World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Davidus
#125880
5v5ben nagyon jó lesz a prot warrior

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125879
fury meg prot is nagyon jó lett PVPre

fury
BT crit után instant slam
+1 intercept aoe stunnal
DW 2H(gecinagy WW sebzés)

prot
+10% sebzés disarmolt enemire
4 sec aoe stun 20 sec CDvel
-60% sebzés haverra 6 másodpercig intervene után
charge, intercept, intervene kiszed minden snarebõl
ingyen shield slam 10%al devastate meg shield slam után

V9ykn8_TZL0

#125878
ha a garrott is úgy müxik, mint a rupture, akkor nem tudod addig feltolni, amig le nem jár az elsõ a célponton.
amúgy meg 6x felrakni ilyen rövid idõ alatt nem lehet, mert valami 40 vagy 60 energy, ha jól emléxem, ami azért nem kevés...

#125877
ha jól tudom, a shadowdance-rõl levették a stealth ki-be mókát, túl sok volt vele a macera.
úgy változott meg, hogy a shadowdance idõtartama alatt használhat minden skill-t, amihez stealth is kéne (sap, garrott, ambush, stb.)

#125876
nem látod a fejlõdést?
heh?

jelenleg az egyik legbrutálisabb class a game-ben, megfelelõen gear-elve a warrior, ha nem a legdurvább.
mi kéne még ezen felûl?
iwin button?

jó az a warrior, s ahogy elnéztem a cuccait, amit 80-ig megkap, jó is marad.
warrior gear-rel skálázódik a legjobban. wotlk elején egy picit biztos le lesz maradva, de ahogy jönnek majd a táposabb epix-ek hazavág mindenkit majd szép lassan...most is ez volt, ezután is ez lesz.

Marcell
#125875
Ez nekem inkabb valami spellnek tunik (mint egy hot), mint buffnak. Ha valakinek nagy agroja van, kap egy ilyen hands of salvat, es 10secig szepen lecsokken az agroja (mindamellett, hogy kevesebbet tud healelni,sebezni).

Hogy a regi salva megmarad-e, mint BUFF, azt nem tudom.

k O T T A
#125874
azért pala és sámán elég dúrva buffer lesz
20%melee haste és 10%spellhaste totem retri aura 3%haste szintén az is raidwide hat need😊

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

s0n1c
#125873
köszönjük emese
#125872
20% threat csökkentés 10 sec alatt,és addig 10% dmg és healing csökkenés, ha jól értem
nekem kicsit körülményesnek és nem túl hasznosnak hangzik

k O T T A
#125871
Blessing of Salvation renamed Hand of Salvation, now reduces total threat on the target by 2% per second for 10 seconds while also reducing all damage and healing done by 10%. Only one Hand spell can be on the target per paladin at any one time. Now costs 6% of base mana.

<#szomoru1><#wow1><#fejvakaras><#wilting>

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

#125870
jaja, a seggébõl meg villámok löveljenek, és amerre jár ott nyíljon meg alatta a föld

Magh
#125869
Kb minden egyes calculator mást ír erre a talentre, de elképzelhetetlennek tartom, hogy maradjon. Ugyanúgy törlik, mint a cripplet.

Davidus
#125868

V9ykn8_TZL0

Narxis
#125867
imba

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Marcell
#125866
Ha casterre megy ra, es garrot-ot tol mindig, akkor 6x tudja eltolni --> 6x3mp = 18 mp silence a casteren. Õõõ?

#125865
inkább mûködõ sandboxot keress :p

Marcell
#125864
De a legdurvabb: feral druid - berserk talent.
- 30% tobb hp (15 secen at)
- Mangle es Maul 3 targetre megy (15 secen at)
- cicaban 50%-kal kevesebb energy minden kepesseg (15 secen at)
- minden nemu loss control (fear, stun)-tol valo kiszabadulas, es immunitas rajuk 15 secen keresztul!!

