World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#125725
ugyérted a wow-ot kéne ujra raknom vagy az egész gépet?

#125724
Google Desktop Search fogalmam sincs hogy hol kéne keresnem a gépemen

nem is tudtam hogy van ilyenem 😛

bodesz
#125723
gondolom elég 'szutyok' akkor már a winfosod .sztem rakd újra az tuti segít XD
amúgymeg ctrl alt del és feladatkezelõben folyamatok fülnél keress vmi google.exe szerût vagy gds.exe vagy én nemtom lõdd ki és telepíts
vagy esetleg vmi google icon az óra melett?
vagy akár zárjbe mindent amit lehet

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

#125722
hát...ami azt illeti nekem se 😊

bodesz
#125721
Please pause or close Google Desktop Search before continuing this installation.

nemtudom miez a google desktop search nekem még nemvolt szerencsém hozzá de nyilván kikéne kapccsolni vhogy...

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

#125720
( Google Desktop Search can cause problems installing Blizzard products. Please pause or close Google Desktop Search before continuing this installation. See http://desktop.google.com/support for additional information. )

ezt írja hogy egész pontos legyek 😊

#125719
sziasztok

lenne egy problémám

ez uj pech-et valamiért nemtudom rendesen leszedni..folyon kíírja hogy sérült file...

ha meg telelpíteném akkor meg valami http://desktop.google.com/support-ra hívatkozik hogy ezzel nem stimmel valami...majd (HA) ez figyelmen kívül hagyon és mégis mondom neki hogy Install, újraindítja magát a gépem.
van ötlet?

(ha lehet akkor privát üzenetben) köszi

[HUN]Crassus
#125718
nah vártam már egy ilyet pont ott a válaszom rá😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#125717
lehet furcsa,de rongybabákat halomra verni nekem nem pálya.....néha fun,de nem nyerni megyek hanem JÁTSZANI....
ja és mivel pókerezni sem nyitott lapokkal szoktam ezért elvárnám,hogy a társaim minimális értelmet mutassanak már fel még ha "csak játék" is....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Shortstop
#125716
ne vedd ennyire komolyan ez csak játék, ha meg nem akkor baj van 😊

#125715
Mi a jó fene van a wow-al? Felpöcsöltem erre meg nem logol be, nem ír ki semmi hibát csak connect... és utánna kidobja hogy nem lehet.
Én is pöcsöljem újra az egészet?
PiszkosFred
#125714
Igy 2008. derekan mar igazan talalhatnal magadnak egy premade csapatot.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

[HUN]Crassus
#125713
picsbe elcsúszott a táblázat:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#125712
ééés aki még nemtudná így 2008 derekán közel 1 év után/LOL?!/ annak ezt figyelmébe ajánlom:
Ezért kell/ene leszarni a kibebaszott zászlót és hagyni,hogy az ellenfél minél nagyobb erõkkel menjen érte ugyanis azzal a saját sírját ássa az a csapat aki túlzott energiát áldoz a zászlószerzésre...

Towers Controlled Points per Tick Points per Second
1 1 0.5
2 2 1
3 5 2.5
4 10 5



Towers Controlled Points per Flag Capture
1 75
2 85
3 100
4 500

megintcsak sorry,de tiszta idegbeteg vagyok az EOS beli teljesítménytõl:S
nemkéne így lennie....
hihetetlen módon 100 meccsbõl jó ha 5-10!!! van amiben mindkét csapat 90%-ban/és azért csak ennyi még ekkor is ,mert hótziher ,hogy 2-3 pupák akad akinek lövése nincs bárminemû fogalomról amit TAKTIKÁNAK nevezünk/ tisztában van a taktikával...többnyire vagy az egyik faszláma vagy a másik,de nem alap szinten....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#125711
megkérek mindenegyes hunert aki pvp-ben Healer druddal találkozik NE ismétlem NE próbálja meg DPS-bõl lelõni úgysem fog menni....helyette ajánlanám a mana szívás nevû nagyszerû képességet melyet 6-8 kígyóméreggel megspékelve nagyon is megérez mindenegyes druida aki ezidáig szarrá röhögte magát rajtatok hunterek akik "izomból" próbáltátok leverni....thx bye

nem bírtam már ki,mert az utóbbi pár napban csak ezt figyelem ,hogy a hordás hunterek miként tevékenykednek egy dudu-val szemben....
annyit megjegyeznék az alliance javára,hogy azok azonnal manát szívnak és újra és újra visszarakják bármilyen manahasználóval találkoznak...

igazából nem is az 1v1 a lényeg,de mass pvp-ben borzasztóan hasznos lenne ha használnák a bugyuta hordás kollégák....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#125710
Mûködik a quest helper! Köszönöm!
bodesz
#125709
ilyen verébségekete ne írj ty

