World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
fury
BT crit után instant slam
+1 intercept aoe stunnal
DW 2H(gecinagy WW sebzés)
prot
+10% sebzés disarmolt enemire
4 sec aoe stun 20 sec CDvel
-60% sebzés haverra 6 másodpercig intervene után
charge, intercept, intervene kiszed minden snarebõl
ingyen shield slam 10%al devastate meg shield slam után
V9ykn8_TZL0
amúgy meg 6x felrakni ilyen rövid idõ alatt nem lehet, mert valami 40 vagy 60 energy, ha jól emléxem, ami azért nem kevés...
úgy változott meg, hogy a shadowdance idõtartama alatt használhat minden skill-t, amihez stealth is kéne (sap, garrott, ambush, stb.)
heh?
jelenleg az egyik legbrutálisabb class a game-ben, megfelelõen gear-elve a warrior, ha nem a legdurvább.
mi kéne még ezen felûl?
iwin button?
jó az a warrior, s ahogy elnéztem a cuccait, amit 80-ig megkap, jó is marad.
warrior gear-rel skálázódik a legjobban. wotlk elején egy picit biztos le lesz maradva, de ahogy jönnek majd a táposabb epix-ek hazavág mindenkit majd szép lassan...most is ez volt, ezután is ez lesz.
Hogy a regi salva megmarad-e, mint BUFF, azt nem tudom.
20%melee haste és 10%spellhaste totem retri aura 3%haste szintén az is raidwide hat need😊
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
nekem kicsit körülményesnek és nem túl hasznosnak hangzik
<#szomoru1>#szomoru1><#wow1>#wow1><#fejvakaras>#fejvakaras><#wilting>#wilting>
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
V9ykn8_TZL0
- 30% tobb hp (15 secen at)
- Mangle es Maul 3 targetre megy (15 secen at)
- cicaban 50%-kal kevesebb energy minden kepesseg (15 secen at)
- minden nemu loss control (fear, stun)-tol valo kiszabadulas, es immunitas rajuk 15 secen keresztul!!
1. shadowstep
2. ambush
3. vanish
4. ambush
5. preparation, vanish
6. ambush
7. shadow dance --> még 3 ambush/(cheap shot/garrote)??? 😛
V9ykn8_TZL0
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360
V9ykn8_TZL0
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
- 1 db bótba vásárolt wow játék (lehet tesco gazdaságos is)
- 1 db PC
- 1 db keyboard
- 1 db egér (nem, nem az, amelyik él, hanem a halott fajta, tod' ami mûanyaból, meg fémbû' van)
- 1 db monitor
- 1 db netkapcsolat
- 1 db 230V-os konnektor + hosszabbító, T-dugó, etc
- 1 db befizetett áramszámla (hogy legyen craft a konnektorban)
- 1 db asztal (amin a gép van)
- 1 db szék (amin ülsz)
- 1 db helyiség, ahova a konnektor be van építve (lehet akár budi is, bár ott elég kényelmetlen)
hogyan indítsd el wow-ot:
- menj be a helyiségbe
- ülj le a székre
- dugd be a PC tápcsatit a konnektorba (tod' az a 230-as fehér izé, ott a falon, ami megb@sz, mint állat, ha beledugsz két drótot)
- kapcsold be a PC-t
- várd meg, amig feláll az oprendszer
- kattints a wow ikonra
- ird be a login-od
- csináld meg a karaktert
- jácc
hogyan jácc vele:
- nyomogasd a w-s-a-d-1-2-3-4-5-stb. gombokat
- rángasd az egeret fel-alá-jobbra-balra
- örülj
remélem tudtam segíteni!!!!
ui.: youtube a te barátod is!
V9ykn8_TZL0
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
V9ykn8_TZL0
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360
V9ykn8_TZL0