World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#126130
ragnaros hova lett? az nincs benne ebben a listában mégsincs a realmok között

#126129
na, akkor jobb hiján megpróbálom majd ezt holnap.
kösz mindenesetre az infókat.

#126128
nem azzal van bajom, hogy figyelni kell, hanem mindössze kényelmesebbé akarom tenni ezt az egészet, s nem kitördelni az ujjaimat mindenféle nyakatekert billentyûkombinációkkal.

nincs ebben rutinom, na...s baromira nem arról szól a móka, hogy egy ai script ellen kell harcolni, ahol tudod, hogy X esemény után jön Y esemény, s kiszámolható minden, hanem bg-n kell megpróbálni életbentartani a playa-kat, ahol 20-an rohangálnak körülötted, meg rohangálsz te is, hogy ne öljenek le, eközben szórni kell a hot-okat magadra, meg a többiekre akiket ütnek, ez pedig úgy nem mûködik, hogy azt keresgéled a tömegben, hogy na kinek lehet a legkevesebb hp-ja (próbáltam nameplate-es megoldással, de csak egy bazi nagy káosz lett belõle a képernyön, szal ez alma), meg próbálod betargetelni egérrel, miközben az meg folyamatosan ugrál fel-alá, meg rohangál le-fel.
lehet igy is, csak baromi körülményes, s erre kell valami solution.
ami egyszerû és easy.

dps-ként ez 1 csöppet egyszerûbb, ott figyelned kell magadra, meg a targetedre (meg esetleg a healer-ére, már ha van neki), s ennyi.

havercsotány
#126127
WoW jeeeehhh<#hehe>

#126126
Próbáld ki esetleg a gridet de ott targetelni kell.Az egércursor mozgatásánál nincs szerintem gyorsabb reakciós lehetõség.Az meg hogy ki menyire sérül,mennyi healt tolsz bele ill mennyi megy owerhealbe kiiratható ill módod van rá hogy más healer ugyanarra a targetre történõ healjét is lásd.(ezért kell az incoming heal).A gridet egy darabig próbálgattam én is de számomra kényelmesebb a healbot no és pont hogy nem kell effektíven targetelni gyorsabb is.Azt meg látod elég rendesen hogy ki az aki halódik azt pirossal jelzi.Különbözõ healre képes classoknál egész más lehetõségeket rejt.Pl a drOOid hotjait megjeleníti azt is számolja, és az idõtartamát is.Paladinnal ugyan jóval egyzserûbb a konfigurálása mivel össz vissz 6 dolgot használok igy azokat simán egérre bindelve a leggyorsabb és mivel ha két egér gomb van lenyomva azt nem veszi figyelembe, igy a mozgásban sem jelent gondot.
PiszkosFred
#126125
Takaritsd ki a szobad addig.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#126124
Dehogy játszok én addig. Fél 6-kor kelt a kutya <#idiota>

#126123
Elméletileg online,de gyakorlatilag........

rhazid
#126122
Khadgar is elméletileg online és még se lehet tovább jutni.:\

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

#126121
Hogy vagy képes hajnal 6-ig játszani még mindig egy olyan játékkal, amit 3 éve nyüstölsz?

Looserke
#126120
Az Arathor elvileg online a "retrieving character" képernyõnél mégsem jutok tovább...

BEAST
#126119
"visszamentem aludni..."

irigyellek 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#126118
Na miez, reggel 6kor még csak restartról volt szó. Visszamentem aludni, és 4 órával késõbb még mindíg nem megy <#idiota>

#126117
Áruld el, hogy minek akarsz te egyáltalán ott ülni a gép mellett raid alatt és játszani? De égõ....

#126116
kösz, kipróbálom.
azaz már próbáltam is, csak elsõre fullosan kaotikusnak tûnik ez, plusz ez még mindig az a megoldás, hogy egérkurzorozgatni kell, az meg eléggé lassú és körülményes.
egyszeûbb lenne, ha annyi lenne, hogy lenyomok egy gombot s betargeteli az addon azt a partymembert, akinek a legalacsonyabb a hp-ja, s már lehet is tolni rá a healt

vagy ez tud ilyet is, csak még én nem bukkantam rá erre a funkcióra?

antgecc
#126115
Khm...

"Realm News

All World of Warcraft realms from the following battlegroups will be shut down shortly in order to perform an emergency maintenance:

Blutdurst
Conviction
Crueldad
Cyclone
Férocité
Glutsturm
Hinterhalt
Némésis
Nightfall
Rampage
Raserei
Ruin
Todbringer
Verderbnis

We apologise for the inconvenience and will update you as soon as we have more information."

