1654
    China Miéville - Perdido pályaudvar, végállomás
  • jimmyfree
    #1653
    Soós Dániel - Feszült lazaság, avagy az arany színjátéka

    A fények kialszanak. A szobát csak pár gyertya világítja be. Egy vén, bölcs bagoly fellapozza mesekönyvét, és szemünk előtt megelevenedik a varázslat… Ez a krimi-mese a különös nevű Paralelogramma Erdőben játszódik. A szereplői állatok, akik két lábon járnak, öltözködnek, beszélnek, konspirálnak, bűnöznek, szóval, akár az emberek… A történet két balfék bűnözőről szól, akik mertek nagyokat álmodni. Kész is lett a terv, és a nagy álom megvalósulni látszott. Az áhított vagyon és gondtalan élet helyett azonban a nyakukba szakadt egy zongorával álcázott öngyilkosság, egy nimfomániás újságíró, egy mindenre elszánt nyomozó, egy erdei maffiavezér, meg annak tolószékes lánya, és a Die Hard fedőnevű titkos ügynök. Ebben a történetben tényleg a nyúl viszi a vadászpuskát, és semmi sem az, aminek látszik. Vagy minden az. Egy féktelen krimi, mely önmagát írja-alakítja, és ennek köszönhetően semmi sem úgy alakul, ahogy azt írója szeretné...
  • Anonymusx
    #1652
    Valakinek nincs eladó jó állapotban lévő Asimov teljes Alapítvány – Birodalom – Robot univerzuma “A” kiegészítő kötete?
  • Fernandooo #1651
    Bernie Ecclestone titkos élete

    Ha ezt elolvasod, rájössz arra, hogy az F1 létezésétől kezdve a megszünés határán billegett, és ez vélhetően most is így van. Bernie meg... Hát eléggé kettős személyiség, de tény, hogy sokkal inkább volt egy tisztességtelen szemétláda és egy kiállhatatlan partner, mint egy becsületes és jószándékú üzletember. Az F1 csak azért létezik, mert neki az hasznot hoz. VIlágosan kiderül, hogy ez csak róla szól igazából. Kissé kiábrándító ez a könyv, sok illúziót elvesz az embertől.
  • ManoNegra
    #1650
    Salman Rushdie Az éjfél gyermekei

    India és Pakisztán történelmébe oltott családregény, fanyar humorral, komor csattanókkal, némi misztériummal és pszichedelikummal.
  • davidragon
    #1649
    Pierce Brown: Vörös lázadás
  • tutituti
    #1648
    Stephen King Setét torony 7. része + utazás közben Lois Lowry - Valahol, messze (Az emlékek őre 2.)
  • chhaya #1647
    Stephen King: 11/22/63
  • Smithie
    #1646
    Arthur C. Clarke

    A space odyssey trilogy


    Nem tudom letenni olyan jo, hogy maradt ez ki eddig nem ertem...
  • Calver
    #1645
    H.P. Lovecraft - A tenger misztériumai, avagy:

    - A templom
    - Dagon
    - Árnyék Innsmouth fölött
    - Cthulhu hívása (jön most)

    és kurvajók.
  • Wking
    #1644
    Rick Yancey: Az Ötödik Hullám
    Vhogy mindig megfog a téma, kíváncsi vagyok majd a filmre, ha elkészül.
  • ManoNegra
    #1643
    Kodolányi János: Új ég új föld. Ez négy kötetet magába foglaló sorozat második része, mindegyik rész egy világkorszaknak- Utnapistim az ikrek, Gilgames a bika, Mózes a kos és Jézus a halak - kultikus figurájának életét mutatja be.

    Ez a harmadik amit a sorozatból olvasok, és valami hihetetlenül jó mind, zseniális író!
  • Lazarus
    #1642
    Isaac Asimov: Nemesis
    Ez is beindítja kicsit a képzelőerőt, de még mindig a Fantastic Voyage volt a legjobb tőle
  • DarkHorSe
    #1641
    ki is olvastam, nagyon jo konyv
  • DarkHorSe
    #1640
    Alexandr Szolzsenyicin: Ivan Gyenyiszovics egy napja
  • QuippeR
    #1639
    nagyjából sehol, néha lfg.hu apróhirdetések között felbukkan egy-egy darab aranyáron.
  • krisz073
    #1638
    Sziasztok,

    Alexandra Online webshop-a igen kedvező áron sikerült hozzájutni Steven Erikson : A Malazai Bukottak Könyvének regéje pár kötetéhez, viszont az első ( A Hold udvara) és a harmadik ( A jég emlékezete ) kötetet én sehol nem találom. Esetleg valakinek ötlete, hogy honnan tudnám megszerezni ezt a 2 kötetet?
    Utoljára szerkesztette: krisz073, 2014.08.21. 15:49:11
  • mikike
    #1637

    Egyik kedvenc érdeklődési területem az életek közötti élet.
    Ez a könyv ismerkedőknek szól, de mivel már elég sokat tudok a témáról, így nekem kicsit lassú. De már végigolvasom, hiszen a végéig nem lehet tudni, mikor jön olyan információ, ami tovább tágítja a látókörömet.
  • shaba23 #1636
    WH40k Eisenhorn trilogia
    Dune: A Buteri dzsihad
  • Különc
    #1635
    Thomas Harris: Vörös sárkány
    A bárányok hallgatnak

    George R. R. Martin: Királyok csatája
    Kardok vihara
  • tomsolo
    #1634
    Utolsó/Nappali/Éjszakai Őrség

    Meglepően élvezem...
  • chhaya #1633
    Stephen King: Végítélet
  • chhaya #1632

    E-olvasóra letöltöttem majdnem az összes Kinget, amit eddig nem olvastam, két napig csak azon szenvedtem, hogy melyikkel folytassam a sort... First world problems
  • Calver
    #1631
  • chhaya #1630
    Stephen King: AZ
  • ManoNegra
    #1629
    Ha megvan valakinek Vaszilij Akszjonov: Moszkvai történet c. könyve, és megválna tőle, az kérem írjon nekem privátot!
  • Wéder95
    #1628
    ezt https://www.facebook.com/pages/Sz%C3%A1jmon-b%C3%A1csi/374690262671443?ref=ts&fref=ts
  • chhaya #1627
    Stieg Larsson: A tetovált lány
  • kamionosjoe
    #1626
    Nem azt mondtam, hogy nem jó, hanem, hogy nekem nem tetszett.

    Ja igen, előtte még Aldous Huxley: Pont és ellenpont című regényét is elolvastam.
  • videobaby
    #1625
    pedig teljesen jó.
  • kamionosjoe
    #1624
    E.L.James: A szürke ötven árnyalata

    Nekem nem igazán tetszett.
  • chhaya #1623
    Audrey Niffenegger: Az időutazó felesége
  • Voltan
    #1622
    Sandy Mitchell : The Emperor´s Finest
  • HuAn82
    #1621
    Dimitrij Gluhovszkij - Metró 2033
  • ManoNegra
    #1620
    Tormay Cécile Az ősi küldött

    Még csak most kezdtem, de érzem hogy tetszeni fog!
  • Kelep
    #1619
    moderálva
  • zoliapu
    #1618
    Lissa Price: A testbérlők
  • Tsol
    #1617
    Douglas Adams: Viszlát, és kösz a halakat!