World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

HunnernesKonge
#125930
Mindigis piros dömpert akartam, csak már volt egy kék és nem volt szivem otthagyni. meg ugye a sok kékdömperes ismerõs <#rinya>
tigeroo
#125929
ez csak 1 játék, nem mindegy ki-melyik frakcióval játszik?

a játszótéren a piros dömperesek kiközösítették a kék dömpereseket?<#idiota>

edios
#125928
"Úgy néz ki, hogy az allis oldal a sötétebb."

Ha ennyibõl állapítottad meg, akkor úgy néz ki, hogy inkább te vagy a sötétebb<#zavart2>

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

BEAST
#125927
A BS minden csak nem bizonyitek egyik fel mellett sem 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Zsoltika 007
#125926
Én is próbáltam már mind2-t és sokkal érettebbek a hordások. Nem is értettem miért anyáznak hogy a bs ilyen meg olyan szánalom. Mikor én 100-ból kb 5-6 emberrel találkoztam aki tahó volt. Amúgy nekem is sok ismerõs allis.

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

#125925
Nem akarok én általánosítani és valóban nem lehet pontos tényeket megállapítani fél óra játék után. De ez volt az elsõ tapasztalt. Én nem vagyok egyik oldal ellen sem, hisz a haverok is allisok, és nagyon rendes gyerekek. Biztos vannak jó fejek és idióták mindkét oldalon, csak meglepett a tegnap este. Hordás oldalon soha nem tapasztaltam ilyet. De lehet csak pechem volt és belebotlottam egy 15 év átlagéletkorú társaságba😊
Csirke4
#125924
Érdekes én tegnap szinteztem a warlockot, jött egy pala adott buffot, mikor rámjött egy csomó mob a mellettem lévõk segítettek hogy ne haljak meg, egyszercsak rámwhisperel egy tök ismeretlen 62-es pala, hogy kell-e bármilyen questben segítség. A köcsög kurva allisok mindenit.
HunnernesKonge
#125923
Ezaz általánositsuk az egyik frakciot fél óra játék után. gz
#125922
Kis szöszenet az Allis vs. Horda témához. Van egy hordás Blood elfem - 20-as a kicsike - nem vagyok egy nagy játékos, magam kedvéért császkálok pár órát. Teljesen kezdõ, amatõr vagyok. A hordás oldalon jön egy nagyobb kari 30-es, 70-es tökmindegy, int, ad egy Buffot megy tovább. (szinte) Kivétel nélkül. Tegnap csináltam egy allis humán palát, mert a haveréknak ott van guild és szeretnének néha velem nyomulni. Nos az allis oldalon NEM TALÁLKOZTAM olyan nagyobb karival aki nem állt volna meg mellettem nevetni, vagy nyomni egy "lol"-t. Buff egy száll sem - ami nekem nem hiányzik, csak a hozzáállást mondom - mert elvagyok én magamnak. Úgy néz ki, hogy az allis oldal a sötétebb. Megállhat nevetni melletttem egy hetvenes kari, nyugodtan, hisz lehet vett acc, én egy hetvenest sem tisztelek azóta, mióta olvasom itt az acc vásárokat.
BEAST
#125921
<#wow1>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#125920
azért is berakom😄

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125919
na jólvan basszák meg a deatknight.infójukat😄

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125918

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125917
DK quest végén ilyen cuccokban fognak pörögni a DKk

kb outland zöld szint szóval szerintem felesleges lvl60 szarokra pénzt költeni

V9ykn8_TZL0

#125916
és ezt ugye alap gearben csinálja 😊
gondolhatod milyen lesz a már elõkészített fullos "twink" gearben

Calver
#125915
outland sucks.

restedbõl told ha lusta/normális/emberi lény vagy.

"The trees move. Do you not see it?"

#125914
mivel level 60-tol mar a kieges szintek vannak es kb ugy terveztek hogy annyi ido legyen 60->70 mint 1->60 ezert joval tobb xp kell adott szintlepeshez😊

http://www.wowwiki.com/Formulas:XP_To_Level

itt lathatod lentebb, hogy mennyi xp kell az adott szinthez.

Lacee
#125913
ne fledd, hogy kb 500 és 1000 közötti xp-t ad egy mob is, és elég sokat kell ledarálni. amúgy igen, ez van...

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#125912
Srácok, 58on átmentem outlandre, most 60as vagyok haverral toljuik 63as questeket is csinálgatunk stb, de leadjuk 10k-és 12k között mozog a quest xp rate. namost megnéztem leadom 3questet és 1 csikot megy az xp bar, tehát ha 3quest 1 "csik" akkor 20csik van és az 3x20= 60 ? 60db quest kell egy szinthez? ez baromis soknak tartom, vagy ennek igy kell lenni?

