World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

edios
#126080
Nekem egyébként így volt. Hetvenig elquesteltünk, kimaxoltam profokat (közben pár kara meg botanica becsúszott, szal olyan tier3hoz hasonló szintre eljutottam) és lemondtam az elõfizut. A fenét fogok napi több órát dailyzni több héten át, h meglegyen a normális mount. Cuccokat meg szintén nem gyûjtök, mert WotLK megjelenése után úgyis lehet dobálni õket kifelé.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#126079
és hogyan tom megszerezni a nem demo verziot ? frapson valahol kell regelni.. de nem talalom

torrente111
#126078
hát akkor ezek szerint neked csak a questezésröl szól a wow 70 ig azután új kari <#mf1>

#126077
ne demo verziot hasznalj es legyen rengeteg szabad helyed.

#126076
sziasztok, valaki tudna segiteni hogy hogyan tudok jó minõségben videot csinalni pl egy raidrõl ? mert pl fraps kb fél perc után leáll és ilyen 900 megás egy 30 seces video és valamiért nem megy tovabb...

TDC Geronimo
#126075
nincs mibül

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#126074
tuzfal + varni kell hogy leszedje a patchet.

#126073
HELP !!!!!!
segítsetek!
az a problem hogy elindítom a játékot és kiadja azt középen hogy account name:
account password :
beírom,addíg oké enter és írja hogy letölti a pachet és amikor kiirja hogy restart kilép elinditja a pach telepítését és 0% marad!!!!

Nagyon kéne a segítség!!!

+ bármit adok érte!
Narxis
#126072
enyémet is lécci, csak most az egyszer, köszi

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#126071
malav gyere nepára, befizettem wowot

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

k O T T A
#126070
nem is rossz ötlet😄
de ha belegondolsz
6k repülõmountra
esetleges prof-profok mégegyszerennyi minimum ha ahból húzod ha meg pl bs-t akarod önerõbõl veszettsokat kell farmolni 😄
mindegy amúgy én is be male hidrogénfehér hosszúhajú pszichopataarcú death knight leszek😄

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

kakaoskalacs
#126069
Thx

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Botond
#126068
fileplanet pl.
kakaoskalacs
#126067
üdv. Feltelepitettem a gamet alap+kieg nahmost ugye elkezdi leszedni a 1gb-s patchet , olyan kérdésem lenne azt a patchet nem lehet letolteni vmien oldalrol ?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

Fehercsoki
#126066
Az jóóó mert pont azok érdekelnek😄

#126065
Négy karaktert másolhatsz át a béta szerverre, illetve indíthatsz egy lvl55-ös DK-t.
The Garrett
#126064
a saját karidat másolod betaba...

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Fehercsoki
#126063
A bétában mekkora lesz a kezdõszint?Gondolom 70 és akkor lehet átmenni northrendre.

Rage47
#126062
wotlk zene, egész jó😊
tigeroo
#126061
pedig számodra a játék 70en véget érne (ha még szintezni sincs idõd<#mf1>)
Narxis
#126060
e-bay

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#126059
Ha agyon ütnek sem fogom megérteni...nem maga a karakter fejlesztése adja a játék lényegét? Nincs kedvem F1-es autóversenyt játszani...nincs valakinek egy olyan save-je ami az utolsó kanyar után van és csak át kell menni a célvonalon elsõnek?.....
Narxis
#126058
Content patchek lesznek, de kieg szerintem már nem lesz. Nem vagyok Blizzard fejes, szal csak NEM TIPP.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Lynx_TWL
#126057
nem

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Davidus
#126056
ti most komolyan azt hiszitek hogy 4 évig nem lesz új wow kieg?

V9ykn8_TZL0

Narxis
#126055
Nyelvbotlás. A nextgen mmo-ra értették. 😊

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

torrente111
#126054
sziasztok.szeretnék venni 1 olyan accot amin allis rogue van,lehetõleg 70 es (dwarf nem jó).ha van eladó account akkor pls pm.kösz
ui:azért mert nincs kedvem és idõm még egy 70 es-t felhúzni,ha valaki kérdezné.

