World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lacee
#126030
nagyon állat dizájn, mintha egy új játék lenne!

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

jazzy
#126029
2 ember is leveri köszönöm a belémkötést.
Ettõl függetlenül egy PUGból nem fogja 5 éppen mercilesst farmoló zöld geared leverni kkthx.
Lynx_TWL
#126028
na te fürdõskurva, kiosztalak...

3 év után vannak még ilyen idióták, akik allis és hordás játékost megkülönböztetnek hát alap, hogy "kifigurázom"
(crassus meg a fórumra jár sírni...)

๏̯͡๏﴿

Lynx_TWL
#126027
ezek olyan hülyék, hogy holnapig magyarázhatnád, akkor sem értenék meg a lényegét...

๏̯͡๏﴿

TDC Geronimo
#126026
<#szomoru2>

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Lynx_TWL
#126025
na te inkább maradjál csöndben

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#126024
én vagyok itt a színvonal köszi

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Fehercsoki
#126023
5 ember leveri nemrég öltük le 5en.

jazzy
#126022
Nem tudom mikor av-ztál utoljára, de a horda kezdõhely hátrébb lett rakva, balinda pedig meg lett erõsítve. 5 ember nem veri le.

Ettõl függetlenül nem sírok mert csak premadebe vagyok hajlandó avzni azmeg szinte default win.
Davidus
#126021
pár új monszter




ez meg valakinek a setje😛

V9ykn8_TZL0

Lacee
#126020
kiesett a billentyûzetbõl a vesszõ gomb? nem kicsit nehéz olvasni így.

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#126019
A hordás tornyokat viszont könyebb bevédeni mint az allisokat amit szinte lehetetlen.A horda bázisra két pici ajtón is kerezstûl kell verekedni magát a támadónak és ha van védõ azt csak 10 nél több játékossal lehet bevenni.Igazából sosem értettem hogy a hordások miért a kapuhoz ragaszkodnak hogy azt védjék ott már az egyik torony melett át lehet menni a kerítésen azaz két irányból lehet támadni.AV kialakitása egy dologban kedvez csupán az allinak mégpedíglen hogy van három pont is ahol 5-6 játékos nagyon betudja lassitani a hordát ha ez megvan ill legalább 2 torony vissza van szedve nyer az alli pontban még akkor is többet vagy legalább közel annyit kap ha premade horda beüti a törpét.

Horda oldalon a könnyités az Balinda azt vagy négyen öten leölik nem is értem miért megy be legalább 20-30 játékos.Balindát is jóval nehezebb védeni mint glavangert ill a horda közelebb kezd ugyhogy kb egyenlõek a feltételek.Valójában az a fél nyer amelyikben kevesebb a leecher és nem észnélkül megy elõre.
Botond
#126018
Simán meg tudod csinálni, mint ahogy a hordások 70%-90%a nem. Allyknál meg fel sem merül a kérdés.
#126017
Simán meg lehet csinálni mindkét oldalon. Mindezt 3 allis és 4 hordás kari után mondom :p

Botond
#126016
Ha nem látod a "van rá 1% esély, hogy jó helyre állsz" és a "tekerheted mint a hülye úgyse látnak" közötti különbséget akkor a hiba az ön készülékében van.
#126015
igy is lehet nézni, meg úgy is, hogy kedvelem a változatosságot.
kinek mi jön be...

#126014
te vagy itt a nagy reroll king vazz 😄DD - számold már össze hányszor történt meg eddig 😊

mindig ott vagy ahol jobb - vmien szinten ez érthetõ is, csak... ööö szal ööö érted ja ööö 😄

#126013
hát én meg mondom neked, hogy ezt a hordások is meg tudják játszani minden karival 😊
az egyetlen class, amit leszednek idõben az ijászok, mire elérnék a flag-et (s igen, be lehet úgy állni simán, hogy egyik ijász se lõ rád), azok a zöld ruhás friss 70-es papirruhások, de azokból is csak azok, amik nem tudják magukat healelni.
láttam elégszer, hogy tudjam, nem a levegõbe beszélek.
ezt mindkét oldalon el lehet játszani, s nem csak rugó/druiddal.
csak nem ész nélkül kell csinálni...

(amúgy meg av még mindig nem ezen dõl el, hanem azon, hogy kik azok akinél van 3-4 védõ. nem kell több, ennyi bõven elég.)

#126012
Ha már itt tartunk hogy bs felhúzása. Ha nagyon goldot akartok spórolni, akkor csak 360-ig szedjétek össze a cuccokat hozzá, ugyanis northrenden innentõl adnak bs recepteket amik már az új alapanyagot használják, és nem kell 1-2 ezer goldot most idobni az ablakon. Persze lehet hogy az drágább lesz, de ki tudja :p

Botond
#126011
Igen, megint kiválóan érted amit írtam. Pont ezt írtam, hogy hordásoknál egyes karikkal jó esetben be lehet tappelni, ha fellopózol és úgy helyezkedsz, hogy egyik õr se tudjon meglõni, míg allyknál bármilyen(nem csak rogue+druid), ismétlem bármilyen karival felfutsz és tekered, mert az õrök falon túl vannak és nem lõnek át a falon. ^^
#126010
jah, lock-ról.
a warrior csak fun kari volt, a lock-nak meg már annyira elavúlt a pve gear-je, hogy raidelni amúgyse lenne érdemes vele...
szal' akár egy reroll is belefér, ja...
mondjuk rerolloltam egyet aoc-ra is, 1 hónap elejéig, de az is csak jó nagy pénzkidobás volt, más semmi...

