World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#125980
Buffozgattam, meg adtam ajándékba revolution potionokat és egy warlock enchantelni akart valamimet, de sajna nem értettem mit kell tennem😊 Tiszta ciki volt😛 Hogy tudok enchantet elfogadni? Rákattintottam a sárga feliratra, kijött a trade oda kellett volna azt a cumóm betenni, amit enchantelni szerettem volna?
Magh
#125979
Mivel én eleve lojális vagyok az elsõ karimhoz, plusz rühellek szintezni (legmagasabb altom 55), ráadásul jelenleg az egyedüli alternatíva az általam kedvelt stílus miatt egy destro lock lenne, viszont az eddigi lock alt próbálkozásaim rendre elhaltak lvl 20 körül, megváltás a DK. Bár ha belegondolok, h 55->80 az alig több, mint 0->80, máris elmegy tõle a kedvem.

Narxis
#125978
Jól néz ki, de kurvára nem illik a WoW-ba.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

BEAST
#125977
"...de aztán megunják és visszatérnek a régi classhoz. Remélhetõleg elég komplex ahhoz, hogy a sok pistinek elmenjen tõle a kedve."

Mintha csak magadrol beszelnel 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#125976
ele shaman viszont szuperjo lesz.

Magh
#125975
Én is így vagyok a mage-el. Nem mondom, az arcane újítások elég jók, a frost is elmegy, de sehol semmi extra, ami megfogna, nulla újdonság, õsrégi gondokkal. Szintezni meg utálok. Csinálok egy jó kis blood/frost DK-t, azt hello. Valószínû, hogy eleinte minden második karakter deathknight lesz, de aztán megunják és visszatérnek a régi classhoz. Remélhetõleg elég komplex ahhoz, hogy a sok pistinek elmenjen tõle a kedve.

tigeroo
#125974
remélem kell majd tankolni a drágát<#idiota>

újabb timesink : nafta farmolás (kõolajelementálokból)
Botond
#125973
Ja, van eco meg repülõ mount, most majd lesz környezetromboló nem repülõ. Ez a játék az életre nevel. -.-
#125972
nem fake 😊

#125971
Repült FS!-ra! Ha fake, ha nem fake, akkor is kurva jó! <#vigyor2>
tigeroo
#125970
ez bennelesz?<#idiota>

need
TDC Geronimo
#125969
<#idiota>

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

#125968
😄DD

Narxis
#125967
én normális vok

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#125966
Már akkor eldöntöttem amikor bejelentették :p
Nem azt mondom, hogy nem fogok lockal játszani meg persze mindent kifarmolni vele, de raidre csak dkval fogok járni. Lock már kicsit unalmas release óta (fõleg hogy arenara nincs egy normális druid akivel lehetne játszani <#szomoru1>, random noobokkal meg akar a halál)

#125965
nem azert mert dk taposabbnak tunik mint a lock?😄

bar ugyis nerfelik meg, mert ez igy jelen formajaban nem kerulhet liveba😄 heroclass ide vayg oda.

#125964
Közben megtaláltam, csak nem volt 1 aranyam😊))
#125963
Én lockról váltok egyetlen ok miatt. Destrot hiába buffolják látszólag, a fõ problémát nem javították ki (mana problémák pvpben,nomeg a pet scale). Így muszáj maradni a 3x/3x/0 build mellett high-enden amit én RÜHELLEK. és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

Magh
#125962
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de a DK melett a többi class talentjei, mechanikája, komplexitása és változatossága egy büdös nagy nulla. Messze ez lesz a skillel legjobban skálázódó class.
Ha az elhanyagoltabb classokkal játszók harmada vált, már nem lehet majd mozdulni tõlük.

#125961
Nem találtam olyan opciót a traineremnél ahol a talenteket eltudnám újra osztani....
#125960
http://jadefury.blogspot.com/

ez a gyerek blogja, itt irkal bovebben is meg talentspec is talalhato.