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

picket
#126114
Mint balkezes healer azt tanácsolom neked, hogy térj át jobbkezes használatra <#idiota>

&#3237;_&#3237;

#126113
Szerdán ki volt írva meg mindig karbantartás van elvileg 11-ig (ami soha nem igaz..) de azt nem értem h ma hétfö van és seol semmi kiirva h leállna a szeró thx blizz..^^ -.-
#126112
Mintha MA HÉTFÕ lenne... 😊 Nem?
Egyébként még valahol meg is értem a szerdai karbantartó munkákat. DE ha azt írják, hogy reggel 5-tõl 11-ig, akkor miért offline még a szerverek fele 13-kor is?!
antgecc
#126111
"arra viszont már rájöttem, hogy fun dolog, s jó feeling mondjuk bg-ben valakit visszarántani 1% hp-rõl az életbe..."

Nem ezt mondtam neked már 2 éve is? 😊

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#126110
Jesszus, szerintem a blizzardnak csak a pénzünk kell! Ezek nem is a szórakoztatásért fejlesztenek játékot!

#126109
Szerda mindíg karbantartó nap úgyhogy jobb lesz ha megszokod a gondolatot szerdán délelött nincs játék.
#126108
"Szerintem úgy lenne a korrekt, ha 60 játéknapig lehetne használni..."
Ez a megoldás romba döntene mindent, ezért nem is vezetik be sehol.

#126107
Nem csak Neked, senkinek sem...
Kezdem úgy érezni, hogy ez az egész egy nagy átverés. 😞
Megveszed a 60 napos gamecardot, ami csak 60 naptári napig használható.
(Szerintem úgy lenne a korrekt, ha 60 játéknapig lehetne használni...)
Közben napközben egy csomószor leállnak a szerverek és nem is tudsz játszani. Az utóbbi szerdán reggel 6-tól 12-ig voltak offline-ok a szerverek. Ha jól sejtem ma ugyanez lesz. Ezekkel a kiesett idõkkel mikor fogják meghosszabbítani a játékidõmet?
Dopti
#126106
Nem csak neked /cry /argh

#126105
Rakd fel a healbot continud nevû healer addont az incoming heal-el együtt.Olyan és akkora felületet raksz be magadnak ami számodra a legmegfelelõbb és arra bindelsz mindent a healel, decursel kapcsolatban amire akarsz.Raidre akár azt is megteheted vele hogy egér clickekre bindelsz nem kell targetelni csak simán fölé viszed a cursort és már mehet is a heal-decurse de ha neked ugy kényelmesebb akkor arra a billengyûre bindelsz ami számodra a legjobb, plusz egy raid frame addont is megspórolsz vele.
McHaals
#126104
csak nekem nem megy egy csomó szerver?

MadWolf#11626

#126103
nah, nekem is kéne 1 kis help.

tegnap kicsit healelgettem a druidámmal, s rájöttem, hogy egész jó móka.
(kieg-ig én már csak fun-olok, no raid)

viszont, van gondom.
balkezes vagyok, igy számomra a tab, shift-tab, control-tab, stb. (szóval ami a targetelést segitené) gombok baromira nem érhetõek el (IJKL ezekkel mozgok, WSAD helyett).
az alt gomb szintén nem érhetõ el, ami a targetvesztés nélküli self heal lenne alapból (szintén baromi nagy gond).

szóval kellene pár tanács (fõleg balkezes healerektõl, ha van ilyen), hogy õk hogy oldották meg ezt a problémát.

ami fontos lenne:
- tanács, addon, akármi, hogy mondjuk egy 20 fõs raid-ben, hogy lehet legkönyebben kiválasztani azt, aki a leginkább heal-re szorul? (van erre valami keybind lehetõség? esetleg macro? addon? nameplate? egyéb?)

- kéne valami addon, amivel baromi gyorsan lehet váltogatni a targetet, party-self-raid között. esetleg macro is jöhet, ha van ilyen.

- kellene valami addon arra, hogy a blizz default self heal opciót lecserélhessem az alt-control-shift gombokról valami másra. tehát vmi olyan addon, ami ugyanezt megcsinálja, csak beállíthatom saját magamnak, hogy melyik gombbal szeretném ezt csinálni.

próbáltam tegnap healix-et, meg grid-et, de ez a kattintgassunk gyorsan jobbra-balra a kis ikonokra valahogy nem a világom (nameg baromi lassú is), erre kéne valami megoldás, amivel ezt ki lehetne váltani keybind-ekre.
már ha létezik ilyen...

de amúgy jöhet bármilyen tanács, szivesen látok minden infót, mert az effektiv healeléshez mondhatjuk úgy, hogy abszolúte nulla tapasztalatom van (eddig 1 kis kivételtõl eltekintve csak dps class-aim voltak).
arra viszont már rájöttem, hogy fun dolog, s jó feeling mondjuk bg-ben valakit visszarántani 1% hp-rõl az életbe...

kösz elõre is.

ps: tegnap kérdeztem egy másik dudut bg-n, hogy õ hogy healelget, addon-e vagy vmi más, valami F key-t mondott, hogy azzal targetel, de fingom sincs mi az, mivel nálam fullra át van configozva a keyb. (lehet valami assist funckció ez?)

#126102
annyirol volt szo, hogy azt a tavolsagot akarjak novelni, ahol a playereket es npcket kirajzolja a gepeden.

lololol
#126101

J Allen Brack, senior producer of Wrath of the Lich King: At the start of each expansion, we've said, "do we want to do a graphical update?" EverQuest and Ultima Online are the two games that tried that, but most players ended up preferring the original art. That doesn't feel good as a developer - to spend all that time on new art, and to hear "what you had before was better". There's not really a clear path for us to work out what the right plan for us is.

Our approach now is to continue to expand and make cool effects for players with high-end videocards and high-end processors, as long as there's some kind of fall-back system for those that don't have the hardware. We have plans to increase the draw distance: we doubled the maximum draw distance in The Burning Crusade, and we'd like to increase it again. I don't know if we'll be able to double it again, though.


http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=190535

Narxis
#126100
émelyegnem kell tõletek

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

BEAST
#126099
<#szomoru2>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#126098
afbrRSKAKAahahsaa

Lynx_TWL
#126097
jönnék rád akkor

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

Lynx_TWL
#126096
figyeld jön a tetanusz

AHAHAHAHAHAH

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

raziel.
#126095
hányinger vagy -.-

[Eydis/Marayn/Aribeth :: Neptulon]

#126094
okszi😊

tigeroo
#126093
fültövön csaplak mint malackát a jégesõ DDD:


megfelel?
tigeroo
#126092
its gonna be legen....wait for it....dary! LEGENDARY<#idiota>
#126091
most fog jönni a köv oltás várom :]

#126090
ajjjj de oltás 😄D
magyar szinvonal 😊

Lynx_TWL
#126089
hát mivel csak a legjobb arcok kapnak, ne csodálkozz

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#126088
nekem meg nincs höhö

Lynx_TWL
#126087
höhö van béta kulcsom

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

BEAST
#126086
Egyszer enis ovlastam valahol hogy valaki hallotta valakitol hogy... linket. Amugy ha meg is noveltek a latotavolsagot bcben, nekem nem tunt fel xd

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Csirke4
#126085
A fejlesztõbácsi (nemtudommelyik) mondta, hogy a BC-ben megduplázták a látótávot és SZERETNÉK a wotlk-ban is duplázni HA LEHET.
BEAST
#126084
Ki beszelt 2x nagyobb latotavolsagrol, de a szebb arnyekok miatt lehet 2-vel esetleg 3-mal! kevesebb fpsed lesz 😮 ... hihetetlen hogy mar wownal is ilyen hulyeseggel jonnek egyesek hogy "juj majd csucskonfigot kell venni ojaj4!!4"

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#126083
Wotlk-ban meg meglesz a cucc, de a köv. kiegben meg dobálhatod kifelé.
Sõt, ha kijön az új blizzard mmo, akkor is kidobhatod a wow karijaidat.
De ha tovább megyek ha megdöglesz életed végén akkor is kuka az egész.

Most vagy semmi értelme és azért játszol, mert "fun", vagy elkezdesz benne értelmet keresni és tökmindegy.

Csirke4
#126082
Hogyte milyen egy barom hülyevagy.

HÁT NEM ÉRTED??!
Úgy fog 2szer olyan messzebre látni a karaktered új 3d-s árnyékokkal és effektekkel hogy nem változik a efpéesed!!!!444444négy
Mert ezaz új teknológia!!!!!!!!4444444444
<#idiota>
#126081
tölsd le torrental a fraps registered (full) verziot...vagy vmi ilyesmit.