World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Narxis
#123785
Minden fõvárosban van egy weapon master, asszem Darnában tudod az íjat tanulni. Ha nem találod a weapon mastert megkérdezel egy õrt.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#123784
Hello!

Kérdeznék valamit: Draenei hunterként tudok bow-ot használni? Ha igen hogyan tudom megtanulni?
A segítséget elõre is köszönöm...
Narxis
#123783
A tört verzióról ne itt keress infót!
Itt mindenki eredetivel játszik és nem fog segíteni!

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#123782
És a lan az van az apaljátékhoz vagy kell valami patch vagy van egyáltalán????

Narxis
#123781
huncsati > all

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

tegla
#123780
Magyaritás nincs és remélem nem is lesz soha semmilyen mmo-hoz...elég a huncsati...

Azt mesélik, ha Chuck Norris betesz a dvd lejátszóba egy szalámit, akkor visszatudja nézni a disznóvágást......:D

#123779
magyarítás nincs, és piros felirat a banneren

#123778
a wow támogatja a wide felbontásokat, marha jól is néz ki benne, mivel így nagyobb a terület amit látsz, több hely van addonokat pakolászni, ikonokat, stb, szerinem jó dolog
viszont a többi játék nem nagyon támogatja, úgyhogy azokat meg vagy ablakban, vagy fekete sávval oldalt kell futtatni, nem tudod kihasználni... a wide monitor nagy elõnye a toolbaros alkalmazásoknál jön elõ, mint például a photoshop, vagy a programfejlesztõ eszközök...
Persze minden ár és anyagi lehetõségek kérdése, meg hogy mennyit wowozol... és hogy esetleg van-e más program amivel ki tudod használni

#123777
Helló a játékhoz van magyarítás?? a lan hogy van kell 1 patch hozzá vagy van alap játékhoz??? ha kell valami patch vagy van magyarítás küldjetek már linket léci köszi

#123776
Ki tudja, hogy a Wownak mennyire alkalmas egy 22 colos 16:9-es képarányú monitor? Vagy egyáltalán a játékokra.. Köszi elõre is!
tigeroo
#123775
nemhiszem, jön az új kieg ,és az új "beetetés"...
lehet hogy a wotlk utáni kiegészítõben már ingyenes lesz az alapjáték (nem 10napos trial hanem 30<#smile>)
#123774
én bloodscalpon játszottam régen, csak azért untam meg mert egy olyan guildba voltam ahol jobban cuccolt és nagyobb tudású hunterek voltak mint én.. ez tény és való, hogy ha kapsz/veszel egy lv70es karit és elõte nem wowoztál akkor nem fogsz megtanulni játszani vele.. de nem tudom hogy milyen a hangulat ( milyen felszereltségû klánok vannak és mennyire segítõ készek) 😊

edios
#123773
Legtöbb magyar arathoron(pve) és bloodscalpon(pvp) van úgy tudom.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#123772

World of WarCraft

Alapjáték, DVD-ROM kiadás, Internet kell hozzá, havidíjas

Ára: 2 990 Ft (AKCIÓ!)

Ezt a cdgalaxis holnapján olvastam de akkor gondolom országszerte ennyibe kerül.Most ez az akció ez milyenfajta akció? Lehet késõbb vissza felemerik az árát?<#heureka><#kerdes>

Get a life!

#123771
Egyszerû , van karakter szint meg van az itemeknek is szintjük.Ez nem azt jelzi hogy hányas szintû kari használhatja hanem egyszerûen számmal kifelyezett érték hogy mennyire jó a cucc(vagy valami ilyesmi😊.

"vessetek a mókusok közé" :)

Tatyla
#123770
egy 70-es epic cuccnak lehet az item level szinje mondjuk 157 szerintem valamit benéztél...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#123769
úhhhh ennyire ne legyé má nyomi kérlek.... szerinted a hivatalos adatokat (fogjuk rá hogy hivatalosak, mint pl a wowhead, thottbot) az illegális private szerverekrõl szerzik?

De inkább nem szólok bele mert én is nyomi leszek XD

bAguziB2
#123768
sziasztok. olvastam hogy vannak lvl 157-es cuccok.azt akarom kérdezni hogy ezt a szintet csak private serveren lehet elérni?
köszi

#123767
Talán elfelejtettem vissza olvasni mert nem nagyon érek rá, vagy esetleg nem láttam.De megköszönném ha még1x leirnád akkor

Get a life!

#123766
igen ez a másik fele XD

Magh
#123765
Egy resto druid magában csak lelki terrorra alkalmas, mert egy félórás harc mindenkit demoralizál.

