World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#124185
ÓÓÓ Máj Gáád...amikor már azt hiszem, hogy nem tudnak új dolgot alkotni dizájnilag a Blizzardos fiúk mindég elõrukkolnak valami igen brutális dologgal...jelen esetben ezekkel a pengékkel. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem nagyon tetszenek ezek a fegyverek. Nagyon is illenek egy fantasy környezetbe...szerintem.

#124184
#124183
hát egyik-másik modell inkább hasonlít egy agyoncsicsázott piszkavasra, mint kardra -.-

Davidus
#124182

V9ykn8_TZL0

bAguziB2
#124181
ja értem és köszi.

Khabbas
#124180
Nos pillanatynilag még alpha test sincs, szóval várj vele egy kicsit. <#alien>

Star Wars: The Old Republic, Friaar Operative; Hidden Beks Asrock Z68 EXTREME 4, i7 2600k @4 , 16GB Geil Black Dragon kit, AMD Sapphire 6870

bAguziB2
#124179
köszi narxis. de már ismerem a gumicsizmát<#gun><#gun><#gun><#gun>
kérhetnék egy normális választ?

Narxis
#124178

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

bAguziB2
#124177
sziasztok. hol tudom letölteni a wotlk-t? mert nem találtam a blizzard oldalán.
egy linket megköszönnék 😊
köszi<#awink>

Fehercsoki
#124176
Már van rendes emu is DK spellek nagyrésze mûködik northrend nincs bespawnolva de legalább DK-t ki lehet próbálni.

Davidus
#124175
blizzardtól is le lehet tölteni😛 ez az emupedias gondolom annyiban más hogy benne van a sandbox is

V9ykn8_TZL0

cikasz
#124174
azt tudom, csak érdekes, hogy elõszedték valahonnan máris!

http://www.akciofigura.hu

Zsoltika 007
#124173
Csak a területet tudod bejárni. Játszani még nem. Nincs is olyan állapotban még a fejlesztés.

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

cikasz
#124172
Láttam fent egyik helyen ilyet : World.of.Warcraft.Wrath.of.the.Lich.King-EMUPEDiA

LOL

http://www.akciofigura.hu

Lacee
#124171

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

Devil_Gy
#124170
Hol tudok utánanézni hogy bizonyos realm-on milyen guildek vannak? esetleg azt is hogy melyik a magyar!
Köszi a helpet!

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

#124169
néhanapján 😄

mooo
#124168
És még a DVTK topicba is ráértél anyázni 😄
Narxis
#124167
blackravens.net, de ha jobb klikk cím másolásra kattintasz a képen, láthatod is. 😊

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124166
Szevasztok! Eladó egy lvl 70-es warrior (van még az accon egy 42-e hunta is) pvp szerkokban (vengeful-gladiator) Bloodscalpon. Árban megegyezhetünk. Akit érdekel írjon privit!

#124165
Hali!

A Nagypöcs UD kép honnan van? 😮
Én shotoltam. Még a karim is ott van jobbra..

\"We expect the Surface pads to have a similar impact on the PC industry as the Zune did in portable music players,\" &#8212; Canalys Analyst Tim Coulling

#124164
tekintsd meg Narxis képét. érdekes dolgok vannak összevágva. az a probléma, hogy a sok 12 éves bajszos kisgyerekek nem tudnak viselkedni és leégetik a magyarokat. személyes tapasztalatom is volt már emiatt... egyik klántársammal mentünk napi hc-t csinálni. bevettünk a partiba 2 külföldi srácot. szokásos sablon kérdés: "from?". a válaszunk után megköszönték a lehetõséget és inkább leléptek. na meg az is érdekes, hogy az "igone" listáim jelentõs részét magyar "játékosok" vezetik.

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

#124163
XD

tigeroo
#124162
PM plz
DJ RX7
#124161
ha esetleg valakinek nagyon kedve van már a lich-hez, tört szerveren már megtalálja.

:3

rhazid
#124160
nézd meg mire írta és rájössz

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

#124159
kivii vok

#124158
?

#124157
mienek 😮

#124156
szomorú, hogy ilyen magyar "játékosok" vannak wow-on.

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

Fehercsoki
#124155
Simán átmehetsz ZM-be.

Narxis
#124154
Elhagyhatod.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

GamerAdams007
#124153
Hellfire Peninsulát hányas szinten érdemes elhagyni? 60on jöttem ide, most vagyok 62.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

PiszkosFred
#124152
Fugg attol, hogy az adott spellt mennyi ideig tart "elloni". A legtobb pluszt a 3+ seces varazslatok kapjak meg, mig ertelem szeruen a legkevesebbet az instantok.

4sec = 114%
3.5sec = 100%
.
2.5sec = 70%
.
1.5sec = 40-42%

instantok is az 1.5seces bonuszt kapjak. Vagyiss ennyi %-t kapsz extrakent a bonusheal osszegedbol. Hasonlo az elv a bonusdamage eseteben is, bar ott lehet hogy masok a %-os ertekek.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Lacee
#124151
itt leírják kimerítõen a mehanizmust.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#124150
bõvebb info a wowwikin

#124149
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat!

tigeroo
#124148
természetesen nem...hiszen akkor rank1-es híllel 1050-eket gyogyitanál nem?😛
szerintem %-ban adja hozzá
MarkBlade
#124147
Többet gyógyít de nem konkrétan annyival mint ami a +healod. Befolyásolja a castig time is. Pl Egy 1.5 sec-es spellre kevesebb a + heal mint egy 4 sec-esre.
#124146
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy pl. a holy paláknak a bonus healing azt jelenti, hogy például a Flash of Light kb 500 hp-t gyógyít alap szinten, ezek szerint, ha valakinek van kb 1000 bounus healing-je, akkor így a Flash of Light 1500-at gyógyít, jól mondom? Ha nem valaki legyen szíves javítson ki ... köszi.

#124145
köszi<#awink>

Narxis
#124144
😄D

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#124143
mindig megsajnálom a világot, mikor te megszólalsz.

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#124142
mindig megsajnalom a wowot, mikor ebbe a topikba benézek...fõleg egy frosoKK olvasgatás után...asszem felnézek a sub oldalára olvasni hátha van vmi értelmes apply...csak a poén kedvéért. 😄DD (u.i.: de lehet, h a Deusét kéne akkor nézegetni, kinek mi számit értelmesnek -.-)

Sephi
#124141
Hulye bogaradat 5x probaltam leturulni a kepernyorol 😄DD

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Narxis
#124140
jóaz

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#124139
na már megint a rinya

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Laza
#124138
Szanalmas.
Mig nem volt a WoW, olyan jo volt a Magyar MMORPG-s taborhoz tartozni. De miota beszabadult ez a sok gyoker ebbe a tarsadalmi retegbe, felve irom vissza a kulfoldiek kerdesere honnan szarmazom 😞

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#124137
42-19-0 Tessék.Holyként instázni ez szerintem a legjobb.Amennyiben arénázni akarsz akkor ezt javaslom.
Jaffa 2843
#124136
jah csak a játék mappábol keleltt inditani a peccset

ASROCK Z370 Extreme4, Intel Core i7-8700K, GIGABYTE GTX 1080, CORSAIR DDR4 16GB 3000MHz, Asus Xonar STX, Sennheiser HD600, Beyerdynamic DT 190, Logitech G613, Logitech G305, CM690 II, Acer XB271HU