(mondjuk én már bc elején is be warriort akartam, de qrva blizzard persze pont azt nem tette lehetõvé -.-)

#126009
druidával is ugyanugy fel lehet osonni a bunkerekbe s lehet ninjázni a flag-et, mint ahogy a tornyoknál van.
csak onnan tudom, hogy próbáltam már mindkettõt 😊

TDC Geronimo
#126008
Reroll már megint? 😄

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#126007
Köszi.

Botond
#126006
Marhaság nem marhaság, hordás toronyba felfutsz a fülkébe és tekerheted, míg allynál legalább egy de inkább több õrt le kell csapni és aztán tekerheted. Ez ugyanúgy idõt vesz el, mint a hídon egy frost trap vagy ilyesmi.
#126005
guild-ben már én is bejelentettem, hogy official dk reroll lesz.
male be dk roxx.

hamarosan megyek is online, aztán zsákolom be a lovét, hogy legyen mibõl turbózni a lvlup-ot.
kijön kieg, 1 hét szabi, aztán 3, max. 4 napon belûl már én is northrenden akarok nyomulni 😊

#126004
ez marhaság...én láttam mindkét oldalt, horda akkor nyer, ha van 4-5 olyan ember akinek van elég agya hozzá, hogy lelassítsa a tornyok tövében az allit.
fõleg a palákat, mert azok azok, akik elõszeretettel rusholnak elõre...

alli ugyanezt csinálja, ott is rush van, de ha van hátúl 1-2 ember, aki a hidon lelassítja a hordát, az bõven elég a win-hez...

nameg a horda szinte mindig elköveti azt a hibát, hogy dun baldarban eltekerik a tornyokat, aztán ott hagyják...
az elsõ arra járó kóbor rugó meg visszatekeri szépen x)

aztán már meg is nyerte az alli a timewar-t, mert akinek elöször pusztulnak ki a tornyai, az nyert...

egyszerû ez, mint a pofon...

k O T T A
#126003
hát nem csak te leszel az egyetlen reroll emberke
ahogy egyre több info meg videó jön ki nekem is egyre jobban tetszik
retpala nagyon fun de valahogy ez a dk komplexebb és kicsit jobban is illik a pszichopata személyiségemhez😄
az egyetlen negatívum h el kell kezdjek már most goldfarmolni ezerrel h legyen money blacksmith felhúzásához és flyepixmountra de ez belefér
elég erõsnek tûnik és hasznosnak is, ugyanúgy hibrid (szivem csücskei<#vigyor2>) brutál lesz és végre valami ami újat hoz a kicsit bealvósra sikerült tbc végén

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

Botond
#126002
Viszont mivel tegnap AV volt a daily és csak a 12.-et sikerült megnyerni, ezért rájöttem, hogy mi is a gond. A tornyok. Az ally tornyokat nem lehet betekerni (legalábbis minden classal nem) amíg élnek az õrök, a hordást meg igen. Ez pont elég idõt biztosít, hogy nyerjenek az allyk. 😊 Most amellett, hogy már nem mindenki akar elfet indítani, és nincs minden 5 éves allyban, mert most BE a menõ, és az 5 évesek hordát tolják. 😊 De ezt nem lehet fixelni a tornyokat meg igen.
#126001
egyik sztem az nem más, mint feltünési viszketegség (ha jól írom😄)

Botond
#126000
Krisz is ezt mondja,de neki is mondtam, hogy mire kikockuljátok az s4eket addigra meglesz nekem is, de nem elõbb. 😄 Amúgy nem. S4 feral öv volt ez pl. Tegnap 40 Ab badgeot berántottam. 10 win 10 loss, nem is volt vészes. Semmi premade, tiszta pugok, és 3 lossnál esélyem sem volt, mert ilyen 1800/1500 vs 200/500nál estem be.
#125999
remélem épp az s2 resto setet szeded össze 😊)

Botond
#125998
Full epix a srác.
Botond
#125997


Áldjuk az Urat a 0 resivel pvpzõk áldásáért! \o/
raziel.
#125996
kakapenka vagy oO

[Eydis/Marayn/Aribeth :: Neptulon]

Narxis
#125995
Reagent vendor-nál.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125994
Megtanúltam a teleportot Silvermoonba, de teleportkõ kell hozzá. Azt hol tudok szerezni?
[HUN]Crassus
#125993
drog?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

BEAST
#125992
egy ideje mar csak ez megy neki, nemtom miert :C

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#125991
linkx elég mélyre süllyedtél..

anti hero

Zsoltika 007
#125990
De a lényeg hogy neked dögszagod van 😄

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

Lynx_TWL
#125989
hordások meg szarosok

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#125988
allisok büdösek

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

ronihun
#125987
a középsö a scrolling combat text az amelyiken az ellenfél arena teamjét mutatja sztem proximo lehet alul pedig CEnemyCastBar

...

#125986
Meg tudná valaki mondani milyen addonok amiket bejelöltem. Thx.

Link

Narxis
#125985
LOL, szegény kiskutya. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

BEAST
#125984
\o/

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#125983
Köszi, sejtettem, de pont ki kellett lépnem, mert kiskutya lerántotta a fél asztalt magára😄
Narxis
#125982
Legalsó rublikába beteszed az enchantolni való ruhádat és tradre klikkelsz.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125981
3v3 arena bajnoksag zajlik epp: http://www.arenajunkies.com/cgs/