#126053
Engem ne kostolgass, ok? 😊
#126052
2008 május 16-án:

Will we need a graphical update from the ground up at some point? Yep, probably. And I'm positive we'll talk about it next expansion.

Eurogamer interjú
Lynx_TWL
#126051
a gázárak csökkeni fognak 1000szer elmondták már...

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

tigeroo
#126050
persze. én lowon játszottam mindíg a wowwal.amikor a 2.0 bejött még csodálkoztam miez a nagy tüzijáték amikor varázsolgatok:d
BEAST
#126049
mikor mondtak hogy lesz kiegeszito a wotlk utan? 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#126048
Gépigény persze, hogy nem változik! Itt nem az a cél, hogy háttérben szerzõdést kössenek a nagy videókártya gyártókkal, és direkt úgy írják meg, hogy csak a legújabb kártyákon induljon el. A cél pont az, hogy fa fogaskerekes géppel is lehessen játszani, és elõfizetni! Nincs valakinek Silvermoon közelében 15-30-as karija group-pos - kék tárgyas - küldit segíteni megcsinálni? (The traitor's destruction)
#126047
Elméletileg holnaptól kezdik szórni a béta kulcsokat.
#126046
A gépigény semmit se fog változni, 1000x elmondták már. Lesznek új effektek (mint pl. az árnyékok), amiket opcionálisan be lehet majd kapcsolni. Teljese grafikai ráncfelvarrás majd csak a Lich Kinget követõ kiegészítõben várható, addigra talán mindenki összetudja kaparni azt a 80-90 rugót, ami egy decensnek mondható gép ára.
Tatyla
#126045
EU-ba még nem aki játszik az US bétán vagy alfás volt alapból...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Davidus
#126044
nem. ez egy progi amivel lehet mászkálni az üres világban😛

V9ykn8_TZL0

Magh
#126043
Ez igaz, de attól még nagy a gépigénye. Nyilván solozni lehet majd régi gépen, de egy jobb group PvP-ben rögtön belassul.

Lynx_TWL
#126042
buta és ez zavar

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

TDC Geronimo
#126041
Hát a WHOnak nem tudom mire lesz nagy gépigénye, mert az a moslék, amit mutattak belõle E3on is szerintem el kell hogy fusson egy 3 éves gépen is :d

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#126040
Kiküldték már a béta meghívókat ezekszerint?

#126039
Te vagy itt a meg nem értett zseni. 😄
Hagy vitatkozzanak azon, hogy x oldal sokkal többet gankel, mint y.

Magh
#126038
Két pontja volt a grafikának, ami kritizálható: a vacak árnyék és a nagyon darabos modellek. Mindkettõre ajánlanak megoldást, akinek nem tetszik, le lehet csavarni. Valószínûleg én se fogom bekapcsolni a dinamikus árnyékokat, 2008-ban meg nem árt, ha pl. egy fa nem négyzetes hasáb. Így is simán elfut ma már fillérekért megvehetõ gépen is, nem úgy mint pl AoC, de a WHO-nak is igencsak masszív gépigénye lesz.

A TBC rusnya neonvilágát meg kukázták, újra a régi, igazi Warcraft hangulat süt a képekrõl. A spellek is jobban néznek ki.

TDC Geronimo
#126037
neked mind1 mert úgyse játszol vele nem? :p

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Lynx_TWL
#126036
2008ban ez még mindig csak egy szaros 2004es játék

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126035
én is pont ezért mondtam.
qrva szokszor megcsináltam mind az allis, mind a hordás karijaimmal...

Davidus
#126034
pont ez elöbb voltam itt. élõben nagyon durva😄

V9ykn8_TZL0

TDC Geronimo
#126033
Én nem aggódok emiatt. 2008ba ne 486os géppel akarj játszani. Akkora gépigénye meg úgyse lesz. Ez a kis graf update bõven ráfért már -.-

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Lynx_TWL
#126032
ez a graf upgrade csak indokolatlanul nagy gépigényt fog okozni, mint ahogy eddig is minden szaros patchel romlott az fpsek száma.

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

TDC Geronimo
#126031
jah tupíroztak a grafon is egy kicsit. Nézegettem pár képet és van köztük igen profin kinézõ is.

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx