World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#123735
Akkor ne donts. Ugye van annyi eszed(?!), hogy nem asol elo egy olyan temat, ami mar 2-3 eve is unalmas, baromsag es total ertelmetlen volt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Zsoltika 007
#123734
Wow-nak mennyi most a havidíja? (Ha bankkártyával fizetném.) Én most azon agyalok hogy Wow vagy Lineage 2. Eddig csak a wowot próbáltam az tetszik is.

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

Narxis
#123733
WoW, én kipróbáltam Guild Warst de baromi unalmas, viszont baromi szép.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#123732
Segitsetek nekem kérlek titeket !! nem birok dönteni

Get a life!

edios
#123731
Szépen megyek át menethilbõl hajókával auberdine felé, loading képernyõnél hibaüzi, kilépés.<#csodalk>
Elsõ komolyabb errorom<#pias>

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Narxis
#123730
ratyi > all

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Davidus
#123729
meszaros2008erno😄

V9ykn8_TZL0

[HUN]Crassus
#123728
"kiásattad" "kiásattad" "kiásattad" "kiásattad"

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Lynx_TWL
#123727
trilliant akartam volna mondani, mert nekem is azon belüo van icq, te itt annyi ratyi van, hogy azt se tudja mi az.

trillian > all

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Narxis
#123726
vótmá

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Mighty
#123725

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#123724
Sziasztok, segitséget szeretnék kérni wow error ügyben. szóval nem régótaa játszok ugy 1 honapja könö és nem is volt eddig semmi gond de az utobbi 1-2 hétben folyton error-om van... van olyan h bemegyek instába error és utána belépek error még annyit se látok h h vagyok csak épp betölt és error...szoval a segitségeteket kérném hogy van-e vmi ötletetek mit csinálhatnék :/
tigeroo
#123723
ájszíkjú

(vagy trilian)
Lynx_TWL
#123722
a prok icq-t használnak.

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

QuippeR
#123721
telnet

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

Narxis
#123720
Kurvára, leechking.<#idiota>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#123719
mIRC?Skype?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

shaime01
#123718
akkor még jobban állok mint te <#nezze>

PiszkosFred
#123717
A prok nem hasznalnak msnt.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Narxis
#123716
Talált még 2 országot ahol nem utálják mint egy szardarabot.<#vigyor>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#123715
svéd meg holland, demenõõõ

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Narxis
#123714
Ja ezért csinálni a lvl1 karit aztán bannoltatni magad, hát nem egy nagy értelmi színvonalra vall, fasz. <#nevetes1>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#123713
Még mindig ott az msn, függõ. 😊

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

tigeroo
#123712
haverok? geek
shaime01
#123711
persze kiugrok majd svéd meg hollandiába csak ugy szorakozásból pár orás beszélgetésért

BUTA VAGY

Narxis
#123710
IRL nem tudtok beszélgetni? Annyi szép megoldás van rája.. 😊 Telefon, msn, személyes találkozás sörözéssel egybe kötve... cccc 😊 Valld be, hogy függõ vagy, ennyi.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

shaime01
#123709
Hahaha!

unatkoztam.. bementem crealtam egy lv1es karaktert ,hogy beszélgessek haverokal akik még játszanak a karakterem neve "beaarlove" volt durván 20perc mulva kaptam egy szép whispert gmtõl majd dc és



Valaki nagyon védi a medvéket.. ^^

GamerAdams007
#123708
10 perc refresh-spam megoldotta... <#idiota>

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

GamerAdams007
#123707
Szép napot, nektek se jön be az acc management oldal? Lejárt szegényke, most meg nem tudom befizetni... :S

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#123706
Insomciákus avagy Turul légionáris vagy e?
#123705
kb két-három hónapja csináljuk Archimonde-ot, ezalatt kétszer kaptam meg az air burstot, én, névreszólóan, úgy, hogy a következõ aggróban 70% volt. Elõször még azt hittem én baszom el, másodszor viszont teljesen egyértelmûen senki nem volt közel, és a bigwigs kifejezetten engem jelölt meg air burst célpontnak.
Nem mondom hogy nem kellemetlen, de max visszachargolok rá, meg kell egy healer a hátam mögé is ha így hagyják.

Guest
#123704
Várd meg, amíg MT-ként feldob Air Burst-tel, majd akkor mondd, hogy nem sokat változott ^^
tegla
#123703
Account eladó(3db lvl 70s kari).
Részletekért irj egy pm-t vagy látogass el a blogomra.

