World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#124085
Valaki belinkelne egy bankkártya szám oldalt? kéne havernak egy trial de ahhoz is kell sajna egy kártyaszám.
#124084
😄DDD

/agree
Narxis
#124083
Addig jó neked amíg nem tudjuk hol laksz, me odamegyek, lelocsollak benzinnel és felgyújtalak mint a kínaiknál. I'm a mage. What's your game?faszfej

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

shaime01
#124082
ha te mondod

#124081
Hazudsz mint mindig
shaime01
#124080
ingame név?:o nincsen egyetlen karim se már :p

narix gogo irl fighter <#nevetes1>

tigeroo
#124079
nyugi😊
attól még nem lesz idõm wowozni😄
Narxis
#124078
Nekem IRL címe, neve kéne.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124077
Legyél büszke magadra te féreg.

PLZ valaki derítse ki nekem ennek a rakás fosnak az ingame nevét és a szerverét...
Narxis
#124076
/spit

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

shaime01
#124075
<#help>

DJ RX7
#124074
eee? 😄

:3

Narxis
#124073
<#eljen>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124072
Warden teljesen igazad van. Most már láthatja mindenki hogy shaime egy tetû utolsó féreg aki mindenhol a csalás lehetõségét keresi. Átver mindenkit akit csak tud, leechel és még így is csalna. Nem is csodálkozom hogy neki jutott eszébe ez a fajta csalás is. Bravó te NULLA.
Narxis
#124071
Legjobb szerver, ott lehet edzeni az idegeket. 😊

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124070
ismerem a bs-t. van egy ott egy magem. az a szerver egy kalap szar. nagyrészt hülyékkel van tele(tisztelet a kivételnek). szóval én oda már nem megyek vissza szenvedni.

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

Narxis
#124069
Gyertek BS-re, ott ZÚZÁS van NEMTIPP!!!44444444

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124068
fasza! úgy látszik, hogy folytatom a wow-ot!!!! 😊 újra fellendült az élet! yeah! 😊 egyébként az arathor szerveren hogy állunk mi, magyarok? néhányan gondolkodtunk már azon, hogy új karaktert kezdünk egy másik szerveren.

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

GamerAdams007
#124067
"egy ketó háhom..SZERÓ MÚKODJ!"

😄DDD

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124066
6 lépésbõl áll:
1) vegyél a kezedbe egy sárgarépát
2) hámozd meg
3) menj végig a házban és minden villanyt kapcsolj fel
4) ugyanazon sorrendbe kapcsold le õket
5) mikor végeztél fordulj sin gyök3/3-at balra
6) ezekután 6x hangosabban mondd hogy: egy ketó háhom..SZERÓ MÚKODJ!

#124065
hy

csináltam 1 szervert a leírás szerint.
minden jó de a szerverstátusz offline.
hogy lehen onlinere venni?
#124064
bartender... vagy még van 1 csak nem jut eszembe a neve....

Fehercsoki
#124063
Ez ugye fake???Ennyire nemlehet lockot nerfelni😞

bAguziB2
#124062
köszi. akkor még azt kérdezném hogy mi a pontos neve annak az addonnak amivel átlehet szabni az actionbart.
nagyon köszi elõre is

Mighty
#124061
Próbáld ki. Majd döntsd el saját magad.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Shortstop
#124060
minek? még egy gyökérrel több legyen? 😄

Zsoltika 007
#124059
Kedden vettem meg. Nekem bejött. De elõtte érdemes 10 naposat kipróbálni az nem kelül semmibe. És annyi idõ alatt már átlátod milyen.

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

PiszkosFred
#124058
Attol fugg, hogy a nevedben szereplo szam az IQdat vagy a szuletesed datumat tukrozi. Elobbi esetben igen, erdemes, utobbi esetben nem, felejtsd el!

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#124057
helló!szerintetek érdemes megvennem ezt a játékot?
Mighty
#124056
Tudtommal nincs ilyen oldal magyar nyelven.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

bAguziB2
#124055
sziaztok. azt akarom kérdezni hogy tudotk e egy olyan MAGYAR oldalt ami az addonokkal foglalkozik. Azért kéne mert keresem azt az addont amivel át lehet szabni az actionbart.
kössz

shaime01
#124054
ha te jobban szeretsz 6ezer primalt farmolni a te dolgod ^^

Mighty
#124053
Ide a bökõt, hogy nem lehet elvendorkodni és disenchantolni a DK kezdõ cuccait.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

picket
#124052
Zöld a fû.

&#3237;_&#3237;

#124051
Senki sem kötelez arra hogy játszál vele.

bodesz
#124050
feral druid pve dps fix?jeee 😄
na most törhetem a fejem hogy wotlk ben resto vagy feral maradjak :S

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

bodesz
#124049
ennyit arról h többé no wow
20nap off mostmár wtb gc 😄

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

Narxis
#124048
Imádom a pacmant, telon is azt játszom. 😊

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

picket
#124047
Nem értem miért pörögtök ennyire. Kijön a kieg, 3 hónap se kell, és már menni fog a "szar a dk", mikor jön már a tier234534623, mikor jön már a következõ aréna set. Karakter skillek, felszerelés, gold (sõt, újra bejött a szint kérdése is, úgylátszik mindenki melegít az xp vadászatra). Ha ennyi a játék lényege, akkor nem nyújt sokkal többet, mint a pacman...

&#3237;_&#3237;

Narxis
#124046
Nekem is ez jutott eszembe, de nem akartam teleszemetelni "szar vagy shaime, undorító geci vagy shaime" mondatokkal a topikot. 😊

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124045
A poostod híven tükrözi a jellemed.Ezidáig is nyilvánvaló volt hogy egy gerinctelen leecher vagy aki simán képes manga szarokat nézni av alatt és büszke is rá.Érdeeks más arra kiváncsi hogy mik lesznek az új class tallentjei-spelljei te kis jellembajnok "húú mekkorát lehetne kaszálni nulla ráforditott idõvel ha kreálok 642 karaktert lenullázom és de jó nekem megint mekkorát játszottam".

/köp
shaime01
#124044
dk mennyi kezdõpénzel indul? jót lehet majd kaszálni dk inditás pénzt mailben elküldeni majd letörölni és ujat inditani <#buck>

macselek
#124043
Nagyon jól néz ki... Elég gáz ez az egész sztem. 55rõl indulsz, mounttal... nem is tudom, nem unfair ez egy kicsit a többi kaszttal? Ki fog ezután dk-n kívül más altot csinálni? Sztem nem sokan.

XenHai
#124042
ez durva idaig is wc3 ban dk volt a favorit de most asszem reroll lesz erre 😄
Narxis
#124041
Na minden indiános visszajön wowozni? 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

XenHai
#124040
de aszt durva hogy el kuldi es fel hp!
The Garrett
#124039
lol kicsit durva spelleffektje van annak a berobbanos izének 😄

i'm luvin it.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Davidus
#124038
DK videó
van egy kis fight is

V9ykn8_TZL0

Davidus
#124037
te menjél indiánost játszani😄

V9ykn8_TZL0

Randelz
#124036
Valaki tudna adni linket vagy esetleg a nevét megmondani annak az addonnak ami a karakter mellett jobb és bal oldalt jelzi a hp-t és a mana-t?