World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#125676
én már akkor is mondtam, hogy a holypala-feraldudu nem éppen egy nyerõ combo 😊
ha mondjuk a pala helyett rugó ment volna, másképp alakúl a történet...
de ez csak theorycraft...

Botond
#125675
Mert ennyi volt a max. 😊 Utána már kellett volna healdeduction vagy vmi, de pala/feral druiddal nem volt nyerõ kombó. (Mint ahogy nem is volt minden itemünk resis pvp epix, az sem volt nyerõ dolog)Csak megemlítettem, hogy 1700 az nem 1300. 😊 Mint ahogy lehet, hogy jobb védelem a token, mint a külön password, de ettõl még vannak egyszerûbb és jobb megoldások.
#125674
akkor nemtom miért sirtál nekem anno annyit, hogy nem birtok feljebb jutni x)

Botond
#125673
Az az 1 gomb is a 'w' volt. 😄
Botond
#125672
1 gomb nyomkodása a druidon elég volt 1700hoz is. 😛 Pedig feral. 😛
#125671
gyakorlatilag minden class 2 gombos, meg faceroll-lal irányítható, s ez ~1300-as rating-hez kb. bõven elég is...de afölé már 1 pöttyet azért több kell...

Calver
#125670
lore-ról és RPrõl beszélni egy olyan MMO-ban ahol minden második játékos megölte Illadant és nemsoká gnóm/tauren death knightok fognak mindenütt rohangálni azért merész dolog... de ha már lore: egyik oldalra sem lehet azt mondani h "gonoszabb" mint a másik. Blood Knightok küldetései között pedig az összes hasonlóan beteg, szóval az ilyeneken végképp nem lepõdnék meg.

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#125669
kétlem h aki 100k+ honort összekap 69-en az nem tanul meg profin játszani a karakterével. ellenben aki kék-zöld cuccokba megy 70-re, na az már más téma...

"The trees move. Do you not see it?"

#125668
Igy készül kb az összes alt karakter.A huntardom és a rugóm is full s2 ben van mindegyiknek van valamiféle karahzan szintû gearje, a szükséges raidkit beszerzéséhez jó másra nemigen.Viszont az alatok azt a célt szolgálják hogy a main max raidre járjon erre meg tökéletesen megfelelnek, ill máshonnan gearelõdni nincs is lehetõség, nem veszek nekik badges cuccokat kifizetõdõbb a badges gem.A blackout egy alli szempontból amugy is siralmas battlecsoport és igy a legegyszerûbb.

Fehércsoki a horda oldal nem mindenkit vonz.Bár lehet hogy valaki attól érzi magát keménylegénynek hogy kiirthat egy falut mert az jó.Nálam a horda oldali öncélú pusztitósis ott tette be a kaput mikor a be paladin charger megszerzéséhez a quest kb annyiból áll hogy menj be startholmebe és öld le a templomban lévõ paladint.Azt a paladint aki a baron timedrunon segit ha leadod a nyakláncot a scarletrészbõl és a történet szerint a feleségét fogva tartja baron.Végül is a blizzard biztos tudja hol húzódik a határ a jóizlés és az idiótizmus közt kérdés hogy a játékosok tudják e.
k O T T A
#125667
így készül az s2noob😄

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

#125666
Sziasztok!Mage-emet hirdetem,fsaza gear(csak pve-zek vele, a pvp-t elhanagyoltam de van 1-2 pvp-s cucc is)Gearem:van bt-s, hyjales cuccom is, badge-sek , t5 és t4 is.A be.imba.hu szerint a karim sunwell ready.scryers exalted, tailor 375 enchant 340körül de van exec. recim is.Jelenleg kevés pénz van a karinál, de könnyedén lehet vele farmolni, heroic kulcsok megvannak+ a kis flying mount(nem tartottam fontosnak sosem a mountokat) Ezzel a karival BT-t és Hyjal-t simán toltam, szerintem jó kis szerkezet😄 érdeklödni:[email protected] ezen az msn cimen. Árat pontosan nem tudok (nyíregyházi vásárló lenne a legjobb)
#125665
képzeld nem anyu meg apu pénzét költöm... de ha te így jobban alszol
B@lu
#125664
termeszetesen horde😊

koszi az infot!