Get a life!

#125911
http://www.novagamers.net/files/envy/Beta/Blood%20DK.wmv dk blood spec movie, ezt igencsak nerfelni fogjak imo😛

s0n1c
#125910
pitbull és ecasting bar azt hiszem
#125909
sziasztok egy olyan inerface addont keresek.
http://www.revised.hu/e107_files/public/1188826030_23_FT0_interface.jpg
tehát végülis a playernek az ablakja meg a targeté... ez nem xperl szentem és gondolom a castbar az addonnal jár 😊

#125908
Kiszedték locktól legalábbis.
(Na nem mintha valami értelmes spell lett volna. 51 pontos talentnek meg fõleg)

#125907
ah, akkro az atrocity valami mob spellje lesz ezekszerint? mondjuk nem irja hogy trainer szal lehet.

tigeroo
#125906
/felszik a földön a röhögéstõl<#nevetes1>
Tatyla
#125905
te meg egy árokban az jobb?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

l33t
#125904
Szegény kockák, mind a képernyõ elõtt fogtok megdögleni <#szomoru1>

s0n1c
#125903
nekem eddig is zseniális volt a grafikai megjelenítés ez már csak hab a tortán \o/
#125902
minden class 2 skillt kap
warlocknak ez az egyik, a másik a circle

#125901
midnen treere van neki egy uj, minek tobb?

affli: aoe corruption
demon: demonc circle
destro: shadowflame

Magh
#125900
Az eddig is volt, de a Haunt helyett mi lesz?

#125899
Omg nem lehet mortalstrikeolniexecuteolnititangrippel egyszerre??? what ?? blizzard sux...

Btw a warrior új neve a kiegtõl barbarian

#125898
Magh
#125897
Eddig a Haunt egy alap spell volt, most meg berakták a Cripple helyett affli végére, érdekes. Ez is mindnehol másképp néz ki, hol 20% all damage, hol 50%. Akkor viszont mi a lockok másik új alap spellje a circle mellett?

Davidus
#125896
cripplet már le is cserélték😛

V9ykn8_TZL0

edios
#125895
Wtf? Turbóznak a már 4 évvel ezelõtt is elavultnak számító motoron? Ha igen, épp ideje volt..

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Davidus
#125894

V9ykn8_TZL0

#125893
Tessék. Mondtam én, hogy jön valaki aki jobban ért hozzá😛
Narxis
#125892
én

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lacee
#125891
nem kell más dvd-je, le lehet tölteni a kliensprogramot innen is:
http://teaser.wow-europe.com/

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#125890
Nekem benne volt az eredeti játékban a 10 napos trial kulcsa és ha jól értelmeztem - fordítottam - az útmutatót, az én DVD-m kell telepíteni annak a gépére, akit megakarok hívni és a trial kulccsal kell reggelnie..szerintem úgy tudsz ha valami ismi megveszi és meghív egy 10 napos trialra. De biztosan jön valaki aki jobban tudja ezeket és kiokosít.
Davidus
#125889
MS nem fog nagyobbat sebezni attol hogy a masik kezében is 2H van😄

V9ykn8_TZL0

Tatyla
#125888
valaki kapott már béta kulcsot?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

GamerAdams007
#125887
A vicc, hogy mindenki azon sír, hogy a warri majd wotlkba jön a 2x2-vel, és nyomja az iszonyat MS-t, meg amikor kedve van executol egyet. De arra nincs idejük, hogy megnézzenek egy rohadt talentcalcot és rájöjjenek, hogy 2x2 überdmg VAGY pvp-re az execute és a mortal, a titans grip mellé a másik két pvp-nyerõ skill nem fér be pontba, magyarul ismét egy értelmetlen talent pvp-warrinak. Raidre viszont mostantól talán viszik, mer lesz elég dpse.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#125886
valaki tudna segiteni, hogy hogyan tudok trialt csinalni? elvileg ugy is tudok ha nem veszem meg a jatekot ugye ?

k O T T A
#125885
hát ahogy néztem midenn tank elég tápol threat generáló spelleket kapot meg átdolgoztak pár talentet szóval aggrogondot salva nélkül is el lehet majd viselni ez csak a nagyon rakoncátlan emberekre kell majd rakni(reméljük)😄

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

magus
#125884
hogynekedmennyitürelmedvan

#125883
nekem a kard tetszett, ami a hátán volt O.O

s0n1c
#125882
így van iwin buttont akarok... smartboy
Davidus
#125881
deathgate spell animáció
hazateleportál a trainerekhez😛

V9ykn8_TZL0