World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#123835
egyik alt karim 41-es, és van neki több mint 10 nap played. Ült sokat az AH-ban, virágokat szedett, skilleket húzott, potikat gyártott, stb.
Szóval nem mérvadó a played 😊
edios
#123834
Elsõ karis vok, és professionoket fejlesztve, másokat helpelve, abszolút nem sietve lazán 10-11 nap volt a 60. (Powerlevelerekrõl nem is beszélve, akik 1 hét alatt lenyomják 70ig..)

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#123833
sok neked, vagy kevés? 😊
#123832
De a kezdõ játékossággal nem kéne, hogy egyenes arányosságban legyen a balfaszság és a lustaság is. Mert tényleg birka módon beírnak olyan dolgokat, amin 5 másodpercet kéne csak gondolkozni.
edios
#123831
17 és fél+ nap alatt lvl 60? WTF!?

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#123830
kb.Mindenki volt kezdõ játékos de úgylátszik egy olyan korosztály is nekiállt most wow-ozni ami a leglemibb utánaolvasásra sem hajlandó.Végül is a blizzard nekik készíti a játékot.
#123829
Már nyáriszünet van az óvodába? Vagy mi az úristen történik itt megint?
PiszkosFred
#123828
Keress (action)bar addonokat a guglivel, vagy esetleg celzottan a curse-n.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

bAguziB2
#123827
és egy kérdés: hogy lehet azt megcsinálni, hogy a varázslatokat hogy tudom kipakolni így:
köszi a válaszotokat

bAguziB2
#123826
szeva Adam69852. Tudok egy jó orvosságot a bunkóságra: nem kell a nap 24 órájában wowozni, csak 23 50 percben, és a maradék 10 percben KIMÉSZ A FRISS LEVEGÕRE ÉS KISZELLÕZTETED A FEJEDET. És még annyit, hogy mire leírtad hogy milyen balfasz vagyok, addig rég válaszolhattál volna.
kössz a szívélyes választ

#123825
Winterchill is futkosós fight ha a melee-re rakja a death & decay-t amit pedíg általában egyszer tutira odadob.Ud-eknél nyilván való hogy a paladin nagyobb agrót bír produkálni.Nem tudom hol tankoljátok de célszerû a toronynál hogy jena is brustolja.Amennyiben elkell mozgatni vagy a meleenek ki kell futni nem éred utol a tankot, ha mákotok van és az adott killen valamiért nem dobja a meleere akkor nézed az oment és ennyi.Köpenyre meg 12 agit rakj.Avenging wrathnál meg ne csodálkozz az kiba.. nagy agrót termel azt csak akkor használd ha behozhatatlan elõnyöd van a tankal szemben.
k O T T A
#123824
konkrétan rage winterrõl van szó
nem tudom amúgy mennyi threat elõnnyel szoktak indulni az emberkék de én kb 20knál indulok JotC utána SoB-os dps cycle-re ráállok cons nélkül ált(vagy max rank1)
csak nagy mániám bloodlust+ avenging wrath+haste potion és ált ekkor borul ki a bili
subtlety? bár ahogy nézem nálam nem 2% kéne h segítsen...
ált warrior a tank szinte mindenhol tehát a tps elvileg limitálva van

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

Narxis
#123823
Jaaa, annyit nem bírtam játszani L2-õvel, de gondolom majd ott is változik. Manapság a kázsuálokra pályázik mindenki, õk meg a büdös életbe nem fognak pár szaros primalért órákat egy helyen farmolni. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#123822
Szerintem igen, mert ott tudnád reaktiválni is az accod.
Kipróbáltam (jan. 27 óta frozen az accom) és beenged.

TSW: Tunderke

#123821
na plz akinek volt már lockja mire lehet menni egy ilyen lockal ?
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=%C3%81nuszdapro

GamerAdams007
#123820
Félreértettél nem a kiegészítõrõl beszéltem, hanem a mostani farmolós helyzetrõl. L2-ben sokkal többet kell, mint itt, szóval még mindig örülhetünk.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Narxis
#123819
Most erre milyen frappáns választ mondjak? Én kipróbáltam L2-õt de nem tetszett, egy kiegészítõre azt mondani, hogy semmi mikor még béta fázisban sincs meg eléggé elhamarkodott dolog.<#szomoru2>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#123818
Gondolom napi 50 daily questet csinálhatsz, minden zónában lesz 5-6 daily quest és kész. 😄 Amúgy nem tudom mit kell változtatni, lesz egy új, bazi nagy sziget, ott az alapoktól indulhatnak ki.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Davidus
#123817
arra vagyok kiváncsi hogy ez a sok felismerés hogy fog testet öltenia kiegben😛 azért elég sok dolgot meg kell változtatni

V9ykn8_TZL0

#123816
ez milyen szerintetek?
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=%C3%81nuszdapro

GamerAdams007
#123815
L2-höz képest ez még mindig semmi...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Narxis
#123814
Azt olvastam valahol, hogy a Blizzard is felismerte, hogy jelenleg a játék nem áll másból csak farmolásból, ezért lesz rengeteg daily quest, persze ezek is monotonná válnak egy idõ után.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#123813
Az új kiegészítõvel a játék mennyire kanyarodik vissza az eredeti, elsõ kiegészítõ elõtti, sokkal kevésbé itemgyûjtögetõs irányba? Sokan írják, hogy milyen volt a játék "azelõtt", s mennyivel jobb volt. Tudtok errõl konkrétumokat?
GamerAdams007
#123812
de

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#123811
srácok ha nincs befizetve az acc akkor attól mlg bekellene vele lépnie wow-europe manage accountnak nem ?

#123810
igen úgy értem én is csak ugye l2bõl megszoktam😊 kár hogy nekem a tankok nem igazán fekszenek :/

Narxis
#123809
Resto a healert takarja és nem kaszt hanem egy specializálódás bizonyos kasztoknál. Szerintem mostanság normális tankokból van hiány. Pl. warrior vagy druid maci, prot pala.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#123808
és ez a resto kaszt mit is takar ? healer ? most azon gondolkzom hogy olyan karaktert szeretnek kezdeni amibõl a nagy klanokban is hiany van és igy eljutnek nagy raidekre is és nem akarom megint azt eljátszani hogy sehova sem visznek😊 és érek is vele valamit

Narxis
#123807
resto drood cc miatt inkább

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#123806
jelenleg talán a resto sámán a legkeresetteb cast .

occó e cigi és lötty érdeklődni pmben

#123805
szia, addonokkal nem érdemes vacakolni az elején, több problémád lesz belõle mint hasznod... ha már egy kicsit belejöttél, akkor nézegetheted hogy mi az ami neked kellhet
a sámánt kihagytad a healerkasztok közül, érdemes azon is elgondolkodni. Valóban, szintezésre nem szokás healer talentet használni, de mind a négy class könnyen szintezhetõ más talenten. A priest a leguniverzálisabb healer, és talán a sámán a legváltozatosabb. Azt válaszd, amelyik a legközelebb áll a szívedhez, ha nincs ilyen, én a pap és a sámán közül választanék.

Rage47
#123804
addonok amiket én használok: cartographer, questhelper , questguru, atlasloot, Auctioneer, TitanPanel, Atlas
ezek jutottak eszembe😊
curse.com-on mindegyiket megtalálod és van leírás+kép róluk
#123803
ja és még1. nem igazán ismerem a kasztok sajátosságait tehát hogy mi jó mibõl mert pl én healer szeretnék lenni 70en de ez gondolom fejlõdésre más talentolás való és hogy milyen egyáltalán priest,holy pala vagy druid .. tehát igy elegge nem tom a dolgokat és örülnék ha valaki tudna segíteni 😊 elõre is köszi

#123802
sziasztok a napokban szeretnék elkezdeni wowozni és szeretném, ha valaki letudná irni milyen addonok kellenek és hogy mire valók😊 mert pár alapot ismerek de ha blackravavens.neten nézem a videoket ott ehh XD

tegla
#123801
Ha solozol egyértelmûen shadow,grpban szintezéshez holy dominál.

Azt mesélik, ha Chuck Norris betesz a dvd lejátszóba egy szalámit, akkor visszatudja nézni a disznóvágást......:D

shaime01
#123800
azzal a 2 frakcioval nem tud exalted lenni csak honoredig megy.. de amiért nagyon tisztelem ,hogy volt ideje és idegei felhuzni a reput bloodsnail buc-al! bootybay öröket kell hozzá ölni.. ami azért nem gyenge ,hogy mellete még exaltedet is megtartotta bb-vel

Davidus
#123799

V9ykn8_TZL0

GamerAdams007
#123798
Nem jár hozzá még 1 hónap.

Papnak shadow, vagy a korábban említett disc+engi se lehet rossz.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

edios
#123797
Nem.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Rage47
#123796
úgy tudom, hogy nem. szép is lenne, akkor megvenném a kieget és lenne még1 ingyen hónapom😊
ronihun
#123795
Papnak szintezéshez milyen talent ajánlott?

...

#123794
Hello mindenki!! Lenne 1 kerdesem: tavaly nyaron kezdtem el wowozni de osszel abbahagytam. Most hogy vege a sulinak kedvet kaptam a kieghez a kerdesem az lenne hogyha a kiegészitot megveszem akkor is ingyenes-e az elso honap?
#123793
A belinket mage nem az övé valószínû csak rákeresett a legjobban öltözött mage-re.

A paladin alli oldalon if ben tudja megtanulni az egykezes ill kétkezes baltát de nem jár érte bónusz mint a mace-hez vagy a swordhoz.Felskillezni azért nem árt de szintezni jobban jársz 2h kardal vagy mace-el.

Kotta a dolog borzasztó egyszerû nézd az oment és ha beéred a tankot csak autoswing.A rohangálós bossfightoknál meg képtelenség utolérni a tankot agroban a ranged nek is nemhogy a meleenek.Saját ill guildes tapasztalat hogy tallentelve,salvával nincs agro gond ha neked iylened van akkor nem jó a tankotok.
#123792
A wow monitortámogatása jól hangzik!

A paladin használ baltát? Érdemes a retribution ágat fejleszteni vele?
tigeroo
#123791
fémösz gáj 😄
Mighty
#123790
Melohelyen kaptunk 2db 30"-os monitort. 2560*1600 a felbontasa. Asszem elfogdnek egy ilyet itthonra is 😊

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

GamerAdams007
#123789
Hmm most esett le azoknál csak annyi a max?

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

GamerAdams007
#123788
Mi az a 2 honored meg a revered ott? Gyerünk szépen felhúzni!! <#idiota>

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

k O T T A
#123787
retpalákkal aki raidel azoknak is van threatgondja?
talent+salva ellenére 50%nál a bosson már kb én tankolok ha nem figyelek..
don't wannabe a threatadin

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

shaime01
#123786