jatekban Turhás a nevem

amugy regen Diniz voltam, es leszek is nemsoka mert igen reaktivalom a karimat😊 (hunter)

Fehercsoki
#125663
Szia!Enchant és tailoring a legjobb!Disenchantolod a zöldeket/kékeket amiket tailoringal csinálsz és így tökjó!A tailoringhoz viszont nemkell semmi mivel a humanoid típusú mobok dobják hozzá a clothot és abból tudod megvarrni a cuccokat.Ha allys vagy reroll horda.

Botond
#125662
Most keressünk vissza 82ezer kommenttel korábbra ahol a videó van, hogy hunter egy gombos kari? 😊
B@lu
#125661
Hi

Arathor serveren csinaltam 1 lockot

kerdesem lenne:

milyen elsodleges foglalkozast tanuljak meg?

nagyon homalyosan remlik a tailoring...ahhoz a skinning kell?


nagyon szepen koszonom a segitseget elore is

#125660
tökmindegy, ha van pénze, költse...
bár attól, hogy full s3 gear-es karit vesz, játszani még nem fog tudni vele -.-

[HUN]Crassus
#125659
anyu meg apu meg ne tudja mire vered el a zsebpénzt.......

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#125658
ja igen ! alliance😊
#125657
bloodscalpon vagy más pvp realmen vennék huntert! min gear: s2/s3 vagy bt,hyal! priváááát!!!!


ui.: még mindig letojoom 😊 !
#125656
na gondoltam megyek sirni a wow-europa forumra persze az sem megy

May the force serve you well!

#125655
damm login servert akarok

May the force serve you well!

AnarchoiD
#125654
enis eppen ezzel szembesulok ;( /cry

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

Pyotr
#125653
loginserver megint gáz?

██

Fehercsoki
#125652
Blood Elves a Blood Elf többes száma.

dartonita
#125651
Instak azok a dungeonok ahova 4-5fos,szintben levo csapat nelkul total felesleges bemenned.Jo cuccok,elit mobok,questek,bossok helyei.

Kb ezek vannak,nezd at

Fehercsoki
#125650
Sziasztok!Eddig a xaviuson játszottam most megyek a BS-re valaki tudna adni néhány baget esetleg és egy portalt Shattrathba?Cserébe énis tudok adni cuccokat Xaviuson vagy valami.Árnyéktörpe néven vagyok törpe priest de holy.

#125649
Köszönöm az infókat. Igyekszem hasznosítani. Bár ha engem legyilkolnak, az biztosan nem veszi el a kedvem, hisz ez csak játék😛 Tudom, hogy esélyem sincs a tizenéves nethuszárok ellen napi 2-4 óra játékkal😊) Csak kíváncsi voltam a mikéntjére. Hordás Blood Elves vagyok. Van valami low level insta Tarquillen közelében? ( ezek azok a portálok ugye, ahol unik lényekkel lehet harcolni?..egyszer évekkel ezelõtt egy tört szerveren véletlenül bementem egybe😊)) )
dartonita
#125648
Javaslom h 29es korodban kezdj el pvpzgetni,anelkul(es azzal is)eleg keves sikerelmeny fog erni 29es twinkek ellen 😊
A honor pontokat es a markokat pedig bevalthatod a szintedhez merten eleg profi cuccokra.
Szemely szerint nekem Arathi Basin jott be leginkabb,itt legalabb 20-30csatabol neha nyerunk parat.

#125647
Lowbie PvP zónákba szerintem ne nagyon nézzél be mert csak felhúzod magad. Nagyon sok az alt twinker kari. Ez azt jelenti, hogy azon a szinten elérhetõ legjobb cuccokban, high lvl enchantokkal harcolnak. Egy normál játékos kb. 1-2 ütés csak nekik.

#125646
Abszolute nincs értelme bg-zni lvl 20 on pláne ha kezdõ játékos vagy.Ad egy questelj ismererkedj a választott karaktereddel ad kettõ holnapig huzd fel lvl 30 ra holnaptól már 30-on meglehet szerezni az aktuális hátast azzal kicsit gyorsabb lesz minden.Minden szint x0-x9 ig van egy helyre rendelve értsd lvl 20 on a 20-tól 29-ig szintûekkel kerülnél össze és a legtöbb twink karakter lvl29 ill máig lvl39 ami kb egyshotolja a "sima" playert igy valószínû egy életre elmenne a kedved a bg-zéstõl.Szintezd szerintem a karakted juss le minél több low lvl instába és egy hét mulva már outlanden leszel mint lvl 58 as.59 es szinten majd próbáld ki a bg-ket majd megint egy hét szintezés és 69 en tölts el kicsit több idõt bg-ken mivel akkor még a resilenc nem érvényesül.Fõleg ha allis karaktered van akkor nem árt ha 69 en beszerzel av kivételével 100-100 tokent az nagyon jól jön majd hetvenen.

Hetvenen megvásárlod az összes repus megvehetõ kék kezdõ pvp cuccot és azzal nekiállhatsz komolyabban bg-zni-arénázni.Eleinte azzal is halálra oráliztatnak de ahogy gyûlik a pontod ugy tudod megvásárolni a jelenlegi s2 geart ill fegyvereket mig meg nem lesz a komplett seted és el nem éred a 350 resilienc-t.Onnantól hogy megvan a 350 resi már arénában is lesz esélyed nyerni persze nem prot wari holy priest felálással.
#125645
Tud valaki olyasmirõl hogy valamelyik köv. patch-tõl lehet pve-rõl pvp szerverre transferelni?
#125644
Köszi, bár azt én is lapozgattam már. A Ti tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Biztosan be-be néznek ide rajtam kívül is kezdõk, és én - mi - szívesebben olvasom a tapasztaltabb játékosok beszámolóit itt, mint a Blizzard kézikönyvét😊Ez életszerûbb😊
#125642
Harcolni hogy lehet másik játékos ellen? Mi az értelme a "honor" pontoknak. 20-as karival van-e értelme? Kis infót szívesen olvasnék, köszi😊
#125641
én abból indulok ki, hogy a jelszó ellopáshoz elengedhetetlen egyfajta felelõtlen felhasználói magatartás. A felelõtlen magatartás meg a token kezelésre is rávetülhet.

Mert aki biztos helyre teszi_mindig, nem hagyja az asztalon a 23 órás raidközbeni dc utáni beloggolást követõen sem, nem vágja véletlen zsebre és mossa ki a nadrággal, annak valószínüleg nem fogják ellopni a jelszavát sem.

Persze ezért mondtam, hogy biztosan van egy réteg aki nem gondos az informatikában (mert nem ért hozzá), de gondos az élet egyéb területein, és azoknak ez remek lesz. De szerintem ezek kevesen vannak, és ez inkább azoknak lesz hasznos, akiknek nem lopják az accountját, de azt mondják hogy biztos-ami-biztos.

ejudith
#125640
ÁÁÁÁ! <#wow1> Az mitõl lehet, hogyha bg-zek és meghalok kiDC-ztet???? ÁÁÁÁ!

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

PiszkosFred
#125639
Hat ez mar csak igy van 😊 Magyarok vagyunk, az egyik legpesszimistabb nep kozel s tavol. Miert pont a wow kapcsan lenne ez maskepp'...?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Mighty
#125638
Ja, és ha elhagyod/ellopják a tokent, a megtalálónak csak a usernevet kell kitalálnia. Nomeg mekkora idõráfordítás a copy/paste a token gombnyomása és a számsor beírása mellett napi párszor.

Többieknek:

Melohelyre tokennel lépek be otthonról, 2 éve. Még nem tûnt el egyszer sem.

Ha valaki ilyen béna, hogy egy ilyen szerkenytût elhagy - amit, nem nagyon kell hordozgatni - az megérdemli, hogy telefonálgatással szerezze vissza a belépés lehetõségét (ez még mindig jobb, mert nem csupaszították le a karaktereidet). Kötsz rá egy madzagot, és ráteszed a monitorodra. Ha gyerek van a lakásban, akkor meg elzárod, mikor nem kell.
Egyszerû dolgok ezek kérem szépen.