Azt mesélik, ha Chuck Norris betesz a dvd lejátszóba egy szalámit, akkor visszatudja nézni a disznóvágást......:D

#123702
"Akkor ne írd be a fórumra, mert onnantól közkinccsé tetted, és mindenki úgy csámcsog rajta, ahogyan kedve tartja"

ahogy észrevettem ez leginkább csak neked mániád, de mind1 -.-

picket
#123701
Én nem ások. Minek nézel te engem? A kopaszok jöhetnek, de mázsaötven az alsó korlát a munkafelügyelõ toborzásnál.

&#3237;_&#3237;

#123700
voltunk tegnap... nem öltük meg, késõ volt már, bénázás ment
mindenesetre a nagy változásokból sokat nem tapasztaltam... a hitbox (legalábbis nálunk), kisebb lett, nem nagyobb (MT vagyok rajta, sokkal közelebb kell menjek, ha kicsit hátramozdulok már jön utánam, nem úgy mint eddig), de nem gáz, a meleek épp elférnek még így is
a fire rez egyébként nem véd az ellen a tûz ellen, célszerû szólni a fire rez aurát kapcsoló paláknak, hogy ugyan nézzenek már rá a logra, hogy mennyit rezisztelnek ^^
a fatörzs téma pedig nem exploit, legalábbis beidézett egyszer ide valaki egy blizz postot errõl, én lusta vagyok megkeresni

BEAST
#123699
<#hehe>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#123698
Alairasban van forum, meg irc channel is, nezz fel mindkettore ;p

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#123697
Tudod mit kell tenned, ami kell ott van az aláírásomban.

tegla
#123696
Juj!Ez is jó! xD

Azt mesélik, ha Chuck Norris betesz a dvd lejátszóba egy szalámit, akkor visszatudja nézni a disznóvágást......:D

[HUN]Crassus
#123695
ha mondassz címet küldök 2 kopaszt még be is raknak az árkodba miután kiásattad.....😉

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#123694
No igen.Egy hiba javításával generálnak 10-et.Azért kiváncsi lennék hogy tegnap sikerült e valakinek beütni arcsit így.Az is mókás még mindíg igy másfél évvel a kiegészítõ után hogy az infernál tanknak azgalornál még mindíg belekell lõni/ütni a bossba hogy lássa a lootot.
picket
#123693
"elõrendeltem az aoc-t ennél a játéknál akármilyen is lesz csak szórakoztatóbb bír lenni" - Gyere te is árkot ásni. 10 nap ingyen ki lehet próbálni!

&#3237;_&#3237;

#123692
megszokhattad volna, hogy néha bejönnek hibák egy programban ha azt a részét egyáltlán nem tesztelik elõtte
fixd

[HUN]Crassus
#123691
megszokhattad volna,hogy a blizzard szarásig ninjanerfeli illetve buffolja a játékot annélkül,hogy egy árva szót is szólna róla.....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#123690
QQ
ken áj hev jór stáff?

#123689
Tegnap ismételten jól sikeredett patchet adott ki a blizzard.Reset után hyjalban kezdtünk mint általában, kilenc után arcsi-ig ki is lett tisztítva, majd jött a szívás része.A jóképû démonipari szakmunkás hitboxát megnövelte a blizzard kb a 10x esére a láthatatlan falak elõrébb kerültek és a doomfire közvetlenûl arcsi lába alól indul ergo a tank folyamatosan minimum kettõben bent áll, esélye sincs komozgatni.A patch note-ben persze egy kiba.. szó nincs a változásról és arról sem hogy egyszerre nyomja a feart a griphont ill a doomfiret.Jelen formában szinte ölhetetlen ott is hagytuk a bánatba és átmentünk bt-be.

Érdekes mód viszont a farönk bentmaradt ebben a patchben is pedíg exploitnak számít.Most a kérdés az hogy a blizzard minden guildot exploitra akar rákényszeríteni vagy ugy gondolja hogy innentõl max fires res cuccban kell ölni.Amennyiben igy van mi a bánatért nem közli a patch note ben ill egy rohadt sort miért nem lehet berakni hogy bizony változtattunk.

Van pozitívuma is számomra a tegnapi raidnek, elõrendeltem az aoc-t ennél a játéknál akármilyen is lesz csak szórakoztatóbb bír lenni.LF guild ingyiánéknál különös tekintettel az ex piros trónusosokra.

#123688
nagyon nagy! XD

occó e cigi és lötty érdeklődni pmben

#123687
Council down!!

Narxis
#123686
Loptál, bocs. 😊

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.