World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#125776
fordulj orvoshoz, lehet, hogy komoly a probléma o.O

GamerAdams007
#125775
Blackouton meg csak akkor nyer horda, ha premade-el jönnek, bár Al'Akir és Warsong premade is vesztett már random groupal... Jó a másik 3 bg-n meg mi nem nyerünk, bár ma makkoltam 2 AB-t, szerencsém volt, mert kellett a mark. 😄

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Lynx_TWL
#125774
hánynom kell tõletek

๏̯͡๏﴿

#125773
semmi baj sincs az av map-pal.
allinak ugyanolyan, mint hordának.
horda is el tud szárnyalni az npc-k mellett úgy, hogy nem húzza be õket, alli is (elég sokszor próbáltam már mindkét oldalon).
horda is tudja ninjázni a bunkereket, alli is.
horda bázist is könnyen be lehet védeni megfelelõ számú és megfelelõen pozicionált védõkkel, de alli bázist is ugyanigy be lehet.

amúgy akinek sok a gondja horda/alli oldalon av-vel a blackout battlegrp-ban (pl. bloodscalp, arathor), mert szerinte az cheat map, az próbálja ki a rampage battegrp-ot, ott alli csak akkor nyer csak av-t, ha van védelem. ha nincs védelem, akkor default alli lose, mert mikor az alli még galvangart, horda meg belindát öli, akkor az alli bázison már minimum 3 rugó/druida dolgozik a bunkerek elfoglalásán...ami mûködne is nekik, ha...

Mighty
#125772
Apa kezdõdik... 😊

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

[HUN]Crassus
#125771
Inkább a Blizzardnak hálálkodj a kibebaszott csíter AV map miatt.....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Narxis
#125770
hi, allira gyere és írd be majd, hogy /join hun

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125769
hogy hány százalékos a megoszlás azt nemtudom, de gyere Ally-ba...mer jónak lenni jó (muhahahaha)<#idiota>. Ja, és szinte mindég nyerjük AV-t Crassus-éknak hála<#nyes>

Lacee
#125768
ezt hol olvastad, hogy a belfek ki akarják nyírni az embereket és gonoszak?

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#125767
hi all nem tudja valaki hogy a Bloodscalp szerver milyen % arányban van alli és horda kb? és melyiken érdemesebb karaktert inditani😄
[HUN]Crassus
#125766
most palázom Kasadya-ra aggrózz😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#125765
login server dead? vagy vmit benezek?
#125764
Gyere majd 16 óra után is av-re mióta újra játszol még meg sem öltelek<#vigyor2>
The Garrett
#125763
jo korán keltél ma, én csak 8 at buktam még alli oldalon... 😛

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#125762
Köszönöm. Mindkettõt.😊
Narxis
#125761
Kiskutyának jobbulást!

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#125760
X-perl

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125758
Unatkozom - kiskutyát mûtötték, így szabi a héten - és nézegettem, mennyi addon van. Van valami amit ajánlani tudtok? Grafikai megjelenést javító vagy ilyesmik. Amik a játékélményt javítják. Köszi.
BEAST
#125757
Available to: All Races
Type: Primary Tank

loldk ;p

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

[HUN]Crassus
#125756
12. AV vereség ma

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Davidus
#125755

V9ykn8_TZL0

#125754
ÓÓÓ bakker. És én még csodálkoztam, hogy nem voltak az addonjaim "out of date"-esek<#idiota>
Ezekszerint mostmár így fogják felhívni a kedves felhasználók figyelmét, hogy frissíteniük kell az addonjaikat.
Na jó, akkor én is így fogok tenni. Köszi a választ.

PiszkosFred
#125753
Titan miatt lesz ez a kis gm-ticket-csik, mert nekem is eltunt frissites utan.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

s0n1c
#125752
\o/
Narxis
#125751
Vagy inkább frissítsd az addonokat. 😄 Frissítettem QuestHelpert, Titan Panelt és el is tûnt.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Narxis
#125750
GM ticket, reseteld az addonjaidat.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125749
Figyeljetek már népek. Peccs után kirakott a minitérkép mellé valami sávot aminek a sarkában van egy papírtekercs. Mi a gõte az? Mert rohattul nem tudom eltüntetni. Valakinek sikerült?

#125748
Kis segítség - esetleg - akinek nem megy fel a patch. Hátha lesz még valakinek telepítési problémája és ez segít.
Nekem akkor írt ki ilyeneket - anno a a régi gépemnél amiben 2X512RAM volt - amikor az egyik RAM meghalt. Kiírta minden tesztre, hogy 1024RAM, meg minden fasza meg stb. de bármit akartam telepíteni - eredeti patch, XP(!!), Java stb. - mindig hibás, sérült fájlra hivatkozott. Megnéztem melyik RAM a jó - hol az egyikkel próbáltam telepíteni, hol a másikkal - és azt hagytam a gépben ami hibátlanul mûködött. Minden telepítési probléma megoldódott.
#125747
1. én csak a standard unitframe-et látom a video-n, nemtom te mit láttál. ha 3D-s portrét akarsz, akkor pl. az x-perl unitframe az tud ilyet
2. Proximo
3. Bartender3, Bongos

meg látok még 1 damagemeters addont is a videóban (ami szerintem egy ritkaszar movie, de mind1.)

letölthetõek innen: curse-gaming.com, files.wowace.com

#125746
ez csak nálad csinál ilyeneket 😊
(jah, tegnap aktiváltam én is újra az accom)

#125745
na, ez már hiányzott <#vigyor3>
a jó öreg crassus visszatért <#vigyor2>

#125744
korigálnám a már amitett pecslési bajom

wow ujratelepités utánán már nincs google-re hivatkozos hibaüzenet de ahgoy elkezdi a pecselés a gép újraindul

mi lehet a baj, volt már valakinek ilyen baja?

köszi

#125743
hello
info kéne

egy videóban láttam ( http://www.youtube.com/watch?v=6R6FxETeAyc&feature=related ) pár olyan addont ami nagyon tetszik de fogalmam sincs hogyan kéne rákeresni..adonok terén nemigen vagyok otthon

1. egy olyan addon ami ilyen 3d-s modell szerüen berakja a target képét (lázsd a videó)

2. az az addon ami jelen esetben az arénában az ellet berakja egy "listába"

3. valamint az ameikkel a skill felületet ennyire össze lehet tölni/kicsiníteni, és átrendezi mint az a videóban is látszik

ha valaki ismeri ezeket kérem mondja el a nevét és hogy hol találom (nem merek találomra addonos oldalakon kutakodni, nemtudom meik mennyire megbízható)

köszönöm (ha lehet priviben)

valamint az 5-6 al elötti hozzászolásomra is várnék tippet ha van)

Calver
#125742
2/5 imp mind blasttal, imp mana burn nélkül pvp talent. hmm, merész.

"The trees move. Do you not see it?"

ronihun
#125741
ja az... amugy ez pvp talent azt elfelejtettem mondani...amit meg ockham linkelt az sztem pve

...

#125740
mooo
#125739
szerintem meg ritkaszar
ronihun
#125738
k O T T A
#125737
a blood elfek gonoszak simán kinyírjuk a humánokat np ez is a történet része-pewpew
conflict between lore ... ez van😊 ezt kell szeretni
amúgy s2noobot arra írtam h s1noob már volt most s2noob lesz a szöveg
per pillanat most én is rugóval nyomom és a 70 elõtti resimentes pvp nagyonbejön
shadowstep szerelmes lettem mondhatni elég op a dolog lvl 60 alatt
én mindíg utáltam a pvp-t de így tetszik a dolog😊
most h irl kicsit komolyabban szerephez jut költözés meló stb csak szintezgetni van idõm raidelni nem .. pedig hiányzik a hasteadinom....D de wowmentes netmentes környezetben hamar el is felejti az ember milyen függõséget okoz a dolog..😄

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

#125736
hello mindenki

volt már valakinek olyan problémája hogy a wow pecslés a Google Desktop Search nevû dologra hívatközva nem ment?

(Google Desktop Search can cause problems installing Blizzard products. Please pause or close Google Desktop Search before continuing this installation. See http://desktop.google.com/support for additional information.)

ha mégid mendom neki hogy installálja ujraindul a gépem

namármost: Google Desktop Search nevû dolgot semmien formában nemtaláltam a gépemen sehol..se icon, de vezérlõpult, se start menü

probáltam hogy leszedtem ezt a Google Desktop Search-t és felraktam és ujra leszedtem rendesen, "szabályosan", de ugyan ugy azt írja pedig akkor már tuti nincs semmi ilyesmi,

valakinek van ötlete mi lehet a baj?

köszi

Shortstop
#125735
ne legyé droid 😄

Botond
#125734
Azért ez erõs volt. 😛 Whisperelj rám, vagy dobj egy mailt, ha nepán jáccol hordát megint.
#125733
Hali!
Priesthez tudnatok vmi buildet linkelni? konkretan shadow erdekelne, találtam neten, de franc tudja h mennyire mukodnek jol =/

The Garrett
#125732
hotolom magam-bekapom a viperstinget-maciform-megvárom míg lejár- addig a hotok kihealelnek + ráchargeolok a hunterre- és ennyi. 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

bodesz
#125731
max sonic ezzel a fekte logojával...meg az eszement gondolataival...amúgymeg hogy tomcatet idézzem : TARKÓNLÖVÉS!

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

#125730
emok vagytok mind.

s0n1c
#125729
ez felháborító, azonnal nyisd ki az ablakot és ugorjál ki a faszba
bodesz
#125728
faszom má a wowba...
1szer újrarakom és máris AKAD sw ben és minden fõvárosban pedig eddig semmi baj nemvolt ahogy nézem ez az új patch 1 rakás ... lett...ty blizz...fizetünk is érte vicc.

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

Lynx_TWL
#125727
pöcs

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#125726
Az én problémámra senki sem ír?