Amúgy észervettétek, hogy mindenben elkezditek nézni a még be nem következett rosszat? Ezzel az erõvel csoda, hogy ki mertek menni az utcára. Mi lesz, ha elcsap egy autó?

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#125637
szaporodnak a felkiáltójelek a neved mellett, ejnye-bejnye, tán' csak nem rosszkisfiú voltál? <#vigyor><#idiota><#hehe><#eplus2>

#125636
"Azért ennél 6 klasszissal egyszerûbb, ami minden más mmonál van, hogy nem azonos az account fizetõ oldal és a game login."

Azért ez picit megbizhatóbb szerintem.
A 2 loginossal annyi a gond, hogy ha keyloggerrel lenyúlják a gamepass-t, azzal simán be tudnak akkor lépni, a tolvaj meg úgyis a cuccokat akarja pénzé tenni, ami a karakternél, bankban van, szóval ha megszerzi a keylogger a pass-t, akkor a user mire hazaér a melóból, már csak a csupasz karaktereit fogja tudni nézegetni.
Az, hogy mi az accmanagement pass-a szerintem tök másodlagos, a pass-t nem feltétlenül akarják mindenáron megváltoztatni, hanem max. olyankor logolnak be, mikor melózik/suliban van a user, vagy épp alszik...
Már, ha jól értelmeztem a dolgokat.

BEAST
#125635
Ugyan ez igaz az acc/passra is ... vigyazni kell mit toltogetsz le es honnan. Egy normalisan karbantartott rendszerrol nem nyuljak le a dolgaidat. :p

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#125634
"míg ha ellopják az accountodat, akkor ha ügyes vagy, simán tolsz egy új jelszót a titkos kérdés válasszal, és már játszol is, és farmolgatsz amig peticiózól... itt meg még be se tudsz loggolni hogy a haverokkal bohóckodjál addigis"

ezzel csak annyi a gond, hogy mire feltolod az új pass-t, etc, addigra, mire visszalogolsz már csak a pucér karaktereid fognak várni, meg az üres bankod, mert csutkára lefosztják seperc alatt...aztán utána mehetsz reklamálni a blizz-nek, hogy mi történt, aztán HA mákod van, talán visszakapod a cuccaid pár nap(?)/héten belül...
hát nemtom, én ezt a feeling-et vhogy kihagynám -.-

token meg jah, kérem, vigyázni kell rá, ennyi a titok. olyan helyre kell elrakni, ahol könnyen hozzáférhetõ, ugyanakkor nem kell tõle félni, hogy a kutya/gyerek/etc. megcsócsálja reggelire, illetve anyuci véletlenül kimossa, stb...

Narxis
#125633
Aha, X millió, ne kelljen már ekkorát csalódnom az emberiségben.<#idiota>
Aki ilyen hülye, annak lopják is el az accountját, nem sajnálom.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

PiszkosFred
#125632
Elesben majd, X millio token mellett mennyi lesz az ugyintezes? 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Narxis
#125631
Holnap jön a 2.4.3-as patch.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#125630
Mi történik, ha elveszíted a tokent/ráparkol a szomszéd a traktorral/fogadásból lenyeled részegen? Ilyenkor telefonálni kell, az EJ fórumon egy fickó kipróbálta, elkérnek egy csomó adatot az accountodról, aztán küldenek egy jelszót az accodhoz regisztrált mailcímre, azt visszaolvasod a telefonba, és ha minden stimmel, leválasztják a tokenedet az accountról. Emberünknek 40 másodpercet kellett várni az ügyintézõre, és két perc alatt megvolt a mûtét (igaz, ez a jenki Blizzardnál volt, azt beszélik, ott jobb a support).

blackravens

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125629
köszönöm a válaszokat....!

Fehercsoki
#125628
A cower az nem fear...

The Garrett
#125627
majd kiadnak egy biztonsági tokent is, amivel a token meghibásodása esetén lehet biztonságossá tenni az accod. 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.