The Garrett
#123764
jezusom. 😄

Resto druid = group pvp. Fogsz magad mellé egy warriort, és nem tud megölni titeket semmi. 😊
resto druidaként egyedül nem fogsz tudni semmit csinálni 1v1 ben.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#123763
resto balance hibrid és megvan oldva 😄
csak simán resto nem elég mert egyszer ugyis elfogy a mana vagy elszívják, vagy silence és szophatod a heal-t 😄

#123762
hellósztok lenne 1 kérdésem szerintetek a resto druid milyen pvp re??? mert ha eléggé kiheleli magát meg jó a mana regen akkor az sztem jónak számít nektek mi a véleményetek? resto vs balance a jobb?
#123761
sziasztok
én még új vagyok itt és nem igazán írtam ide:/ régen wowoztam vagyis kaptam egy lv70es nightelf huntert de azzal ugy éreztem, hogy kimaradok minden jóból és nem is igazán tudtam úgy wowozni mint szerettem volna és ez csak a tapasztalatlanságnak köszönhettem, na mind1. most újra szeretnék elkezdeni wowzni de nem tudom hogy egyáltalán hol kellene.. csak attól félek hogyha egy adott szerveren kezdek egy uj karaktert és nem lesz aki segítsen :/ ezért szeretnélek titeket megkérdezni, hogy ti hol játszotok vagy hol van egy jó társaság aki már komolyabban ûzi az ipart😊
igaz még abban sem vagyok biztos, hogy mit kezdjek :/
1. ally/horda ?
2. pala/priest ? ( elsõdleges cél a gyors fejlõdés)

#123760
képrejtvény

#123759
egyszer már kérdezted
egyszer már válaszoltam
de nem írtál rá semmit
lehet hogy azt a megoldást választottad h leszarsz?
ha csak kérdezõsködsz, de valaki válaszol, baszol rá, inkább tovább szpemmeled a fórumot, milyen segítséget vársz, úgy õszintén?
ha bloggolni szeretnél, az nem itt van

#123758
Srácok 2hete ellopták az accomat. 4napja irtam blizznek a web-forumon kitöltöttem minden szar adatot+fényképes igazolványt is kültem amin a játék van, és semmi, 4napja basznak irni lehet h inkább azt a megoldást választották h leszarnak ?? Vagy ha mégsem, várhatóan mikor fognak visszairni?...<#falbav><#fejvakaras>

Get a life!

#123757
repair.exe

sector512
#123756
Gondolom nem nézted meg mindegyiket, mert ha eredeti a játékod és megtanultad használni a fegyvert 100% hogy van olyan ikon, tehát csak figyelmetlen vagy.

PSN: s3ctorHU

#123755
Mé, szerinted nem néztem meg mindegyiket? Csak mertem megkérdezni, hátha valakinek is volt már ijenhez hasonló, és tud segíteni.

sector512
#123754
Könyörgöm nézd már meg mindegyik ikont mielõtt ilyeneket írsz 😊

PSN: s3ctorHU

#123753
szia,
blizz bácsi azt mondta hogy majd jön, de elõtte két héttel mindenképp szólni fognak. Ha szólnak, akkor úgyis mindenki errõl fog beszélni, amíg meg nem, senki se tud többet, minden csak spekuláció

#123752
Erre már én is rájottem, csak az a baj nincs shoot ikon xD

#123751
Rakd ki a shot ikont a spellbookból és azt használd.
#123750
Csá! Nekem csak annyi a gondom, hogy rúgóval megtanultam használni az íjat, a tárgyat és a lõszert is behejeztem a hejére, de nem tuom hogy kell használni. Pls segítsetek! (És bocs, ha ez alap, még kezdõ vok.)

FaCtor014
#123749
hali
vki meg tudná mondani h mikor jön ki kb. az S4? mert eddig nemnagyon tudták megmondani kb. se.. 😞

Maffiozo Factor|lvl 3|tel:42991

Shortstop
#123748
nyár közepén miért nem a csajokat hajkurásszátok meg sportoltok? :S

persze nem az én dolgom de ez elszomorító

Narxis
#123747
Gépet kell vinni vagy lesz? Amúgy meg lehetne pl. olyan hogy frakciókra osztjuk a tábort, én lennék a gnómokkal, nagyon szívesen és betámadhatnánk egymást így meg ilyenek.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

PiszkosFred
#123746
Tehenboritgatas mint versenyszam lesz vajon?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Lacee
#123745
wow versenyhét? ki bírja legtovább pisiszünet nélkül a gép elõtt ücsörgést, meg ilyenek?

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

BEAST
#123744
rohatt 😞

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#123743
en a te postodra reagáltam csak félrenyomtam... most kiderült milyen szemet vaty!

V9ykn8_TZL0

BEAST
#123742
valahogy en is igy reagaltam, de nem akartam szemet lenni :C

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#123741
😄DDDDDD

V9ykn8_TZL0

#123740
Sziasztok! Július 21-27 ig megrendezésre kerül az 1. Miskolci World of Warcraft tábor, találkozó és versenyhét. Ha szeretnéd próbára tenni képességeid, vagy a haverokkal eltölteni egy jó hetet a WOW társaságában, akkor jelentkezz. információ: wowtabor.uw.hu
BEAST
#123739
Ket kulon vilag, ha birod a monoton xpzest, es/vagy hajlando vagy botozni a siker erdekeben akkor L2, mert ott sokkal izgalmasabb a pvp ... wownak ellenben van egy jo tortenete, egy szep vilaga... ha nem szazadjara csinalod akkor a questek is jok 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Zsoltika 007
#123738
Ehh sry. 😊

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

PiszkosFred
#123737
No akkor megint fuss neki, de most a valasz "XY" reszre is pillants oda 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Zsoltika 007
#123736
Nem elõásom csak kérdezem olyan emberektõl akik ismerik mind2-t. Tudom hogy vannak fanboyok 0 iq-val de sztem értelmes ember módjára is meg lehet válaszolni a kérdést...

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360