World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
Valaki össze tudna dobni nekem 1 jó holy pala talentet?
elõre is thx!
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
egy kis segitség kéne.. hogy tudom feltenni a 2.4.2-es peccset anélkül hogy ujra kelljen telepitenem a gamet? ugyanis volt egy winstall és ugye akkor már nincs bent a telepitett cuccok közt
ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
http://w3.uw.hu/50khp.JPG
PSN: s3ctorHU
Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!
Ezt a csaló nullát kéne itt helyre tenni és nem azokat szapulni akik teljesen jogos és normális játékstílusuk miatti felháborodásukat nyilvánítják ki. És NEM azzal van a baj hogy beírta ezt (bár...) hanem hogy MINDENHOL a csalást keresi, és hogy kit hol tud átverni. Ennyi.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Viszont a munkái vagy amit éles elmével itt büszkén behirdetett kb híven jellemzik a kaliberét és ugyanilyen volumenû munkákat fog csinálni 10-20 év mulva is ugy hogy félévente vált másra.
Jahh amugy egy piciny bt-m van.A világ nem az utcasperésbõl kovácsolódik össze oda olyanok mennek akik nemigazán alkalmasak másra.Viszont az utcaseprõt is kirakják ha nem végzi el a rábizott feladatot.
Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
Azt mesélik, ha Chuck Norris betesz a dvd lejátszóba egy szalámit, akkor visszatudja nézni a disznóvágást......:D
\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
a véleményeteket tudjuk, már elmondtátok 1000x, nem kell tovább ragozni...
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
Molamoth - lvl 55 Sentinel http://inconsistency.enjin.com
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Ha lehetne egy kívánságom, azt kívánnám, hogy: MINDENKI KEZDJEN EL GONDOLKODNI!
Aki ingame ekkora csaló tetû az IRL is az. Ezen gondolkodjatok el imho.
Vannak olyanok akiket mélyen felháborít a csalás és a másokkal szembeni aljas viselkedés amit shaime produkál ingame. A leechelés mellett egybõl azt vette észre, hogy lehetne ismét csalni. Ha ti szeretnétek belõle hõst csinálni a ti bajotok. De én hagy köpjem le úgy ahogy akarom rendben?
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
shaime mondott egy hülyeséget, amit õ maga se gondolt komolyan (persze, hihetõ, hogy többszáz karit fog legyártani 2-3g-oldokért, na a blizzard se ennyire hülye ám ^^), ti meg itt veritek a földhöz magatokat, hogy ti-majd-akkor-megmutatjátok-ám, szánalmas na...
Fordulj orvoshoz.