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

bodesz
#125708
akinek wowerrorral indul a wow:
1.Menj be a ...:\World of Warcraft\Data\ mappába
2.Töröld ki a patch mpq kat
3.a ...:\World of Warcraft mappában indítsd el a repair exet
(3.2.az elsõ 2 pipa nemkell)
4.katt:reset and check files
5.várd végig amíg dolgozik 5-10p
6. a wowod most 2.0ás innen kell 2.4.3 ig újra felpatchelned

patchelheted úgy h szimplán elindítod a wowot és leszedegeti mindig a patchet de le is töltheted innen

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

littleNorbi
#125707
Megspóroltam vlona pár hozzászóllást ha ezt rögtön leírod nekem...
Kösz!

littleNorbi
#125706
Tehát neked ment a QH? Akkor töltsd fel valahova a tiedet és linkeld be ide.

bodesz
#125705
pár hsz el lejebb írtam hogy van ÚJ QUESTHELPER
itt

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

The Garrett
#125704
meg kell várni amig kiadják az verziót addonokból a 2.4.3 hoz. 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#125703
ja ezt probalom enis, de ahogy forumon olvastam ez se 100%. 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

littleNorbi
#125703
Ugyanez van nálam is...

bodesz
#125702
2.0 ról na

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

littleNorbi
#125701
rakjam fel újra a patchet?

#125700
Nekem sikerült megpatchelni és felmenni....de nem mûködik a "quest helper" ami mutatja hová kell menni a feladatért, és kihez kell visszavinni...újra betettem az "interface/Addons" könyvtárban, a belépéskor az addonoknál mutatja is, ki van pipálva, mégsem megy...valami ötlet?
bodesz
#125699
próbáld te is újrapatchelni én most csinálom de most kezdhetem újra mert kidobott vmi hibát :S

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

littleNorbi
#125698
hát nekem nem indul.

bodesz
#125697
2.4.3 hez alpha van vhol.nekem progi frissítette erre.

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

bodesz
#125696
töröld a patch mpq kat.nyomd le a repair.exe t és patcheld fel újra.2.2 rõl asszem
én minnyá végzek vele állítólag ezután jólesz.

(¯`·._/¯`·._.·]\\BodesZ/[·._.·´¯\\_.·´¯)

littleNorbi
#125695
Le lehet már valahonnan tölteni a Quest Helper újabb verzióját, ami mûködik a mai új patchen?

#125694
natrezt vigyél

Lynx_TWL
#125693
de

๏̯͡๏﴿

#125692
Kamuzol, nincs is sorcod.

The Garrett
#125691
kurvajo,mai peccs óta wowerrorral kidob karaktervalasztorol. repair nem csinál semmit, telepítõ cdim ~189km re tõlem....

most mehetek a strandra vagy valami :S

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Lynx_TWL
#125690
prime evilök összebeszéltek

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#125689
71es a sorcom, 150%os MF és NMen Baal most dobott 1 raret meg 3 kéket...

๏̯͡๏﴿

#125688
pvp - Bloodscalp, Ragnaros
pve - Arathor

#125687
Csoki bácsi, hagyjuk már ezt a horda a zisten, és minden allys ratyi, kérlek, ez nem a blackravens blog, köszi.

#125686
1 hete feltettem D2-t laptopra, lazító munkahelyi elfoglaltság. 😄

Lynx_TWL
#125685
hallod diablo dobott 1 db sárgát meg 3 kéket NMen 2 fõs partyban

๏̯͡๏﴿

B@lu
#125684
HOL játszanak qa magyarok jelenleg?😛

Lehet ezzel a kérdésselkellett volna kezdenem,?😛

#125683
Jah, de fogadni mernék, hogy kitalálják, több pénzért engedik PVE-rõl PVP-re transferelni a karikat, mint fordítva. A hardware kulcsos megoldás után nem is csodálkoznék<#idiota>

BEAST
#125682
<#levele>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

raziel.
#125681
dhárom <3

[Eydis/Marayn/Aribeth :: Neptulon]

Davidus
#125680
ratyik

V9ykn8_TZL0

[HUN]Crassus
#125679
1000%,hogy lehet hamarosan.....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

raziel.
#125678
24MB-s patchet elkezdte szedni egybõl aoc jutott eszembe najó😊)

wow <3

[Eydis/Marayn/Aribeth :: Neptulon]

#125677
Ez engem is érdekelne, de nem valószínû, hogy meg fogják engedni. Pedig szerintem hülyeség, hogy PVE-rõl többen transferelnének át PVP-re. Valahogy nem értem, hogy jutottak erre a következtetésre.