Narxis
#125863
jaja

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125862
account menedzsmentben iratkozhatsz fel, és az ott feliratkozók között sorsolják

Marcell
#125861
Ez a shadow dance azt jelenti, hogy 3x, 3mp-enkent stealthbol jon elo a rugo? Ergo:
1. shadowstep
2. ambush
3. vanish
4. ambush
5. preparation, vanish
6. ambush
7. shadow dance --> még 3 ambush/(cheap shot/garrote)??? 😛

Davidus
#125860
s0n1c
#125859
nem érzem azt a fejlõdést, amin szinte minden class átesett bcben és majd a leendõ kiegben át fog esni (igaz ez még csak béta), az irányvonal mondjuk nem rossz, prot ág kifejeztten tetszik, de ez még mindig nagyon kevés, mst trainelhetõvé kellene tenni (megfelelõ dmg reduction mellett persze), pummelrõl levenni gcdt stb...
#125858
mé', miabajawarriorral? <#phone><#nemtudom>

tigeroo
#125857
roflmaocetung
s0n1c
#125856
a mage legalább egy használható class ha megfelelõ ember irányítja, ezt a warriorról pl. nem mondhatjuk el kurvára, az egész classt újra kéne gondolni és átalakítani
Zsoltika 007
#125855
A bétát amúgy szét sorsolják vagy valahol fel kell iratkozni?

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

Davidus
#125854
HunnernesKonge
#125853
"Counterspell now costs 9% of base mana."
QQ
PiszkosFred
#125852
A kovetkezo napokban (hetekben)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fehercsoki
#125851
És mikor küldik az e-maileket hogy ki kapott béta kulcsot meg ki nem?

#125850
nem craft, hanem kraft, baze -.-

#125849
kell hozzá:
- 1 db bótba vásárolt wow játék (lehet tesco gazdaságos is)
- 1 db PC
- 1 db keyboard
- 1 db egér (nem, nem az, amelyik él, hanem a halott fajta, tod' ami mûanyaból, meg fémbû' van)
- 1 db monitor
- 1 db netkapcsolat
- 1 db 230V-os konnektor + hosszabbító, T-dugó, etc
- 1 db befizetett áramszámla (hogy legyen craft a konnektorban)
- 1 db asztal (amin a gép van)
- 1 db szék (amin ülsz)
- 1 db helyiség, ahova a konnektor be van építve (lehet akár budi is, bár ott elég kényelmetlen)

hogyan indítsd el wow-ot:
- menj be a helyiségbe
- ülj le a székre
- dugd be a PC tápcsatit a konnektorba (tod' az a 230-as fehér izé, ott a falon, ami megb@sz, mint állat, ha beledugsz két drótot)
- kapcsold be a PC-t
- várd meg, amig feláll az oprendszer
- kattints a wow ikonra
- ird be a login-od
- csináld meg a karaktert
- jácc

hogyan jácc vele:
- nyomogasd a w-s-a-d-1-2-3-4-5-stb. gombokat
- rángasd az egeret fel-alá-jobbra-balra
- örülj

remélem tudtam segíteni!!!!

ui.: youtube a te barátod is!

skate00
#125848
WOW ozni akarok és hogy valaki tudna e küldeni videót vagy ilyesmit hogy hogy kell jáccani vele...

Davidus
#125847
BEAST
#125846
\o/

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

s0n1c
#125845
lol
Davidus
#125844
s0n1c
#125843
class trainerednél
#125842
Hol tudom megcsinálni?
Zsoltika 007
#125841
Persze! Csak minél többször csinálod, annál drágább lesz újra tanúlni.

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

#125840
A talentek újraelosztása lehetséges?
Zsoltika 007
#125839
Hát ha van annyi eszed hogy kiteszed fórumra 😄

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

Davidus
#125838
😄

V9ykn8_TZL0

#125837
jah, igy mar nem csak a pass-t lopjak el, hanem spam-ot is kapsz mailedre.
PiszkosFred
#125836
Mivel a beta teszt lehetoseg atadhato cimboranak, ismerosnek is, es hat accountot te sem adnal ki senkinek sem. Emailcim az hagyjan, a kapott kod a betara vonatkozik, nem az emailed belepesere valo. Na ez igy ertelmes lett, no de erted 😊 Ez a beta login screenje, nem a retail valtozate.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#125835
ez nem rossz ötlet mondjuk

Zsoltika 007
#125834
Véglegesbe account nevet fog kérni. Gondolom a béta miatt kéri ezt.

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

[HUN]Crassus
#125833
hmm emil kell login név helyett?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

s0n1c
#125832
Iron Will (Arms) now has only 3 ranks, reducing the duration of Stun and Charm effects by 10/20/30%.
Davidus
#125831

V9ykn8_TZL0