#125959
"- /console extShadowQuality X
- Valid numbers range from 0 (old shadow system) - 6.
2 and up seems to deal with the distance of the shadows"

BEAST
#125958
hat ez eleg meggyozo 😄D

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#125957
#125956
Van egy group-os küldim Ghostlandon, lvl. 20-as szinten - The Traitor's Destruction (Group) - ha esetleg van valakinek hasonló karija a környéken és csatlakozik azokkal szívesen megcsinálnám - kék cuccos küldi. 20:15-ig most biztosan a környéken bóklászom. Dlite lvl.20 Blood elf😊
#125955
TDC Geronimo
#125954
ratyi :d

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Davidus
#125953
új DK kezdõ cucc

Arthas hétvégi háza

V9ykn8_TZL0

edios
#125952
Mintha nem is uaz a játék lenne<#szeret>

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Davidus
#125951
úgyse lehet belõle semilyen következtetést levonni mert még úgyis javulni fog.
amúgy ketetsen -5-10 fps maxon meg -40😛

V9ykn8_TZL0

edios
#125950
Egyszerre csak egynek.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

The Garrett
#125949
egy fps -t is irhatna mellé. 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#125948
Több Guildnek is lehetek tagja? Valaki ma nagyonerõsködött, hogy lépjek be hozzá, mikor mondtam, hogy a haverékhoz fogok azt mondta nem probléma, késõbb oda is beléphetek ( legalább is így értelmeztem gyér angolságommal....)
Davidus
#125947
néha még csúszkálnak meh ott-ott az indokoltnál hosszabb az árnyék de hivatalosan még ugye benne sincs😛

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125946

vs

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125945
sok különbség amúgy nincs 2 és 6 között. 1nél csak neked van árnyékod 2nél meg midnennek. 6on kicsit több van de úgy kb -40 fps😄
majd mindjárt csinálok képet

V9ykn8_TZL0

ejudith
#125944
Szuper. Köcce <#taps>

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

TDC Geronimo
#125943
nyomass képeket full quality árnyékokkal nub -.-

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

Davidus
#125942
tudsz mászkálni northrenden egy szál gatyában. skillek, npck, mobok nincsenek.
letöltöd és megnyitod az emupedia.nfo fájlt. abban leírják hogy kell elindítani

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125941
árnyékokat ez a parancs tudja variálni:
/console extShadowQuality X
x=0-6

nagyon jól néznek ki az új árnyékok de maxon(6) viszont eszi a teljesítményt rendesen

V9ykn8_TZL0

ejudith
#125940
Jajj, tudom hogy tudatlan vagyok, meg le vagyok maradva az ilyen új dolgokkal. De kérlek mondd el nekem hogy mûködik ez? meg pontosan mire jó? (van egy tippem, de inkább nem írnám le :S)<#nemtudom> Elõre köszi az esetleges választ!!! <#puszi>

A processzor füsttel működik. Ha kimegy belőle a füst, nem működik tovább. Nefertiri - NE warrior lvl69 - Bloodscalp - Fury Vala - Mage - Frost

Davidus
#125939
a lényeg lemaradt😄

V9ykn8_TZL0

Davidus
#125938
beta sandbox
hiányolni fog egy dll-t amit inne lehet
tölteni

V9ykn8_TZL0

#125937
Köszi a válaszotokat srácok

Get a life!

Davidus
#125936

V9ykn8_TZL0

#125935
Bocsi nem akartalak megbántani. Arra gondoltam, hogy az a rossz oldal😊
Botond
#125934
én is a pirosdömpereseket csipálom,mert azoknak van nunijuk. -.-
Lacee
#125933
amíg az a közvélekedés hogy a horda gonosz (ami faszság ugyebár), ne is csodálkozz hogy a Zemberek nagyobb része allyra megy, így több is ott a baromarcú (nagy számok törvénye)

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"

#125932
Mindegy ki melyik oldalon játszik! Nekem horda tetszik, barinõmnek az allis oldal - dranaei, meg night elf karija van - kinek mi jön be. Én csak a tegnapi tapasztalatom mondtam el. Nem kell szentírásnak venni.
The Garrett
#125931
a kékdömperesek mind köcsögök. multkor a homokozóban is egy kékdömperes mondta hogy lol a piros meg segített homokot lapátolni -.-

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.