World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Magh
#125830
Mondom a RÉGI talenteket. Amik még mindig a vanilla-WoW szintjén vannak. Midnen más classnál egy csomót áthelyeznek, csökkentik a pontköltséget, erõsítik etc.

QuippeR
#125829
Botond figyelmébe ajánlanám, hogy mailcímet kér, nem account nevet.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

Narxis
#125828

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Magh
#125827
A legtöbb downgradelhetõ cucchoz base mana költséget rendeltek, hogy ne lehessen (ne érje meg) a r1-et használni belõlük. Eleve a manát és manaregent homogenizálják.

Kicsit satnya a notes mage része. Ahhoz képest, hogy minden classnak faragják a régi talentjeit, felhozzák õket WotLK szintre (DK szintre), a mage fire és frost ágaihoz még mindig nem nyúltak, pedig lenne mit alakítani.

Narxis
#125826
Aztakurva de jól eltalálták.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Davidus
#125825

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125824
amúgy a többi caster is kapott ilyen base manás spelleket
Howl of Terror now costs 15% of base mana. <#idiota>

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125823
retrinek meg protnak ez lehet hogy buff mert nekik kevesebb manájuk van

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125822
BMhez meg ismerni kéne az exotic peteket😄

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125821
marksmanes szerintem durva

V9ykn8_TZL0

Magh
#125820
Ezek is amolyan "jó, de nem az igazi" talentek, bár az exotic petekrõl nem tudok semmit. Újabb AOE képességek: Explosive Shot, Hammer of the Righteous, Divine Storm. Lehet, hogy az arénában is komoly szerepet szánnak az AoE-nek (lásd pl. mage fire tree vége)?

Annak én külön örülök, hogy a sok resistet átalakítják time reduction-re, egy RND szarság ezzel is kilõve.

[HUN]Crassus
#125819
én látom rosszul vagy a palák nagyon durva /nerf/ mana költésg up-ot kaptak?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Davidus
#125818

V9ykn8_TZL0

[HUN]Crassus
#125817
wow lehet bubi alól szárnyakkal ütni😮

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Davidus
#125816
ja

Surefooted (Survival) now reduces the duration of movement impairing effects by 10/20/30% (instead of resist % chance).

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125815
Primal Tenacity (Feral) now reduces damage while stunned by 5/10/15%, and reduces the duration of fear effects by 5/10/15%.

eddig 15% esély volt resistre
nem tudom hogy a többi classnál is változtak e a fear/stun resist talentek mert lusta vagyok megnézni de ezzel jó irányba haladnak.
minél kisebb a szerencse faktor annál jobb😛

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125814
hunter

51 beast
Beast Mastery
You master the art of Beast training, teaching you the ability to tame Exotic pets and increasing your total amount of Pet Skill Points by 5.

51 marks
Chimera Shot
You deal 30% weapon damage, consuming the current Sting on your target and triggering an effect:

Serpent Sting - Instantly deals 40% of the damage done by your Serpent Sting.

Viper Sting - Instantly burns 30% of the amount of mana drained on your Viper Sting, restoring 100% back to you.

Scorpid Sting - Reduces damage done by the target's next three attacks by 60%. The damage reduction is diminished by 20% following each attack. Lasts 10 sec.

51 surv
Explosive Shot
You fire an explosive charge into the target, dealing ${$RAP*0.2+$m1}-${$RAP*0.2+$M1} Fire damage every second for $d to all enemies within 5 yards of the target.

V9ykn8_TZL0

#125813
pala 51-es talentek

51 holy:
Beacon of Light
The target becomes a Beacon of Light, healing all party or raid members within $a1 yards for $o1 over $d.

prot:
Hammer of the Righteous
Hammer the current target and up to 2 additional nearby targets, causing $s1% of weapon damage as Holy damage. This ability causes high threat.

ret:
Divine Storm
An instant weapon attack that causes Holy damage to up to ${$i-1} enemies within $a1 yards. The Divine Storm heals up to 3 party or raid members totalling $s2% of the damage caused.

#125812
ja csak küldenék már az emaileket ~~

Davidus
#125811
patch nócc
hunter meg pala is megérkezett

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125810
elkezdõdött a beta! pontosan 12 nappal a jelentkezõsdi fellövvése után mint a BC betánál😛

V9ykn8_TZL0

Lynx_TWL
#125809
epenis

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

bodesz
#125808
csináljunk petíciót érte 😛 1szer csak sikerül 😛

(&#175;`&#183;._/&#175;`&#183;._.&#183;]\\BodesZ/[&#183;._.&#183;´&#175;\\_.&#183;´&#175;)

Narxis
#125807
Jaja, pár arc már szólt GM-nek, hogy nem lehetne-e Hunscalp a szerver neve. 😄 Persze mondták, hogy nem de hátha elérjük valamikor. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

vki
#125806
A Wikipedia-n amúgy a Bloodscalpra írják, hogy a nem hivatalos magyar szerver 😛

ACER Aspire 5738ZG

Narxis
#125805
Ragnaros, de Bloodscalp überalles. Ne menj el, minden vasárnap este viccmondó estét tartunk a trade chaten. Ha pár english fákör szól GM-nek semmi problem, már a GM-ek se szólnak érte mert túl sokan vagyunk. ^^

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

zeki
#125804
Sziasztok !
Tudtok mondani olyan addont ami ki írja wow-on belül ki beszél éppen a Ventrilon?

ASUS M2N-E,AMD 6000+,2GBram,ATI X1950XT,3*300GB SATA2,19\" TFT SAMSUNG 940N,TRUST PREDATOR MOUSE

vki
#125803
Hi!

Egy jó hosszú kihagyás után visszatérek origire.
Eddig allis voltam BloodScalpon, és az lenne a kérdésem, hogy melyik az a Realm, ahol még vannak magyarok sokan (PVP).

Elõre is THX a választ

ACER Aspire 5738ZG

#125802
m egy

[HUN]Crassus
#125801
M1?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

B@lu
#125800
M1

Narxis
#125799
mázlista :p

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125798
beengedett 😄

#125797
énnékem is szal a hiba nem az mink készülékünkben van

Narxis
#125796
nekem is

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125795
jo en ilyet nem tudhatok, newb vagyok:p

#125794
talan nem jo megint a login server😛

B@lu
#125793
nekem is ugyanez van...
megoldas?

#125792
köszi
még1...miért nem enged belépni?:p csak authenticating...

[HUN]Crassus
#125791
wow ace

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#125790
Hali, köszi!
Ugy hallottam h van vmi ami automatikusan frissiti addonokat, ez miez? ill hogyan lehet ha nem kulso progival?

#125789
en Slacker King perpil

BEAST
#125788
te is City Defender leszel? 😄D

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#125787
baba <#eljen>

Davidus
#125786

V9ykn8_TZL0

[HUN]Crassus
#125782
horda

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#125781
Bloodscalpon alli vagy horda erõsebb?
[HUN]Crassus
#125779
tolom Géza! hol vagyol,kire nyomuljak?😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Mighty
#125778
Ne, mert akkor nekem is.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Mighty
#125777
Nekem sok mark kell, akkor nekem nagyobb szerencsém lesz? 😊

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk