77
  • Fatality
    #2
    Bunny ezeket is lehet látni ill. kapni nálunk, de ezekszerint nem nézted meg a cikk utolsó oldalán lévő táblázatot. (Herta, Pixel)
  • GuMiSZu
    #9
    olynan kazettás kütyű már régen van csak gagyi FLASH rammal...
  • fotel
    #14
    a válasz minidisc....

    az megodlotta am réet és kapacitásproblémákat

    és kicsit olcsóbb...
  • Tomcat.no1
    #17
    Nos nekem van egy LENOXX márkájú Disckman-em. Ez a gyárilag hozzá mellékelt 2db ceruza aksival 4óránál valamivel többet bír (850mAh)!!! Megjeleníti az mp3 ID3 tag -ját 1 sorban, futófényként. A kaszni le van kerekítve ott ahol csak lehet viszont az igaz, hogy vagy 1.5cm vastag.
    Én személyszerint azért komálo jobban a CD-s mp3 játszókat, mert
    1. van CD íróm
    2. már 300HUF -ért lehet kapni újraírható CD-t
    3. megtudom halgatni benne a normál Audio CD-t

    Amit kaptam a cuccoshoz:
    2db ceruza aksi
    1db 4.5v-os adapter/töltő
    1db fülhalgató
    1db autós kazettás átalakító

  • Tomcat.no1
    #18
    valamit:
    1db RCA átalakító
    1db szivargyújtó tápellátó adapter
  • Tomcat.no1
    #19
    Ja! Amúgy én is a flash memóriát komálnám igazán de hát sajnos az még elég drága :(
  • Fatality
    #24
    Minek teszteljenek olyan terméket, amit nem lehet kapni nálunk? Annak mi értelme?
  • Laalee
    #26
    a discman is tömöritessel eri el a 74 perces kapacitasat, tehat mp3 eseteben nem igazan jöhet szoba.
    a fasza a 8 centis lemezeket hasznalo mp3 lejatszo meretre is kicsi kapacitasra is jo media arban is kivallo.
  • Tomcat.no1
    #32
    Az lehet, hogy az én LENOXX CD/MP3 player-em csak 4.5 órát bír egy 850mAh-es aksival, de viszont 150db zene fér rá egy CD-re (10-15 óra) és ezt a mennyiséget az íróm megírja CD RW-re 15p alatt! Arrol nem is beszélve, hogy a normál Audio CD-ket is le tudom játszani vele (ez setben én több mint 15 órát nyomattam).
    Egyébként most a MeMa-ban 4db 900mAh-ás (NiCu; hama) cerka aksit 1365HUF -ért fosztogatnak! Veszek is, bár a cuccoshoz kaptam 2db 850mAh-ás aksit meg volt is egy pár panasonic 800mAh-as...

    Viszont egy érdekesség!: kaptam egy pár zsír új Wonder (gagyi) elemet és ezekel a szarokkal alig ment 1.5 órát (természetesen mp3-ba) :)
    Én úgy sejtettem, hogy az aksik az elemek teljesítménye alatt vannak, de úgynézki ezen állítás alol kivételnek minősűlnek az ilyan gagyi elemek!!! :)

    A "noname" lejátszók lejátszásközbeni megakadásáról meg csak annyit, hogy nekem néha előfordúl, hogy megakad de ez csak bekapcsoláskor tapasztalom néha és erre is megoldás ha benyopmom a pause-t, majd 2-3mp múlva play és minden ok!
    Egyébként én a BKV-n szoktam töbnyire halgatni, de amikor a kocsiba halgatom ott semmilyen akadozgatás nem jön elő!!!!! (a kocsi szetnek köszönhetően az akkuk élettartalma nem jelent gondot!!!! És ha nem használom a cuccost akkor még tölthetem is a kocsiról az aksikat!
  • AnarchoiD
    #33
    terratec jo cuccokat csinalt eddigis (hangkartyakra gondolok;) ez a cuccuk is meggyozo.. hmmm asszem szakitok enis 1-et ;)
  • Fatality
    #38
    A cikk végén lévő táblázatban benne van. Csak ugye aki nem olvassa el a cikket csak kérdez...
  • fotel
    #43
    Találtam valamit

    Sony MZ-N1

    Minidisc, USB másolhatsz rá mp3 filokat, egy lemezen ha 192es mp3 minőséget akar visszakapni 2 és fél óra tárolható, 16szoros sebességgel a real time-hoz képest másolható rá a cucc

    Egy lemez 3-400ft
    újraírható
    kicsi mint állat
    nagyon jó

    van még rajta optikai bemenet
    és pl másolásvédett cd-t optikain rácopyzol hifiről és aztán meg az mdről gépre másolod, és le is rippelted a másolásvédett cd-t :)))

    TYPE-R tömörítés, nem rossz hangja van az tuti

    Ha megjelenik lenne egy eladó MZr-900-am :)))
  • fotel
    #44
    A távirányítóról meg annyit hogy, akinek nicns az szídja:)

    Elég cool dolog
  • gz8
    #66
    Szilya Kabos! Itten is előfordulsz?
  • Istju
    #69
    Üdvözlök mindenkit!
    Először járok itt ebben a fórumban.
    Sokat segített mindenki-de főleg Breki- az mp3CD lejátszó márkám kiválsztásában.Köszönet érte.
    Nos kaptam egy PHILIPS EXP 521-est, amivel ngyon meg vagyok elégedve(hangminőség, id3,tartozékok stb), az viszont már nekem(negyven éves fejjel)kicsit sok, hogy játszani is lehet vele, de jó tanulóként ebbe is bele fogok szokni.
    PS:ára a METRO-ban 30000Ft,EU-ban 149 Euro.
  • chad02
    #70
    Hello Mindenki!

    Szeretnék érdeklődni, hogy van-e valakinek MPio FG-100-as Mp3 lejátszója? Ha valakinek van az esetleg ha lenne kedves leírni róla a véleményét azt megköszönném!

    Hy Everybody.
  • Ditta18
    #71
    Helló!
    Most szántam rá magam, hogy vegyek egy memóriás lejátszót. Hogy melyiket az még nem tudom! Én mindíg a márkára megyek. Nem tudom ezek az MPIO, iRiver és társai milyen tarósak lehetnek. Legjobban a Samsung Yepp T6X 512MB -os tetszik. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Szerintetek milyen? Elég hangos, hibái, jó tulajdonságai, menüje, kezelhetősége stb....
    Mi a különbség ezek között?:
    -Samsung Yepp T6V
    -Samsung Yepp T6X
    -Samsung Yepp T6Z

  • darthw
    #72
    Hello! van egy Dimarson DM-10512-es 512mb-os mp3 lejátszóm, és ha kb. 200megánál több cuccot rakok rá az adat megsérül a zene pedig elkezd ugrálni 5-10 másodpercenként, teljesen élvezhetetlenné válik az egész... valaki tudna segíteni?
  • darthw
    #73
    mi a vélemény a Telstar UFM 661 1gb-os kiszerelésről? vagy ha nagyon rossz valaki hasonló árban tud ajánlani jobbat?
  • xBobtailx
    #74
    Sziasztok!
    Nekem nagyon sűrgősen kellene Samsung K5-s mp3 lejátszóhoz USB kábel, mert ellopták...a fényképezőmet is, így nem tudok képet csinálni a csatlakozóról, de találtam neten. Holt tudnék venni?


    Előre is köszönöm!
  • Ice Cortez
    #75


    Eladó egy használt, jó állapotú, 1GB-os fekete színű Stormblue AV700-as Audio/Video Player minden gyári tartozékával dobozban, frissített szoftverrel!

    Irány ár: 18 ezer Forint

    Ha valakit érdekel: itt nézzen körül!
  • asdasddsadsa
    #76
    Tudja valaki hogy van-e valami különbség a fehér és fekete ipod classic közt? Alapvetően nem kérdeznék ilyen hülyeséget, de az egyik internetes árházban (pixmania) a fekete olcsóbb mint a fehér.
  • kriszta111
    #77
    sziasztok! kaptam egy samsung YP-U3-as mp-3 lejátszót, és az vele a problémám, hogy: rakok rá zenét és amikor bekapcsolom azt írja ki, hogy no resource data the player is off és nem kapcsol be a készülék. tudna nekem valaki segíteni, hogy hogyan tudnám beüzemelni? előre is köszönöm