World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ronihun
#124235
sziasztok.tudnátok mondani olyan makrot ami a Power Word:Shieldet rögtön rámnyomja nem kell magamra kattintani? mert az pvpben elönyösebb lenne.elõre is kösz

...

#124234
vki vegyen már nekem egy GCt plz majd megadom az árát 😊😊😊😊

PiszkosFred
#124233
Ha hunter volt koztuk, es az snake trapet rakott, akkor az titeket is megolhet miutan pvps player/npc "belelepett" es elszabadulnak a kis kigyok. PVE serveren a kezdo zonakban szoktak ezzel szorakozni a roppant intelligens jatekosok, 8-10es onheshot npcket trappolnak, amelyre csodulet lesz, majd persze rakas hulla. Aztan jonnek a mainek, es indul a tenyleges moka.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#124232
Hivatalos...
#124231
pontosan😄
nem amugy.. most kezdtem urja a wowot és csak eléggé idegesít hogy ha felrakom miert nem mûxik.. igaz tök felesleges, de én az ilyen apróságokat szeretem a legjobban 😊

Narxis
#124230
Azért kell, hogy 5 fõs instákból kidobják a leggyengébb láncszemet.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124229
Mi a manónak neked damage meter?Linkelgetni szeretnéd party chatre hogy huu micsoda dps-t toltam?Abszolute felesleges addon.Low lvl en tökmindegy hogy egyhiteled e hoggert avagynem.70-en meg a raid guildek wws-t használnak ott ki lehet mazsolázni mindenfélét.Ami kell az egy normális raidframe,omen2 a classodnak megfelelõ ui,ora2,omnicc,bigwigs vagy deadlyboss esetleg ha questlesz akkor egy colalight hogy lásd a droopok értékét.
GamerAdams007
#124228
Hivatalos szerveren vagy törtön vagy? Törtön nem lepne meg ha elõfordulnának ilyesmi bugok...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124227
nem értem ezt a damagemetert.. pöppet elkezdett tõle laggolni a wow meg neha megall és nem mutatja tovabb :///

Narxis
#124226
"közben hátulról megint elkapott u.a. banda."


/fetreng<#nevetes2><#nevetes2>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124225
miután "feltámadtunk" direkt figyeltem, nem volt pvp jel, és percekkel késõbb volt, egy pókot gyaktam, közben hátulról megint elkapott u.a. banda.

és õk játékosok voltak.

rejtély
Narxis
#124224
csak én csúfolkodtam egy /chicken-t 😊

Aztán levágtak, mint egy chickent.. 😊

😄DDDDDDDDD

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124223
Nem lehet, hogy elõtte levágtatok Stonard közelében egy ork õrt, mondjuk amelyik az ösvényen járõröz? Mert akkor simán pvp-be kerültetek.
#124222
pontosabban kettõvel jobbra, valahol stonard alján
#124221
És tuti nem volt bekapcsolva a pvp, haverommal voltunk kettõval balra darkshire-tõl, és ott volt pár horde játékos. Õk pvp-ben voltak, de nem támadtuk õket, csak én csúfolkodtam egy /chicken-t 😊

Aztán levágtak, mint egy chickent.. 😊
#124220
És ha én normál szerveren játszom? Mert azon...
GamerAdams007
#124219
PVP realmen contested zónákban bármelyik hordás rád támadhat. A ki-be kapcsolható pvp módnak inkább a normál jelzésû szervereken van jelentõsége, ahol csak azt lehet támadni, akinek be van kapcsolva.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124218
Sziasztok!

És olyannal találkoztatok már, hogy kikapcsolt pvp mellett egy alliancost megtámad/megöl egy horda tag? Mint a South Parkban volt, de azt gondoltam nem lehet ilyet...

?
GamerAdams007
#124217
/dm show

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124216
most elrejtettem, de nem tom ujra elõhivni mert beirom /dm és kiirja hogy problaja ujra a /dm postal...

PiszkosFred
#124215
Eloszor is nem art, ha kompatibilis a tobbi omennel, amit raidben levo tarsaid hasznalnak. Ez feltetelezi azt is, hogy masnak is hasznalnia kell az oment, mert ha csak te egyedul hasznalod, nem fog mutatni semmit (kiveve ha olyan kasztod van, amihet "tartozik" pet). Erdemes a legfrissebbet felrakni, neked is, a raidnek is.

A dmgmeter helyett meg jo alternativa a Recount nevu addon. Bar lehet hogy tobb memoriat hasznal, de majd eldontod hogy neked melyik a jobb.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#124214
de ez az omen hogy mûxik.. raidbe voltam es nemigazan irt ki semmit

GamerAdams007
#124213
DamageMeters
Azt ír, amit beállítasz neki, legyen az % vagy konkrét dmg, sztem kb minden van benne ami kell.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Narxis
#124212
Omen

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#124211
meg valami aggró mérõ

#124210
jaja, meg olyan dmg meter kene ami ir sebzest is mert a mostani csak %ot mutat :/

GamerAdams007
#124209
Szerintem õ valami cd-timebar féleségre gondolt, nem actionbarra.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#124208
és ezt végülis hol lehet állítgatni hogy hol legyen mert minimapnal nincs semmi, és lentvan a bal sarokba ami elég idegeísítõ

bAguziB2
#124207
szia. a bartender addont ajánlom.http://www.curse.es/downloads/details/11791/
nincs mit 😄

#124206
oops elnéztme

The Garrett
#124205
T3 hoz Argent Dawn repu kell, de az ahhoz is kel lhogy naxxba bemenj. 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

ronihun
#124204
nem.a t3 esik naxx-ban a t4 gruul,kara...

...

#124203
ö tier 4 naxxban esik tudtommal azért kérdem

The Garrett
#124202
aldor vagy scryer, attól függ melyiket választottad.

( de lehet már nem kel hozzá repu(

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

rhazid
#124201
az nem igazán tier4 az egy külön pvp set nem?

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

#124200
na mind1 már minda2 problémát megoldottam 😊

bodesz
#124199
Oo

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

#124198
a tier 4 beváltásához meik frakcióhoz kell repu?

#124197
ja meg annyi hogy külsõleg hol lehet felbontást állítani mert elállítottam és most nem tom viszaálítani XD

#124196
sziasztok nem rég játszok wowwal és olyan kérdésem lenne milyen adonnal lehet megoldani hogy pl kitudjam pl bal oldalra huzni hogy mikor töltõdik vissza a skill stbstb elõre is köszi! probaltam valami ememycastbart de azzal nem jött össze

PJack
#124195
énis erre gyanakodok.

Pain is inevitable. Suffering is optional.

#124194
eladó t6 lock a bsen! meg egy halom gold. 😊 (még sok más , msg ha érdekel)

occó e cigi és lötty érdeklődni pmben

Narxis
#124193
Nem akarok belekeveredni, de szerintem a Syndicate átvette az uralmat a géped felett.<#kuss>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

PJack
#124192
gyerekek, mérvan az, h bármilyen Syndicate nevû mobot elkezdek ölni, a játék lefagy, és kilép? :ooo

Pain is inevitable. Suffering is optional.

Rage47
#124191
jól beszivattál a bogaraddal😄
Narxis
#124190
Mi van? Ne angolkodj itten4

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

capaszabi
#124189
i sense irony...

#124188
Nem vagyok tõlük igazán elájulva

QuippeR
#124187
hát sok fémességet nem lehet bennük felfedezni. úgy néznek ki, mintha egy GI Joe katona kezébõl rángatták volna ki a hõre lágyuló mûanyag bozótvágót. de legalább jó nagyok.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

picket
#124186
Eröltetettek. Újat már nem tudunk, hát legyen nagyobb. Ocsmány legyezõ mind. :\

&#3237;_&#3237;